Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,

Mennyire éri meg a Gold kiadása a játéknak? Season Pass mennyi pluszt ad a játékhoz? Main sztoriba ad hozzá vagy csak inkább extra gyűjtőgetés, side mission? Alap verzió se olcsó de most 13k epic games-en keresztűl, ennyit még lehet kiadnék érte. :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#952) VTom válasza AsakuraDave (#951) üzenetére


VTom
veterán

Ha tetszik a játék, akkor mindenképpen megéri.

3 extra tartalom jár mellé, az egyik egy Beowulf küldetéssorozat, a másik kett viszont új helyszín (Irország és Párizs)

Season pass content

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#953) kovsol válasza VTom (#952) üzenetére


kovsol
titán

Ez az extra tartalom hány óra játékot szokott jelenteni jellemzően a korábbi AC részek alapján?

May the Force be with you!

(#954) VTom válasza kovsol (#953) üzenetére


VTom
veterán

Origins-ben nem játszottam a DLC-kel, de sokan dícsérték.
Az Odysseyben a LEgacy DLCt toltam végig, az nekem kb. 15-20 óra lehetett mindennel együtt, de lehet, hogy több. Az Atlantis DLC-t nem kezdtem el még.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#955) NB2 válasza VTom (#948) üzenetére


NB2
aktív tag

Mivel rohadtul rühellek 2x ugyanoda menni, ezért elmegyek Randvihoz, ott pledge-elek egy területet, ő ad küldik, oda elmegyek, azt a küldit megcsinálom és ha végeztem, akkor a környéken lévő dolgokat lerendezem, majd megyek a következő küldetésre. Általában ha végigviszem így a terület küldetéseit, még utána is marad 4-5 dolog mindenből. Arra már rájöttem, hogy ha lehet kilátóba hamar fel, mert az megmutatja az összes kis szar sárga pöttyöt is.

És igen, rohadt idegesítő. Illetve úgy idegesítő, hogy NEM LÁTOD ELŐRE a szintet! Emléxem witcher3-ban is volt Skellige-n egy griff fészek, ami jóval magasabb szintű volt, de azt láttad rögtön miután odamentél, nem is álltál le harcolni.

Nekem amúgy az az érzésem, hogy most megint átestek a ló másik oldalára. Az előző 2 AC-ben már rogyásig voltunk fegyverrel, itt meg szinte semmi. Azt vártam, hogy a terület növekedésével jobb fegyverek lesznek, de még mindig ugyanazzal a fejszével tolom amivel a legeleje óta! Volt egy bárdom, de az olyan lassú volt. Amúgy a hard attack nagyon lassú, tényleg csak megrogyott ellenfél ellen hatásos. Illetve pl az általad említett pallosos lovag ellen csak a spec abilityvel szoktam támadni.

(#956) Zolee888


Zolee888
tag

Sziasztok!

Uplay+ tegnap aktiváltam a Valhalla miatt és mikor küldték sms-ben a biztonsági kódot, akkor is 0 Eurót írt a 15 helyett és azóta se vontak le semmit a bankkártyámról.
Lefogják ezt vonni vagy hibáztak valahol?

(#957) Kaval válasza Zolee888 (#956) üzenetére


Kaval
csendes tag

Én is így jártam, egy két napon belül jött a levonás.

(#958) kalozhun100 válasza NB2 (#955) üzenetére


kalozhun100
őstag

Heavyt én a gyengusz enemyk ellen tolom, mert akkor ket ütés, vagy eliteken ha épp sikerült parryzni. Engem a részeg medve cseszett fel nagyon, hogy nem tudtam kinyírni, a healelést nem tudtam sose megállítani, illetve az bosszantott, hogy nem is ért hozzám de besebzett.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#959) Tiesto222


Tiesto222
tag

Valaki elmagyarázna nekem pár dolgot?
Mi ez a light attack? melee damage? heavy damage?
A light attak gondolom az alap sima támadás. De van heavy is külön gomb? vagy az csak random generálodik?
És van e egyáltalán értelme a pajzsnak vagy csak akkor ha a q-betüt megynomom és épp védekezek?

(#960) VTom válasza NB2 (#955) üzenetére


VTom
veterán

Én is abilityvel támadok, de abból 4 van, utána tápolni kell az adrenalint sima támadással, ez a szemétládameg még gyógyítja is magát.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#961) Skynet258


Skynet258
veterán

Ma ilyen low res textúrákkal találkozok, a PS1 korszakból ragadtak itt vikingiában... :DDD

Pár másodperc alatt azért szerencsére betölt a textúrájuk. A legnagyobb poén az volt, hogy az előző mondatban Evior pont azt mondja a csókának, hogy de szarul néz ki... Úgy ledöbbentem, hogy ez most milyen bolygó együttállás, hogy későn nyomtam a screenshot gombra. :D

https://geekpulse.hu

(#962) nanorambo


nanorambo
őstag

Ps storeban most akciós az ac odyssey ultimate edition. (kb 9 ezer forint) Benne van minden dlc és az ac3 remastered.

(#963) Dark Archon válasza VTom (#937) üzenetére


Dark Archon
addikt

Egy rohadékság, olyan piruetteket csinál, amiket a főhős képtelen, nincs fókusz, és persze addigra már a nasi is elfogyott.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#964) paltom


paltom
tag

Itt a fősztori folytatàsa lesz a 2 DLC mint a odysseynél szerintem, legalàbbis azt mondjàk hogy hirtelen ér véget, én még sehol se vagyok 20óràval de két kétkezes fegyverrel tököm, elég brutàl.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#965) kovsol


kovsol
titán

Eddig két egykezes fejszével mentem, de most áttértem a dual spear buildre. Te jó ég, ez már szinte csalásnak tűnik úgy lehet vele darálni.

May the Force be with you!

(#966) GalaHU válasza kovsol (#965) üzenetére


GalaHU
őstag

Innentől megölted a játékélményt, inkább válts vissza. Már én is bánom hogy a játék felénél áttértem a lándzsára... :D

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#967) kovsol válasza GalaHU (#966) üzenetére


kovsol
titán

Visszaváltottam, de a változatosság kedvéért most Varins Axe + Blacksmiths Hammer kombóval tolom.
Így most az armor szett és mind a két fegyver is a medve ágról van. [link]

Power level nálad mennyi lett mikor befejezted a sztorit?

May the Force be with you!

(#968) NB2 válasza kovsol (#965) üzenetére


NB2
aktív tag

Néztem én is a speart, de gyengének találtam... jah, mert én hülye barom nem fejlesztettem fel :)
Ezzel pikk-pakk sikerült legyűrnöm 1-2 bosst :)

(#969) kalozhun100 válasza NB2 (#968) üzenetére


kalozhun100
őstag

Ki milyen hollós fegyvert használ? Dual wieldeel?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#970) Skynet258 válasza kovsol (#967) üzenetére


Skynet258
veterán

Én egy darab blacksmith hamerrel és egy pajzzsal tolom a játék eleje óta, eléggé unom már ugyan de annyira kézre áll, hogy nincs szívem elváltani róla... :)

https://geekpulse.hu

(#971) d3tox1c válasza GalaHU (#966) üzenetére


d3tox1c
senior tag

A játékélményhez(ha már szóba jött) lenne egy érdekes kérdésem.
Ti milyen segitsegeket kapcsoltok ki, illetve be, és milyen fokozaton játszotok?
Én például kikapcsoltam a compass-t, az ellenfelek láthatóságát(így nekem sokkal nagyobb élményt nyújt hogy nem tudom hol vannak,igy értelmet nyer a lopakodás számomra), a combat difficulty
Vikingr, stealth difficulty Master Assassin(hard).
Aim assist :Light
Fight Damage number:off
Target lock:off(engem rettenetesen idegesitett :p)
A többi szerintem gyárin maradt.

[ Szerkesztve ]

(#972) d3tox1c válasza d3tox1c (#971) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Egyébként már vissza tettem hard-ra a combat difficulty-t, túl könnyű volt a normál.
Csak igy most a nagyobb ellenfelek az őrületbe kergetnek :D

[ Szerkesztve ]

(#973) GalaHU válasza kovsol (#967) üzenetére


GalaHU
őstag

Olyan 240-250 környéke, sajnos már leszedtem.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#974) hdekakas válasza kovsol (#967) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nálam 400 (ez a max), plusz még 75 mastery pont. :D
De rohadt bugos ez a játék még mindig! :F A karakter statisztika össze-vissza ugrál, lecserélem a fegyvert, visszarakom, totál más számokat írkál már. Meg egyszer belépek az inventory menübe, mondjuk 186 az attack-om, utána pár perc múlva megnézem és már csak 170. Úgy, hogy semmit sem változtattam. Meg 2-vel nagyobb értékű rúnára cserélem az egyiket, és 1-gyel csökken a stat. Fasza mondom.
De ami a legfelháborítóbb, hogy berakadt a "The Saxon Slayer" kihívásom, meg a játék statisztikában is csak annyit ír, mintha 4 monastery-t fosztottam volna ki, holott mindet. A total progress meg 92%-nál megállt,és már nincs mit csinálnom a játékban. :W

Ja, meg van olyan treasure hoard map megfejtés, amit nem lehet megtalálni, neten is írják, hogy senkinek nincs meg. De a többi treasure map is van hogy bugos, odamegyek amit ír, és semmi nincs ott. Megnézem neten, pedig ott kell lennie. Másnap visszamegyek, akkor meg ott van.

[ Szerkesztve ]

(#975) kovsol válasza hdekakas (#974) üzenetére


kovsol
titán

The Saxon Slayer nekem 1/5-re ragadt be.
De pl a Murdered by Words chalanget se adta be, pedig nyertem már flything challenge-t nem is egyet.
Te milyen platformon nyomod? Én PS5.

Ezt a total progresst hol nézed?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#976) hdekakas válasza kovsol (#975) üzenetére


hdekakas
senior tag

Én PC-n. Ubisoft Connect, játék kezdőlapja, Áttekintés. De ha rámegyek a Statisztika fülre ott is azt írja.
Akkor "jó", ha másnak is van ilyen problémája. :D Most rákerestem, volt aki már 1,5 hónapja jelezte az ubisoftnak a hibát, az kért a térképről képet meg a challenge-ről, de aztán ennyiben is maradt a megoldás. ;] A "Hall of the Slain" kihívás pedig egyszerűen nem működik, még a világon senki nem csinálta meg. Nálam is 1/10 van.

(#977) NB2 válasza kalozhun100 (#969) üzenetére


NB2
aktív tag

Én egy axe-vel és egy pajzs a másik kézbe. Mióta upgradeltem, megint okés, főleg, hogy azért tényleg mire beérek valahova magasabb HP-m van :)

(#978) NB2 válasza GalaHU (#973) üzenetére


NB2
aktív tag

Akkor te sok mindent nem toltál végig :)
Úgy vagyok 204-esen, hogy most megyek Kentbe :)
kb a játék felénél tartok, igaz amit lehet megcsinálok

Elsőre én is skippeltem a papírokat, de aztán rájöttem nem nehezek, sőt egyik-másik röhögve (pici csalással) teljesíthető.

(#979) GalaHU válasza NB2 (#978) üzenetére


GalaHU
őstag

Asgardból kizárt a játék (bugos a védőbúrás küldetés, az Istennek se akarnak bejönni alá, így meg nem tudom befejezni a küldetést) ott elakadtam, de ezen kívül a fősztorit megcsináltam.

Most láttam a Gamestar-os "magyarázót", ha megjön a NextGen patch akkor ha nem lesz más befejezem.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#980) kovsol válasza GalaHU (#979) üzenetére


kovsol
titán

Milyen nextgen patch?

May the Force be with you!

(#981) VTom válasza kovsol (#980) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem a sörön következő patch-re gondolt, ami sok hibát javít majd.

Egyébként tényleg volt valami cikk, hogy még tervezik patchelni a játékot a jövőben, hogy még jobban kihasználja a PS5 és XsX képességeit, de kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#982) kovsol válasza VTom (#981) üzenetére


kovsol
titán

Én PS5 verzióval játszok egyébként. A mostani patch már javított, így performance módban vaj sima fix 60fps, míg a javítás előtt volt ahol volt némi fps drop.

May the Force be with you!

(#983) VTom válasza kovsol (#982) üzenetére


VTom
veterán

Én quality mode-ban játszom, eyecandy fan vagyok, nem zavar a 30fps.
Érezhető a minőségbeli javulás az Odyssey-hez képest, pedig az is gyönyörú volt.
A fenbontás szemmel láthatóan magasabb, sokkal élesebbek a textúrák, nagyon jók a fények (az az Odyssey-ben, Origins-ben is, ezt nagoyn eltalálták ebben a motorban) nagyon tetszenek a ködös, füstös effektek. Iszonyú jó hangulatot adnak a játéknak.
Már Norvágiában lehidaltam, mikor elindítottam, hogy hogy néz ki a játék.
A perf. mode-ot még ki sem próbáltam, mert lusta voltam emiatt újraindítani a játékot :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#984) Gubo1216


Gubo1216
újonc

Sziasztok! A Valhallában a hajózás mennyire részletes? Csak utazni lehet, mint pl. az Origins-ben, van vannak hajós csaták is, mint az Odyssey-ben? Engem ez utóbbiban nagyon megfogott, vadászok az Égei-tengeren állandóan! 😁

(#985) rumkola válasza Gubo1216 (#984) üzenetére


rumkola
veterán

csak utazni jó

(#986) hdekakas válasza Gubo1216 (#984) üzenetére


hdekakas
senior tag

Semmire nem jó, még utazni se nagyon, mert gyalog/lovon úszva hamarabb odaérsz. De van 1-2 küldetés ahová hajóval kell menni, főleg a végén.

Ez a játék még mindig baromi bugos. :F Nem értem, hogy több mint 2 hónappal a megjelenés után ennyire elhanyagolják. Már majdnem egy hónapja volt utoljára patch is hozzá. A horgász küldetések is felejtősek, mert nem lehet találni big flatfisht és big mackarelt. Tele a youtube meg a külföldi fórumok, hogy nincs sehol. De asszem nagy angolna se.
Itt a lista, hogy mi lesz javítva a következő patch-ben: [link] Hát ez sem egy nagy durranás, több olyan hibám van ami nincs a listában. Na majd a következőben, hátha...
Ezek zöme elég nagy szarvashiba! Elég szomorú, hogy ilyenek egyáltalán még vannak a játékban ennyi idővel a megjelenés után. Még kiadás előtt kellett volna ilyeneket javítani.

[ Szerkesztve ]

(#987) Lendova válasza hdekakas (#986) üzenetére


Lendova
őstag

Teljes normális az ünnepek során, máshol sem jön patch ilyenkor.

BFT!

(#988) rumkola válasza Lendova (#987) üzenetére


rumkola
veterán

80 óránál vagyok, valahol a legvégén lehet. Személy szerint alig várom hogy befejezzem, nem fogom kitakarítani a térképet. Ahogy végzek törlöm a francba, nálam az előző kettő sokkal nagyobb értéket képvisel mint ez. Majd DLC-nél azért visszanézek, de most besokalltam tőle.

(#989) raskolnikoff válasza hdekakas (#986) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ha ez a lista teljes, akkor ezek szerint az FPS drop szándékos volt, amit utólag is nagyon köszönünk így karácsony előtt.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#990) VTom válasza Gubo1216 (#984) üzenetére


VTom
veterán

Itt folyókon hajózgatsz, kb. annyira jó, hogy el tudod vinni a többieket, ha mentek rabolni.
Legalábbis én másra még nem használtam eddig.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#991) NB2 válasza VTom (#990) üzenetére


NB2
aktív tag

hát én volt, hogy monasteryt is szárazföldről raidoltam :)

kis túlzással tényleg semmi célja nincs itt a hajózásnak

(#992) hdekakas válasza NB2 (#991) üzenetére


hdekakas
senior tag

Így igaz, nekem eszembe sem jutott hajóról raid-elni. Belopóztam, elkezdtem az ellent lopakodva nyírni, mihelyst megláttak meg megfújtam a tülköt és becsődültek a szövetségesek gyepálni. Szóval itt sincs jelentősége a hajózásnak.
Másik igazán haszontalan dolog a játékban a flottakezelés. :D Semmivel nem leszünk többen, se erősebbek, ha csomó embert be is szervezek. Meg küldetés közben is hiába már szinte mindenki meghalt, a következő küldetésben megint ott volt mindenki.
De nekem az is WTF kategória, ha meg kell ölnöm egy farkast, és aztán confirm killben ráteszi a baltáját hogy a Valhallába kerüljön.

(#993) VTom válasza hdekakas (#992) üzenetére


VTom
veterán

Lopózva még nem próbáltam. Egyébként mindenképpen kürtöt kell fújni a ládák miatt, ugye?
Egyedül nem lehet kinyitni?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#994) kovsol válasza VTom (#993) üzenetére


kovsol
titán

Vannak ajtók, meg ládák amit csak segítséggel lehet kinyitni.

May the Force be with you!

(#995) kalozhun100 válasza kovsol (#994) üzenetére


kalozhun100
őstag

Legjobb mikor fújod a kürtöt azt nem jön senki xd

Samsung Galaxy S7 Edge

(#996) kovsol válasza kalozhun100 (#995) üzenetére


kovsol
titán

Ha raidet akarok indítani akkor ott nekem meg szokott jelenni egy raides kürt, de ez csak raidelhető helyeken aktív.
Az amit bármikor meg lehet fújni az mire való? :D

May the Force be with you!

(#997) GalaHU válasza kovsol (#996) üzenetére


GalaHU
őstag

Ha meleg a szitu, akkor néha jól jön hogy segítenek. Vagy ajtót/ládát nyitni ahogy írtad..,

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#998) Dark Archon válasza hdekakas (#992) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ja, hogy az a mozdulat a balta rátevése... mivel béna a kameraállás, én mindig azt hittem, hogy a baltával vágja el a nyakát :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#999) hdekakas válasza Dark Archon (#998) üzenetére


hdekakas
senior tag

Eleinte én is azt hittem, mert nem láttam, hogy mit matat ott, mintha simogatná. :DDD Aztán meg feltűnt, hogy én két karddal nyomom, akkor miért van nálam balta?
És elvileg ha nemes küzdelemben meghal valaki, kezében a baltájával, akkor ő a mennybe (valhallába) megy. Van is egy-két ilyen story és mellékküldetés. (Volt hogy halott katonát találsz egyik mystery-ben, és a gyerekek elvitték a baltáját, és vissza kellett kérni a hülye kölkétől és visszatenni az elhunytra. :)) ) Na de a farkashoz meg a medvéhez hogy jön a balta?! :Y :U

Igen, pár ajtót, ládát felnyitni kell a segítség ó. Amúgy a sima kürt se jó semmire, plusz egy felesleges dolog. A meditálás is egyetlen egyszer kellett a játék során, amikor a keresett személy csak este járkált arra (asszem Jorvikban).

(#1000) kovsol válasza hdekakas (#999) üzenetére


kovsol
titán

Én nagyjából a sztori felénél vagyok, de már két küldetésem is volt ahol kellett a meditáció, hogy éjjel legyen.

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.