Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) tibaimp válasza Kylesa (#1950) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nyugodtan nézz ki valamilyen stílust (3 féle van ha jól emlékszem), mire végzel a játékkal az összes skill-t ki tudod perkelni, mert leszel akkora szintű. Az elején én rámentem a sebzésre. Írja, hogy melyik kis perk mit ad.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1952) Jim74 válasza Kylesa (#1950) üzenetére


Jim74
nagyúr

Olvasnivaló ;)
[link]

(#1953) ProEvoFan válasza Kylesa (#1950) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem vagyok veterán AC játékos, de ez a skill fa elsőre nekem is kaotikus volt. Söt, másodjára is. :D
De nyugi.A játék felénél legnehezebb fokozaton fogsz már játszani, mert annyira erős leszel. Addig meg youtube tele van videoval melyek a brutál jó skillek.

(#1954) VTom válasza Kylesa (#1950) üzenetére


VTom
veterán

A három rész közül egyedül az Odyssey-ben volt értelme a skill fának, ott lehetett buildet építeni.
A Valhallában nem értem miért rakták bele egyáltalán, mert ebben a formában teljesen értelmetlen.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1955) kovsol válasza VTom (#1954) üzenetére


kovsol
titán

Az első mit tudom én 70 szinten még az adott felszereléshez igazítva elég jó extrákat adott, aztán utána amikor már 300 pontot tudtál szétosztani mindent kirakott az ember :D

May the Force be with you!

(#1956) VTom válasza kovsol (#1955) üzenetére


VTom
veterán

Megmondom őszintén, nem emlékszem már rá, mert több, mint 200 órám van benne, és fogalmam sincs már az elejéről :D
Azt tudom, hogy egy idő után a random leosztást nyomogattam középen, mert semmi jelentősége nem volt.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1957) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Eddig (14 óra után) nagyon tetszik a játék, bár nem ragadott magával annyira, mint 3 éve az Odyssey.
Egy olyan kérdésem lenne még így hirtelen, hogy a raideket valahogyan be lehet fejezni "hivatalosan"? Mármint, hogy a játék kiírja, hogy raid successful, ilyesmi. Tegnap "megraideltem" a Haervik Shipyardot (ez a kezdő területen, Rygjafylke-n található), de azon kívül, hogy összevertünk ott mindenkit, és kifosztottam minden kincsesládát, másra nem jutottam. Nem kaptam visszajelzést arról, hogy most akkor sikerült-e a raid vagy sem, úgyhogy simán kisétáltam és továbbálltam.
Ez így normális?

it's a danger pretty here in Night City

(#1958) tibaimp válasza Kylesa (#1957) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ha bementél az ajtókon is, ahova a többiek segítsége kell, hogy bejuss, és onnan az aranyat vagy mit, ami majd a falud fejlesztéséhez kell (ha jól emlékszem), akkor igen, asszem ennyi. Nem ír ki semmit.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1959) Kylesa válasza Kylesa (#1957) üzenetére


Kylesa
aktív tag

"bár nem ragadott magával annyira, mint 3 éve az Odyssey"
értsd: Kassandra sokkal jobb csaj, mint Eivor :B

it's a danger pretty here in Night City

(#1960) Kylesa válasza tibaimp (#1958) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszod!
A gondom ott volt, hogy a kezdőterületen próbáltam raidelgetni, ami csak ilyen tutorial-szerűség, ott nincs tétje a raidelésnek, csak amolyan betanítás jellegű a dolog. Nemrég áthajóztam Angliába, ahol már keményen foglalgatnom kell a monasteryket, és amikor ott végeztem, akkor valóban megkapom az üzenetet, hogy "Raid successful". :)

it's a danger pretty here in Night City

(#1961) tibaimp válasza Kylesa (#1960) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor Te tudod jól, én már régebben toltam, köszi a pontosítást :R .

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1962) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Üdv. A River Rhine folyó fosztogatás után van még valami? Mert az Ulfberht Sword küldésben gamebreak hiba van ami miatt lehetetlen teljesíteni. Ahogy olvasom egy éves hiba amit még mindig nem sikerült kijavítani. Mivel az 1.6.2 az utolsó frissítés, már több tartalom nem jön ehhez az a játékhoz (?) Szerintem nem is nagyon lesz kijavítva sose.

(#1963) Jorus


Jorus
nagyúr

Ez az első AC játékom, most járok ~90 óránál (a térképet és a questlistát nézve talán a harmadánál lehetek), nagyon jó a hangulata, és a sztori is, a látvány is nagyon rendben van. A harcrendszer a HFW után túlságosan egyszerű, de a többi nagyon rendben van. A skillfa teljes káosz, de ahogy olvasom, nem is nagyon kell vele foglalkozni, mert csak a sorrendre lehet hatással a játékos.
Ubisofttól vagy a Sonytól egyébként nem volt szép, hogy kivették a nem tudom milyen csomagból a Valhallát, mert pont emiatt váltottam PS Extra csomagról Prémiumra, mert abban benne volt az alapjáték. Erre tegnap kezdeném a játékot, és írja, hogy az nem fog menni, vegyem meg. Utánanéztem, és valóban, 12.20-szal kikerült a játék a nem tudom melyik csomagból. Szóval így meg kellett vennem külön, szerencsére akciós volt a Complete Edition, 17k-ért, úgyhogy most már a DLC-k is megvannak. Jó darabig el leszek én ezzel, már látom. Lehet később rápróbálok majd az Odysseyre is. Addig GoW várakozik. Áprilisban meg HFW DLC. :)Ja és Eivor majdnem Aloy, csak nincs cuki hangja. :D

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1964) tibaimp válasza Jorus (#1963) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Üdvözlet itt is! :K Úgy látom hasonló a játék érdeklődési körünk.
Ha ez meglesz, utána feltétlen az Odyssey (ahogy írtad is) és főleg az Origin!
Az Origin-en, ha bejön az ókori Egyiptom, becsokizol.... :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1965) melega


melega
őstag

Na az Ac Valhalla lemezen volt meg ps 4 re, azt bevette a Konzolvilág.

Az a kérdésem ha ps 5 ön akarom játszani a Dawn of Ragnarök dlct, és nem lennének meg a mentéseim akkor az alapjátékot újra végig kell játszani, vagy lehet úgy hogy a Dawn of Ragnarök dlct 2-es szinttől,s énem viszem végig előtte az alapjátékot?

[ Szerkesztve ]

(#1966) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Azoktól kérdezem, akik végigvitték az alapjátékot, és minden elérhető gyűjtögetnivalót összeszedtek. Az armorok és a fegyverek fejlesztgetésével óvatosan kell bánni, vagy lesz mindenhez bőven anyag? Nekem például nagyon bejön a kezdő Raven szett, és szeretném maximumra tuningolni, csak tartok tőle, hogy később majd találok esetleg egy sokkal jobb szettet, de arra már nem fog jutni elegendő nyersanyag.

it's a danger pretty here in Night City

(#1967) kovsol válasza Kylesa (#1966) üzenetére


kovsol
titán

Nekem 3 szettem van maxra húzva, és mellé több ezer alapanyag áll a raktárban.
Egyébként arra is van lehetőség, hogy a fejlesztést leszedd. Szóval ha késöbb kifogysz, de egy másik szett tetszik meg akkor arra át tudod csoportosítani az alapanyagokat. (persze ez silverbe kerül)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1968) Kylesa válasza kovsol (#1967) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszod, és mindenkinek boldog karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

it's a danger pretty here in Night City

(#1969) elbandi2


elbandi2
tag

Sziasztok.
Az elmúlt két évben kisebb nagyobb kihagyásokkal elég sok időt beleraktam a játékba, de sajnos a tört verzióba..(nem vagyok rá büszke, de el is felejtettem hogy csak a kipróbálás miatti verzió maradt a gépen, és bár nagyon bejött a játék, nem legalizáltam.) Most viszont szeretném megvenni a Complete Editiont az Epicgames-en jan 5.-ig . Szerintetek az eddigi mentéseimet át tudom majd valahogy vinni, vagy valószínűleg buktam a 200+ órámat?
Köszi

(#1970) Pferi válasza elbandi2 (#1969) üzenetére


Pferi
senior tag

Nem hiszem hogy kompatibilis lenne a tört verziós mentés az eredetivel.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1971) tibaimp válasza elbandi2 (#1969) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem se, mivel a tört játékok elégg éspecifikus mentéseket hoznak létre, hogy elkerüljék a felhőt. Például CODEX név alatt, stb.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1972) elbandi2 válasza tibaimp (#1971) üzenetére


elbandi2
tag

Köszi nektek, ettől tartottam, de nem baj megveszem így is. Ha nem megy át a mentés, akkor belekezdek előröl... Most már úgyis tapasztaltabb vagyok benne.

(#1973) elbandi2 válasza elbandi2 (#1972) üzenetére


elbandi2
tag

No megvettem a Valhalla Complete Editiont, meg az Odyssey Ultimate Editiont, ajándékba megkaptam az AC III Remastered-et hozzá. Asszem egy jó időre megoldódott a mivel játszak kérdés nálam..
Délután felrakom a Valhallát, meglátjuk meg tudom-e menteni az eddigi gametime-ot, ha nem se zavar nagyon. :)

(#1974) Pferi válasza elbandi2 (#1973) üzenetére


Pferi
senior tag

Az Origins-t végigvitted már? Sokan azt tartják a z új AC-k közül a legjobbnak, grafikában még mindig nagyon a csúcson van szerintem, ráadásul ahhoz is elérhető a magyaritás.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1975) elbandi2 válasza Pferi (#1974) üzenetére


elbandi2
tag

Nem, de már néztem, gondolkodom rajta. Igazából nálam 10+ év kihagyás után kb.2éve jött vissza a képbe a játék, mint olyan. Így elég sok cím van ami újdonság nekem. A Valhallát próbáltam ki anno először, az AC-k közül, és eléggé beszippantott :)

(#1976) tibaimp válasza elbandi2 (#1975) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor van mit pótolni! AC Origin, Skyrim, Witcher 3, Tomb Raider trilógia, CP2077, HZD, RDR2 csak így hirtelen :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1977) elbandi2 válasza tibaimp (#1976) üzenetére


elbandi2
tag

AC Origin megvéve, most települ. Úgy döntöttem hogy időrendben nézem meg a trilógiát.
Amiket írtál, már szinte mind megnéztem, bár csak felületesen. HZD végig játszva. :)

(#1978) Jorus válasza elbandi2 (#1977) üzenetére


Jorus
nagyúr

HFW? :)
Én kb. visszafelé játszom most már az AC-t, mert most tolom a Valhallát, utána jön az Odyssey, aztán az Origin. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1979) elbandi2 válasza Jorus (#1978) üzenetére


elbandi2
tag

Nincs konzolom, a HFW tudtommal még csak PS5-re van.
AC nekem is meg lett kavarva. A Valhalla majdnem kimaxolva az alapjáték, de azt sajnos bukom szerintem (fentebb írva), így érdekesebb lesz majd sorrendben. Jó lesz a kihagyás mielőtt majd újrakezdem. :D

(#1980) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Amikor Synin a vállunkon csücsül, van valamilyen gomb PC-n "pettelni" őt? Megsimizni, vagy kaját adni neki?
Senut lehetett etetni az Originsben, ha jól emlékszem, de már nem tudom, hogyan.

it's a danger pretty here in Night City

(#1981) tibaimp válasza elbandi2 (#1977) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Helyes! Nyomjad :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1982) Creative997 válasza elbandi2 (#1969) üzenetére


Creative997
őstag

Szia! Mi motivált abban, hogy végül eredetiben is mevedd, azután, hogy 200+ tört órát már egyszer beleraktál 2 év alatt?

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1983) elbandi2 válasza Creative997 (#1982) üzenetére


elbandi2
tag

Mert tetszik. Bár értem, és érzem a kritikákat, amik azt mondják, hogy egysíkú lesz kissé bizonyos idő után. Amikor ez az érzés elért, félreraktam 1-2 hónapra, ment addig más, és utána megint szívesen töltöttem az időmet vele. A fő vonalat nem vittem még végig, direkt. Mert tudom hogy utána már megcsappanna a vonzerő. Meg persze a dlckre is kíváncsi vagyok.
Ezért úgy érzem, hogy még jó sok óra belemegy majd. Ez a játék volt az elmúlt időben talán egyedül, amit ha minden másra ráuntam, szívesen elővettem. Tehát számomra megéri :)

(#1984) NB2 válasza Creative997 (#1982) üzenetére


NB2
aktív tag

Ugyan nem engem kérdeztél, de RDR2, utolsó 3 AC játékok vége után ilyen játékkal fél évig nem is akarok találkozni :) AC játékoknál annyira idegesítő lett a végén az állandó ismétlődés, hogy borzalom.
DE! Origins alap megvolt, majd mikor már olcsó volt kieg, akkor megvettem őket és újrajátszottam. Másodikra nyilván gyorsabban ment, ráadásul szép is, és szerintem az Origins volt jól megcsinálva fő és mellékküldik tekintetében.
Most amúgy filózok, hogy vegyek egy season passt a Valhallára. Majd egy év után belefér egy kis AC-s mászkálás :)

(#1985) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Sziasztok!

Én is csatlakozom egy Complete Edition-nel, nem tudtam kihagyni az Epic Games leárazást. Odyssey-t is be kéne fejeznem, mert van benne 132 órám, de csak 62% a fő küldetés. Origins(98%, story teljesen megcsinálva és ahogy írták az Origins a kedvenc, igaz imádom az egyiptomi mitológiát).

Valhallát elkezdtem kétes verzióval, de most már be is hoztam azt a pontot 4 óra játékkal. Eddig tetszik. Harcot szokni kell kicsit, igaz nem játszottam komolyabban régóta és most is lassúra fogom venni. Felfedezés, a játék tanulása, olvasása.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1986) Creative997 válasza elbandi2 (#1983) üzenetére


Creative997
őstag

Értem. Akkor a main story miatt akartad volna átvinni a mentést.

Persze kinek mi. Én még nem kezdtem bele a Valhallába, bár tervbe van véve. Viszont még mindig az Odyssey DLC-vel küzdök, amit előbb be szeretnék fejezni. Nagyon tetszik a képvilág, viszont a perfekcionizmusomnak és ezzel együtt a motivációmnak sem tesz jót az NB2 által emlitett ismétlődés. Persze ez is sokat változott mondjuk az első részhez képest, és a mostanra a sok mellékküldi változatos, viszont a felfedezés számomra egy idő után baromi unalmas. Ez az egyetlen ok, ami igazából visszahúz a Valhallától. Odyssey közel 200 órája után, amit most visszanézve, biztos, hogy nem raknék bele még egyszer ennyi időt, max néhány történet és némi barangolás miatt néhány órát.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1987) elbandi2 válasza Creative997 (#1986) üzenetére


elbandi2
tag

Tegnap belenéztem az Odyssey-be, nem rossz, de még nem szippantott be. Grafika fapadosabb kicsit, bár 4K-ban HDR-el nem mondanám elavultnak. Ami elsődleges gondom eddig vele, az az irányítás. Némileg más mint a Valhalla, és arra áll rá a kezem.
Ma reggel elhatároztam hogy elindítom a Valhallát ismét, eldobtam a (megnéztem pontosan)179 órát amit beleraktam. Meglepő módon abszolút semmi hiányérzetem nincs miatta eddig. Elég rég voltam már az elején, igy relatíve újnak hat, illetve sokkal céltudatosabban tudom vinni.
Eddig (5óra) pozitív.... :D

(#1988) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Üdv. A season pass kb 5500 Ft nem kérdés, hogy jobban megéri mint külön-külön a Párizs és Druida hülyeség dlc. A kérdés az, hogy elfogulatlanul tud valaki róluk véleményt mondani? Youtubeon rengeteg az elfogult fanboy / szponzorált "megéri megvenni" videó. Egy MasterAssassin nevű videója alapján a druidás és a ragnarok is elég rossz. A Párizsnak több köze van AC játékhoz mint magának az alapjátéknak ami jó lehet.

(#1989) NB2 válasza H3XHUN (#1988) üzenetére


NB2
aktív tag

1. Nem úgy van, hogy a SP-ban valami nincs benne? Vagy ebben most már minden benne van?
2. Amúgy én is megköszönném, ha valaki leírná, mert Párizs vonzana, de én nagyon nagyon sok mitológiát nem szeretnék :)

(#1990) H3XHUN válasza NB2 (#1989) üzenetére


H3XHUN
csendes tag

Standard Edtion - csak az alapjáték
Seasonpass - Siege of Paris és Wrath of Druids DLC-k
Ragnarok Edition - alapjáték és a Dawn of Ragnarok DLC
Complete Edtiont - Alapjáték +Paris, Druid és Ragnarok
A dlc-ket külön is meglehet venni, de a complete éri meg a legjobban, Epicen 16446 Ft, Uplayen drágább egy kicsit mivel ott euroban fizetsz.
Ha csak az alapjátékot vetted akciósan és külön vennéd most a Season Pass-t és a Ragnarokot akkor olyan 2-3000 Ft-ttal kerül többe mint a Complete Edition, 18766 Ft (Epic)
Persze ha egyik DLC se jön be akkor pedig buktál 12e-t.

(#1991) tibaimp válasza H3XHUN (#1990) üzenetére


tibaimp
nagyúr

De, ha Uplay-en veszed, és van 100U pontod -20% off-ot lehet rá kérni! Az nem rossz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1992) H3XHUN válasza tibaimp (#1991) üzenetére


H3XHUN
csendes tag

Ez is igaz, de ami már 65%-osan akciós azon nem sokat számít már a 20%, 49 Euró Complete Edition-t 39,2-re viszi le ami 15689 Ft MNB közép árfolyamon. A bank forint számláról drágábban fogja váltani és, + 2,3 % járulékot vagy mit is felszámol. (K&H) A 100 pontért a kedvezményt szerintem inkább érdemes új megjelenésre elhasználni, de ez egyéni véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#1993) s4hu|SyD^ válasza H3XHUN (#1990) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Complete-t húztam be az Epic-en és se a Druid se a Paris nincs benne. Lehet majd kötözködöm. Vagy csak nem mutatja az Ubisoft Connect-ben. Ott azt mutatja, hogy megvehetem őket.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1994) elbandi2 válasza H3XHUN (#1992) üzenetére


elbandi2
tag

Epicen 01.05.-ig van még kupon, így fizettem a Complete Edition-ért 12333,-at. ez elég jó szerintem.

(#1995) NB2


NB2
aktív tag

De nekem boxom van, akkor is? :)

(#1996) s4hu|SyD^ válasza elbandi2 (#1994) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Elkezdtem letölteni az Epic Games-ről is, hogy lássam ugyanaz-e, mint az Ubisoft Connect-eden. Epic -> 48 GB, Ubi -> 115 GB vagy valami ilyesmi.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1997) elbandi2 válasza s4hu|SyD^ (#1996) üzenetére


elbandi2
tag

Én is ma szórakoztam vele, ingame nekem sem mutatta a dlc-ket. Ubi Connect-el volt telepítve. Most felraktam az Epic Launcher-ből is, és most már megvan a játékon belül a Ubisoft Connect menü pont alatt. Ott a store-n belül 4 dlc is owned. Utána letöröltem az epices telepítést, csak az ubi-s maradt fent, és úgy is maradt a dlc-k státusza. Gameből indítani nem tudom, gondolom előbb végig kell vinnem az alapsztorit.

(#1998) tibaimp válasza H3XHUN (#1992) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez igaz! Végül is OK, ahogy jó.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1999) s4hu|SyD^ válasza elbandi2 (#1997) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Igazad van megnéztem én is. Érdekes.

Más: Valami interaktív skill térkép van, ahol mutatja melyik skill-re mennyi pont kell, hogy elérjem vagy később lesz olyan sok, hogy mindegy?

Ability-k(képességek) melyek a leghasznosabbak? Meg milyen irányvonalat kövessek? Csak a főküldetések? Sajnos szeretek elkalandozni, de belefutottam olyanba, hogy 30 perc elvesztegetés után kiderült, hogy kell egy küldetés, hogy kinyíljon egy ajtó, ami mögött van egy páncél/fegyver.
Azért az időm feleslegesen elvesztegetni nem szeretem.
Nemrég értem Angliába. Csináljam csak a raid-eket meg minden fő- és mellékküldetést?
Páncéloknál meg fegyvereknél nem tiszta, hogy mit is fejlesszek fel. Volt valami piros szett, ami jött a Complete Edition-ből.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#2000) elbandi2 válasza s4hu|SyD^ (#1999) üzenetére


elbandi2
tag

Skill térképről nem tudok, de tapasztalatom szerint nincs drámai szerepe a skillek kiosztásának. Ha eléred a 400-at úgyis meglesz mind. Én most már nem tökölök vele, automatán osztom ki :)
Harcmódban én most az assassin módot, és az íjazást preferálom. Közelharcra korábban két egykezest használtam (Varin-axe, meg valami másikat) Most ez nem az igazi, magasabb szinten volt jó, itt 50 körül gyengének érzem. Most valami kétkezest használok leginkább, hatékonyabb számomra. De ez totál személyes preferencia kérdése.
Ability-ket, ha megtalálod, próbálgasd, lesz amit szívesen fogsz használni.
Páncél a Berseker van meg az elején, szerintem azt craft-old fel, később lesz jobb.
Küldetést én a raid-eket viszem az elején, és fejlesztem a falut(longhouse-ban ágy mellett van egy üzenőtábla, ott írja hogy mi a fontos építenivaló).Ha egysíkú kezd lenni, akkor bejárom a területeket, kilátópontokat behúzom, illetve szintemnek megfelelő régiókat pucolom ki.
De ez én vagyok, szerintem mindenki vigye úgy hogy ahogy jólesik neki, és nem kezd beleunni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.