Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Grawens válasza Dark Archon (#650) üzenetére


Grawens
senior tag

Vagyis, majd lesz egy küldetés (Pilgrimage to St Albanes) amely során már nem lent lesz az emberünk a kulcsal? :U

(#652) holden72


holden72
tag

Sziasztok,
szeretnenk kiprobalni a jatekot. Kerdes, hogy mukodik-e az alabbiak szerint?
ubisoft plus accounttal letoltott jatek eseteben van arra mod, hogy ha megtetszik a jatek, akkor ha megvesszuk es feltelepitjuk, ugyanott lehessen folytatni mint ahol az ubisoft accounttal abbahagytuk?
nagyon koszi!

(#653) Dark Archon válasza Grawens (#651) üzenetére


Dark Archon
addikt

Igen.

holden72: működik, persze. Ez a hétvégi ingyenes próbaverziókkal is így van.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#654) melega


melega
őstag

Nekem a játékban igaz a melléküldetések fele elmaradt, de az összes kódexet összeszedtem, majdnem az összes kincsesládát kinyitottam, kivéve a 3 kulcsosok.

Az összes ability megvan, és az összes köves rajzos kirakó megvan, kivétel amikor köveket kell egymásra rakni az nem ment.
Az összes jelenkori karakterre l való ugrálós szál megvan.

Az összes főellenség megölve, és az összes legednás állat.

Még a Kill the Orders menűből az oldalsó lovagok hiányoznak hogy totális támadást mérjek Alfread hadseregére.

Ami még hiányzik és főküldetés a 10 contracts, de azok nem mennek hiába nézek róla youtubos videókat.

Valaki ezeket megcsinálja 200-250 órát simán eltölt a játékkal. Nekem van benne olyan 170 órám, de már a vikingek királynője lettem mert jó döntéseket hoztam.

(#655) Liner


Liner
aktív tag

Volna egy olyan kérdésem, hogy vettem ugye galaxistól 19 rugóért és látom, hogy van season pass. Ha azt megveszem pénzkidobás vagy ad is valamit?

Közben vettem 2000 helixet és a holló kell ez egyértelmű. Ere a Farkasra is kacsintgatok (mount) Fegyvert félek venni mert Odyssey Nekem onnantól romlott el, hogy megvásároltam minden kutya gumit főleg settet és onnantól nem volt kihívás a játék.. :-(

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#656) Liner válasza melega (#624) üzenetére


Liner
aktív tag

Azért váltottál egykezes baltára (gondolom pajzzsal akkor) mert szórakoztatóbb volt vagy azért mert találtál valami ütős darabot. Most én is kétkezes baltával megyek de ugye az elején lesz egy buzogányod és most örlődök melyiket fejlesszem... A Te hatásodra eddig buzogány.. :-)

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#657) Liner


Liner
aktív tag

Vettem egy hollót meg egy mountot de magától nem rakja be az invertorryba nem látok ilyen lehetőséget. Valaki segítene, hogy lehet leváltani az alapokat?

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#658) Dark Archon válasza Liner (#657) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem oda teszi, hanem majd az istállóban áll rendelkezésre a faludban.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#659) Liner válasza Dark Archon (#658) üzenetére


Liner
aktív tag

Amennyire utánaolvastam csak akkor ha fejleszted. Mondjuk elég nagy minusz, hogy veszek egy hollót 500 ért meg egy wolf hátast 800 ért és nem tudom őket használni városfejlesztésíg az meg Angliával kezdődik jól tudom? :-(

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#660) nubreed


nubreed
veterán

Néhány szösszenet:

-A nagy pajzsos zászlóvívő katona rettentően béna és nem hatékony, nem elég, hogy felhívja magára a figyelmet, még harolcni sem tud.
-Néha a raidek helyszínét (ahol a sárga spot van a vízen, ahol el lehet kezdeni a raidet) nagyon béna és nem logikus helyre teszi a játék, pl. sokkal messzebb az apátság bejáratától, egy tök üres helyre, ahol nincs semmi. Ez kicsit idegesítő.
-Néhány treasue chest megszerezhetősége túlságosan túl van bonyolítva, az rendben van, hogy vannak fejtörők a játékban, kell is ilyen de bizonyos helyeken ezt már túl tolták.
-A skill tree egy átgondolatlan ömlesztett halmaz, amiben alig van logika. Nagyon hamar overpowered -dé lehet válni, nekem volt úgy, hogy direkt nem költöttem el kb 40 skill pontot, mert ha még azokat is behúzom, tényleg semmi kihívás nem lett volna a játékban, még úgy sem, hogy nehéz fokozatra állítom a nehézséget.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#661) Triathlete


Triathlete
senior tag

Másnál is van ez a probléma? Felülírja mindegyik köpenyt. :(((

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#662) nubreed


nubreed
veterán

Na jó, a játék egy játszhatatlan szar lett. Suthexe -ben, Cicestre Abbey raid közben állandóan kifagy, random helyeken...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#663) Liner válasza nubreed (#662) üzenetére


Liner
aktív tag

Már bocs de gépeddel van gond nem a játékkal abban viszont igazad van, hogy kincsesládák nagyon el vannak dugva. holló kell a megtalálásukhoz meg türelem..
Az owerpower infót köszi mert akkor nem veszek fegyvert pedig vannak szépek.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#664) Liner


Liner
aktív tag

Bocs, hogy külön írom de szeretnék rá választ nagyon. Tudom Relatív de melyik melee fegyver a legélvezhetőbb??? Nekem eddig buzogány de nagyon az elején vagyok..
Tényleg két buzogány nem akad össze??? Kb hány óra játék után fejleszthetek settlmentet? és csak Angliában van?

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#665) S e t h válasza Liner (#664) üzenetére


S e t h
nagyúr

Legélvezhetőbb?
Amelyiket szereted használni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#666) Liner válasza S e t h (#665) üzenetére


Liner
aktív tag

írtam, hogy relatív de ahogy megyelőre a játék kül. fegyverek különböző képességeket kapnak legalébbis pld. odysseyben így volt.... Teljesen másképp viselkedett a lándzsa és minden fegyó abilityje. De itt is nagybaltával pörögni lehet mig kisbaltával kaszabolni. buzogánnyal beindulni. Néha van, hogy egy fegyvert jobban eltalálnak mint a másikat. Már tulajdonságok terén. Itt is mondta az egyik ember, hogy először kétkezes baltával ment de lecserélte egykezesre. Gondolom nem ok nélkül....

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#667) nubreed válasza Liner (#663) üzenetére


nubreed
veterán

A gépemmel semmi baj nincs. Tele van a net, reddit, steam és akár itt a PH fórum is olyan bejegyzésekkel, hogy fagyogat a játék embereknél. Örülj neki, hogy nálad még nem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#668) Dark Archon válasza Liner (#659) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem, Norvégiában is van istálló emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#669) melega


melega
őstag

Srácok, lányok olyan gondom van, hogy a játék ezt a Chapter 2-es küldetést nem hozza be ami a 340-es szintű területen játszódik a fősztori után: [link]

Kérdésem tőletek azért mert bugos a játék, legalább is a ps 4 es verzió nagyon.

Esetleg azért mert: Gorm leölése után nem beszéltem Hythammal a jurtánál és nem adta át a videóban található levelet, így nem tudtam találkozni Alfreaddal a királlyal a 15. medálért.
[link] Gondolok itt erre videóra.
Akkor kezdhetném előröl a játékot de nem fogom.

(#670) S e t h


S e t h
nagyúr

[lf you ever wondered which dual-wielding weapons were the most OP, it's dual spears]

Mellékesen megjegyezve, hogy poison abilityvel megbolondítva és miasma skillel egészen brutális.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#671) S e t h


S e t h
nagyúr


This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#672) Juda válasza nubreed (#667) üzenetére


Juda
friss újonc

Így van...nekem is. Update óta. Marhára idegesítő. Hiába a sűrű mentés....volt olyan ahol raideltem és folyamatosan kidobott. Mivel mentettem előtte nyilván vissza léptem s szinte ugyan úgy ugyan akkor. (5percre rá ahogy beléptem) Minden s*art ki próbáltam már. Néztem már mindent lejjebb vettem a grafikát is hátha nem bírja a videó kártya (2070 super). De semmi.....
Amióta javították nekem élvezhetetlen kínszenvedés. :DD

(#673) Liner válasza Dark Archon (#668) üzenetére


Liner
aktív tag

Unlocking the stable and riding the wolf mount in Assassin's Creed Valhalla - YouTube
Nekem jó idő sincs nem hogy istálló ahol dolgozik valaki. Van hátul egy istálló 2 db gebével de nem lehet fejleszteni....

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#674) S e t h válasza Liner (#673) üzenetére


S e t h
nagyúr

A farkast a storeban lehet megvenni, vagy talán a gold, vagy deluxe verzió tartalmazza, egyébként nincs a játékban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#675) Liner válasza S e t h (#674) üzenetére


Liner
aktív tag

El kell utazni Angliába és csak az első Raid után tudod fejleszteni az istállót ha van rá alapanyag. Amúgy megvan. :-) Verhetném az asztalt, hogy de hát a fehér farkas az Norwégiában néz ki jól :)) Meg, hogy megvettem tüstént kérem ide vele, de az igazság, hogy én Very Hardon tolom és még így sem egy nagy túra volt ez. Mondhatni játék eleje. A googleben meg utánanéztem, hogy kifejezetten el kell menni Norwegiából játék elején mert egyes részeihez még gyenge vagy és bizony vissza lehet menni.. google a barátod ugyebár.
Mellesleg mindenkinek melegen ajánlok legalább annyi helix creditet, hogy tudjon venni egy kincses térképet egy farkast meg egy hollót. Lehet megveszem a zöld szműt is mert csak a világító hátú van meg. Esetleg Settlementen szépítgetni. Fegyvert venni szerintem tilos mert felborítja a Balceot. Nem tudom Ubisoftnak miért nincs annyi esze, hogy ne legendary fegyvereket áruljon.Mondom Nekem ez kifejezetten elvette a kedvemet odysseytől ilyen szett olyan szetrt azt néztem, hogy semmi feszültség meg izgalom a játékban mert lekaszabolok minmdenkit még a leggyérebb szettben is. A végén már kék cuccban nyomultam esküszöm. Amúgy azt is lehetett venni az is túl erős volt (mármint a kék sett...) Ez mellesleg sokkal nehezebb legalábbis az eleje azért párszor újra kell kezdeni a raidet ha nem figyelsz egyenlőre . Csak mert valaki panaszkodott milyen owerpovered. Akkor az Odyssey mi volt ha ez az???kézváltást ajánlom. rohadt jó, hogy egyik kezembe buzogány másikban balta a baltába hastet rajtam buzogányba sebzést ugye q betüvel baltával csépel mint az őrült, buzogányal óriási nagyütéseket lehet bevinni, ha váltasz akkor rohadt jó hogy q betűre buzogánxt csak pörgeti és fordulni kell az ellenfél uén ha akarsz valamit.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#676) Dark Archon válasza Liner (#675) üzenetére


Dark Archon
addikt

Akkor rosszul emlékeztem.

Viszont semmi értelme igazi pénzt költeni játékbeli elemekre... a faludban Angliában lesz térképész, bagóért lehet venni kincses térképeket. De ez igaz kb. mindenre.

Ha meg annyira kell valami, miért nem inkább Cheat Engine-t használsz? Odyssey-ben is azt csináltam, mikor elegem lett a lootolásból, varázsütésre lett pár millió pénzem / fám / kövem / stb. aztán azt vettem, amit akartam. Ezért igazi pénzt adni hülye lettem volna.

Amúgy meg láthatóan még sehol nem tartasz, de már messzemenő következtetéseket vonsz le egyetlen raid után...

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#677) S e t h válasza Liner (#675) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt a helixes dolgot nem értem.
Miért kéne venni farkast meg hollót?
Holló alapból van, a farkas szerintem meg kifejezetten ortopédul néz ki, nekem elég volt az unikornisos repülős vonal az Odysseyben.
Armort meg pláne nem veszek, mert ami a játékban van azok bőven jók

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#678) nubreed


nubreed
veterán

[Best Ability Nerfed & More Secret Changes in Assassin's Creed Valhalla Update 1.04 (AC Valhalla)]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#679) nubreed válasza Juda (#672) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem ma pl. a településen (Ravenshtorpe) fagyott ki a játék. Most nem CTD (crash to desktop) simán csak befagyott a kép... Faszán dolgoznak a UBI-nál, kezd nagyon idegesíteni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#680) S e t h


S e t h
nagyúr

Vmi nem tiszta nekem a településem fejlesztésével kapcsolatban.
Minden fel van húzva, mégsem értem el a hatodik szintet, viszont azt vettem észre, hogy vannak olyan építmények amiket többször is lehet fejleszteni, és most jön a probléma, lassan nem látok már a térképen a raidelni való helyeket, ergo nem tudom honnan lesz nyersanyag.
A fel nem fedezett helyeken még lehetnek eddig nem látott apátságok, kolostorok ahol lehet raidelni?
Kínomban már a 340-es szintű helyekre megyek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#681) Juda válasza nubreed (#679) üzenetére


Juda
friss újonc

Ugyan ott...ugyan az. Befagy. Marha idegesítő...s változó időpontokban. Valamikor megnyugszok huhhh végre jó. Aha.....jah. ha vissza lehetne rakni a régi 1.0.2 öt. Eskü az lenne mert ott semmi gond nem volt nekem.

(#682) Skynet258


Skynet258
veterán

Barom Reda meg állandóan mesél a nyomorult gyerekeknek én meg várhatom ki amíg befejezi... :F

https://geekpulse.hu

(#691) nubreed válasza Skynet258 (#682) üzenetére


nubreed
veterán

Befejezi csak sajnos végig kell várni. Néhány perc, utána már lehet vele interakcióba lépni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#695) Skynet258 válasza nubreed (#691) üzenetére


Skynet258
veterán

" én meg várhatom ki amíg befejezi..."

Igen, ezt írtam én is. :DDD

https://geekpulse.hu

(#696) S e t h


S e t h
nagyúr

Első alkalom

Azt gondolta megtámadhat, rosszul mérte fel az erőviszonyokat
Ő is

Disznóvágás vikingéknél, hagyományos perzseléssel

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#697) CactuS válasza S e t h (#696) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez a két hatalmas mokka a szemek körül választható vagy fix dolog? :DDD

Egyébként egész szépen néz ki. Van fishing is a játékban? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#698) Tibro5 válasza CactuS (#697) üzenetére


Tibro5
senior tag

választható tetkó, és igen van pecázás

(#699) Dark Archon válasza Tibro5 (#698) üzenetére


Dark Archon
addikt

Sőt, időnként kötelező a pecázás, de szerencsére nem annyira idegesítő, mint a Far Cry 5-ben.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#700) S e t h válasza Dark Archon (#699) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lesz olyan küldetés amikor kötelezeő?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.