Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok!

Egy kicsit össze vagyok zavarodva, nem teljesen világos, hogy most vége van-e a fő sztorinak vagy sem. Valaki meg tud erősíteni az alábbiban? SPOILER!

Gunnar esküvője után tulajdonképpen nem volt credits screen, új quest, semmi. Ennyi volt, ez lett a vége?

[ Szerkesztve ]

(#1902) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Skilleket nem lehet elmenni az armor szettekhez?
Pl a Wolf armor szettem nem igazán passzol a raven skillekhez.

(#1903) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A Valhalla-ához az Ubisoft storeban vásárolt helix krediteket átlehet vinni az Odysseybe?

(#1904) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

PS Store-ban le van akciózva a Dawn of Ragnarök 7k-ra.
Megér annyit ez a DLC?

Köszönöm a választ :R.

(#1905) VTom válasza Jim74 (#1904) üzenetére


VTom
veterán

Ha szereted a játékot, akkor persze. kb. 20 óra extra tartalom, új történettel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1906) Vikus válasza Jim74 (#1904) üzenetére


Vikus
tag

Szerintem simán. ;) Én mondjuk eléggé elfogult vagyok, de nekem bejött. Nincs olyan hosszú story hozzá, de a map azért ahhoz képest nagy. Pár újabb képesség, plusz loot, kicsit ugye fantasysabb, hangulatos. Van pár idegesítő dolog (nagy hegyek), de egyébként több kihívás van már a max szint után mint az alap játéknál. Vagyis nem egy ütés egy ellen. Plusz ugye, nem tudom mennyire érdekelnek a napi opal-os küldik, de alapból ugye minden nap van 2, amivel 10 opalt összeszedhetsz. Ha megvan ez a kieg, akkor lesz plusz 1 napi, (nem spoilerezek, de 1 helyen). Így napi 15-öt tudsz összekaparni. Nyilván plusz ott van a heti 1x20, meg a Ubisoft connect-es heti küldik. A Párizs DLC után mindenképp jobb. ;)

(#1907) Jim74 válasza VTom (#1905) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, Vikus Neked is. :R

(#1908) VTom válasza Jim74 (#1907) üzenetére


VTom
veterán

én megvettem egyébként :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1909) kovsol válasza VTom (#1908) üzenetére


kovsol
titán

Én megvettem minden dlc -t, és ki is játszottam őket. Nem bántam meg egyiket se. :D

May the Force be with you!

(#1910) Jim74 válasza kovsol (#1909) üzenetére


Jim74
nagyúr

Most kezdtem el az Ír DLC-t, még hátravan a párizsi :DDD.

(#1911) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Azt szeretném kérdezni hogy mi lehet a baj az ubisoft connect alkalmazáson belül a stat nem frissül napok óta :(( próbáltam xboxon telon, tablagépen is

(#1912) Anonymus23 válasza Bazsi1987 (#1911) üzenetére


Anonymus23
veterán

Általános probléma, már több mint egy hete így van, volt a múltkor egy frissítés, az megint hazavágta ezt a részét, más játékokban is kuka az egész.

;) - The Power of the Light Side

(#1913) Jim74 válasza VTom (#1908) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tegnap én is bezsákoltam, majd jó lesz a két korábbi DLC után letolni. Mire végzek velük, addigra talán Basim is megjelenik :DDD.

(#1914) VTom válasza VTom (#1852) üzenetére


VTom
veterán

Hehe, milyen okos voltam, múlt héten vettem meg féláron :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1915) Jim74 válasza VTom (#1914) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én is most vettem meg. :K

(#1916) ProEvoFan válasza VTom (#1914) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem is így kellene tennem, de mivel az alapjáték csak a ps+ extra miatt van meg, lehet jobban járnék a Dawn of Ragnarök Edition-el (12K), hátha a ps+ extrából idő elött kiveszik a Valhalla-át.

(#1917) HugóBoss


HugóBoss
tag

Prime gamingen megint Valhalla cuccot adnak. Pajzs, kard, hajó.
[link]

(#1918) VTom válasza ProEvoFan (#1916) üzenetére


VTom
veterán

A PS+-ban csak az alapjáték van benne, vagy a season pass is?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1919) ProEvoFan válasza VTom (#1918) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Alap. Season passt megvettem a mostani akcióban.

(#1920) VTom válasza ProEvoFan (#1919) üzenetére


VTom
veterán

akkor lehet, hogy most 12 ezerért megéri Neked a Ragnarök edition.
Egyébként mielőtt kiveszik a PS+ kínálatból, úgyis jön róla kommunikáció legalább egy hónappal korábban. A kérdés, hogy meddig szeretnél játszani vele (5 ezer Ft-ba kerülne NEked így az alapjáték a Ragnarök DLC kölön megvásárlásához képest).

Én anno azért vettem Ultimate edition-t az első akciónál, mert tudtam, hogy legalább 2 évig játszom majd vele, úgyhogy nekem megérte.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1921) ProEvoFan válasza VTom (#1920) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Platinázni szeretném, szóval elleszek még vele egy darabig.

(#1922) ProEvoFan válasza VTom (#1920) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most nézem, hogy az Ultimate Edition 17K....
Ha ezt tudom, akkor nem veszem meg a season passt 7Kért, hanem egyben az egész Valhalla kollekciót... :((

(#1923) VTom válasza ProEvoFan (#1922) üzenetére


VTom
veterán

Hát, ha most megveszed mellé a Ragnarök edition-t 12K-ért, akkor 2K-val került többe, mint így. Nem a világ vége.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1924) ProEvoFan válasza VTom (#1923) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem. De mivel nem játszottam még a season passal, kértem rá visszatérítést és megkaptam. :D Veszem is az Ultimate Editiont és így kapok még hozzá Berserker pakkot is, no meg az alapjáték így csak 2K. :)
Azt a kétezret meg elköltöm az Assassin's Creed Odyssey Gold Editionra. Ez most 6K.

(#1925) ProEvoFan válasza VTom (#1923) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Felraktam újra a DLCket.
Az összes storeban vett armorról, fegyverről eltünt a legmagasabb szint.... A storeban is. Ez valami bug?
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#1926) kovsol válasza ProEvoFan (#1925) üzenetére


kovsol
titán

Ragnarök DLC behozott egy magasabb szintet az ilyen zöldes. Szóval nem eltünt a legmagasabb szinted, hanem tovább lehet fejleszteni őket.
A sárga cuccokat is a kovácsnál fel tudod upgradelni zöldre, és akkor még extra upgrade mehet azokra is.Amiket vettél ott a Kovács upgrade nem kell, de az extra szintek alapanyagból fejleszthető.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1927) ProEvoFan válasza kovsol (#1926) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A képen látható kékes-zöld itemek sárgák voltak, mikor megvettem a storeban. Most olyanok, amit látsz. Szóval akkor ezek azért lettek ilyen színűek, mert tovább fejleszthető? Akkor a Basim sword ami még arany színű, miért nem változott át?

(#1928) kovsol válasza ProEvoFan (#1927) üzenetére


kovsol
titán

Amit úgy veszel store-ban (vagy Redánál) azok mindig olyan szinten kapod meg ami épp a legmagasabb szintű armoroddal megegyező, de kovácshoz nem kell vidd, csak a szinteket húzni rajta. Csak most már nem legendari hanem ez a zöld a max szint (fogalmam nincs mi a neve). Minden ami drop, vagy quest item azokat a kovácsnál kell zöldre kovácsolni.
Most minden pontosan ugyan olyan erős mint volt, ez nem downgrade... csak a meglévő már nem a max hanem az alatti szintnek felel meg, tovább tudod tápolni a karaktert. Kelleni is fog, mert a Ragnerökben nem szarral gurigáznak majd az ellenfelek. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1929) kovsol válasza kovsol (#1928) üzenetére


kovsol
titán

Oké szóval Divine a neve nem zöld :D :D Látszik is a képen, hogy extra három upgrade slotokcska jön be vele.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1930) ProEvoFan válasza kovsol (#1928) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Aha, köszi.
A játékban szerzett, közben aranyra kovácsolt fegyvereket gondolom majd a Ragnarök kiegészítőben található kovácsnál lehet enchantolni majd.

(#1931) kovsol válasza ProEvoFan (#1930) üzenetére


kovsol
titán

Igen, az alapanyag is ott lesz beszerezhető hozzá.

May the Force be with you!

(#1932) VTom válasza ProEvoFan (#1924) üzenetére


VTom
veterán

Ennyi :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1933) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Wrath of the Druids DLC-ben a Balur bug-gal találkozott már valaki?

(#1934) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

The Forge and the Flame küldetés nekem bugos.Beakadt, nem tudok tovább játszani. Még szerencse, hogy van előtte egy mentésem....
Várom a javítást.

(#1935) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#1934) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Közben utánajártam.
Elvileg javították ezt a bugot. Annyit kell tenni, hogy a quest végén elkell futni a város felé és így lesz vége a küldetésnek.

(#1936) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok,azt szeretném kérdezni hogyha most kezdeném a játékot melyik verziot érdemesebb megvenni?Ps storeban most 11900 a ragnarok edition ez egy dlc-t tartalmaz,ha jól gondolom.Vagy van még a sima változat 8200ft.A dlc-k sorában ez a ragnarok hányadik?Vagy egyáltalán a story szempontjából számit?

PSN - RedFoxHun

(#1937) ProEvoFan válasza redhunter (#1936) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ragnarök edition az csak alapjáték+Ragnarök dlc(ami a harmadik a sorban).
A seasonpass csak az első két dlct tartalmazza (Wrath of the Druids, The Siege of Paris)
Assassin's Creed Valhalla — Complete Edition [link] tartalmaz mindent. Nemrég 16800 forintért vettem, akciósan.
Az alapjáték benne van ps+ extraban.

(#1938) Creative997


Creative997
őstag

A Ragnarok DLC mennyi jatekidot ad pluszba?

Lassan belevagok ebbe a kalandba is es nezegetem a pakkokat. Valszeg Gold Edition lesz a nyero, de erdekel mennyire eri meg a Ragnarok esetleg?

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1939) Grawens válasza Creative997 (#1938) üzenetére


Grawens
senior tag

kb. ennyit

[ Szerkesztve ]

(#1940) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Platinzátam a játékot és a DLC-kben (Druids, Paris, Ragnarök) is összeszedtem az összes trófeát.
212,5 óra lett a játékidő.
A végére már kezdett eléggé unalmas lenni...

(#1941) melega válasza Jim74 (#1940) üzenetére


melega
őstag

A Ragnarök dlcben látom Odin volt a fő boss.
Odint legyőzve véget ért a Ragnarök, vagy elpusztult minden?

Amúgy én az alapjátékot pörgettem ki annó. A viking téma miatt tetszett jobban mint az előző két része.
Ott az összes küldetés készen volt.

[ Szerkesztve ]

(#1942) Jim74 válasza melega (#1941) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ragnarökben Surtr a fő ellenség. A legyőzése után nincs világvége.

(#1943) melega válasza Jim74 (#1942) üzenetére


melega
őstag

Értem.

(#1944) Creative997 válasza Grawens (#1939) üzenetére


Creative997
őstag

Ok koszi. Nem vagyok elajulva a hosszatol es az aratol sem. A season passos Gold tunik nekem a befutonak.
Most meg az Atlantis DLC-t csinalom Odysseyben, mar majdnem kesz de nekem egy baromi nagy csalodas, szoval kicsit fenntartasokkal kezelem a DLC-ket ar/elmeny szempontbol.

Aki vegigtolta a Ragnarok DLC-t, velemeny?

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1945) Jim74 válasza Creative997 (#1944) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ragnarok számomra sem volt nagy durranás. Bár nekem az egész Valhalla sem tetszett túlságosan.

(#1946) DerStauner


DerStauner
senior tag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem a játékhoz:

1. Vannak ezek a kis apró mellékküldetések (fehér ikonok). Lehet ezeket valahogy követni? Az elvégzendő feladat többnyire triviális, meg csak oda kell figyelni, hogy mit beszélnek egymással, de időnként jól jönne, hogyha ezeket valahogy lehetne követni a térképen.

2. Vannak ezek a stonehenge féle kövek, amiken ha a v-t megnyomom, megjelennek különféle jelek. Ezekkel mit kell csinálni?

3. Eddig még nem nagyon fejlesztettem a kováccsal fegyvert, páncélt, csak gyűjtögetem ezeket az aranyrudakat. Ha fejlesztek egy fegyvert, a felhasznált aranyrudakat később nem tudom visszanyerni belőle? Mert akkor így oda kell figyelni, hogyha később találok jobb fegyvert, páncélt, akkor inkább abba tolnám.

(#1947) Jim74 válasza DerStauner (#1946) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Ugyan már jó pár hete befejeztem a játékot, de megpróbálom az emlékeim alapján megválaszolni a kérdéseidet.

1. Ha az Artifacts és Mysteries dolgokra gondolsz, akkor azok csak akkor jelennek meg a térképen, ha a közelükben vagy, de emlékeim szerint, ha egyszer megjelentek, akkor már ott is maradnak a térképen, de legalább egyet zoomoolni kell a mapon, hogy látszódjanak.
Ha nem fedezted még fel őket és a terület kipucolásához még hiányoznak, akkor érdemes a neten található map-ot segítségül hívni. [link]
Ebből van mobilra letölthető app verzió is: [link]
Egyébként általában olyan helyek szoktak kimaradni, ahova nem visz a történet, de egyébként a térképen jelölve van, mint helység.

2. Itt az a feladat, hogy amikor felveszed a quest-et, akkor mutat egy ábrát. Úgy kell helyezkedni a stonehenge-szerű dolgok körül, hogy ezt az ábrát lásd Odin's Eye segítségével. Az ábra a különböző köveken lévő részletekből tevődik össze egy bizonyos szemszögből nézve.

3. Emlékeim szerint downgrade-elni is lehet a kovácsnál. Abban azonban nem vagyok biztos, hogy ugyanannyi nyersanyagot kapsz a downgrade során, mint amennyit az upgrade-be belefektettél.

[ Szerkesztve ]

(#1948) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Üdv. Nem régen vettem meg a játékot. Norvégiában semmi baj nem volt, de most már Angliában elég sokszor crashel a játék hiba üzenet nélkül az asztalra. Ez normális?! Odessey-vel semmi baj nem volt, RX 590-es kártyával.

(#1949) Jim74


Jim74
nagyúr

Megérkezett az utolsó frissítés:

[link]

(#1950) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Mint friss Steames játékos kérdezném:

Amikor ti, veterán Valhallások először megnyitottátok a skill tree-t, nem csodálkoztatok el kicsit?
Akkora, hogy négy képernyőn se férne el egyszerre. Egy darab pontot nem osztottam még ki, fogalmam sincs, merre induljak el.
Originst, Odysseyt végigtoltam, ott nem volt gond, mert átlátható volt a rendszer, de itt amikor beléptem a Skill menüpontba, a refund gondolata kezdett foglalkoztatni.
Mégis mi a franc ez? Ha nincs 200 skill, akkor egy se. Lehet ebből egy normális, "Jack of all trades" buildet kihozni? :D

Az előző két játékban főleg a ranged és assassin ágakat preferáltam.

it's a danger pretty here in Night City

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.