Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) nubreed


nubreed
veterán

Most láttam a trailerét az új expansionnek ami tegnap jött ki, a trailer nagyon tetszett, meg olvastam itt feljebb, hogy kb 22-25 óra lehet benne, az azért nem olyan rossz. Valaki tolja már? Milyen?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1452) hdekakas


hdekakas
senior tag

Nekem hetek óta a frissítés óta pár percenként kiírja kis ablakban, hogy New Content Available... Végignéztem már többször az összeset a store-ban, minden fülön, de ettől a felugró üzenettől nem tudok megszabadulni. Nektek nincs ilyen?

(#1453) kovsol válasza hdekakas (#1452) üzenetére


kovsol
titán

Nekem kb minden autsave után kijön oldalra a kis szöveg doboz.
Arra gyanakszom azért írja ki, mert nincs még megvéve a DLC nekem.

May the Force be with you!

(#1454) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Az utolsó Order tagonak a 6. clueját hol találom meg? Mert annyit ír folytassam a sztorit, de már elfoglaltam minden területet, meg ezen kívül az összes order tagot leöltem.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1455) bagyulajuve válasza kalozhun100 (#1454) üzenetére


bagyulajuve
addikt

menj oda Hyatham-hoz a saját település longhouse-ja mellett van

Resistencia eterna

(#1456) S e t h


S e t h
nagyúr

Ezen nagyon jót mosolyogtam, full paraszt vagy, esetleg csak beköszönsz. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1457) kalozhun100 válasza bagyulajuve (#1455) üzenetére


kalozhun100
őstag

Köszi.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1458) kalozhun100 válasza S e t h (#1456) üzenetére


kalozhun100
őstag

XD

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1459) Vikus válasza kovsol (#1453) üzenetére


Vikus
tag

Sajnos nem, ez az utolsó patch óta van így. Nekem is állandóan kidobja. :U De csak akkor ha begyűjtök valami opalt vagy a napi mission-ök után kapok opalt. Szóval csak akkor. Még a télen volt event, az a fesztivál vagy mi után kapott tetkókat dobja állandóan vissza inventory-ba. Hiába adom oda a tetkós csajnak..
Szóval ez egy bug sajnos.
Én Ultimate-et vettem anno megjelenéskor, szóval benne a season pass, PS4-el tolom, csak arról tudok nyilatkozni.
Az új DLC-ről: a letöltés a megjelenés idejében elég kavircos volt, már eleve nem automatán kezdte el szedni, csak úgy tudtam letölteni, hogy a játék kiegészítőjénél keresgéltem a storeban, és ott külön letöltés. Ami elég nevetséges, mert nem 2 perc volt mire felajánlotta.
A pálya elég "nagy" ahhoz képest, amit vártam, de kb olyan alapjáték 2 max 3 régió. De akkor túlzok. Szerintem jól ki lett alakítva, Dublin-nál mondjuk rakhattak volna egy hídat a kikőtő mellé vagy valahová, mert akárhányszor elindulnék állandóan a vízen kell átúszni. Maga a kieg szerintem elég hangulatos, van loot bőven, összességében kapsz 3 új mount-ot, 1 varjút, pár fegyót, pajzsot, tetkót, szakáll és frizu stílust, a hajódhoz cumót és asszem' 7 set-et. ;) elég jól néznek ki amúgy. Úgyhogy lehet nekiállni akinek nincs elég alapanyag a farmoláshoz, hogy goldozza őket. :DDD Jó sok opált is összeszedhetsz a pályán. Az elején tetszik ez a kereskedős dolog, bár mire végig viszed max csak pénzt kapsz érte. És nem túl sokat. A story-t kipörgettem már, nagyjából 90%-ban mindent be is gyűjtöttem, de a nagyjából huszon x óra az úgy elfogadható, ha mindent összeszedsz és végig viszed a sztorit. Tényleg hangulatos amúgy, viszont. Sajnos vannak bugok is -(míly meglepő)-.. :U
Volt olyan, hogy ugrottam volna egy kőre, kövi kép, esek a levegőből lefelé, vagyis inkább zuhanok, még mák hogy a vízbe. Volt amikor hívtam a lovan az meg előttem repült el. :DDD raid-nél egyszer volt, hogy a fickó, aki segíteni akart a ládát kinyitni, félig elsüllyedt a földbe. Ezek nem vészesek, 1x ha előfordult. Aztán ami nagyon zavaró volt, (és ahogy külföldi oldalon is olvastam) ha mindkét kezedben, de lehet akár csak az egyikben is az új fegyót használod, ezt a sarlót, akkor amikor futsz, porzik a lábad után, úgy marad. Volt hogy egyik druidás mission-t csináltam és úgy maradt a lábam körül pattogó sok kavics, bármerre mentem, akár vízbe akár a lovon ülsz, akkor is húzod magad után. Ez idővel eltűnik vagy mission kezdetekor, de sokáig megmarad. A másik szintén a fegyóval, hogy a kontrollerem rezeg harcban, de ha vége is úgy vibrál, hogy csak nézek. És nem hagyja abba. Max úgy szokta befejezni, hogy gyorsan csúszok egyet és vége. Oks még ezek is elviselhető hibák. De ami van galambos küldik, amiket saját magad indíthatsz, na. Arra érdemes figyelni, mert az viszont már többször bugos volt. Ott ugye az a lényeg, hogy van opcionális dolog, hogy ne vegyenek észre, stb, úgy iktass ki valakit. Na volt már rá példa, hogy muszáj volt kinyíratnom magam valakivel, hogy újra töltsön a játék, mert hiába volt meg minden, hiába szedtem ki az egész brigádot, és bármilyen messzire mentem a helytől, nem vette be, és állandóan légy anonimusz szöveg volt. Aztán cseszhettem. Lesz majd a fősztori része is ez a galambos téma, szóval ha beakad, akkor halál és újratölt. Ez volt amúgy a legidegesítőbb.
Összességében, aki amúgy szerette vagy tetszett a fő játék, akkor simán jó lesz ez is. Hangulatos szerintem, sőt még hangulatosabb lenne, ha adott szituban, mondjuk egy csata, vagy koronázás stb kicsit több lenne az npc. Az megdobná az érzést. Ez a ködös, druidás részek is adják szerintem, a háttér hangok... szóval szerintem összességében jó. Bár ugye lehetne hosszabb vagy nagyobb, és több, de hát mégis csak egy kieg. Jah és a másik, lehetne kicsit nehezebb a játék. Én már a sarlókkal mentem úgy volt kisebb kihívás, de a dupla dárda még mindig op. Nem éri meg a boss-ok ellen, mert hamar kicsokizol mindenkit.

(#1460) S e t h


S e t h
nagyúr

Elképesztő hangulatot áraszt némelyik fotó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1461) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1462) kovsol válasza S e t h (#1461) üzenetére


kovsol
titán

Nagyon művésziek ezek a képek. Saját, vagy neten találtad?

Más:
Akik PC-n tolják, most az Uplayen akciós az alapjáték és a season pass is, és további extra 20% kedvezményt ad a LEGEND20 kuponkód.

May the Force be with you!

(#1463) S e t h válasza kovsol (#1462) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fórumon találom őket és ha engem is elkapnak, akkor szoktam megosztani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1464) S e t h


S e t h
nagyúr

Amikor Eivor hangja sört ad el neked. :D
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1465) kovsol


kovsol
titán

PS Store-ban is akciós az alapjáték, és a season passra is van -25%.
Be is húztam így. :D Márt töltöm is lefelé PS5-re.

May the Force be with you!

(#1466) Farkassacred válasza kovsol (#1465) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az szép akció, a kék oldalon ez egy korrekt gesztus. :B
Pass-re vajon más platformokon is szokott lenni akció?

(#1467) kovsol válasza Farkassacred (#1466) üzenetére


kovsol
titán

PC-n akciós szinten. Xbox árakat nem követem.

May the Force be with you!

(#1468) hdekakas


hdekakas
senior tag

A DLC-ben is van egy számomra nagyon idegesítő bug!
Ha a sarlóval harcolok, akkor néhány ütés után megkergül a kontroller, és állandóan rezeg. Hiába gyorsutazok, nincs semmi esemény, akkor is folyamatosan zizeg mint egy masszírozó gép. Ha állok egy helyben, csak akkor nem, de amúgy irányváltozásra és minden gombra majd' kiesik a kezemből olyan eksönt levág mintha épp százan támadnának. :D
De úgy, hogy 5 perc után ha letettem a kezemből a kontrollert, nem éreztem a csuklóm, mintha fél napig a döngölő békát húztam volna. ;]
Csak azért erőltetném ezt a sarlózást, mert van egy achi, hogy 100 ellent azzal kell megölni. Az előbb már kikapcsoltam a kontroller vibrationt, így játszható a dolog.
Ja, amúgy PC.
Közben rákerestem, látom, külföldi topikokon is áll a bál emiatt. [link]
Ubi megint alkotott. :C

[ Szerkesztve ]

(#1469) noxon


noxon
őstag

Helló.

Szereztem skint a lónak és a varjúnak ubisoft érmével. Viszont nem tudom hol lehet beállítani? Sehol nem találom. Tud valaki segíteni?

Köszi.

We live in a simulated world...

(#1470) kovsol válasza noxon (#1469) üzenetére


kovsol
titán

Szia,
városokban van ilyen istálós emberke. Saját településen is lehet építeni.
Ott tudod változtatni a skint is.

May the Force be with you!

(#1471) noxon válasza kovsol (#1470) üzenetére


noxon
őstag

Megvan. Köszi.

We live in a simulated world...

(#1472) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok,

A kérdésemre inkább az XBOX vonalon mozgók tudnak válaszolni, de aki tud kérem segítsen.

Megjelenés napján vásároltam a játékból egy Ultimate változatot (lemezes) aminek a mostanában megjelenő kiegészítő kódjait beváltottam a profilomra. Időközben a boxot és a lemezt is eladtam. :DDD
Azt szeretném kérdezni, ha veszek egy alapjátékot (digitális vagy lemezest) akkor a beváltott kiegészítőket fogom tudni használni?

Köszönöm a segítséget előre is! :R

(#1473) kovigyuri


kovigyuri
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1474) Warzoz


Warzoz
senior tag

Sziasztok!
Valakinek sikerült már megcsinálnia a Trial of the Wolf kihívást 1000 pontra? Akárhányszor futok neki, csak 970 pontot tudok elérni. Mint ha egyel kevesebb őr lenne, mint kellene.

[ Szerkesztve ]

(#1475) Warzoz válasza Warzoz (#1474) üzenetére


Warzoz
senior tag

Közben látom, hogy 3 helyen is vannak kihívások. A Wenlocan Outpost-nál található Trial of the Wolf az, aminél nem akar összejönni az 1000 pont.

(#1476) FaTHI válasza Warzoz (#1475) üzenetére


FaTHI
őstag

Próbálgatom én is de 800-900 pont a max amit sikerült eddig.

(#1477) VTom


VTom
veterán

Van már hír róla, hogy az 1.2.2 patch mit rontott el? :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1478) kovsol válasza VTom (#1477) üzenetére


kovsol
titán

Lónak még van hangja. :D
Tegnap este telepítettem, és játszottam kb két órát, de nem találkoztam hibával. De szerintem 2 óra után még korai kijelenteni, hogy okés.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1479) VTom válasza kovsol (#1478) üzenetére


VTom
veterán

és a "réten sétálva a lábam alatt random fröcsög a víz" bugot még nem vették ki belőle? :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1480) Warzoz válasza FaTHI (#1476) üzenetére


Warzoz
senior tag

Nekem húszból 20x 970 pont, de meguntam. A többinél simán ment az 1000 pont, nem volt gond.

(#1481) FaTHI válasza Warzoz (#1480) üzenetére


FaTHI
őstag

Nem értem miért lép ki egy idő után a challenge-ből? életem még van bőven erre kilép hogy vége. Valami időlimit lenne?

(#1482) noxon


noxon
őstag

Mi ez a grafika te úristen? :Y Régi 16 színől álló monitorom képi világát hozza vagy mi :Y Mintha a játék alpha verziójából maradt volna bent.

alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""

1440p, minden ultrán :W

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#1483) Warzoz válasza FaTHI (#1481) üzenetére


Warzoz
senior tag

Minden(?) trialnál van olyan, hogy öld meg az össze őrt, gyűjtsd össze az összes tárgyat, stb. Amikor fel vannak jelölve ezek (őrök, tárgyak) és megölöd, összeszeded őket, vagyis elfogynak, akkor vége lesz a trialnak, hiába maradt még más egyéb a pályán. Szerintem ez történhet nálad is ilyenkor.

noxon Sajnos Ubiéknál a lod ilyen :(

(#1484) Deck


Deck
titán

Kinek hogy tetszett a DLC? Szerintem egy nagy 0. Többször kellett neki esnem, hogy betudjam fejezni. Semennyire se érdekelt vagy kötött le.
Magát az alapjátékot szerettem, volt azért vikinges hangulat sokszor, de ez az ír téma... A következő DLC csak jobb lehet. És jönnek jövőre is DLC-k, Odin visszatér stb... De tuti újabb SP-t kell venni.

A BF a régebbi kedvenc AC-m, az új egyértelműen az Odyssey, nagyon szeretem a mai napig ezt a kettőt. A Valhalla számomra a nyomába se ér. A többit meg semennyire se szeretem.

PS5

(#1485) kovsol válasza Deck (#1484) üzenetére


kovsol
titán

Én megdöbbentem amikor vége lett, valahogy azt vártam, hogy jobban kibontják a fő szálat.
Ettől föggetlenül igazából többet játszottam vele, mint sok esetben egy alapjátékkal, ez meg csak egy DLC.
Abban biztos leszek, hogy lesz egy Season 2 pass majd, amolyan Anno 1800 módra, és nem kapjuk meg az újabb DLC-ket a mostanival.

Ami most engem abszolút nem tud lekötni ezek a mastery chalangek. Pár hete volt akciós a ghost of tsushima így azt megvettem, az lesz a következő amivel játszok majd, a Valhalla meg megy majd pihenőre szerintem most egy kicsit.

May the Force be with you!

(#1486) Deck válasza kovsol (#1485) üzenetére


Deck
titán

Én is többet vártam a végétől is. :K
Azért, fejeztem be a dlc-t, hogy legyen hely másnak. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1487) hdekakas válasza kovsol (#1485) üzenetére


hdekakas
senior tag

Honnan gondoljátok, hogy lesz még a beígért dlc-ken kívül is más?
Jövőre jön az új AC, ezt még idén év végéig frissítgetik és kész.

(#1488) kovsol válasza hdekakas (#1487) üzenetére


kovsol
titán

[link]

May the Force be with you!

(#1489) krystman


krystman
őstag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy napokba újra kellett tennem a windowst, és a játék mentéseit kimentettem előtte. Hogy tudnám újra vissza tölteni az újra telepített játékba? Hiába másolom be ahonnan kimentettem a mentéseket, nem fogadja el. így meg rengeteg játék idő elveszne. Esetleg tipp? :F

(#1490) AsakuraDave válasza noxon (#1482) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jah elég gány lett ez a rész grafikailag hatalmas visszalépés az Odyssey után...
Viszont találtam egy jó kis reshade modot amivel ég és föld a különbség élesség és színhelyesség terén. :U

ReShade OFF: ReShade ON:

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1491) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ha már grafika:
Titeket nem idegesít, hogy minden területen, ott ahol nem is hó van, mindig esik valami, vagy fujja a szél az ilyen pihéket, meg a franc tudja mit :D
Szerintem ezzel a "fícsörrel" túllőtek a célon, és inkább bosszantó tud lenni, semmint szép, vagy élvezetes.
De ez benne van szinte minden nyílt szabadtérű Ubi játékban...

;) - The Power of the Light Side

(#1492) Deck válasza AsakuraDave (#1490) üzenetére


Deck
titán

A Valhalla grafikába és teljesítménybe jobb mint az Odyssey. (PS-en) Minden másban viszont az Odyssey. (saját vélemény) :P

PS5

(#1493) vectra1982


vectra1982
újonc

Sziasztok. Series x-en játszom a valhallával, 105 óránál tartok. Pár napja folyamatosan hibaüzenetet kapok, hogy nem tud menteni: failed to save progress. Azt írja indítsam újra, de az sem segít. Csak az uninstall, akkor jó. Másnap megint kiírja. Korábban egyszer volt ilyen, akkor olvastam olyat, hogy manul save az auto save-en történt, és emiatt. Erre figyeltem, és nem is jött elő. Most nem is mentek manuálisan, mégis dobja. Nem is ment. Valakinek volt hasonló? Köszi

(#1494) VTom válasza Deck (#1492) üzenetére


VTom
veterán

így 145 óra után én is azt mondom, hogy mint játék az Odyssey jobban megfogott.
A Valhalla gyönyörű, és a története jobban kidolgozott, tetszik ez a szövetségesdi, hogy mindenhol mások a problémák és más a történet, de valahogy a görög mondavilág jobban be tudott szippantani, pedig nehezen barátkoztunk össze vele.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1495) FaTHI válasza VTom (#1494) üzenetére


FaTHI
őstag

Szerintem is szebb a Valhalla, de az Odyssey ben több volt az akció, ujdonság. De azért az uccso Dlc jó volt.

(#1496) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Mennyire érdemes mellék küldizni, felfedezni a térképet a játék elején?
Én most szinte csak nyomattam a fő küldiket amíg meg nem öltem azt nagy darab csávót aki megölte az apánkat. Elég fura a felfedezés még nekem mivel ez a holló nem nagyon jelez semmit mint mondjuk az eddigi AC játékokba. :F

Grafika számomra csalódás és nem tudom, hogy látjátok szebbnek mint az Odyssey-t max azt tudom elképzelni, hogy az Odyssey-t is TAA-val toltátok míg én TAA OFF és res scale-eztem addig amíg min 60fps-t kaptam azaz kb 4K render 2K felbontáson így elég szép éles volt a kép nem volt pixelesedés és a textúrák nem voltak elmosva a gagyi TAA miatt. Viszont ebbe a Valhallaba ez a TAA sokkal jobban elmossa a textűra minőségét.
Jelenlegi reshade sokan segít rajta de alap grafikával valszeg sose játszanám.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1497) VTom válasza AsakuraDave (#1496) üzenetére


VTom
veterán

Én PS5-ön játszom, ég és föld az Odyssey-hez képest.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1498) NB2 válasza AsakuraDave (#1496) üzenetére


NB2
aktív tag

Ha csak a főküldiket csinálod hamar vége lesz :)
Az összes AC játék úgy okés, hogy tolod a mellékküldiket is, meg ládákat nyitogatsz, itt halászol, vadászol.
A madár az tényleg ebben a részben csak van, nagyon ritkán láttam hasznát.

(#1499) kovsol válasza NB2 (#1498) üzenetére


kovsol
titán

Ha nem csinál az ember mellék küldiket akkor is kb 80 óra. Van olyan játék ahol ez 5 kijátszás már. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1500) VTom válasza kovsol (#1499) üzenetére


VTom
veterán

Nekem 145, de most tartok egy kis szünetet, mert sosem akar vége lenni, pedig azt hittem már a végére értem a fő sztorinak.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.