Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Megér 9k-t a Ragnarök DLC?
Jelenleg kb. 95 órám van az alapjátékban a Season Pass-ben lévő két DLC-hez még hozzá se kezdtem.
Vagy ráérek még megvenni? Szerintem még 1-2 hónapig elleszek az alapjátékkal és a Season Pass-szel.

Köszönöm a választ :R.

(#1852) VTom válasza Jim74 (#1851) üzenetére


VTom
veterán

Én még várok vele. Lesz ez olcsóbb is.
200 óra, most fejeztem be az ír sztorit, még 2 bérgyilkosság van hátra, aztán kis gyűjtögetés Angliában és irány Párizs. Nekem valamikor ősszel lesz esedékes, addig biztos lesz 50%-os leárazás is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1853) tibaimp válasza VTom (#1852) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A karakter tovább fejleszthető, van új skill fa, stb ezekben a DLC-kben?

Gondolok itt például arra, hogy az Origin esetében annó az alap játékban max 40-es volt a karakter szint, majd a DLC-k hozták az 55-ös szintet.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1854) kovsol válasza tibaimp (#1853) üzenetére


kovsol
titán

Ahogy jöttek be a dlc-k egyre több pontot tudsz elosztani. Én már 522 vagyok. Azt hiszem 600 a max. A meglévő skill fát kell folytatni.
Ragnarok dlc meg az armorra és a fegyverekre is adott egy extra fejlesztési fokozatot a kovacsnál.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1855) tibaimp válasza kovsol (#1854) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, köszi! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1856) VTom


VTom
veterán

Reggel leszedett valami patch-et a PS. Milyen frissítés jött?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1857) kovsol válasza VTom (#1856) üzenetére


kovsol
titán

[link] Ezt listázza legfrissebb javításnak.

May the Force be with you!

(#1858) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Elvileg bejártam már teljesen Lincolnscire-t, az összes quest-tel kész vagyok, mehetnék vissza Randvi-hoz, de hiányzik 1-1 wealth és mystery, valamint 3 artifact.
Fogalmam sincs, hogy hol lehetnek, a térképen sem látom őket :( .
Köszönöm a segítséget :R.

Szerk.:
Megpróbálom a mapgenie-n megkeresni a hiányzó dolgokat...

[ Szerkesztve ]

(#1859) tibaimp válasza Jim74 (#1858) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Két dolog jutott eszembe:
Nézd körbe a határvonalakat, mert van olyan, hogy bizonyos, épp a hátáron lévő cucc, az adott területhez tartozik, pedig nem is gondolnád (mintha átlógna a határvonalon, mégis emide számítja a játék az összesítéskor).
Illetve én jártam úgy, hogy a Fast Travel madár szimbóluma takart ki valamit!

szerk: itt egy térkép, hátha segít [link]

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1860) Jim74 válasza tibaimp (#1859) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R.
Két artifacrt már meglett térkép alapján. Az a durva, hogy felfedett részen van, mégsem mutatja a térkép :R.

(#1861) tibaimp válasza Jim74 (#1860) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez fura, nem emlékszem, hogy így jártam volna. De, örülök, hogy meglett :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1862) Jim74 válasza tibaimp (#1861) üzenetére


Jim74
nagyúr

Már csak 1-1 wealth, mistery és artifact hiányzik.
De ez így elég gáz, mert folyik ki a szemem mire összenézem a saját térképemen az X-eket és az általad linkelt map-on a cuccokat, hogy mi van meg és mi hiányzik.

(#1863) Jim74 válasza tibaimp (#1861) üzenetére


Jim74
nagyúr

Skegi's Beard rész maradt ki. Köszi a segítséget. :R

(#1864) NB2 válasza tibaimp (#1859) üzenetére


NB2
aktív tag

Ez az egyik idegesítő rész, mikor mindent is bele akarnak zsúfolni. Jorvik és Londonban kiszúrni valamit, nem volt egyszerű...

(#1865) r.levente75


r.levente75
addikt

A kiegek közül melyikek a legjobbak?
A Ragnarök-öt érdemes beszerezni? Jó? Terjedelemben mekkora a másik kettőhöz képest?
Most szeretném megvenni a játékot, elég sok csomag létezik.
Lehet megveszem most csak az alapjátékot, aztán ha beszippant, a kiegeket is.
A seasson pass-ban benne van a két másik kieg, nem rossz áron, a Ragnarök drágább, mint a másik kettő. Benne van a tartalom a plusz költségben?
Tanácstalan vagyok!! Segítsetek légyszi...köszi mindenkinek

(#1866) Deck válasza r.levente75 (#1865) üzenetére


Deck
titán

Jobban jársz ha csak az alapjátékot veszed meg kezdésnek. A dlc-k közül ami ér is valamit az a Ragnarok-os. (szerintem)

PS5

(#1867) Imre9211


Imre9211
tag

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne hogy nem baj ha összevissza haladok a játékban? Még sehol nem vagyok. 50es szintű vagyok és most értem át Írországba, mert Angliában néhány küldetést inkább hanyagoltam mert túl szöszölős lett volna.
Pl Ravensthorpe 4es szinre fejlesztése is mert hát hol találok elegendő nyersanyagot ugye, ha a térképen lévő Raidekhez sehol nem vagyok még powerben...stb..

Illetőleg már levadásztam néhány célpontot is a tábláról de a többihez még találnom kell clue-kat. Gondolom ezek is jönnek később majd maguktól mert nekem olyan fura hogy néhány óra Anglia után már rongyolhatok át az Írekhez az ottani királyhoz smúzolni.

Illetve még egy kérdés. Volt Angliában az eleje fele egy küldetés, ahol az egyik szövetségesem 3bizalmasa közül kellett felfednem az áruló kilétét. Sajnos rosszat tippeltem, de végül az igazi áruló is meglett. Ez nem lesz hatással majd vmikor a későbbiekre?

Roxalorox

(#1868) hdekakas válasza Imre9211 (#1867) üzenetére


hdekakas
senior tag

Hello!
Jól teszed, hogy össze-vissza haladsz. Igazából nem is lehet máshogy. Mindig azt csináld, amit tudsz. Amihez elég a szinted, ami jobban leköt, amihez van elég nyersanyagod, stb-stb.
A falu felfejlesztése sok idő, az majd jön idővel, ahogy csinálod a többi küldetést. Lehetetlen 50-es szinten maxra felfejleszteni. :D
Igen, clue-ok is később lesznek. Nem lesz mind meg azért magától, olvasd el a már meglévő töredékeket, hogy hol lesz a célpont. Ha úgysem találod, keress rá youtube-n.
A döntések kicsit változtatják a cselekményt, de igazából nem mérvadó. Ne úgy hidd, hogy azt mondod XY a gyilkos, megölöd, rossz volt a válasz, ezért game over. Legtöbb esetben ugyanúgy folytatódik a sztori. :) A mellék küldetéseknél meg egyáltalán. Van amit legfeljebb elölről kell kezdeni.
Jó játékot, -lesz még benne vagy 150-200 órád, attól függ a kiegészítőket is megvetted-e. :DDD

(#1869) Imre9211 válasza hdekakas (#1868) üzenetére


Imre9211
tag

Köszönöm szépen. Igen, a complete editionst vettem. Abban minden benne van a ragnarok meg az összes kieg plusz némi extra :) 17ér csaptam le rá Epicen, annyiért megérte.

Közbe rájöttem jó nagy pöcs voltam. Hát Randvihoz is vissza lehet menni jó kis missionoket felvenni csak annyira el vagyok veszve néha a világban hogy kicsit megkavarodok. De nagyon tetszik.(mondjuk az hogy tök véletlenül már ravensthorpe-ban belemásztam álmomba a fa tövében egy olyan missionbe ahol a pálya végén ott figyelt surtur...csak pislogtam,...Jelölhették volna vmivel h ott még semmi keresnivalóm, nem csak a quest fülben)

Az a fura hogy végigtoltam az originst meg az odyssey-t is, és ott pl lehetett szűrni(könnyebb volt) hogy csak main quest meg egyebek. Itt ilyen nincs, vagy legalábbis nem egyértelmű. De gondolom nyilván mindig a szintemnek megfelelően.

Jó lesz ez csak nem számítottam rá h megkavar ennyire a két előző ac után. :P

A skillfa kissé kaotikusra sikerült ezzel a csillagképes dologgal cserébe viszont könnyen lehet abilty-ket vadászni a másik fülön. Egész ütősek már amik megvannak és nagyon kézre áll minden kontrolleren. Szóval szuper. Bár mondom van 1-2 dolog a játékban amire jobban figyelhettek volna, de az összkép végül is egészen pazar.

A következő AC-ig minimum elleszek vele. :D

Roxalorox

(#1870) dunc válasza Imre9211 (#1869) üzenetére


dunc
nagyúr

Nagyon jóra sikerült! Én is eleinte el voltam veszve, most már szépen átlátom! :))

(#1871) Dracula21


Dracula21
újonc

Sziasztok!

A következő miatt kérnék segítséget:

Az utolsó Mastery challenget csinálom, a Anderitum Hideout Raven-t. MEgnéztem a youtubeon hogy kell, majdnem sikerült is elsőre, de meghaltam. Azóta nem jelenik meg a kulcs a nagy darab őrnél, így nem tudom kiszabadítani a rabot. Próbáltam újraindítás után, korábbi mentésből, de nem akarja az igazságot.

(#1872) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok!

Nemrég szereztem be a játékot akciósan, az Odyssey-ből már a főszállal végeztem és párhuzamosan belevágtam ebbe a kalandba is.

Már átértem Angliába a bevezető után, viszont az Odyssey-hez képest egyenlőre kicsit itt átláthatatlan a játék. Nehéz eligazodni. Mi az amivel az elején érdemes kezdeni, főküldik mentén induljak és azokkal toljam el egy darabig, vagy esetleg érdemes nézelődni? Sokszor az ikonoknál azt se lehet tudni mi micsoda.
Illetve ha a madárral repkedek és rámutatok vele a katonákra miért nem lesznek felfedezettek a táborban lévő katonák mint az Odyssey-nél? Ott annyira jól működött ez a rendszer itt ezt egy az egyben kiszedték?
A skillfa se tiszta melyik irányba lenne érdemes fejleszteni rajta. Én általában lopakodva csináltam az Odyssey-ben is a feladatokat így a stealth-es skillfa volt maxra fejlesztve.
Na itt totális káosz, hogy melyik irányba induljon el az ember, ha lopakodni szeretnék :D
Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1873) NB2 válasza PeAdam (#1872) üzenetére


NB2
aktív tag

Itt korábban leírtam a véleményem a játékról (igaz egy éve játszottam vele kb), de ott is leírtam, hogy a madár az itt kb használhatatlan. Főleg az egyiptomi részben volt iszonyat jó, hogy szépen a madárral felrepültél egy laktanya fölé, minden katonát "megtaláltál" meg a kincseket, és utána bemehettél a laktanyába. Jó persze az is vicces volt, hogy fogtad és a főkapitányt megmérgezted majd vele együtt még 10 ember meghalt a méregtől, de sokkal jobb volt. Igaz a vikingeket nem tudom én se lopakodósan elképzelni, szóval itt nálam ez a rész nem is működött úgy, mint az előző kettő részben :)
A játékot úgy játszod, ahogy te akarod :) Úgy is egy idő után unalmas lesz, de én amikor megkaptam egy területet, ott próbáltam vegyesen haladni is a főszállal és az egyebeket is felderíteni. Ha jól emlékszem, itt azért szerencsére nem vezet sokszor olyan helyre vissza a főküldi, amit mellékküldiben is végig kellett járni.

(#1874) hdekakas válasza PeAdam (#1872) üzenetére


hdekakas
senior tag

Jól látod, a madár itt semmit nem ér, csak panoráma nézegetésre.
A fejlődéséről csak ennyit: :DDD

(#1875) VTom


VTom
veterán

Nyáron jön a Rouge-like játékmenet kiegészítő. Kell, mint egy falat kenyér :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1876) nubreed


nubreed
veterán

Az 1.5.2 másnál is kifagyogat a desktopra? Eléggé random, hogy mikor, valamikor bírja fél napig is kifagyás nélkül, valamikor meg egy órán belül kétszer is. Amúgy rohadtul idegesítő. Redditen meg itt-ott írtak pár dolgot, hogy miket érdemes megpróbálni, azokat mind megcsináltam, de semmi sem segített igazán. Mennyire érzékeny amúgy ez a legújabb verzió a driverre? Jelenleg az 512.59 -es nvidia driver van fent, azt hiszem ez talán áprilisi lehet, az AC valhalla 1.5.2 meg valamikor májusban jött ki (én most, kb egy hete játszom újra a játékot, DLC -kkel együtt). Kell neki új driver?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1877) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Lefrissült a legújabb patch, de ezt nem találom:

NEW CONTENT
Added the the Bifröst Bundle to the game.

Valaki találkozott már vele? Az Animus Store-ban kéne lennie ingyenesen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1878) nubreed válasza l.skywalker (#1877) üzenetére


nubreed
veterán

Jaja, megjött az 1.5.3 és vártam mint a messiást, de ugyanúgy fagyogat, mint az 1.5.2... kész röhej, mikor anno kijött a játék, pont kb a Cyberpunk előtt 1 hónappal, tökéletesen futott mindenféle fagyás nélkül. Most azóta eltelt másfél év, kijött nem tudom hány patch és CTD -zik folyamatosan... ez aztán a fejlődfés UBI módra....

A kérdésre: egyelőre én se találom.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1879) Pferi


Pferi
senior tag

Az új patch gondolom kinyirta a magyarítást. Próbálta már valaki esetleg?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1880) pilipi válasza Pferi (#1879) üzenetére


pilipi
aktív tag

Frissítették 30-án 1.5.3-ra a magyarítást, most már rendben van.

(#1881) Pferi válasza pilipi (#1880) üzenetére


Pferi
senior tag

Igen, közben már én is letöltöttem, szerencsére a magyarítását naprakészen tartja a készítője, a munkáját ezúton is köszönöm!

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1882) Toxy válasza Pferi (#1881) üzenetére


Toxy
aktív tag

Van magyarítás a játékhoz?

Én sajnos sehol nem találom.

Kaphatok egy linket?

Köszi

(#1883) Musaka válasza Pferi (#1881) üzenetére


Musaka
senior tag

Szia. Engem is érdekelne honnan tudom leszedni.

(#1884) pilipi válasza Musaka (#1883) üzenetére


pilipi
aktív tag

Esetleg privátban oszthatja meg, mivel zárt facebook csoport és a szabályzat szerint : Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition v.1.5.3 (OSSES DLC) TERJESZTÉSE MÁS CSOPORTBA FORUMBA NEM ENGEDÉLYZETT PRIVÁT KÖZÖSSÖGNEK KÉSZÜL SEMMILYEN MÓDON NEM ÁRUSÍTHATÓ.zip
De a csoportba való belépés után már nincs gond.
Azt tudni kell, hogy gépi magyarítás, de nagyon jól sikerült.

(#1885) Musaka válasza pilipi (#1884) üzenetére


Musaka
senior tag

Köszi az infot.

(#1886) gabo91


gabo91
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni...
182órám van a játékban eddig, minden területet 100%-ra megcsináltam.

DLC indító küldetések, fesztivál és river raiden kívül nincs más küldetésem....
Ashgardot megcsináltam, Fenrirt legyőztem, megkaptam a trófeát... és hogyan tovább?
Lenne még terület ami nincs mellénk állitva, de nem tudom az alliance map-on pledge-lni. Wincestre volt az utolsó terület.
(Angliában minden terület minden ládája, mellékküldetése kész)
Illetve 1 bizonyíték hiányzik az utolsó order taghoz is.

Bug? Vagy mit rontottam el?

(#1887) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!
Xbox-on játszok, az alapjáték megvan.
Megvettem a season pass-t, melyben benne van a két dlc.
Hogyan jelenik meg a játékban, milyen módon lesz elérhető a két dlc? Merre keressem?
Köszönöm

(#1888) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Eurvicscire-ben hiányzik egy wealth.
Isurium Aldburgnál megölöm az ellenséget, akinél tungsten ignot van, meg is jelenik a képernyő jobb részen, amit zsákmányoltam tőle, de a térképre belépve nem jelenik meg a wealth jelzőknél, hogy megszereztem volna.
Ez valami bug? Visszatöltöttem egy korábbi mentést újra megöltem az ellenséget, de ugyanaz a helyzet.
Egyébként kell valamelyik trófeához, hogy minden területen minden wealth, mystery, artifact össze legyen szedve?

Köszönöm a segítséget :R.

(#1889) Jim74 válasza Jim74 (#1888) üzenetére


Jim74
nagyúr

Megtaláltam, ami hiányzott...
[link]

(#1890) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Az alap játékhoz ingyen kaptam 300 helix kreditet.
Aki megvette a season passt vagy külön-külön a kiegészítőket, azokhoz is járt ingyen helix kredit?
Köszi a választ!

(#1891) kovsol válasza ProEvoFan (#1890) üzenetére


kovsol
titán

Én kaptam még az elején 300-t, és akkor még csak az alapjáték volt meg. Utána megvettem mindent, és nem kaptam többet.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1892) ProEvoFan válasza kovsol (#1891) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi. Nagyon ritkán fordul velem elő az, hogy játékhoz a kiegészítőket leszámítva veszek bármiféle customot, de itt már megvettem a Jurmungamdr armort és gondolkozok még egy szetten. A Dragon Knigh vagy a Hel's packs nagyon tetszik....de mondjuk a Gothic is fasza...
Nagyon behúzott a játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#1893) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

AC Valhalla Dawn of Ragnarokhoz ami járt az előrendeléshez a The Twilight Pack, ezt belehet még szerezni ps5re külön kód formájában?

(#1894) VTom válasza ProEvoFan (#1892) üzenetére


VTom
veterán

Baromi jó a hangulata ennek is, az biztos. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1895) tibaimp válasza VTom (#1894) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez így van! Jók az új AC-k, bár nekem a topp még mindig az Origin :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1896) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na jon az uj AC, visszaternek a gyokerekhez es a leveling rendszert is kiveszik. Hala az egnek.

(#1897) Deck válasza BoneDragon (#1896) üzenetére


Deck
titán

Jó szarnak ígérkezik az új rész. Én tuti kihagyom :K

PS5

(#1898) ProEvoFan válasza BoneDragon (#1896) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, olvastam.
Konkrétan nem örülök az első híreknek.

(#1899) tibaimp válasza BoneDragon (#1896) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Azta! Ezt hol olvastad? Nem örülök neki, de a régi AC-kat is kedvelem szóval...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1900) VTom válasza BoneDragon (#1896) üzenetére


VTom
veterán

Még csak szivárogtatás, de egyébként erről lehetett olvasni eddig is.
Az új rész Basim-mal a régi AC recept szerint készül, sztori központú, félig open world.
A másik vonalon készül az AC Infinity, ami online, nyílt világú játék lesz, és elvileg az lesz majd a franchise jövője, mindig újabb és újabb korokat/helyszíneket építenek bele.

Nekem tetszene ez egyébként.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.