Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) nubreed válasza Skynet258 (#499) üzenetére


nubreed
veterán

"achi is"

Csak nem a PC -seknek. :( Ne, értem a ubit, miért kellett a PC-s verzióból kiszednie az achikat. :(((

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#502) Doblós válasza S e t h (#500) üzenetére


Doblós
aktív tag

LOL,ez merre lelhető meg?

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#503) nubreed válasza S e t h (#500) üzenetére


nubreed
veterán

Ez gondolom az Excalibur.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#504) Skynet258 válasza Doblós (#502) üzenetére


Skynet258
veterán

Elég melós de lehet ma rámegyek én is. :K

https://geekpulse.hu

(#505) Peace válasza Skynet258 (#504) üzenetére


Peace
nagyúr

Farmoljon ennyit, akinek két anyj.....akarom mondani, aki otthon ba***a a rezet. :DDD

(#506) nubreed válasza Peace (#505) üzenetére


nubreed
veterán

Ez semmi. Fogalmatok sincs mit jelent az igazi farmolás, más szóval grinding amíg nem játszottatok az Elite Dangeroussal. :D Az a játék megtanít a türelemre, és a szívósságra az biztos. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#507) Peace válasza nubreed (#506) üzenetére


Peace
nagyúr

Lineage 2-be farmoltam 7 karakterrel belogolva hosszú hónapokon át, hogy meglegyen a 81-es szint a karimnak. :DDD Ilyet ma már tuti nem tennék meg!!!

(#508) nubreed


nubreed
veterán

Na találtam egy újabb dolgot ami rohadtul idegesít a játékban: Ravensthorpe -ban Redától nem tudok felvenni sem új küldetést sem üzletelni vele, mert éppen valami mesélésbe kezdett a tábor kölykeinek. Nem lehet valahogy kikényszeríteni, hogy abba hagyja??

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#509) l.skywalker válasza nubreed (#503) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az biztos, hogy nem spoiler szűrő. Akkor most törölhetem a topikot a kedvenceim közül. Thx. :W

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#510) rumkola válasza nubreed (#501) üzenetére


rumkola
veterán

shift+F2

(#511) VTom válasza Skynet258 (#499) üzenetére


VTom
veterán

PC-n játszol?
Elég soványka ez a grafikken.. A növényzet szerintem még az Odysseyben is messzebbre meg volt rajzolva.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#512) S e t h


S e t h
nagyúr

A fotó mód ebben a játékban egészen kivételes és nem kevés időtöltési lehetőséget kínál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#513) Skynet258 válasza VTom (#511) üzenetére


Skynet258
veterán

PS4 Pro, PC-n gondolom, hogy szebb de nem tudom az 5700XT mennyire bírná a dolgot. Amúgy az a rész pont baromi kopár, kirajzolja itt is messzire - már ha van mit. Nyugati részre menj el, ott ilyen a táj, kopár dombok meg sziklák. :K Ez is ott készült csak kelet felé fordulva, messzeségben ott vannak az erdők:

Persze látszik a PS4 kora ez nem vitás. :N

S e t h: nagyon hangulatos képek! :R

https://geekpulse.hu

(#514) bulikavagyok válasza S e t h (#512) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezek igen jól sikerültek, gratula!

Lassan én is visszatérek ehhez a játékhoz.... csak csökkenjen egy keveset a CoD iránti lelkesedésem. :B

[ Szerkesztve ]

(#515) S e t h válasza bulikavagyok (#514) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem saját, reddit termés, de úgy gondoltam megosztom, mert engem is elvarázsoltak. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#516) VTom válasza S e t h (#512) üzenetére


VTom
veterán

Én több száz képet lőttem az előző két részben, imádom a fotó módot.
A konzol screenshot topikban van pár. (PC-s képeket nem mertem betenni :))

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#517) VTom válasza Skynet258 (#513) üzenetére


VTom
veterán

Köszi, kíváncsi leszek rá, hogy PS5-ön ehhez képest hogy néz ki.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#518) Grawens válasza VTom (#517) üzenetére


Grawens
senior tag

Számottevő grafikai külömbséget nem látok OX és SX között, de a 60fps sokat dob. Gondolom PS vonalon is ugyan ez lesz.
Viszont jöhetne már az a várva várt Patch ami megoldja a screen tearing -et. :U

(#519) LendvaiFeri1 válasza S e t h (#512) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Szépek! :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#520) nubreed válasza rumkola (#510) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi!

Közben végig vártam, hadd mondja el a kis mesét. Aztán utána végre felszabadult és lehetett vele interakcióba lépni. Ahhoz képest elég kevés opalt adnak ezek a Reda -s küldik, hogy csak napi 2 van belőlük.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#521) RudY válasza Grawens (#518) üzenetére


RudY
addikt

Nálam 60 Hz + FreeSync mellett vajsima és 0 tearing. Ettől függetlenül ráfér a patch, mert akinél nincs VRR és/vagy FreeSync, annál is élvezhetőnek kell(ene) nyilván lennie. :K
Egy másik teszt szerint ([link])
The accused tearing and fps problems of Xbox Series X becomes non-existent by setting the video output to 60hz. The problem seems to come if it is set to 120hz (although the game only supports 60hz). As for framerate, both consoles quite solid with some very specific drop on Xbox, invaluable.

[ Szerkesztve ]

(#522) Grawens válasza RudY (#521) üzenetére


Grawens
senior tag

Sajnos hiába állítom fix 60Hz -re, akkor is törik még FreeSync mellett is, mert ugye nem az a gond, hogy 60Hz fölé emelkedik a frissítési freki, hanem pont ellenkezőleg, alá esik és nem gyengén.
Pl. amikor lementem egy kolostor alá és egy pókhálós átjárónál elővettem a fáklyát, akkor a FreeSync sem segített, szaggatta a képet, mint az asszony a nokedlit. Ebbe több helyen is belefutottam, minden esetben fáklyával. :U Am SX-en tolom.

(#523) RudY válasza Grawens (#522) üzenetére


RudY
addikt

Pont azt mondom, hogy 40-60 között fog a FreeSync és a VRR, ahogy a DF is írta:
However, we tested Valhalla with VRR enabled on an LG CX display and the tearing is gone, and the presentation remains smooth: the console is fully in command of when the screen delivers a new frame and it's a game-changer, especially for this title. The omission of VRR on PlayStation 5 is a real disappointment, not just here in Valhalla, but also in other games like Dirt 5.
Kikapcsolva nálam is elég retek. :U

(#524) Grawens válasza RudY (#523) üzenetére


Grawens
senior tag

Viszont a fáklyás pókhálós részeken bőven 40 alá megy. :U

(#525) RudY válasza Grawens (#524) üzenetére


RudY
addikt

Ez már kijelző függő, normál módban nálam 40-60 között dolgozik, extended módban valamivel alatta, de jobb tv vagy monitor 30-120 között is elboldogul lazán.
Mondjuk a Valhalla még nincs ide sorolva: [AMD FreeSync™ Premium Pro1 Supported Games]

[ Szerkesztve ]

(#526) Grawens válasza RudY (#525) üzenetére


Grawens
senior tag

Na mindegy, azért a népáradat rendesen szívja az uborkaszoft vérét emiatt, főleg hogy AAA címről van szó. Kezdődik a lázadozás, mivel eltelik lassan 10 nap és még hivatalos közlemény sincs, viszont a Legion ugyanerre a hibára pár napon belül kapott javítást.

(#527) VTom válasza Grawens (#522) üzenetére


VTom
veterán

Volt erről összehasonlító teszt a neten, ps5 vs xsx, az xsx kb.10x annyi tört képkockát produkált, pedig a ps5 sem volt gyenge.
DF is azt hozta ki, hogy a XsX verzióval valami nem oké.
Szerintem jön rá még patch.

Én titkon abban reménykedem, hogy az Origins-Odyssey-Valhalla trió kijön egy nextgen pakkban feljavítva. :U Én tuti venném PS5-re, és egy évig le lenne tudva a mivel játsszak problémája :) A Ubi meg eladhatná még egyszer az össszeset.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#528) Grawens válasza VTom (#527) üzenetére


Grawens
senior tag

Ige, ezt írták is az ubisok, hogy mivel a PS-ben nincs olyan beállítási lehetőség mint az Xbox-nál (Automatikus kis késleltetésű mód, valamint Változó frissítési gyakoriság engedélyezése), így az azokra írt verzióban a játékban be van kapcsolva a VRR, vagy valami ilyesmit írtak. Kérték is többen, hogy az Xbox-os verzióba tegyenek be egy választható VRR opciót.

Ebben én is reménykedem. Hiába van mintkét játékban (Origins/Odyssey) egyenként többmint 400 órám, újra végig tolnám mindjettőt. :D

(#529) melega válasza Grawens (#528) üzenetére


melega
őstag

Nekem 100 órám voltrr az Originsben eladtam, 200 az Odysseyben feltört, de nekem egy végigjátszás elég volt belőlük.

(#530) nubreed


nubreed
veterán

A játék OST -je szerintem kifejezetten erős lett, nagyon tetszik: [link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#531) S e t h válasza nubreed (#530) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sokan panaszkodtak a zenére.
Nekem az a tapasztalatom, hogy az ubi kevés energiát fordít általában a zenére, viszont itt van néhány dallam, ami kifejezetten passzol az érához és ezáltal még hangulatosabbá teszi a játékot, én néhányat még dúdolgatok is. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#532) nubreed válasza S e t h (#531) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, ez ismerős. Egyik UBI játék zenéje sem szokott megfogni, unalmas felejthető zenék vannak bennük. Talán az Origins main theme -je az ami még úgy ahogy elmegy. A Valhalla zenéjében közre működött igen erősen Jesper Kyd és ez jó tett a zenéjének, Borderlands zenéinél is nagyot alkotott és még ki tudja hány másik játéknál.

Bár nekem a kedvencem Michael McCann, a Deus EX HR és MD zenéivel valami hihetetlenül nagyot alkotott, Borderlands 3 -ban is részt vett és nekem ott is az ő zenéit jöttek be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#533) Creative997 válasza nubreed (#532) üzenetére


Creative997
őstag

Jesper Kyd készítette az Ezio trilógia zenéit is az AC2, BH, ACR-höz, amik rendkívül hangulatossá tették a játékot. Örülök, hogy visszatért :C

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#534) melega


melega
őstag

Srácok 10 napja játszok az AC Valhallával a 3 óta egyetlen normális AC a Unity volt, de ez most jól sikerült.

Kedvenc helyszínem Asgard ahol a szereplőket egyik kedvencemről az új God of Warról koppintották.
Jelenleg 182 es szintű vagyok.

A 3-at a hajós csaták miatt szerettem 1100 órám volt a játékban.
Az összes hajós csatát meg tudtam csinálni kivéve amiben hatalmas hullámokban 3 nagy angol hajót kellett elsüllyeszteni.

A 4 Black Flagat is a hajós csaták miatt szerettem ott az összes tengeri csatát megnyertem.

A Rougot is ott ez az egyetlen hajós csata nem sikerült ez volt: [link] .

Az Originasben is jkó kihivás volt a hajós csata 1 volt benne.
Az Odysseyben is leigáztam mindenkit a tengeren.

Minden résznek megvan a szépsége.

(#535) VTom válasza melega (#534) üzenetére


VTom
veterán

Az megvan, hogy ezek nem kifejezetten hajós játékok, hanem millió más tennivaló is van bennük? :DD

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#536) rumkola


rumkola
veterán

Nekem ez a játék 30 óra után sokkal rosszabb mint az ody vagy az ori volt. Egyedül a skillfa ami jobb. Sokkal jobban bejött a rengeteg cucc és az enchantolásuk, mint itt ez a béna faluépítés, ill. a csaták és a fortok kipucolása is jobban tetszett mint az ebben lévő raidnek hívott káosz és ládanyitpgatás. Asgardot egyenesen gyűlölöm, a "mellék küldetések" pedig nevetségesek, olyan "kit a f*szt érdekel ez?" típusúak. Olyan, mintha lebutították volna az elődöket. Az összes teszt rommászopta milyen jó a játék és ezzel értek a csúcsra. Hát én nem így látom. Sokkal nagyobb volt a marketing mint maga a produktum. Uff.

(#537) S e t h válasza rumkola (#536) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az Odysseyben nagyon sok értelme volt a fortok kipucolásának.
Egyszer megcsináltad az athéniaknak, következő nap meg a spártaiaknak, aztán ezt vég nélkül, annyi kreativitás volt ebben, mint egy vödör sárban.

Amúgy az nagyon életszerű volt, hogy millió tárgyat cipeltél és még a vaddisznó is fegyvereket dobált, ha megnyúztad. :)

Nem láttam a tesztekben, hogy beszopták volna a marketinget, mert ha igaz lenne, akkor lehúzták volna az értékelésekben, ehhez képest jórészt jobbnak tartják az elődöknél.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#538) melega válasza VTom (#535) üzenetére


melega
őstag

Meg sőt az eddigi ACket mind végigjátszottam, csak hát a hajózást is kimondottan élveztem.

Persze nem kell az összes részbe, de alapjába véve az AC játékok nagyon hosszú és jó játékok imádom mindet.

(#539) Peace válasza rumkola (#536) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem 38 órával eddig sokkal jobb, mint az előző két rész!!! Még mindig nem unom, ez pedig ilyenkor már rég bekövetkezett a másik kettőnél.

(#540) hdekakas válasza Peace (#539) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nekem is tetszik, AC III óta mindet kijátszottam (ja nem, Syndicate-et csak elkezdtem és pár óra után abbahagytam, azóta se folytattam évek óta).
Elég változatos amiket lehet csinálni, a helyszínek is teljesen más világ, más a táj, stb. (Odyssey-ben rém unalmas volt az állandó "kill captain, loot treasure" küldetések.
Az nem világos eddig, hogy a skillek között mi a különbség pontosan hogy +% light damage, heavy damage, elite damage, melee damage, attack. Mi a különbség? Valaki tudja pontosan?
Valaki szerint hogy melyik gombbal támadok, más szerint hogy melyik típusú ellenséggel szemben jelenti a pluszt.

(#541) nubreed válasza Peace (#539) üzenetére


nubreed
veterán

Én már 60+ óránál járok és a main storyból még csak 28% környékén vagyok és nem unom. 2 és fél hetem van, hogy végig játszam, dec 10 -ig kész legyek vele. Még csak most jutottam el Asgardba pl.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#542) VTom válasza nubreed (#541) üzenetére


VTom
veterán

Mi lesz dec. 10.-én?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#543) bulikavagyok válasza VTom (#542) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Cyberpunk 2077 :B

[ Szerkesztve ]

(#544) S e t h


S e t h
nagyúr

Néhány gondolat.
- nem vágom mi a lényege jomsvikingeknek. Be lehet őket sorozni, de nem tudom mit lehet velük csinálni, időnként más játékos is besorozza az enyémet online, amiért kapok pénzt. kvázi a bérleti díjat. Olyan mint egy kezdetleges Death Stranding online kontaktálás, de még annyira sem értem, mint azt.

- gyakorlatilag nulla százalékos beválási esélyem van megnyerni a sörivó versenyeket, nem sikerül akármennyit szerencsétlenkedek velük, főleg az oldalra mozgás miatt.

60 óra körül járok és csak egy problémám van a játékkal, nem tudok annyit ülni előtte, amennyit szeretnék. :)

Mai tippek.

Nem tudom írtam-e már, de ha két kétkezes viking (dán) fejsze van a kezeidben, akkor azzal is szét lehet ütni az azokat az ajtókat, hogy kinyíljanak, amelyek a másik oldalról el vannak torlaszolva.

A településünkön található "emberméretű" szalmabábok arra is jók, hogy amennyiben le van merülve az adrenalin bar, akkor ezeket a bábokat elég csak megorvgyilkolni és már fel is töltődtünk.

Ha magas helyről ugrunk, esünk le, akkor jó eséllyel megdöglendünk, kivéve ha aktiváljuk a skillt, ami ennek kiküszöbölésére hivatott VAGY
- mielőtt földet érünk, akkor nyomjunk egy heavy attackot és talpra esünk mint a macskák vagy
- mielőtt szintén leérnénk, nyomjunk egy térképet, majd vissza és láss csodát, már a talajon állunk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#545) Peace válasza VTom (#542) üzenetére


Peace
nagyúr

Lejár az Uplay+ előfizetése, mint nekem. :P

Nekem meg végre meglett ez a jó kis kard, már farmoltam egy pár napja az opal-t: [link] :C

(#546) S e t h válasza Peace (#545) üzenetére


S e t h
nagyúr

78 órám van a játékban, de még egy fejlettebb rúnát sem találtam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#547) melega válasza S e t h (#546) üzenetére


melega
őstag

Kétkezes fejszével be lehet törni az eltorlaszolt ajtókat nem is tudtam 110 órám van a játékban és a 250-es szintű területtel együtt minden kipucolva a 340-es szintűig kivéve ahol az ellenségek 250-es szintnél magasabbak.

Azok a kincsesládák hiányoznak amelyek egy tanyasi házban találhatók, és nem lehet máshonnan oda bejutni barlangon keresztül sem, csak kétkezes bárddal szétcsapott ajtókon keresztül ezt most tőled tudtam meg, vagy kulcs kell hozzájuk de a tanyasi ház környékén sehol nem találom.

110 órám van benne és 210 es szintű vagyok.
Megjártam a Ragnarököt és voltam Asgardab és Juttenheimben azon belül pedig Midgardban, most újra visszajutok Asgardba, de az ottani szerplőket az új God of warról egyik kedvencemről koppintották az hot ziher. Amúgy Juttenheimben lesz 400-as szintű farkas legendás állat de az nem kötelező küldetés.

A másik pedig ez most nagyon jól sikerült azt Origins is meg az Odyssey is jók lettek, de ez még jobb izgalmasabb.

Amúgy meg sztori szinten a 90-es szintű terülten vagyok., de nagyjából adja milyen döntéseket kell hozni a jó befejezéshez.

Még annyi hogy a stone puzzlek meg a jelenkori karakterrel való ugrálások interactok mennek de amikor a melléküldetések keretein belül kell valamit teljesíteni nem tudom az összeset teljesíteni.

A következő rész játszódhatna időben eközött és az első rész között szólhatna hogy akit Altair nem tudott az első részben legyőzni hogyan lett belőle templomos lovag.

Amíg ilyen jó az AC minden évben vétel, ha szar maradok a virágbolti verziónál.

Mellesleg a 3. rész óta nem kaptunk normális ACt az Originsig.

[ Szerkesztve ]

(#548) nubreed válasza VTom (#542) üzenetére


nubreed
veterán

Így van, ahogy bulikavagyok írta, Cyberpunk 2077. :D

#545 Peace: Nincs Uplay előfizetésem, simán csak megvettem a játékot.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#549) Grawens válasza nubreed (#548) üzenetére


Grawens
senior tag

Biztos? Tuti? :DDD

(#550) nubreed válasza Grawens (#549) üzenetére


nubreed
veterán

100%.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.