Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) centrino


centrino
aktív tag

Közben én is rájöttem, hogy miért volt annyira unalmas és "lapos" a játék nekem az elején...
Ismert hibajelenség, többeknél is előfordul, hogy nagyon ritkán, szinte soha nincs zene a játékban. Bármilyen beállítással...
Odyssey zenéjét imádtam, eszméletlen sokat adott a hangulathoz, itt meg nálam mintha teljesen hiányozna a music track... :Y :W

(#752) centrino


centrino
aktív tag

Egy egyszerű "Fájlok ellenőrzése" nem oldotta meg, de úgy tűnik a teljes újratelepítés igen...

Most már zenék is vannak! :D

Az egyedüli probléma jelenleg, hogy bárhogyan állítom a Master volume, Music volume, SFX volume csúszkákat, Eivor állandó nyögdécselése harcban mindig max hangerőn szól :D
Összes többi hangot sikerül beállítani, hogy kellemes legyen a zene/egyéb hanghatások összhangja, de ez az idióta úgy nyögdécsel állandóan, mintha... :W

[ Szerkesztve ]

(#753) S e t h válasza centrino (#752) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jól el lehet nálad vmi állítva, én hozzá sem nyúltam egyszer sem, imádom a zenéket, effekteket, de nyögésre még csak nem is emlékszem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#754) centrino


centrino
aktív tag

fogalmam sincs mi lehetett a gond, úgy tűnik lassan beáll a dolog...
(azért vicc, hogy ennyit kell szenvedni és szinte nincs olyan akinél ne jönne elő ilyen olyan hiba, fagyás, progress bug... - azt nem is említem, hogy van olyan opal a térképen amit már felvettem ,de a térképen még mindig ott van, játékban a textúra is ott van, de már nincs ott a "collect" ha fel akarom szedni)

A hang hiba megoldódott, ez a lényeg, ezúton is küldöm Yves Guillemot, Ubisoft vezérigazgatónak Máté Péter Zene nélkül mit érek én számát :C

(#755) GalaHU válasza S e t h (#747) üzenetére


GalaHU
őstag

Köszi srácok a tippeket!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#756) centrino


centrino
aktív tag

Jelenleg leginkább már csak az zavar, hogy nincs mód kikapcsolni a harc közbeni finisher animációkat. Egy nagyobb harc során a fele idő azzal megy el, hogy bámulom már ezredik alkalommal a "kivégzést". Megszakítja a "flow"-t, megpörgeti a kamerát, kizökkent a játékból. Persze megvan az előnye, hogy közen "sebezhetetlen" Eivor, de már kapcsolnám is ki ha lenne rá mód....

(#757) hdekakas válasza centrino (#756) üzenetére


hdekakas
senior tag

Na ezzel én is így vagyok! Első nap még szórakoztató volt, de így már majd' egy hónap után rém unalmas, sőt, idegesítő a sok animáció. No de erre is van magyarázat, noha tartalmat nem ad, de növeli a játékidőt. ;]

(#758) GalaHU válasza S e t h (#747) üzenetére


GalaHU
őstag

Lehet, hogy nekem itt ér véget a játék, ez lesz az első AC amit nem játszok végig... :(

Csináltam pár raidet, de utána, Ranvi csak sokkal magasabb szintű küldetést adna, gondoltam visszamegyek Asgard-ba, hátha megjavult a küldetés:

Hát konkrétan rosszabb lett, amit megérkezek a táltoslötty megivása után azonnal folyamatosan sebződök, mintha még menne a búrás küldetés! Pár lépés és meghalok. :(( Próbáltam a szinkronizációs helyre átugrani, a trónhoz ahova legelőször kerültem itt, de hiába a fast travel, ott is elfogy az erőm.

Gondolom ez a szál kell a végigjátszáshoz, szóval sz@rjanak sünt farfekvéssel Uborkáék... ;]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#759) centrino


centrino
aktív tag

Csak halkan mondom: egy órányi próba után (uplay+) számomra abszolút végigvivős, maxolós az immortals fenix rising. Bejött a hangulat, irányítás, játékmechanika. Amennyire Valhalla első órája nem győzött meg, ez egyből behúzott. Vicces h ebben egy óra után jobban kíváncsi vagyok a sztorira, csavarokra, dialogusokra mint a valhallában 70 óra után... (valhalla kb 60%on van úgy h a bejárt régiókat "kipucoltam")

(#760) bbuffy válasza centrino (#759) üzenetére


bbuffy
senior tag

Sajnos én sem jatszom akkor lelkesedéssel mint az előző AC vel. Igazából ez egy Odyssey csak átrajzolták kb. Leköt de iszonyat sok a hiba, crash, bug, ami miatt néha kivágnám az ablakon. Azt meg nem is értem hogy ekkora név miért nem feliratos még.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#761) S e t h válasza bbuffy (#760) üzenetére


S e t h
nagyúr

Régóta nincs hozzájuk magyar felirat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#762) nubreed válasza GalaHU (#758) üzenetére


nubreed
veterán

Ez valami bug lehet nálad? Vagy lehet én nem értem mire gondolsz. Randvi alapvetően nem ad küldetéseket, a térképről te választod ki, hogy merre mész tovább. Ott van mindegyiknél, hogy mennyi az ajánlott power szint hozzá, ezt kell figyelni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#763) nubreed válasza bbuffy (#760) üzenetére


nubreed
veterán

Egyetértek és nem csak a bugok miatt, azzal már kb együtt tudok élni. Majd kifejtem a véleményem kicsit hosszabban, most csak annyit, hogy a sztori kifejezetten jó azzal nincs semmi bajom, na de a többi. Egyszerűen még most sem tudott elszakadni az UBI az AC-k gyermekbetegségeitől.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#764) Skynet258 válasza bbuffy (#760) üzenetére


Skynet258
veterán

A név az nagy, az ország a kicsi, ezért nincs felirat. ;)

https://geekpulse.hu

(#765) Tiesto222


Tiesto222
tag

Sziasztok!

Arról érdeklődnék , hogy a boltban mi az amit érdemes eladni és mit megtartani? Azt észrevettem hogy a vadászati anyagokat és a halakat érdemes megtartani mert be lehet váltani rúnákra. De mi a helyzet az ilyen törött nyíl, penészes sajt meg hasonlókkal? Azokat is fel lehet majd használni valamihez vagy csak simán adjam el?

(#766) hdekakas válasza Tiesto222 (#765) üzenetére


hdekakas
senior tag

A bizsukat (trinkets) nyugodtan add el.
A többi állati cuccot én meghagytam. Rúnákból azt add el ami nem tetszik. Illetve amiből majd lesz erősebb, így úgysem használnád már.
Én még állati cuccot nem cseréltem be sosem rúnára, az zavar, hogy ott sem írja hogy mit takar az adott rúna, de lehet hogy valahol meg lehet nézni. :U

(#767) Tiesto222 válasza hdekakas (#766) üzenetére


Tiesto222
tag

Köszi az infót! Igen a boltban tényleg nem írja le ,hogy milyen bónuszt ad a rúna, de szerintem a képe alapján be lehet azonosítani hogy nagyjából mit fog adni.

(#768) Dark Archon válasza GalaHU (#758) üzenetére


Dark Archon
addikt

A térképen kell pledge-elni, hogy melyik területen akarsz szövetségesdit játszani, és az adja a küldetést.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#769) GalaHU válasza nubreed (#762) üzenetére


GalaHU
őstag

Persze, tudom, már vagy 4 szövetséget kötöttem, világos hogy “működik” Randvi. Sőt, másfajta oldalát is ismerem már... ;)

Amiről írtam az az volt hogy elfogytak az olyan területek ahova mehetnék (112 vagyok, tökömtudja fia küldetés meg 160-tól ajánlott),
gondoltam megcsinálok egy picit bugos korábbi küldetést ami azóta játszhatatlanul bugos lett. Így kiesik a teljes Asgard-szál.

Kell az a végigjátszáshoz?

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#770) nubreed válasza GalaHU (#769) üzenetére


nubreed
veterán

Ha csinálsz World Mystery -ket azokért is kapsz XP-t és skill pontokat így hamar fel tudod magad fejleszteni a kellő szintre. Igazából nagyon könnyű xp-t és skill pontot farmolni a játékban.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#771) GalaHU válasza nubreed (#770) üzenetére


GalaHU
őstag

Köszi, kipróbálom! Igazából konstans ezüsthiányban szenvedek, azzal elég szűkmarkú a játék. Vicces hogy leraidelek (gyönyörű szó) egy 50%-al erősebb apátságot, aztán 1-2 ezüst van a bazinagy aranyládában. Bakker, a ládát kéne elvinni! ;)

Amúgy az is kár hogy fegyvereket, felszereléseket nem lehet eladni, egy ilyen erőszakos világban ahol minden második karakter harcos

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#772) centrino válasza GalaHU (#771) üzenetére


centrino
aktív tag

Dupla dárda és sekély vízben kergetsd a halakat armor nélkül (súly/stamina)... pár perc alatt csomó ezüstöt össze lehet szedni. Fél óra alatt annyit h el se tudod költeni :D

(#773) Dark Archon válasza GalaHU (#769) üzenetére


Dark Archon
addikt

Tudom, nem nekem írtad, de... nem tudom, hogy csináltad, vagy 6 terület van az elején, ahova mehetsz, 175 powerem van, de már 90 körül konstans előnyben voltam a területekkel szemben, így direkt erősebbre is mentem, de ott sem volt gondom.

Ha meg bugosnak ítélsz egy küldetést, miért nem töltesz vissza korábbi mentést, ahol még nem kezdtél bele? Még mindig jobb, mint kukázni 40-50 órányi játékot. Asgardban, a pajzsos demonstráció küldetésnél nekem nem volt amúgy bug, de én akkor már az 1.0.4 patch-csel toltam.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#774) GalaHU válasza Dark Archon (#773) üzenetére


GalaHU
őstag

Nem fogalmaztam meg jól a lényeget, van hova menni, egy picit magasabb szintű helyek megnyíltak, de Asgard bugos.

Amikor először besz@rt, simán felébredtem és otthagytam. Azóta beleraktam vagy 10 órát (mindig akad valamit csinálni) fejlődött a karakterem, és amikor visszamentem rosszabb lett, 10 mp-et se élek Asgarban túl. Most már a fene se tudja, hogy melyik napi mentés volt azelőtt, hogy ez történt volna. De az biztos, hogy bug előtti automatikus mentés nem használható mert kvázi a küldetés közepén csinálta, és ugyanott vagy helyileg.

Gatyába rázhatnák már végre, mert egyébként tetszik. Mondjuk lehetne megszakítani vagy újrakezdeni a küldetèseket egy menüből, ne neked kelljen bűvészkedni meg naplót vezetni a mentésekről...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#775) GalaHU válasza centrino (#772) üzenetére


GalaHU
őstag

Köszi, kipróbálom!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#776) Dark Archon válasza GalaHU (#774) üzenetére


Dark Archon
addikt

Tehát Asgardban egyszerűen megöl a játék? Akkor is, ha hagyod, és vársz, amíg újra éledsz? Erre tök kíváncsi lennék, küldj légyszi egy mentést a profilomban található mailra, megnézném :) Talán nálam megy, és akkor visszaküldöm.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#777) Dark Archon válasza centrino (#772) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem értem, minek bohóckodni :DD
Cheat Engine!

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#778) GalaHU válasza Dark Archon (#776) üzenetére


GalaHU
őstag

XSX-en nyomom, de csinálok egy videót.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#779) hdekakas válasza GalaHU (#774) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nálam is nagyon bugos a játék!
Viking for Hire... Speak to Reda. Nem lehet vele beszélni!
Százával írják a neten is, hogy sz@r.
Én is így jártam: [link]

(#780) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Nekem minden egyes indításnál ezt írja, éd vacakolnom kell, hogy folytatni tudjam a mentésem. Bocs a képminőségért, telefonnal lőttem XD

Samsung Galaxy S7 Edge

(#781) D1N4


D1N4
tag

Nevetségesek a random fagyások :)) másfél óra kuka, mert elfelejtettem menteni 20 percenként. De tökmindegy, mert gondol egyet és annyi :)

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#782) Juhasz27 válasza GalaHU (#771) üzenetére


Juhasz27
tag

Ha ezüst kell, akkor nekem van egy jó tippem Konzolra. ;) :K

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#783) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#784) centrino válasza D1N4 (#781) üzenetére


centrino
aktív tag

Pontosan az ilyen hülyeségek miatt pihentetem egy kicsit, amig kijön egy stabil(abb), hibátlan(abb) verzió. Addig pörög az Immortals Fenix, van benne már tizenpár óra, élvezem minden percét :D

(#785) D1N4 válasza centrino (#784) üzenetére


D1N4
tag

Szintén :DD inkább Odyssey vagy cod.addig... Az Immortals tetszik nekem is, lehet később megveszem :)

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#786) nubreed válasza centrino (#784) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem már csak 4 napot kell várni és itt a Cyberpunk. :D A fő sztorit végig vittem.
Egy kis összefoglaló, hogy kb. hogy látom a játékot majdnem 140 óra beletett idővel:

-A fő sztori kifejezetten jó volt, az nagyon lekötött, érdekes volt. Csak pont a vége nem tetszett. :( Azt hittem, hogy Alfred csapataival való csata valahogy grandiózusabb lesz és, hogy a legvége tényleg az lesz, hogy Alfredot kinyirjuk vagy belátásunk szerint megkíméljük de mindenképp megfosztjuk a tróntól. E helyett mi volt? Egyszerűen eltünik valahova és többé nem látjuk. Lehet, hogy egy DLC-ben fejezik majd be?

-A játék grafikája, maga a táj, a fényhatások, az időjárási jelenségek, stb egyszerűen gyönyörű és áll leesős, még a nagyon sok alacsony felbontású textúra ellenére is. Ez úgy egyben sokat ad a hangulathoz.

-Sajnos egy csomó mindent magával hozott ez a játék is az összes megelőző AC-ból, amiket már azokban is utáltam. Ezekkel kezdhetne valami az UBI. Pl a hülye ládák nyitogatása, itt is túl sok van belőlük és nyomasztóan hatnak. Mikor már a százezredik ládát nyitom ki, rohadtul elmegy a lelkesedésem. A másik az Abstergo vonal!!!!!!! Na azt rettenetesen utálom, mikor jön egy pont a játékban ahol bele kényszerít, hogy kijöjjek a "szimulációból" a jelen korba. Tudom, hogy ez az AC játékok lényege de tök felesleges, idegesítő, időrabló. Miért nem lehetne csak önmagában maga a játék a hülye Abstergos baromságok nélkül???

-A raidek őszinténszólva szánalmasan gyengék, ennél többet vártam. Azt sem értem, hogy a raideken miért csak supply és raw material van a fő ládákban, miért nincs rengeteg ezüst vagy egyéb kincs amit pl. el lehetne adni a kereskedőknek jó pénzért? Ez nem reális így, színtiszta hülyeség.

-A harc jobb volt mint az előző AC-kban, az ellenfelek változatos módokon harcolnak végre, nem lehet 1 bites egyszerűséggel mindenkit ugyanazzal a taktikával legyőzni, így legalább van benne egy kis kihívás, de persze aztán erre is viszonylag hamar rá lehet érezni.

Összeségében ilyen felemás érzések vannak bennem a játékkal kapcsolatban. Egy tisztességes iparos munka, semmi több, 1-2 kiemelkedő elemmel, a többi ugyanolyan középszerű mint az összes többi AC-ben. Én azt hittem, hogy ez tényleg az a játék lehet ami elhozza az AC sorozat teljes megújulását, hát nagyon nem így lett. Csak az Ubisoft ügyesen csomagolta be ugyanazt amit egy évtiezede elad minden másfél - két évben.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#787) VTom válasza nubreed (#786) üzenetére


VTom
veterán

Az abstergo vonalat már a Unity óta nem kellene erőltetni, abban még jó volt.
Az Odysseyben nem is emlékszem már mi volt a jelen kori sztori, annyi van meg, hogy valami csaj van egy barlangban..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#788) centrino válasza nubreed (#786) üzenetére


centrino
aktív tag

Egyetértek sok dologgal. Az Origins és Odyssey nekem tetszett, élveztem (de semmilyen tekintetben nem egy Witcher 3 szint), Valhalla pillanatnyi formájában számomra ezek alatt van. Lehet benne élvezeti értéket találni, de inkább "jó iparosmunka", mint bármi szempontból is előrelépés vagy fejlődés.(ha azt a ritka esetet nézzük ha nincs hiba, fagyás, bug) . Egy jó újításra hoz kettő eszméletlen nagy baromságot.

(Vicc de Odyssey után az Immortals Fenix inkább tűnik egy "következő" lépésnek, és jó iránynak, mint a Valhalla. Húsz óra alatt se egy bug, se egy fagyás se egy grafikai/játékmenet beli hiba... Ha ugyanez lenne Valhallában is, akkor még jobb véleményem lenne arról is az biztos)

(#789) S e t h


S e t h
nagyúr

130 óra körül járok a játékban és befejeztem.
Nem a végére értem, befejeztem, mivel olyan bugba ütköztem, ami miatt nem folytatható a játék, újra kéne kezdenem, de 130 óra után ez vicces lenne.
Ha szeretsz felfedezni, bolyongani és nem csak a főszál érdekel a játékban akkor előfordulhat veled, velem és még számtalan más userrel, akik hetek óta panaszkodnak is a hivatalos ubi fórumon, hogy úgy szerzel meg egy quest itemet, hogy észre sem veszed és amikor később elindulsz a főszálon és eljön az a pillanat amikor fel kéne szedned ezt a tárgyat, ami már egyébként az inventorydban van, a játék ezt nem ismeri fel, ezáltal nem triggereli a következő jelenetet ergo megálltál, nincs tovább.
Ja de, mellékküldetéseket csinálhatsz ha akarsz, de őszintén szólva nekem most elment a kedvem az egésztől, mert ugyan mi a garancia rá, hogy ezt később orvosolni is tudják úgy, hogy ne az legyen a vége, hogy újra kell kezdeni a játékot?
Érdekel a főszál, éppen ezért egy másodpercet sem töltök el többet a játékban, mert lehet elpocsékolt idő lenne csak.
Az ubisoft fórumán sokan csalódottak, mert már a mostani patch előtt is sokan írtak a problémáról, ennek ellenére a patch nem javította ki, ergo van, aki már hosszú ideje nem tud haladni a játékban, most is kiszállok, ja és kapja be az ubi, eddig csak röhögtem a bugokon, de ez más szint.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#790) centrino válasza S e t h (#789) üzenetére


centrino
aktív tag

Oh :(
(4 nagy múlva Cyberpunk, vagy akár csak uplay+ ban Fenix?)

(#791) S e t h válasza centrino (#790) üzenetére


S e t h
nagyúr

Belém látsz. :D
Uplay úgy tudom nem játszik playstationon, de most valóban a Fenyxen gondolkodom, vagy be kéne fejeznem a Watch Dogs Legiont.
Kibírnám a cyberpunkig ha melóznék, de lassan telnek az órák karanténban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#792) centrino válasza S e t h (#791) üzenetére


centrino
aktív tag

(mindenképp fenix akkor, nem adja át egy egy video milyen hangulatos és működőképes a koncepció - WD Legion nekem dögunalom volt, eszméletlen nagy hype de csak üres lufi, ami pár óra után monotonitása miatt kipukkad)

(#793) Tiesto222


Tiesto222
tag

Azokkal a gyémántokkal amiket asgardban lehet találni mit lehet kezdeni?

(#794) S e t h válasza Tiesto222 (#793) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha megvan az összes akkor be lehet váltani 5 skill pontra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#795) S e t h válasza centrino (#792) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nagyon élvezem, csak a Valhalla miatt szakítottam meg. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#796) bbuffy


bbuffy
senior tag

Nem jó ezeket olvasni. Nálam is napi szinten fagy ki a játék. Botrány a bughalmaz. Lehet a jó megoldás pihentetni fél évre, aztán folytatni. Jotunheimben vagyok, borzalmas amit ott művel a játék.
Majd ötösön, ha lesz elérhetò. Amugy is ég és föld a grafika.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#797) Dark Archon válasza S e t h (#794) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én egyet nem tudok megszerezni, amihez elvileg Fenrirt kell legyőzni egy szigeten. Ez majd az egész álomküldetés végén lesz csak? Mert akkor ritka nagy kib***s.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#798) centrino válasza Dark Archon (#797) üzenetére


centrino
aktív tag

az összes csak akkor lesz meg ha Asgard vegere ersz...
Párat főküldetés ad, egyet a szarvasos mellékküldtés.
Első álomküldtés pár óra alatt max letolható, de akkor már mindent is összeszedtél, minden hegycsúcsra is felmásztál...

[ Szerkesztve ]

(#799) Dark Archon válasza centrino (#798) üzenetére


Dark Archon
addikt

A végére értem Asgardnak, de valami sárga takonyfal miatt nem tudom megszerezni az utolsó követ: nyugaton van, középen egy szigeten.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#800) centrino válasza Dark Archon (#799) üzenetére


centrino
aktív tag

The last wealth is inside a mountain. You find the entrance in the south-east edge of the mountain, at the bottom of it (by a circular arena). Follow the path until you see a platform and move it out of the way. Then squeeze through the crevice on the right and run through the poison mist to find the wealth chest at the end. If there’s an orange light barrier blocking your way, finish the Asgard + Jotunheim story arcs first and check again (this may be a bit buggy).

szóval elvileg egyszerű, de lehet h bugos, szóval gyere vissza később :C - tipikus Valhalla

Asgard All Wealth Guide

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.