Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) melega


melega
őstag

Nagyon jó esett az új Ac játékok után a régi jó hajós Acket elővenni, élveztem nagyon a nyílt tengeri osztogatást fosztogatást.

Srácok az új AC játékok után iszonyatos élmény volt elővenni a régieket.

A Black Flagban írtam hogy szinte mindent megcsináltam sztori mód másodjára is 82%os

A gyors spanyol hajó elsüllyesztéséhez meg kellett szereznem az LT+A gombra történő gyorsulást ahhoz a térkép bal alsó sarkában lévő hajót kellett elsüllyesztenem.
A kísértethajó és a két legendás angol hajó jóval könnyebbek voltak.

A másik a Rougba is 82%os a story mód ott is szinte mindent megcsináltam az animus töredékek összeszedésén kívül az is nagy élmény volt újra.

Viszont úgy az Origins, Odyssey, Black Flag hajós csatái, és a Black Flag összes legendás hajója semmi nem volt a Storm Fortresshez képest.

Nem elég hogy lőtt mint a gép háromsorozatos ágyúval, azt gyorsulással kellett kerülgetni az ágyúgolyókat 2 óra volt az a küldetés.

A Storm Fortresst meg a kettő hajó aki védte az egyik öngyilkos merénylő volt aki mindig nekem jött.

Istentelenül nehéz volt, de meglett.
Rengeteg olajos hordót bedobáltam miatta a vízbe

Meg is szereztem a templomos mester ruhát.



Kipucolva a legendás hajóktól sőt a nagy hajóktól is, a River Valleyt is.
A legjobb kardok megvéve


Ugyanezeket a sikereket értem el a Black Flagban is mint a képeken láttok!

Imádtam őket, meg az Ezio Cllectiont mellettük.
Soha nem jön vissza a hangulatuk!

Az új Ac is fasza lett élveztem nagyon, de az már csak névleges AC egy kis AC, egy kis For Honor, egy kis Witcher, egy kis dark souls, meg egy kis koppintás vikinges játékokból.
Ez a véleményem

[ Szerkesztve ]

(#902) bbuffy válasza melega (#901) üzenetére


bbuffy
senior tag

Annyit fűznék hozzá, hogy jó hogy változnak a játékok, fene unalmas lenne egy huszadik hajós AC. Ez igy szép.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#903) NB2


NB2
aktív tag

Kb 20 óra játék után: szerencsére azért más :) Eddig még Norvégiában vagyok, de hamarosan irány a sziget!
Mondjuk azért van benne 1-2 idegesítő dolog:
Sprint: ki találta ki, hogy nem gombbal történik?
Szintezés: tényleg picit fura volt, hogy az elején a barlangban harcoltam a csávóval és úgy levert mint a sicc, odaírhatták volna, hogy ne rögtön az elején menjek oda, egy picit szintezzem fel magam :)
Hajó: mondom neki, hogy végig a part mentén... erre berongyol a tenger közepére :) Már mindent felfedeztem (hittem) a kezdő tartományban, erre egyszercsak a part mellett volt 2 sárga pötty.
A madaram az nem olyan jó, mint az előző 2 részben.
Pozitívum: nincs telerakva (eddig) Norvégia minden vacakkal.

(#904) NB2 válasza NB2 (#903) üzenetére


NB2
aktív tag

ÁÁÁ lejárt a szerkesztés... Szóval ezeket a röpködő fecniket már korábban is rüheltem (BF-ben talán), most se fogom valszeg megcsinálni.

(#905) nanorambo


nanorambo
őstag

Most "akciós" ps storeban (17 ezer ft). Megéri? :D
Originst imádtam, odyssey viszont számomra elképesztően unalmas és monoton volt. Valhalla mennyire egysíkú?

(#906) melega válasza bbuffy (#902) üzenetére


melega
őstag

Viszont a hajózást leszámítva abból elég 2 rész, nem mindenki szereti.
A régi ACk,a 2,a Brotherhood, 3 sokkal jobbak voltak mint az újak.
A Valhalla is jó, de a régiek jobbak amik még előző generációs konzolra készültek.

Nekem ez a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#907) melega válasza bbuffy (#902) üzenetére


melega
őstag

Amúgy ha szabad érdeklődnöm neked melyik a 3 kedvenc Ac játékod?

Nekem AC rouge, 2,3.

(#908) bbuffy válasza melega (#907) üzenetére


bbuffy
senior tag

Anno szerettem a legelsőket. De legjobban az Odyssey eddig. Nagyon megfogott. De ez a mostani is bomba. Elején voltak zavaró dolgok, de már beszippantott. Mondjuk már 400 as szint meg nem is tudom mennyi mastery van.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#909) nanorambo


nanorambo
őstag

Cyberpunkot refundoltam és inkabb megvettem a Valhallát. Kicsit fétlem tőle hogy annyira súlytalan unalom lesz mint amilyen számomra az Odyssey volt, de eddig pozitív csalódás.

Még csak most volt az első raidem, nagyon az elején járok, de a sztori már most ezerszer jobban tetszik mint amilyen az odysseyben volt. Valahogy sokkal jobban epítkezik. A harc is sokkal jobb (a hidden blade-s egy szúrásos kill opció nagyon kellett már, sokkal élvezetesebb így a lopakodás). A zenék és a helyszínek (meg a kor) miatt nagyon sokszor jött vissza a klasszikus Assassins Creed feeling. Pedig még nem is Angliában vagyok ahol templomok is lesznek.

Szóval sokkal jobb, mint amilyenre számítottam, pedig alapjáraton az ókori görög témát ezerszer jobban szeretem, mint a vikingest, de ezt most eleg jól eltalálta a ubisoft.

[ Szerkesztve ]

(#910) melega válasza bbuffy (#908) üzenetére


melega
őstag

Nekem is az újak közül az Odyssey a kedvencem.

250 órám van benne ez alatt a a főküldetésekez végignyomtam
A végén Cassandra visszatért hozzánk, mivel önállóan olyam döntéseket hoztam hogy mindenkit megmentek megpattimtok akit lehet.

A kultistákat mind fölszámoltam, a tengeri és szárazföldi erődöket mind megcsináltam pipák.

A gladiátorküzdelmeket mind végigcsinálta.

A Bloodline legacy területét teljesen kipucoltam a legjobb befejezést kaptam meg hozzá Házzadságkötés is volt benne.

Az Atlantis dlc területeit is tökre kipucoltam M4nyország, Alvilág, Atlamtis.

Az odysseyben csak néhány mellékküldetés maradt el

SZámomra az újak közül a legjobb az Odyssey.

A Valhalla is jó ugyanolyan sikereket értem el mint az Odysseyben.

A kill the Order menű tökre kész, a háromkulcsos kincsesládák kinyitogatását kivéve kipucolva a térkép minden kész
.

(#911) melega


melega
őstag

A következö AC játék lehetne a templomos rend megalakulása 1119.

A XVI. század egy filmről készült AC.

Lehrtne az első világháború is.

Középkori Japánban játszódónak meg ott a Ghost of Tsushimsa.

(#912) nanorambo válasza melega (#910) üzenetére


nanorambo
őstag

Jó nagy rajongó vagy :)
Az odyssey az már full rpg, nekem igazából az nem tetszett benne, hogy nagyon sokat kell grindolni, hohy előre haladj. A lootolás maga az odysseyben a legjobb, a rengeteg kozmetikai cucc miatt mindig élvezetes volt kinyitogatni a ládákat, stb, de a kötelező grind és az hogy előfordult hogy egy egy ellenséget 5-6 percig kellett kaszabolni nagyon elvitte nálam rosaz iranyba.

[ Szerkesztve ]

(#913) bbuffy


bbuffy
senior tag

urak. Elvileg “vége” lett nalam. Olyan semmilyen lett a vége, vagy csak nekem tünik annak. Jó ha nagyon akarom van még pár sárga pötty, meg mellekküldetés. Na de a legfontosabb kérdés. Ahol kiveszed Odin lándzsáját, a másik iranyban van egy zárt ajtó, az caak úgy ott van vagy be lehet menni? Valami felett átsiklottam vagy majd vmi DLC odavisz.

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#914) kovsol


kovsol
titán

Sziasztok!
Új armort és fegyvereket honnan kapok majd a játékban? Árustól érdemes venni, vagy a térképen már van bejelölve nekem ilyen armoros ikon amit sok, sok ellenséges fazon őriz. Gondolom ezeket az örzött ládákat érdemes megszerezni.

May the Force be with you!

(#915) NB2


NB2
aktív tag

Ezek a sárga (arany) pöttyök újratermelődnek, ha meghaltam??? Szent meggyőződésem, hogy mikor leraidoltam egy apátságot a legutolsó ládás is kinyitottam, erre most megint jelez ott 3 sárga valamit a térkép.

(#916) bbuffy válasza NB2 (#915) üzenetére


bbuffy
senior tag

Azok csak a raid ládák voltak. Ezek a kis ládák.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#917) NB2 válasza bbuffy (#916) üzenetére


NB2
aktív tag

csak mégegyszer bemenni, kardozni a katonákkal,...

(#918) kalozhun100 válasza NB2 (#917) üzenetére


kalozhun100
őstag

Sztori miatt eleg sok raid helyet ujrajátszol.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#919) NB2 válasza kalozhun100 (#918) üzenetére


NB2
aktív tag

most toltam végig újra ősszel az Originst kieggel együtt
másodjára kevesebb időt játszottam vele, mint amikor csak az alap volt meg, mert ugye 2x bementem ugyanabba az erődbe, aztán másodjára már tudtam, hogy megy oda küldi, majd akkor kipucolom
sajnos ez akkor ilyen AC betegség...

(#920) VTom válasza NB2 (#919) üzenetére


VTom
veterán

Nekem az a bosszantó, hogy pl. az egyik falut kipucoljuk a fő sztoriban, levágjuk az összes katonát, elfoglaljuk. Erre visszamegyek később, mert épp arra visz az utam, és ugyanúgy ott posztolnak az őrök. WTF?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#921) hdekakas


hdekakas
senior tag

A stat sem kicsit bugos!
Volt egy +2,4 Attack rúnám. Így a fegyverek értékei 177 és 174 volt. Találtam egy +4 Attack rúnát, lecseréltem a 2,4-et, és a fegyverek értékei 172 és 168 lett.
Nem, semmi mást nem variáltam, többször is kipróbáltam. WTF? Azt hittem, hogy a matematika jelen állása szerint a 4 > 2,4 de Ubiék ezek szerint megdöntötték ezt az elméletet.
Amúgy a zene, hangeffektek sok esetben a FarCry Primal-ra hajaznak. Nekem első indításkor is ez jutott eszembe, és azóta is.
Az őrök újraéledése pedig minden AC-ben adott, én is utálom. Legbosszantóbb az Odyssey-ben volt, amikor gyakran 3-4 küldetés/mellékküldetés is ugyanoda vitt. Valhallában legalább a ládákat nem lehet ugyanott újranyitni. Odyssey-ben meg az is ugyanott volt, sőt, legtöbbször ugyanaz volt a feladat is: Ugyanabban a fortban, ugyanazokkal az ellenségekkel, ugyanazokkal a ládákkal "kill captain, loot treasure". :F A csúcspont pedig az volt, mikor a Legacy of the first Blade dlc is ugyanezt hozta: A már ötször kipucolt területre ugyanúgy bemenni és ugyanúgy "kill captain, loot treasure". ;] Igazi forradalmi újdonságokat hozott az a dlc. :U :D

(#922) katerkis


katerkis
újonc

nem tudom ti hogyan vagytok vele :U én személy szerint nem szeretem az újvonalas ac-kat :( a unity volt az utolsó aminek még nyomokban volt köze az eredeti szériához :F

(#923) kovsol


kovsol
titán

Magyar lemezes ps5 jatekom van, de USA profilok van. A helix credit vásárlás működne vajon? Az amcsi fiókban látom, hogy ott vannak, de in game hibát dob ha ramegyek, hogy Buy Helix Credits.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#924) VTom válasza katerkis (#922) üzenetére


VTom
veterán

A sztori orientált játék helyett open world RPG-ben lehet kalandozni, rengeteg tennivalóval, 100 órákra elég tartalommal. Nekem tetszik ez az irány. Csak a történetek lehetnének fordulatosabbak, jobban kidolgozottabbak.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#925) holden72


holden72
tag

Sziasztok,
ubisoft Plus kapcsán töltöttük le a játékot, PC-re, és ugy játszunk vele. Hol található a mentési könyvtár? Meg tudnátok adni? Nagyon köszi.

(#926) ggbuffon1897


ggbuffon1897
őstag

Én még most dilemmázok hogy megvegyem-e a Vallhallát most ps4 promra , vagy várjak vele amíg egyszercsak megjön a ps5öm. (Gondolom addigra olcsóbb is lesz). Illetve a verziók között is agyalok, hogy vajon megér 32 k-t az ultimate?

Nagy AC b*zi vagyok, az ujakat mar ps4pron toltam, a regiek pcre.

Nekem egyértelműen a 2 és a brotherhood a kedvenc. Lehet mai szemmel nem túl modern a játék, mégis sztoriban, hangulatban (ide értve az itáliai környezetet, a zenéket!) nagyságrendekkel előrébb vannak az újaknál. Volt értelme a küldetéseknek, "folyt a játék". (Revelations csak Konstantinápoly miatt nem került nálam a legfelső polcra, nem szeretem az oszmán világot)

Na az újaknál ezt nem érzem. Pont tegnap fejeztem be 2év után az Odysseyt (sajnos nincs túl sok időm játszani) , hát a befejezés botrány, a sztori vonal is bűngyenge, igazából azt vettem észre magamon, hogy már csak azért játszom, hogy legyen vége.

Kicsit olyan, mintha a sok rpg elem, a pályanagyság és kuldetésdömping agyonnyomta volna a sztorit. Bár az Ezio szál óta ezzel amúgy is hadilábon állnak az Ubinál.

(#927) Dark Archon válasza holden72 (#925) üzenetére


Dark Archon
addikt

ITT.

ggbuffon1897: rájöhettél volna már, hogy az AC3 óta nincs igazi sztori. Mindig csak a múltban kotorsz, a jelenben csak morzsákat kapsz vagy még annyit sem. Ha úgy vesszük, maga a játék lényegi része már megtörtént, rég halottak a szereplők, egyedül az "éden darabkáinak" megtalálása miatt fontos.

Valami pislákol egyébként a Valhallában is a jelen téren, hangulatos a helyszín, kevésbé idegesítő hülye p*csa Layla is. Továbbá, a múltban a kirakósok lévén kezd összeállni egy AC1-hez(?) hasonló kis filmecske az első civilizációról. Még nem toltam végig, de abszolút érdekes az egész, nem túl nagy a világ, pont eltalálták szerintem.

Én az Unity-vel nem játszottam, az Origins-szel is csak az Odyssey után. Az Origins is simán kihagyható lett volna, de a Valhallát eléggé eltalálták.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#928) VTom válasza ggbuffon1897 (#926) üzenetére


VTom
veterán

Az Odyssey még RPG-sebb, rengeteg benne a tartalom, mellékküldetés.
A Valhalla kicsit visazavett ebből, a sztori is jobb, szerintem.
Én az Ultimate-t vettem meg, egyelőre azt mondom, megéri, mert kb. 200 órát biztos beleteszek majd.
Mindenképpen várd meg a PS5-öt szerintem. Érezhető a különbség az Odyssey és a Valhalla között, ehhez már gyenge a PS4.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#929) holden72 válasza Dark Archon (#927) üzenetére


holden72
tag

Köszi, de nekem azon az utvonalon nincs semmi, eddig van:
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher
és itt már egyéb játékadatok vannak de nincs savegames könyvtár sajnos.
kérdés, ha veszek egy jatékkódot a neten, akkor ott tudom-e folytatni ahol a ubisoft + accounttal abbahagytuk? Félek hogy nem, ha a gépen nincs save file csak a cloudban.
ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

(#930) Dark Archon válasza holden72 (#929) üzenetére


Dark Archon
addikt

Érdekes. Minden a felhőben lenne akkor neked? Sosem csináltál manuális mentést? Annak is ott kellene lennie.

Az biztos, hogy ott tudod folytatni, ahol abbahagytad, bárhogyan variálsz. Csak persze a fiók egyezzen meg.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#931) GalaHU


GalaHU
őstag

Elég kurtán-furcsán lett vége... :F

Nem pucoltam ki mindent, pár templomos is kimaradt (bár a történet fényében csökkent a motiváció) meg a 300 feletti raid-ek, de picit lerakom pihenni 80 óra után.

Ha kijön a XSX patch akkor újra teszek vele egy kört.

Nekem a végétől eltekintve bejött, top3-ba van az AC-k között.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#932) kovsol


kovsol
titán

YULE FESTIVAL EVENT nekem nem tölt be.
Már két szövetséget is kötöttem, szóval az előfeltétel kész. Amikor megépítettem a kocsmát kaptam is 15 tokent. Amikor odamegyek ahol kellene legyen hallom a fesztivál hangjait, de nem jelenik meg. Nincs hó meg semmi.

Az előbb töröltem a játékot és újra is telepítettem.
Van ötlet, hogy mit kellene tegyek? Van valami előfeltétel arra is, hogy miket kell már megcsinálni a faluban?
PS5 lemezes játékról van szó, és a legfrissebb patch telepítve.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#933) kalozhun100 válasza kovsol (#932) üzenetére


kalozhun100
őstag

Már vége a fesztiválnak.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#934) kovsol válasza kalozhun100 (#933) üzenetére


kovsol
titán

Ubi oldalán azt írja január 7.-ig tart.

May the Force be with you!

(#935) kalozhun100 válasza kovsol (#934) üzenetére


kalozhun100
őstag

Érdekes, mert nekem is eltűnt minden.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#936) Dark Archon válasza kovsol (#934) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nálam meg van minden a fesztiválból.

Sokat amúgy nem veszítesz, egy páncélt lehet összenyerni, meg ősz hajszálakat a bunyó szemétsége miatt.

Viszont egyszer a skillfán megjelent 3 új képesség a "csúcsokon", de most eltűntek.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#937) VTom válasza Dark Archon (#936) üzenetére


VTom
veterán

Akkor nem csak nekem nem megy a Góliát elleni bunyó?

Mellesleg nem csak ezt lehet összeszedni, hanem instant beb@szást minden indításnál, meg átlátszó tegezt a nyílvesszőknek... :D

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#938) GalaHU válasza Dark Archon (#936) üzenetére


GalaHU
őstag

Nem vagyok nagy bunyós, de elsőre meglett! :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#939) VTom


VTom
veterán

Az instant beb@szás nálam eltűnt mára. A tegezt nem figyeltem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#940) hdekakas


hdekakas
senior tag

Van valakinek ötlete, hogy az mitől lehet, hogy kijátszottam a játékot, és a Total progress csak 92%? :U
Mindent végigvittem, természetesen az összes Ordert is, a Codex page-ek is megvannak, nincs már semmilyen küldetés a Quest-ek között, és minden terület totál ki van pucolva, minden pipa, ráadásul még az összes kis sárgapöttyöt, ládát is felfedeztem. Még az összes dice game-et is megnyertem, kipipáltam. Mindezt minden területen, England, Norway, Vinland, Asgard, Jotunheim. 150 órám van benne amúgy. És nem tudok rájönni, mert már elvileg nem tudok semmit csinálni a játékban. (Unalmamban még Opal-okat szoktam keresni, elég sokat fel lehet lelni a sassal!)
Amúgy a "Raid 5 Monasteries" klasszikus kihívás is beragadt 4-nél, pedig hát az összes Monastery is ki van fosztva.
Bughalmaz? Vagy van még valami titkos küldetéssorozat 8% értékben? :(

[ Szerkesztve ]

(#941) kalozhun100 válasza hdekakas (#940) üzenetére


kalozhun100
őstag

Sörivás?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#942) d3tox1c válasza VTom (#939) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nálam nem.
Viszont vagy én voltam a balf@x így szilveszter után és játék bezárása helyett törlést nyomtam,vagy a ps5 varázsolt, teljesen eltűnt a gépről a játék, újra le kellett töltenem 🤷‍♂️
Raw material-t hogy tudok legegyszerubben/leggyorsabban szerezni?

(#943) NB2 válasza d3tox1c (#942) üzenetére


NB2
aktív tag

Legtutibb le raidolni egy monasteryt. De raw material ládákban is van, építkezéshez supply is kell, azt meg tényleg csak monasteryben van.

(#944) hdekakas válasza kalozhun100 (#941) üzenetére


hdekakas
senior tag

Azt is sokat csináltam, de ott nem tudni hogy melyiken ittam már meg melyik nem, mert nem pipálja ki mint a kockás játéknál. De szerintem azok nem számítanak bele a progressbe.
Valahol szerintem megállt egy időre a számlálás, azért is van elvileg csak 4 raid-em kifosztva a statisztika szerint, holott mind ki van, és totál felfejlesztve Ravensthorpe.

(#945) d3tox1c válasza NB2 (#943) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Köszi
A supply mennyiség már meg van, csak a raw material nagyon kevés, Valka házát szeretnem fejleszteni.
29 órám van benne eddig, azt lehet tudni hogy hány százaléknál járok?

(#946) GalaHU válasza d3tox1c (#945) üzenetére


GalaHU
őstag

30%-nál biztos nem több... :)

Nekem az alapsztori 74 óra volt, szinte nem is grindeltem. Ha kipucolsz mindent akkor 150-200 simán belecsúszik

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#947) NB2 válasza d3tox1c (#945) üzenetére


NB2
aktív tag

Nem fordítva? :)
De egyébként Valka házát nem sietős megcsinálni, én is úgy jártam vele, hogy jött a küldi, hogy üdvözöld az újakat, megjelent Valka (átvezető anim) és jött, hogy építsem meg a házát, de matéria az nem volt. Így mentem tovább East Angliába megcsináltam az egészet és utána lett annyi holmim amiből felépítettem Valka házát.

(#948) VTom válasza NB2 (#947) üzenetére


VTom
veterán

Én is így játszom, csak én nem pucolom ki fullra a területeket még, hogy később is legyen miért visszajönni.

Egyébként nagy hibája szerintem a játéknak, hogy a 90-es szintre javasolt területekre pl. beraktak egy 300-es mellékküldit. És ez sok helyen előfordul.
Nekem kicsit elb@ssza a kalandozós, felfedezős élményt, hogy bemegyek valahova, aztán vagy instant megölnek, vagy el kell menekülnöm, nekem, a nagy és rettenthetetlen viking harcosnak...

A harcrendszer is elég érdekes, én pl. két fejszével szeretek menni, ez tetszik, de esélye nincs egy nálam magasabb szintű pallosos lovag ellen.. Kb. 4 méterről is sebez, és ha már elér, akkor 3-4-et zsinórban, akármit csinálok. Nem lehet pl. védekezni két fejszével, vagy csak én nem jöttem rá, hogyan kell..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#949) rumkola válasza VTom (#948) üzenetére


rumkola
veterán

dodge van, ráadásnak olyan skill ami ilyenkor belassítja az időt...
de tény, hogy nagyobb fegyverrel sokkal könnyebb (én most 2H dárda + 2H balta megyek, mikor bepörgök velük másodlagos támadással na az durva, mint a turmixgép vagy a WW barbi dioból) :D

(#950) d3tox1c válasza NB2 (#947) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Szerintem nem, de holnap majd megnézem, lehet hogy nem jól emlékszem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.