Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) HugóBoss


HugóBoss
tag

"Your shopping cart cannot currently be ordered since one or more of the products in your cart has an invalid price or is not available in the requested quantity. If you have any questions, please contact customer service"

Próbáltam season pass-t venni. De az árak valamiért dollárban vannak, gondolom az kavar be. Előtte összekapcsoltam az twitch-el az accountot.

update:
Ha rákattintok az akciós banner-re, akkor meg ezt dobja:
Seems this is not the store dedicated to your territory.
Please note you'll not be able to purchase due to geographical restrictions.

[ Szerkesztve ]

(#1802) Vikus


Vikus
tag

Esetleg ha valaki találkozott már vele....
Gondoltam ma megyek tovább az új DLC story-ban, elértem a 4-ik törpe óvóhelyet is.
(bocs spoiler! - Itt található ez a set )

a Hreidmar's Crused Armor Set-ről van szó.

Amint váltottam set-et, pár perc és totál befagyott a játék. Kép beáll, semmire nem reagál semmi. PS4 pro-n tolom, szóval ilyet még nem tapasztaltam játéknál. Gondoltam ok. Hard reset, majd újból próba, háta. Nem spoliereznék a set-el kapcsolatban, de gondoltam akkor marad a régi és transmoggal váltom az új kinézetre.
(ilyenkor még nem tudtam, hogy mi lehet a gond).
Játék folyt. köv. majd kicsivel később ugyanez a szitu. Totál befagyott a játék. Kicsit elkezdtem parázni, hogy a konzollal lesz gond, mert már nem mai, és van típushibája, úgyhogy eléggé kétségbe estem, hogy haldoklik a masina. Vagy az utóbbi szoftverfrissítésre gyanakodtam még.

Viszont olvasgattam a neten és elég sokan panaszkodnak platformtól függetlenül, hogyha ezt a set-et felveszed, totál kifagy tőle a játék. :U Volt akinek másik, az új DLC-s set-ekkel is ugyanezt produkálja.
Szóval ha esetleg még nem tartatok ott story-ban, szerintem érdemes hanyagolni az új set-eket, míg nem érkezik rá valami javítás.
Vagy volt már valaki aki végigvitte és nem volt semmi gondja? Vagy bármi más hasonló tapasztalat? Itt még nem olvastam róla, hogy bárkinek lenne vele baja.

(#1803) kovsol


kovsol
titán

Dawn of Ragnarök kapott is már egy -25% leárazást. Be is húztam. Meló után indulhat a játék. :D

May the Force be with you!

(#1804) dunc


dunc
nagyúr

(#1805) kovsol válasza dunc (#1804) üzenetére


kovsol
titán

Egy ládát jelez amiben páncél/fegyver van elrejtve.

May the Force be with you!

(#1806) Jim74 válasza dunc (#1804) üzenetére


Jim74
nagyúr

Fegyver vagy pancélzat lelőhely.

Kovsol gyorsabb volt. :C

[ Szerkesztve ]

(#1807) dunc válasza Jim74 (#1806) üzenetére


dunc
nagyúr

OOO Köszönöm nektek, de rothadtul nem találom.... :Y

(#1808) Pferi válasza dunc (#1807) üzenetére


Pferi
senior tag

Vannak olyan kincsek amiket csak a játék előrehaladtával tudsz elérni, lehet hogy még nem jársz ott a történetben hogy bejuss a kincs helyére.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1809) Anonymus23 válasza dunc (#1807) üzenetére


Anonymus23
veterán

Vannak olyan ládák, amik csak akkor nyithatóak, ha a sztori küldetésben eljutsz oda, ahol ide vezet a küldetés, és akkor lehet bejutni a helysigégbe.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#1810) Jim74 válasza dunc (#1807) üzenetére


Jim74
nagyúr

Vannak leírások és videók, ha nagyon nem találod. ;)
De valóban az is lehet, hogy sztorifüggő a láda hoozáférhetősége.

[ Szerkesztve ]

(#1811) dunc


dunc
nagyúr

:R :R :R :R :R

(#1812) Grawens válasza dunc (#1807) üzenetére


Grawens
senior tag

Az a kettő konkrétan a föld alatt van.

Majd ha kinyírod a 3 csöcsösbanyát és mindegyiktől elszeded a kardjait, kinyithadod a lejárót.

(#1813) Jim74 válasza Grawens (#1812) üzenetére


Jim74
nagyúr

A boszorkányokra gondolsz? A villámokat szóróval nem tudok mit kezdeni :(.

(#1814) tibaimp válasza dunc (#1807) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Lehet a föld alatt is, vagy egy toronyban fent a tetőn.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1815) Grawens válasza Jim74 (#1813) üzenetére


Grawens
senior tag

Igen.

(#1816) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok a főszál tényleg csak annyi, hogy hozzánk kerül a fiatal gyerek? Utána semmi story nincs már benne csak Asgard? Vagy, hogy tudom folytatni tovább? Jelenleg max még gyűjtögetni tudok, és 58 as szinten vagyok, ami pl kevés a "főellenségekhez" .

(#1817) kovsol válasza dunc (#1816) üzenetére


kovsol
titán

58-as szinten még biztos nincs vége :D Minden egyes angliai megyét végig toltad már? Nekem úgy 250-300-as szinten volt vége az alap játék főszálának.
Randvival beszélsz a hosszú házban a térképnél. Ott ad szerintem folytatást.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1818) dunc válasza kovsol (#1817) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem toltam végig próbálnám a gyűjtögetést/főszálat párhuzamba.

(#1819) dunc


dunc
nagyúr

Basszus hány órát lehet beletenni ebbe a játékba? Valahol írja mennyit nyomtam? (x box series x)

(#1820) Pferi válasza dunc (#1819) üzenetére


Pferi
senior tag

Ha jól emlékszem mentési pont kiválasztásánál írja hogy az aktuális pontnál mennyi a játékidő.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1821) tibaimp válasza dunc (#1819) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Rengeteget! Az új AC-k, nálam full kimaxcolt a térképpel az Origin ~100 óra, a Odyssey ~300 óra volt. Ez is hasonló.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1822) dunc válasza Pferi (#1820) üzenetére


dunc
nagyúr

jól emlékszel :K

(#1823) dunc válasza tibaimp (#1821) üzenetére


dunc
nagyúr

:Y

(#1824) kovsol válasza dunc (#1823) üzenetére


kovsol
titán

200 órát közelítem. Ebben benne van a +2dlc és a harmadikból is már, de ott még nem fejeztem be.

May the Force be with you!

(#1825) VTom válasza kovsol (#1824) üzenetére


VTom
veterán

Nekem úgy 200 óra, hogy még csak az ír DLlC felénél járok kb.
Ezekbe annyit lehet belepakolni, amennyit csak akar az ember.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1826) VTom


VTom
veterán

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1827) tibaimp válasza VTom (#1826) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hangulatos :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1828) Jim74 válasza VTom (#1826) üzenetére


Jim74
nagyúr

Vidám... :DDD

(#1829) VTom válasza Jim74 (#1828) üzenetére


VTom
veterán

Van vidámabb is, itt pl. épp bulizok :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1830) Jim74 válasza VTom (#1829) üzenetére


Jim74
nagyúr

:DDD

(#1831) tibaimp válasza VTom (#1829) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez se rossz :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1832) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hali, Ubisoft store-ban most akciós a játék és elgondolkodtam meg kéne venni.

Az alapjátékot értem, de az egyéb kiadásokat és a DLC-ket nem vágom:
Melyik kiadások tartalmazzák a Season Pass-t?
Melyik kiadások tartalmazzák az első 2 DLC-t?
A Ragnarök edition csak az alapjátékot és a Ragnarök DLC-t foglalja magába vagy az első 2 DLC-t is?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1833) VTom válasza l.skywalker (#1832) üzenetére


VTom
veterán

A Gold és Ultimate verziók tartalmazzák a 2 DLC-t (Ireland és Paris) a Ragnarök-öt csak külön tudod megvenni, és az csak azt az egy DLC-t tartalmazza.

Ragnarök edition= alapjáték + Dawn of Ragnarök.

Complete edition: Alapjáték + Ireland + Paris + Ragnarök DLC-k

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1834) l.skywalker válasza VTom (#1833) üzenetére


l.skywalker
félisten

Fú most az akcióval ezt jól megkavarták, mert ha megveszem az:
Alapajátékot+Season Pass+Ragnarök DLC-t akkor kijön az egész 44€-ra

De így már akkor asszem értem, köszi.

A Deluxe pack gondolom csak cosmetics, semmi küldetés vagy hasznos dolog nem fog hiányozni belőle nekem.

Ja és a legjobb, hogy ha külön veszem meg az alapjátékot és a Ragnarök DLC-t, akkor 34€
Ha a Ragnarök edition-t akkor 40€ :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1835) tibaimp válasza l.skywalker (#1834) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Plusz tudsz rákérni 20% off-ot ha beáldozol 100U pontot, illetve most van akció máj. 31-ig, ha vásárolsz 15EUR fölött kapsz 10EUR-t, amit el kell használni az akció végéig, vagyis máj 31-ig. Ha jól értettem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1836) Deck válasza l.skywalker (#1834) üzenetére


Deck
titán

Ennyit megér, többet nem nagyon :DDD

PS5

(#1837) l.skywalker válasza tibaimp (#1835) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen ezek az árak már a -10€ kóddal jöttek ki. Sajnos a 20%-os kedvezményt nem szokta az Ubistore elfogadni akciós időszakban, nekem legalábbis még sosem sikerült.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1838) l.skywalker válasza Deck (#1836) üzenetére


l.skywalker
félisten

Megvettem az alapjátékot és a Season Pass-t. Mire kipörgetem 10€ a Ragnarök is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1839) Deck válasza l.skywalker (#1838) üzenetére


Deck
titán

Csak juss is el addig :C

PS5

(#1840) VTom válasza l.skywalker (#1838) üzenetére


VTom
veterán

Jó döntés, egyszerre felesleges rá elverni annyi pénzt. Ez a rész más, mint az előző kettő, az elején nagoyn tetszettek az újítások, de ahogy egyre több időt tettem bele, egyre jobban untam már. Az Odyssey valahogy jobban működött.

Én is várok még a Ragnarök beszerzésével, először mindenképpen befejezem a két korábbi DLC-t, ha már megvettem. Addigra meg úgyis még tovább akciózzák.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1841) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Még egy kérdés, aztán már csak a játék lesz hátra.

A Way of the Berserker benne van a Season Pass-ban vagy az csak pre-order bónusz?

És ha nincs benne van értelme beszerezni külön? 3€-ért van kulcsboltban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1842) kovsol válasza l.skywalker (#1841) üzenetére


kovsol
titán

Nincs benne, de az ubisoft connectben 60 ilyen aranytallérért meg lehet venni a küldetés csomagot.

May the Force be with you!

(#1843) l.skywalker válasza kovsol (#1842) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ach so, köszi. Akkor nem küzdök érte/vele :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1844) kovsol


kovsol
titán

Legördült a Dawn of Ragnarok stáblista is.
Hangulatra ez a kiegészítő jött be legjobban. Nem tudom terveznek-e további kiegészítőket.

May the Force be with you!

(#1845) tibaimp válasza kovsol (#1844) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kb. hány óra kellett ehhez a kiegészítőhöz? Kipucoltad a térképet, vagy csak végigszaladtál a fő szálon?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1846) kovsol válasza tibaimp (#1845) üzenetére


kovsol
titán

Csalódást keltő, mert a fő száll, meg pár raid, némi felfedezés alig volt 15 óra. Ennyi volt a másik két kiegben is (darabjában).
522-es szinten vagyok épp, szóval elég magas szinten teljesen kimaxolt felszreléssel. Mondjuk a nehézségi szintet felvittem legnehezebbre úgy játszottam.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1847) kovsol válasza kovsol (#1846) üzenetére


kovsol
titán

[link] ez alapján átlagosan 21 óra kell a kimaxoláshoz.

May the Force be with you!

(#1848) tibaimp válasza kovsol (#1846) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem, köszi :R
Csak azért kérdeztem, mert ez, ha jól tudom, egy teljesen külön megveendő DLC (nincs benne a Season Pass-ban), most akcióban is 30EUR (amúgy 40), ami így, akkor sok érte, ha csak ~20 óra van benne!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1849) kovsol válasza tibaimp (#1848) üzenetére


kovsol
titán

Én is kivártam az első akciót rá.
Nem mondom, hogy a legjobb befektetésem volt, de vettem én már játékot ennél többért amiben nem volt 15-20 óra játékidő.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1850) tibaimp válasza kovsol (#1849) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akcióban lesz nálam is megvéve, ez tuti, de még várok vele.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.