Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) RudY


RudY
addikt

Egy könnyed kis kvíz a felkészüléshez: Valhalla Közönség Kvíz

(#202) kalozhun100 válasza RudY (#201) üzenetére


kalozhun100
őstag

10/10 :D Amdrewardos kodot még mindig nem küldték :(

Samsung Galaxy S7 Edge

(#203) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

Üdv srácok!

Magyar idő szerint 10.én hány órakor aktíválódik a játék??
00:01-től??

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#204) Grawens válasza PeTeR_33 (#203) üzenetére


Grawens
senior tag

00:00 ;)

(#206) kalozhun100 válasza GAbre (#205) üzenetére


kalozhun100
őstag

Nekem már jön lefele :D

Samsung Galaxy S7 Edge

(#207) ForRedGlory válasza wjbhbdux (#194) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Van hozzá linked?

(#208) wjbhbdux válasza ForRedGlory (#207) üzenetére


wjbhbdux
veterán

[link] 1 óra 5 perc után

A procira rosszul emlékeztem 18 magos 3.8ghz modell helyett a 9990XE van neki ami csak 14 magos de az viszont 5Ghz-n fut.

[ Szerkesztve ]

/s

(#209) nubreed válasza kalozhun100 (#206) üzenetére


nubreed
veterán

PC -n? Én még nem vettem meg, de akkor majd most mindjárt. A Cyberpunkon kívül ezt ajátékot vártam még igazán. Amiket eddig láttam róla, nagyon nagyon meggyőző volt, nagyon úgy tűnik, hogy sikerült egy újabb szintre emelni az egészet, és pl. már az Origins is egy új irány volt, de abban még elég sok kis apró idegesítő dolog volt, úgy tűnik itt jó részt elhagyták ezeket. Az Odessey -t kb 150 óra alatt vittem végig (nem teljesen 100% de ahhoz közeli completion), az Originset 92 óra alatt. Mire számítotok, mennyi lesz a Valhalla?

Illetve még egy kérdés, szerintetek az nV kiadja ma a drivert a Valhalla optimalizációval?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#210) myckey válasza nubreed (#209) üzenetére


myckey
veterán

Szerintem az idő nagyon játékos függő.
Nekem Origins 140 óra körül lett, Odysseyben megint van már ennyi kb. De ahhoz képest sehol nem tartok :DDD Viszont baromira leköt és pozitív.
Szerintem HA elkap a téma, meg a korszak és bejönnek a játékelemek, ebbe is több 100 órát lehet rakni. Elég terjedelmes itt is a játéktér, és van mivel elütni az időt.
Nagyon tetszik az új irányzat... Origins, Odyssey meg a Valhalla. De engem már nem érdekel hogy "AC" game. :N

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#211) nubreed válasza myckey (#210) üzenetére


nubreed
veterán

Na közben már meg is vettem és jön le a pre-loaddal. Az biztos, hogy nagy lesz a térkép, Norvégia és Anglia együtt nagyobb lesz mint az Odessey szárazföldi területei együtt, ha jól emlékszem az 133 m2 volt. A hosszúságra kitérve: kb. aszem nyáron nyilatkozta egy ubi-s gyerek, hogy a Valhalla sztorija rövidebb lesz mint az Odessey volt. Bár ez igazából nem jelent túl sok mindent ha van kellő mennyiségű side quest és tenni való. A settlement raid -ekre nagyon kíváncsi leszek... meg a sajátok építésére.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#212) Grawens válasza nubreed (#211) üzenetére


Grawens
senior tag

(#213) myckey válasza nubreed (#211) üzenetére


myckey
veterán

Vizekkel 233 km2 az Odyssey, plusz ott van a tetején a nem bejárható rész.
A szárazföld 130+km2 valahogy úgy. Nagyon szeretem benne a hatalmas tengert, remek dolog a hajózás része a programnak, is.
Valhalla is elég összetett lesz. Mindkettőnek vannak kiegészítői is, plusz területekkel.....
Jó az egész ahogy van, el lehet bennük veszni, csak időd legyen ! :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#214) S e t h válasza Grawens (#212) üzenetére


S e t h
nagyúr

Asgard? Jotunheim?
Menten magam alá nedvesedek, nem számítottam rá.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#215) nubreed válasza Grawens (#212) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi!

Itt lapozgattam az oldalon és nagyon sok érdekes infó van. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#216) myckey válasza S e t h (#214) üzenetére


myckey
veterán

Origins és Odyssey is tartalmaz "érdekes" helyeket.
Várható volt hogy ebbe is beleraknak ezt azt....nagy butaság lett volna kihagyni ekkora ziccert, sztm.

Lehet kellene spoilert kérni a topicra. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#217) S e t h válasza myckey (#216) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igazából csak a skandináv mitológia iránti rajongásom mondatja ezt velem, hiszen valóban, ott volt az Atlantis is, de most jönnek a jégóriások, ázok, na jó, tuti nem így face to face, de akkor is nagyon várom. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218) myckey válasza S e t h (#217) üzenetére


myckey
veterán

Originsben is megvolt a túlvilág meg mindenféle elhalálozott személyiség és különleges helyszíne stb...

Szerintem ez nagyon jó dolog, hogy ennyire frankón tudják vegyíteni a valóságot meg a fantáziát,legendát, mitológiát stb...
Minden részben ! :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#219) nubreed


nubreed
veterán

Akit érdekel, itt van egy 27 perces összefoglaló a játékról, enyhe spoilerek lehetnek benne (nem a sztorit illetően) de engem nem zavart: [Assassin's Creed Valhalla - The Best Game Ever!]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#220) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Megvettem PC-re Ubisoft Connect-en a Valhalla standard kiadását. Azt írta a vásárlás után, hogy hamarosan megjelenik a játékok között. Kb. 20 perce vettem meg és semmi. Sőt valamiért újra meg tudnám venni a játékot. Mennyi idő míg megjelenik? Mert ugye elvileg már előtölthető lenne.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#221) nubreed válasza _Balee_ (#220) üzenetére


nubreed
veterán

Van ilyen. Néha kicsit várni kell, nekem aszem a WD2 -nél kellett vagy fél óra mire megjelent. Amúgy lehet, hogy ha újraindítod a gépedet az segíthet és utána ha bejelentkezel a connectbe már ott lesz.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#222) _Balee_ válasza nubreed (#221) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Rendben, köszi.

Az újraindítás persze nem segített.

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#223) _Balee_ válasza _Balee_ (#222) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Na megvan. :) Most már tudom, hogy ilyen, várni kell egy kicsit.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#224) S e t h válasza _Balee_ (#223) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mikor lesznek elérhetőek a tesztek?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#225) _Balee_ válasza S e t h (#224) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Már elérhetőek:

[link]

[link]

IGN review: [link]

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#226) myckey válasza _Balee_ (#225) üzenetére


myckey
veterán

Hozza amit az új generációs elődök.
Origins és Odyssey....
Tehát ez is remek szórakozásnak fog bizonyulni, aki vevő erre a stílusra, pláne ha még a megálmodott világ is kedvére van.
Nekem eddig a görögös a best of, de van akinek egyiptom a tuti, másnak meg majd ez .
Jó lesz, később nekivágok ! :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#227) S e t h válasza _Balee_ (#225) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#228) Grawens


Grawens
senior tag

Az imént játszottam vele kb. 1 órát. (Xbox One X - Új-Zéland régióra állítva) Azért csak 1 órát, mert megvárom a Series X-et.
Annyit mondhatok, hogy aki szerette az Origins/Odyssey -t, ebben sem fog csalódni. :C

[ Szerkesztve ]

(#229) myckey válasza Grawens (#228) üzenetére


myckey
veterán

Ezen a véleményen voltam mindig is, látva a mostaniakat és beleolvasva ebbe abba.....még inkább örülök neki.
Még pár 1-2-300 órát belerakok Odysseybe, aztán jöhet ez, ja de van még más is...akkor majd utána. :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#230) Grawens válasza myckey (#229) üzenetére


Grawens
senior tag

Várós volt már.
Kezdtem már unni az előzőeket. Odyssey: 535ó 2p, Origins: 420ó 31p :B

(#231) S e t h válasza Grawens (#228) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon rezeg a léc, mert benne vagyok a Watch Dogs Legionban, de nem hiszem, hogy meg tudom állni, holnap vikingeskedni szeretnék. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232) nubreed válasza Grawens (#230) üzenetére


nubreed
veterán

Origins nekem nagyon "elfogyott". Első végig játszásra sokkal nagyobb élmény volt, így másodikra már azon kaptam magam, hogy alig vártam, hogy vége legyen. Valahogy már kevésnek és rettenetesen repetetívnek éreztem. A Curse of the Pharaos DLC -ben tetszettek főleg az afterlife részek de ezen kívül nem nagyon mozatott már meg, csak becsületből toltam végig, hogy ha már megvettem a season pass-t akkor ki legyen játszva.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#233) RudY válasza myckey (#216) üzenetére


RudY
addikt

Intézem a spoiler funkciót. :K

(#234) myckey válasza RudY (#233) üzenetére


myckey
veterán

Ezer hála !

Lehet fentre is be kellene íratni, hogy használják a Spoiler gombot....

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#235) nubreed


nubreed
veterán

Most újra bejelentkeztem a Connectbe, és látom tölt le valamit a Valhalla, egy 656 Mb -os csomgaot (pre-load már megvolt), lehet hogy ez a day 0 patch lesz?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#236) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Van azért karakter újrafelhasználás :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#237) RudY válasza l.skywalker (#236) üzenetére


RudY
addikt

Igen, ez a rókabőr jelképes is lehetne. :DDD

(#238) LendvaiFeri1 válasza l.skywalker (#236) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

:Y :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#239) gejala


gejala
őstag

DSOGamingen kint van a performance review.

Jó hír, hogy a CPU használatot kikalapálták. A 4930K alig van lemaradva a 9900K mögött és 4/8 is simán jó neki.
Rossz hír, hogy GPU oldalon elszaladt a ló. 1440p-hez kell legalább egy 2080S. És még csak butítani se lehet a grafikát érdemben, ultra és high között van 5 fps különbség. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#240) myckey válasza gejala (#239) üzenetére


myckey
veterán

Biztos meglesz az a beállítás, ami még alig láttat visszalépést, de ad performanceban.
Előzőekben is volt így. ( AA, felhő, árnyék, npc részletesség, stb )

De ez már legalább DX 12, ami nekem jobb volt itt ott.

Na majd alakul ez sztm itt is.

Meg hát kell egy év mire kész lesz a játék, mire kijönnek a peccsek és egyebek :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#241) BoneDragon válasza gejala (#239) üzenetére


BoneDragon
veterán

Tipik Ubi.

(#242) gejala válasza myckey (#240) üzenetére


gejala
őstag

Pont ezt írják, hogy Odyssey-vel ellentétben itt alig van különbség ultra/very high/high között fpsben. A medium ad nagyobb sebességet, de az sokkal csúnyább is.

[ Szerkesztve ]

(#243) myckey válasza gejala (#242) üzenetére


myckey
veterán

Akkor majd lesz valahogy, korán van még ehhez. :) ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#244) bulikavagyok válasza Grawens (#228) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mázlista! :) Hányszor játszottam meg ezt az elmúlt 4-5 évben!? :D De idén a PC-t preferálom (már csak a Ubisoft+ miatt is), szval várhatok éjfélig.

gejala: WD: Legion után nem számítok semmi jóra.

[ Szerkesztve ]

(#245) nubreed válasza myckey (#243) üzenetére


nubreed
veterán

Még kint sincs tudtommal az AC Valhalla game ready driver, szerintem csak holnap lesz, amíg ezt nem teszik fel az emberek nem is várnék nagy csodákat, utána sem, de egy kicsit jobb lesz talán a helyzet.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#246) myckey válasza nubreed (#245) üzenetére


myckey
veterán

Nagyon az elején vagyunk a dolgoknak, lesz itt még fejvakarás....
Majd kialakulnak a dolgok.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#247) warcat válasza nubreed (#245) üzenetére


warcat
veterán

457.30

Game Ready for Call of Duty: Black Ops Cold War
This new Game Ready Driver provides support for Call of Duty: Black Ops Cold War. In addition, this driver provides optimal day-1 support for Assassin’s Creed Valhalla, and Godfall.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#248) nubreed válasza warcat (#247) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm! Az a durva, hogy az nV website -ján ezt a drivert fel sem hozza nekem, hanem csak a 10.29 -én kiadott 457.09 -et. A 457.30 -at a Guru3D -n találtam meg.

Szerk: látom közben frissítetted a hsz-edet és be is linkelted, köszi!

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#249) l.skywalker válasza bulikavagyok (#244) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is így vagyok vele. Talán ehhez a játékhoz már nem olyan acélos a gépem, de majd januárban egy Ubi+al kipróbálom ha jól bírja meg is veszem, ha nem, akkor meg kitalálom :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#250) bulikavagyok válasza warcat (#247) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt nagyon köszi! :R

l.skywalker: Ezekhez a játékhoz szerintem nem létezik olyan gép ami elég acélos lenne. :D Legalábbis az új Watch Dogs-szal ez a helyzet. Bár ebből legalább az RT kimaradt - ha jól tudom.

Szerk.: amúgy ebben a hónapban igencsak megéri előfizetni a Ubi+-ra. 15 euróért kijátszható mindkét játék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.