Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Meglettek :DD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1552) need


need
addikt

Sziasztok..

Lunden treasure vagy is inkább azok kincseit szeretném össze szedni de alig ha sikerül.. ;]
Itt a lokáció

Eredetileg itt ennek kéne lenni..balra kell menni a résen...

és nekem pedig ez van..

Gondolom ez valami BUG és így buktam is a dolgot.. igaz..?! :O :O :O ;] ;]
Többször vissza mentem de ez a helyzet..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1553) Mr Chapel válasza need (#1552) üzenetére


Mr Chapel
tag

Uhh...mennyit szívtam vele én is. Már nem emléxem pontosan melyik, de valami főbb küldi ami ide vezet, utána lesz csak szabad az út. Ezt utálom amúgy, open wordnek hìrdeti magát a játék de sokmindent marhára nem tudsz megtenni. Behatárol a játék sok helyen. Egy másikkal is hasonlóan jártam. Egy földalatti résznél nem nyílt ki egy ajtó. Videot nézve nyitva volt nekik, tovább tudtak menni. Nekem az istennek nem nyílt ki. Kicsit utána olvasva jöttem rá hogy ja, megint csak akkor tudok tovább menni ott, ha haladok vmi küldivel. Ez a szabad kóborlás sztem csak 70%ban ha működik.

(#1554) NB2 válasza Mr Chapel (#1553) üzenetére


NB2
aktív tag

Jah, volt egy sír vagy mi ahol volt egy ajtó és oda egy küldetés vitt.

Ezt az egészet úgy lehetne kivédeni, hogy ahova küldi megy, oda nem teszünk térképen jelölt kincsesládákat, meg egyebeket.

(#1555) need válasza Mr Chapel (#1553) üzenetére


need
addikt

Igazad lehet mert valami hasonlóba már bele szaladtam... :R :R :R
Lesz majd egy küldetésem amit még nem kaptam meg.. ott a királyt kell majd elrabolni és abba a helységben lesz egy láda.. én már voltam ott és össze szedtem mindent kivéve ezt..
fél napig bogarásztam mire rá jöttem hogy oda lesz majd egy küldi..!
Na igen Open World meg szabad kóborlás.. ha nem tenném most mindezt úgy hogy még a Ragnar tesókhoz kell majd mennem 150 szinten ha nem kolbászolok el mindenhová akkor nem lenne kész a Raven Skill fa.. nem lenne a szettem kimaxolva.. mert mindenhez alapanyag kell és azt csak kolbászolással lehet megkeríteni..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1556) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Hogy lehet macskát simogatni?

(#1557) KazaiLecso válasza pruzsi (#1556) üzenetére


KazaiLecso
tag

Oda megy, oszt kiirja mit nyomj meg, :)) és megy a simi.

Üdv, Levi

(#1558) pruzsi válasza KazaiLecso (#1557) üzenetére


pruzsi
őstag

Kerülgettem minden oldaláról követtem ,már több cicát egyiknél sem írta ki :( . Nyomkoddtan e betűt hátha de semmi. Guggolás követtem ahogy itt [link] holnap ha látok egyet újra megpróbálom...

(#1559) KazaiLecso válasza pruzsi (#1558) üzenetére


KazaiLecso
tag

Sok a bug a játékban én azt tapasztaltam... :((

Üdv, Levi

(#1560) need


need
addikt

sziasztok..

Nekem lemezen van meg a játék xboxon utána vettem hozzá Sesson Past..
(Meg néztem ott azt írja hogy Parizs már telepítve van..)
viszont nem tudom hogy a Druidás DLC hogy lehet elindítani..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1561) Grawens válasza need (#1560) üzenetére


Grawens
senior tag

(#1562) need válasza Grawens (#1561) üzenetére


need
addikt

köszi szépen :R :R

este ha haza érek megnézem :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1563) need válasza Grawens (#1561) üzenetére


need
addikt

ma volt rá idő megnéztem de nekem ott nincs lófa*sz se..! ;]
úgy hogy így nem megyek a Druidáskolódni :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1564) Grawens válasza need (#1563) üzenetére


Grawens
senior tag

Erre mit ír? Telepítve van?

(#1565) need válasza Grawens (#1564) üzenetére


need
addikt

most is dolgozom ezt is megnézem :D

az előzőnél elfelejtettem de most nem.. köszi az útmutatást :D :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1566) need válasza Grawens (#1564) üzenetére


need
addikt

megnéztem a bővítményeket és igen ott volt a Druida és Párizs na meg hogy nincs telepítve
most már úgy van ahogy ott volt :D
köszi még 1x :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1567) need


need
addikt

Sziasztok

Akit érdekel vagy érint pl. engem ;)
Hamarosan [lehet frissíteni] :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1568) kovsol válasza need (#1567) üzenetére


kovsol
titán

"A frissítés magyar idő szerint, szeptember 7-én, délután 2 órakor élesedik."
Nekem már délután lejött PS5-re frissítés.

May the Force be with you!

(#1569) need válasza kovsol (#1568) üzenetére


need
addikt

nekem majd csak holnap 08:30 mivel akkor érek haza :D :D :D
de úgy van ahogy írod :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1570) S e t h


S e t h
nagyúr

Aki ps5-ön nyomja.
Nekem leszedte a ps4 és ps5 verziót és nem tudom le lehet-e törölni a ps4 verziót, nem fog-e gondot okozni indításnál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1571) kovsol válasza S e t h (#1570) üzenetére


kovsol
titán

Ha PS4 lemezes verzióval tolod, akkor a lemezről mindig felrakja a PS4 verziót, és ugye be is kell rakd a lemezt indításhoz.
Egyéb esetben nem kell a PS4 verzió.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1572) S e t h válasza kovsol (#1571) üzenetére


S e t h
nagyúr

Digitális verzióm van és éppen most néztem, hogy minden dlc, frissítés után van két kilencven akárhányas ps4-ps5 verzió a könyvtárban, pedig amikor telepíteni kezdtem akkor csak rányomtamna letöltésre.
Akkor a ps4 verziót lehet is törölni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1573) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Nekem PC-re lejött az a 2X giga patch majd most megint elinditottam és most meg egy 11.88GB patchet tölött le :F :F :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1574) Warzoz válasza AsakuraDave (#1573) üzenetére


Warzoz
senior tag

Tegnap ugyanígy jártam. Lejött a 26+GB, utána rögtön egy 11+GB. A játék meg maradt 1.3.0. verzión. Aztán megint leszedte a 26+GB adatot. Utána már minden okés volt.

(#1575) szami777


szami777
addikt

Sziasztok,

Origins és Odyssey után 2 napja áttértem a Valhallára.
Nagyon adja eddig, egy kérdés merült fel.
Ez a raid eléggé hangulatos, eddig néhány vízparti helynél feldobta a hajón utazva. Angliába érve, belső, nem vízparti erődítményeknél nem lehet valahogy legénységgel lerohanni őket? Hol látom, hogy hol lehet raidelni és hol nem?
Köszi előre is.
Illetve eddig nem derült ki, a kürt fújás mire jó?

Illetve többször volt hogy a hajó előtt a parton állva kerültem harcba, a legénység meg kb végignézte az egészet, le se tojta. Nem tudom ilyenkor oket harcra birni?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1576) hdekakas válasza szami777 (#1575) üzenetére


hdekakas
senior tag

Szia!
Csak annál a pár monastery-nél lehet raid-elni, nem tudom, úgy 10-15 db lehet belőlük. (DLC-ben lesznek még.) Piros balta X jelzi a térképen. Nem szükséges hajózni sem, szárazföldön is jönnek azokon a helyeken. Egyéb helyen a kürt csak dekorációt szolgál, semmire nem jó, max feltűnést kelteni.
Ha nem segítenek a többiek raid esetén, az csak bug. Sajnos sokszor ládát nyitni sem jönnek.

(#1577) szami777 válasza hdekakas (#1576) üzenetére


szami777
addikt

Köszi szépen a válaszokat :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1578) chungee


chungee
addikt

Estét!

Ubi connect+ előfizetésem van. 16:9 szabványos 22" fhd moncsim van, options-ban ennek megfelelően van beállítva 1080p stb. Kérdésem hogy a 2 fekete csík alul és felül ott kell lenniük :F

(#1579) Anonymus23 válasza chungee (#1578) üzenetére


Anonymus23
veterán

Max az átvezető videóknál (most hirtelen nem rémlik, hogy ott hogy is van, régen játszottam vele, pár órája :DDD ), egyébként teljes képernyőn fut a játék.

;) - The Power of the Light Side

(#1580) chungee válasza Anonymus23 (#1579) üzenetére


chungee
addikt

In-game real time vannak csíkok :K

(#1581) Anonymus23 válasza chungee (#1580) üzenetére


Anonymus23
veterán

Akkor ott valami nem stimm. Screent tudsz felrakni?
Most beléptem és teljes képernyőn van az egész, nálad lett valami elállítva.

;) - The Power of the Light Side

(#1582) chungee válasza Anonymus23 (#1581) üzenetére


chungee
addikt

(#1583) Anonymus23 válasza chungee (#1582) üzenetére


Anonymus23
veterán

Olyan mintha 2560x1080-ra lenne állítva a felbontás (UWQHD), winben mi látszik egyébként?

Most meglestem, nekem a beállításoknál a felbontás és az aspect ratio mellett ott van, hogy native:

;) - The Power of the Light Side

(#1584) chungee válasza Anonymus23 (#1583) üzenetére


chungee
addikt

Igazad van, mi tévő legyek :F

[link]

(#1585) Anonymus23 válasza chungee (#1584) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem sok ötletem van, de ha csak a Valhalla alatt csinálja, akkor ott kezdeném el állíttgatni a felbontást/arányt, hátha abban zavarodott meg valami.

;) - The Power of the Light Side

(#1586) noxon


noxon
őstag

Helló, szeretném tovább fejleszteni a kovácsnál a fegyverem pirosból zöldbe (flawles asszem), de valamilyen összetevő hiányzik. Meg nem mondom mi a neve, csak mutatja pirossal, hogy nincs.

Így tudja valaki, hogy mit kérhet és hol lehet beszerezni?

We live in a simulated world...

(#1587) noxon válasza noxon (#1586) üzenetére


noxon
őstag

Ja megvan, nikkel kellett.

We live in a simulated world...

(#1588) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Üdvözlet mindenkinek!

Kérdésem az lenne, hogy ez az AC nem lesz kapható a Steam-en?
Csak mert a többi rész oda van megvéve és gondoltam oda kellene ezt is megvenni akkor már.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1589) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Nem játszottam mostanában, az új event miatt ilyen színtelen, élettelen, barnás a kép, vagy nálam van valami probléma a játékkal?

(#1590) VTom válasza SH4D0W2011 (#1589) üzenetére


VTom
veterán

A fesztivál miatt ilyen, de csak a faluban

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1591) SH4D0W2011 válasza VTom (#1590) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

:R Akkor megnyugodtam.

(#1592) HugóBoss


HugóBoss
tag

Sziasztok! Miért van az, hogy 24 nyílvessző kapacitást mutat az inventoryban a tegez, de csak 16db-ot tudok használni?

(#1593) tibaimp válasza HugóBoss (#1592) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem az van, hogy 24 darab lehet a max, de csak 16 darab van nálad?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1594) HugóBoss válasza tibaimp (#1593) üzenetére


HugóBoss
tag

De nem enged többet felvenni :)

(#1595) tibaimp válasza HugóBoss (#1594) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ja, hogy úgy! Baszki, pedig kitoltam úgy-ahogy a játékot, de most így hirtelen, nem is tudom :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1596) HugóBoss válasza tibaimp (#1595) üzenetére


HugóBoss
tag

Akkor még 1 dolog.... Megépítettem a fishing hut-ot... elmentem pecázni. 40 perc alatt egy halat sem sikerül kiszedni a vízből. Néztem videókat, olvastam leírást, de nekem a halak rohadtul nem azt csinálják, mint a videóban. Elindul egy irányba és nyomhatok ott bármit, csak megy, amíg elszakad. 1-1 alkalommal random elfordult, de csak azért, hogy a másik irányba szakítson. Videókba 1-2 mozdulattal visszafordították, nekem soha nem fordult meg akkor, amikor a gombot nyomtam.

(#1597) Anonymus23 válasza HugóBoss (#1596) üzenetére


Anonymus23
veterán

Csak egy (vagy talán 2?) helyen kell halászni, az egyik Mysterynél, meg talán az egyik sztori küldetésnél (de lehet ez is Mystery), mindenhol máshol egyeszerűen lődd le nyillal a halat, sokkal egyszerűbb, a madarad meg összeszedi, még úszni sem kell érte.

;) - The Power of the Light Side

(#1598) HugóBoss válasza Anonymus23 (#1597) üzenetére


HugóBoss
tag

De mindenhol azt írják, hogy a horgészat egy easy minigame, meg relaxing meg jó pénzszerzési mód... Meg amúgy is bosszantó, hogy nem jött össze...

(#1599) tibaimp válasza HugóBoss (#1598) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A horgászat kb. nekem is úgy ment, mint Neked :((( (hasonlóan a FarCry-okban is), szóval azt csináltam, amit Anonymus23 kolléga írt, lenyilaztam a piszkokat ;]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1600) Anonymus23 válasza HugóBoss (#1598) üzenetére


Anonymus23
veterán

PC-n a billentyűzetet és az egeret együtt kell használni a pecázáshoz, de igazából egy hikó az egész, bár ha ráérzel, akkor utána már valóban könnyű, de szerintem semmiképpen sem szórakoztató.
Mondjuk ebbe lehet belejátszik, hogy én utálom a pecázást :DDD

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.