Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) S e t h válasza WATERDACA (#1250) üzenetére


S e t h
nagyúr

Két dárda OP, szinte már cheat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1252) kovsol válasza S e t h (#1251) üzenetére


kovsol
titán

Én most 250-es vagyok, és fegyverem, armorom kimaxolva fejlesztve. Hard fokozaton tolom, és kb instant hal minden a két dárdával, pedig 250-es területen mozgok.
Múltkor 230-as szinten betámadtam egy 280-as paladint(vagy minek hívják), és gond nélkül lemészároltam. Lehet kicsit korán lett maxos az armor, és fegyver fejlesztésem. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1253) WATERDACA válasza kovsol (#1252) üzenetére


WATERDACA
őstag

Én very hardon játszom, remelem nem lesz ennyire könnyű később. :Y
Szóval a pajzsnak tényleg mi értelme van azontúl hogy jól néz ki?
Jobb a parry?

u wanted, i got it \o/

(#1254) kovsol válasza WATERDACA (#1253) üzenetére


kovsol
titán

Blockolni is tudsz, és van egy olyan skill, hogy az elsődleges, és másodlagas fegyvert felcseréled. Ilyenkor tudsz vele sebezni is.
Én a két egykezes fejsze, és a két dárda között szoktam váltogatni épp milyen kedvem van.
Én amúgy dodge párti vagyok, nem szoktam nagyon parry-t használni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1255) VTom válasza WATERDACA (#1250) üzenetére


VTom
veterán

Én a két fejsze után fejsze + kalapács, majd 2 kalapáccsal tolom. A többit majd akkor, ha ezeket meguntam. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1256) Reaper válasza WATERDACA (#1250) üzenetére


Reaper
őstag

Én 2 kezes kard + heavy shield. Mert jól néz ki, semmi értelmes okom nincs rá :DDD

(#1257) WATERDACA válasza Reaper (#1256) üzenetére


WATERDACA
őstag

1 kezes kard + heavy shield. Gondolom ezt akartad írni. 2 kezes kard mellé hogy fér heavy shield? :Y

u wanted, i got it \o/

(#1258) S e t h válasza WATERDACA (#1257) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem megfelelő skillel lehetséges.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1259) kovsol válasza WATERDACA (#1257) üzenetére


kovsol
titán

Heavy dual wield talent: [link]

May the Force be with you!

(#1260) WATERDACA válasza kovsol (#1259) üzenetére


WATERDACA
őstag

Te jó ég, ehhez aztán kell izomzat. Köszi a segítséget.

Ilyenkor kicsit bánom hogy nem a közelharcra fejlesztettem rá.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1261) kovsol válasza WATERDACA (#1260) üzenetére


kovsol
titán

A pontokat bármikor újra tudod osztani.

May the Force be with you!

(#1262) Reaper válasza WATERDACA (#1257) üzenetére


Reaper
őstag

Jól írtam, rendes 2 kezes kard az egyik kézben, igen skill kell hozzá. Nagyon lassan csapkod vele, de tömeg oszlatásra nekem bevált, meg tetszenek a kivégzések is, csak úgy hullanak a fejek. :)
Esetleg, ha találok még egy pallost, ami tetszik, akkor kipróbálom a 2db kétkezes kardos mókát is.

[ Szerkesztve ]

(#1263) WATERDACA válasza kovsol (#1261) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ez igaz, de nem szeretném tökön szúrni magam, a tetteimnek következményei vannak. :C

u wanted, i got it \o/

(#1264) kovsol válasza WATERDACA (#1263) üzenetére


kovsol
titán

Pontok miatt ne aggódj, mert végül ki fogod tudni rakni az összes skillt ami érdekel. Idővel meg azt is ami nem érdekel. :D

May the Force be with you!

(#1265) hr2


hr2
őstag

üdv.
Van valami tippetek Fenrir-hez?, nem nagyon bírok vele.

[ Szerkesztve ]

(#1266) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ma már másodjára crashel a játék az asztalra Lunden környékén. Tapasztalt valaki hasonlót?

u wanted, i got it \o/

(#1267) Warzoz válasza WATERDACA (#1266) üzenetére


Warzoz
senior tag

Nálam minimum napi 1x van crash, általában első indítás után, de teljesen mindegy merre járok épp.

(#1268) NB2


NB2
aktív tag

xbox
nem tudok redanal felvenni küldit, online errort ír ki
másnak megy?

(#1269) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sziasztok!

PC-s jatekosok! Nalatok megjegyzi a jatek a grafikai beallitasokat? Nalam minden egyes inditas utan ujra kell konfiguralnom nehany dolgot (fps limiter, window mode, v-sync).

Igazabol megvan fel perc alatt de megis zavaro. Otlet?

(#1270) hdekakas


hdekakas
senior tag

A window mode nálam is sokszor átáll full screen-rl. Úgy látszik, ez a hiba is meghaladja a programozók képességeit, -mint oly' sok, már 4 hónapja.

(#1271) kovsol


kovsol
titán

Van már arról hír mikor jön az első DLC?

May the Force be with you!

(#1272) Szabi®


Szabi®
addikt

Ps5-ön tolja valaki ? Milyen lett a game ? Grafikára bejön amit láttam, de a sztori érdekelne, az Origins nagyon tetszett, attól jobb lett ? vagy rosszabb ? :)

(#1273) WATERDACA válasza Szabi® (#1272) üzenetére


WATERDACA
őstag

Én Originssel nem játszottam, viszont Valhallánál 28%-nál tartva eddig elég jó a sztori, vannak benne fordulatok, a karakterek is érdekesek. :)

u wanted, i got it \o/

(#1274) VTom válasza Szabi® (#1272) üzenetére


VTom
veterán

Én PS5-ön játszom vele, megvan az Origins is, mindjárt feltelepítem, megnézem, hogy jobb lesz-e tőle. :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1275) Szabi® válasza WATERDACA (#1273) üzenetére


Szabi®
addikt

Köszi megrendeltem :R

VTom Köszi, hogy fel akarod rakni, de ezért külön nem kell.Olyanok véléményére lettem volna kíváncsi akiknek szintúgy tetszett az Origins,és megmaradt valamenynire annak játékélménye :R

(#1276) VTom válasza Szabi® (#1275) üzenetére


VTom
veterán

Az Origins volt a legjobb AC, az élő, nyílt világgal, a tábor/erőd pucolással, hogy végre behozták a normális lopakodást, zseniális a hangulata, igazi mestermű. (80 órát tettem bele)
Az Odyssey egy hasonlóan felépített ógörög kalandjáték. (200 óra)
A Valhalla a kettő átgondoltabb, letisztultabb kiadása, jó, és ötletes történettel, csodálatos grafikával. (88 óránál járok)
De ettől függetlenül amit kérdezni akartál, azt még mindig úgy mondjuk magyarul, hogy jobb nála.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1277) NB2


NB2
aktív tag

Nagyon régóta fogalmazódik meg bennem, hogy írjak a játékról, de szerintem el fog maradni :)
Szóval ha az Origins a 100 ez a Valhalla 70. Mivel most nyáron toltam mindennel együtt újra az Originst, friss az élmény és az sokkal, de sokkal jobb mint ez. Hétfőn tettem le a játékot, úgy, hogy Jotunheim környékére nem megyek, mert elég volt! Sok, unalmas, ismétlődő. Az ubinak üzenem, hogy a kevesebb néha több. Nem azt mondom, hogy a Valhalla rossz, de az Origins jóval kevesebb hibát és kevesebb idegesítő dolgot tartalmaz mint ez. A térképtől kezdve a madáron át, a lopakodáson, a side-questeken, meg még sok más ami nem jut eszembe, szóval ezek tök jól működtek Egyiptomban itt nem.

(#1278) Darabokra


Darabokra
senior tag

Sziasztok! Tegnap megvettem a Valhallát, uplayes verziót.
Még az elején járok, a havas részeken, 4k ultra beállításokon játszom. Az a problémám, hogy a látvány a ps3 as Uncharted 3al vetekszik, homályos az egész, ez miért lehet? próbáltam játszani a beállításokkal, de továbbra is ilyen homály maradt az egész, így elég csúnyácska.

Konfig:
Ryzen 7 2700X
16 GB DDR4 3200 mhz
GTX 1080 Ti

(#1279) unreg1


unreg1
tag

Látom egyeseknél, hogy mutatja az opálokat a térképen, azt hogy csinálták?

(#1280) WATERDACA válasza Darabokra (#1278) üzenetére


WATERDACA
őstag

Depth of Fieldet kapcsold ki.

u wanted, i got it \o/

(#1281) hdekakas válasza unreg1 (#1279) üzenetére


hdekakas
senior tag

Van egy ilyen fizetős tartalom, hogy meg lehet venni az opal map-ot. (Veszel helix credit-et, és azt elköltöd mapra. Szerintem felesleges.)
Én meg inkább mindig szétnéztem a madárral, az is megmutatja adott helyzetben.

(#1282) Darabokra válasza WATERDACA (#1280) üzenetére


Darabokra
senior tag

Köszi. Egyébként mikor megvettem, valamiért az volt az eszembe, hogy magyar felirattal jelent meg a játék. Első indításnál jöttem rá, hogy ezt benéztem. Nem is volt tervben a felirat, csak én néztem el valamit, igaz?

(#1283) WATERDACA válasza Darabokra (#1282) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nincs magyar felirat.
Originshez jött már utólagos feliratozás.

u wanted, i got it \o/

(#1284) S e t h


S e t h
nagyúr

Holnap patch, elméletileg megint javítják, amit már egyszer korábban, ergo nem ringatom magam abba, hogy esetleg tudom folytatni a játékot.
Ennyi idővel a játék kijövetele után nem semmi mennyiségű bug.

[lpatch note]

Xbox Series X|S: ~17.97 GB
Xbox One: ~12.81 GB
PlayStation 5: ~12.28 GB
PlayStation 4: ~12.6 GB
PC: ~15.85 GB

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1285) hdekakas válasza S e t h (#1284) üzenetére


hdekakas
senior tag

"megint javítják, amit már egyszer korábban"
Egyszer? :D Vannak olyan hibák, amik mindig benne vannak hogy javítva lesz az aktuális patch-ben, és újra és újra semmi változás. :))

(#1286) WATERDACA válasza S e t h (#1284) üzenetére


WATERDACA
őstag

Honnan nem tudod folytatni a játékot?

u wanted, i got it \o/

(#1287) S e t h válasza WATERDACA (#1286) üzenetére


S e t h
nagyúr

180 óta után futottam bele egy főküldetéses bugba, nem fejezhető be a küldetés, így a játék főszála sem.

A küldetés neve In the Absence of an Ealdorman, eléggé a végén van már a játéknak, éppen ezért bosszantó, hogy november óta nem tudom befejezni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1288) S e t h válasza hdekakas (#1285) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vhogy most sem érzem úgy, hogy frankó lesz, mivel olyan a küldetés, hogy legalább 3 féle módon bugzik be, az ubisoft meg vakarózik, hogy mi a francot csináljon vele.
Az a legszebb, hogy előrendeltem a játékot és azóta akár akciósan is megvásárolhattam volna már az elmúlt 3 hónapban, amióta nem tudom folytatni a főszálat.
Ubi oldalán több mint 700 hozzászólás van a küldetés topikjában, a staff már alig mer benézni. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1289) kovsol


kovsol
titán

Tegnap végeztem a Randvi álltál adott szövetséges szerzeszerzős résszel. Ki is írta felszabaditottam Angliát. Most innen mi a teendő? Ennyi volt a játék? Nem adott új küldetést.

May the Force be with you!

(#1290) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Muszáj lesz beszereznem egy PS5-öt :D

u wanted, i got it \o/

(#1291) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Egy kis story megértés:

Lundenben vagyok, a királygyilkosságot nyomozom. Nem igazán értem azt, hogy a gyógyító papnőt hogy tudták becserkészni az Orderbe. Arrow szándéka érthető az északi dánok miatt, de ő neki ez miért volt kifizetődő? Compasst még nem nyomoztam ki, utána kiderül minden?

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1292) raskolnikoff válasza kovsol (#1289) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ha még történetre vágysz (bármennyire is) akkor ezek az opciók maradnak:

- pucold ki a rend tagjait (egy apró küldi jön utána)
- animus anomáliákat csináld meg (utána kapsz egy videót)
- mellékküldetések (kék pöttyök)...melyik milyen lesz :)

ezek után én is befejeztem. várom a dlc-ket.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1293) paisacha


paisacha
tag

1.2.0-ás patch óta nekem 10-15 percenként crashel (PC)...

Más is tapasztal hasonlókat...?

További szép napot!

(#1294) Dobi 562 válasza paisacha (#1293) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nálam működik rendesen, szintén pc-n.

Egyedül a grafikai beállításokat nem képes még mindig megjegyezni a játék de ez patch előtt is megvolt. :DDD

(#1295) WATERDACA válasza paisacha (#1293) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nekem 1,5 óra játék alatt 1 crashem volt, először én is megijedtem. Nekem mindig a térképnél szokott crashelni, mindenkinél így szokott lenni?

Korábban mondta az Ubi hogy a grafikát is fejleszteni fogják még, nekem van csak olyan érzésem hogy tényleg így van, mert egyre álleejtőbb a grafika? Konkrétan most jutottam el Southexehez és az erdőben majdnem becsináltam a látványtól.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1296) VTom


VTom
veterán

Jöhet is a hotfix ami VISSZATESZI A LÓDOBOGÁST A JÁTÉKBA, mert kurva idegesítő így.. :W PS5.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1297) hdekakas


hdekakas
senior tag

Na, az én hibáim közül megint egyiket sem javította ez a 16 gigás patch sem. :DDD :D
Őszintén, nem is reménykedtem már.

(#1298) WATERDACA válasza VTom (#1296) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nálam PC-n van lódobogás :D

u wanted, i got it \o/

(#1299) kovsol válasza VTom (#1296) üzenetére


kovsol
titán

Ps5 és nálam sincs hangja a lónak, csak ha vizes részen haladok. :(

May the Force be with you!

(#1300) VTom válasza kovsol (#1299) üzenetére


VTom
veterán

a plusz zajok megvannak, fű zöreje, csobbanás, csak a patadobogás nincs :) NAgoyn gáz.
Attól eltekintek már, hogy a kezdetektől Eivor lába alatt randob loccsan a víz, akárhol vagyok, vagy épp padlón járva csobogó hangot adnak a lépteim.
De így lovagolni elég zavaró.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.