Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) kovsol válasza Jim74 (#1750) üzenetére


kovsol
titán

Nem emlékszem pontosan, de olyan 250 voltam kb mikor megcsináltam. Maxos fegyver és armor upgrade mellett.

May the Force be with you!

(#1752) HugóBoss válasza Jim74 (#1749) üzenetére


HugóBoss
tag

Ha nem jó a WASD, akkor magas szinten is megöl.

(#1753) Jim74 válasza kovsol (#1751) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R .

(#1754) Jim74 válasza HugóBoss (#1752) üzenetére


Jim74
nagyúr

WASD?
Billentyűzetre gondolsz?
Konzolon.tolom. :B

(#1755) kovsol válasza Jim74 (#1754) üzenetére


kovsol
titán

Mozogni kell, kikerülni a támadásokat. Erre utal ez a kifejezés.

May the Force be with you!

(#1756) Jim74 válasza kovsol (#1755) üzenetére


Jim74
nagyúr

Értem, köszi. :R

(#1757) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Az axe folyón 2 tárgyat felvettem, és 1 cuccot kell keresni még, azt melyik részén találom a folyónak?

(#1758) hdekakas válasza Heroes fan (#1757) üzenetére


hdekakas
senior tag

Ha a clue nincs meg, azt itt találod: [link]
Lesznek olyanok egyik-másik raid-ben, ahol nem találod meg az utolsó treasure-t, mert a sztorival kell tovább haladni, majd a sztori végén még visszavisz, és akkor lehet megtalálni.

(#1759) Heroes fan válasza hdekakas (#1758) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ez az igen köszi.

(#1760) Nagus


Nagus
senior tag

Szaisztok! Egy kérdésem lenne. Leszedtem az ingyenes hétvégére a Valhallát és csak órákig egy helyben pörög körbe a karika CPU és nethasználat nincsen. Megy egy a game Win7-en? A gépemnek elégnek kellene lennie ha a Div2, Crew2, és az összes AC megy.

(#1761) kovsol válasza Nagus (#1760) üzenetére


kovsol
titán

Windows 10 (64-bit versions only) ez van a minimum gépigénybe, de google első találat. Egyszerű lett volna rákeresni.

May the Force be with you!

(#1762) Nagus válasza kovsol (#1761) üzenetére


Nagus
senior tag

Köszi, nem kerestem rá, mert alapnak gondolom a Win7 támogatást még mindig, addig legalábbis amíg Win10 kiadása után gyártott HW-hez nincs driver. És amúgy mi van a Win8 és Win8.1 támogatással... azt nagyon elfelejtették.

[ Szerkesztve ]

(#1763) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Sziasztok,

Kb. 1 hónapja játszom a játékkal, ami teljesen gép elé ragasztott. Viszont van 1 problámám:
full 1-es szintre van már minden felszerelésem fejlesztve, de még egy darab Nickel/tungstel ignotot nem kaptam a küldetések alatt, így Superior szintnél nem tudok feljebb menni...10%-nál járok a játékban és elég sokat looltam már. Hol érdemes ezeket a nyersanyagokat keresni?
Köszi előre is, ha van valakinek ötlete.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1764) tibaimp válasza 용 Bob (#1763) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem emlékszem pontosan már! :B
A faludat is fejleszteni kell, az megvolt? Illetve bizonyos nyersanyagot akkor kapsz, mikor a csapatoddal a folyó menti falukat "betámadtad" és ott a nagy ládákat kiloot-olod. Amikor a kürttel hívod a társaid és megy az invázió.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1765) 용 Bob válasza tibaimp (#1764) üzenetére


용 Bob
senior tag

Angliában már legalább 8 raid-en túl vagyok. A falut fejlesztem folyamatosan, de Ignotot egyszerűen nem találok sehogy. Hiába helyenként erősebb sárgaponttal jelöli a kép, ott sem ilyen nyersi van. Az gondolom hülyeség, hogy ha very hard-ra állítottam a csatát, akkor nem enged páncélt fejleszteni? :F

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1766) tibaimp válasza 용 Bob (#1765) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jut eszembe, külön ikon jelzi a térképen! Ilyet keress:

szerk: a very hard-ot nem tudom, nem úgy játszottam. :B

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1767) 용 Bob válasza tibaimp (#1766) üzenetére


용 Bob
senior tag

Most olvasom redditen, hogy 190-es szint feletti területen kezdenek megjelenni.. Egyéb vélemény szerint 220-340-es területeken biztosan megtalálható :Y
Akkor a páncél fejlesztés még egy kicsit odébb van.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1768) Heroes fan válasza Nagus (#1760) üzenetére


Heroes fan
őstag

A windows 7-et felejtsd el 2022-őt írunk minden játék win 10-re készül már.

(#1769) tibaimp válasza 용 Bob (#1767) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igaz, olyan feltétel is volt, de szerintem nehézség függő, mikor jelenik meg.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1770) Nagus válasza Heroes fan (#1768) üzenetére


Nagus
senior tag

A megvett HW-t használni akarom és egyelőre biztosan nem veszek másikat. Így a W10 nem jöhet szóba, amin még megy a driver az a W8 vagy W8.1. Nem rajtam múlik "el tudom-e felejteni a W7-et".

(#1771) Heroes fan válasza Nagus (#1770) üzenetére


Heroes fan
őstag

Milyen másik? Ha a procid engedi akkor a win 11-et vedd meg, ha nem akkor nemcsak megvenni lehet a rendszert. A win 7 támogatása 2020 január 15-tel lejárt ha nem tudnád. És azóta már 99%-ban win 10-es játékok vannak 1-2 van 7-re amit réges régen elkezdtek csinálni, és már a büdzséjükbe nem fér bele, hogy csak 10-re adják ki őket, majd a következő részükre ha sikeresek lesznek. Így csak saját magad szívatod mert semmit nem tudsz játszani.

(#1772) hdekakas válasza 용 Bob (#1767) üzenetére


hdekakas
senior tag

Igen, ez a nyersanyag csak a magas szintű területeken lesz. 10%-os sztorival még ne is álmodj róluk. :) De aztán majd nyugi, lesz ezekből is özön idővel, úgyhogy mindent fel lehet fejleszteni bőven. 475-ös szintű vagyok, már azt is felfejlesztettem, amit nem akartam. :D

(#1773) kovsol válasza 용 Bob (#1767) üzenetére


kovsol
titán

Amíg nem tudod felfejleszteni addig igazából szükség sincs rá, mert análkül is elég erős vagy.
Vannak olyan skill pontok ami adott fajta armorra és fegyverre ad extrát. Azokra pakolva tudsz tovább erősödni még.

May the Force be with you!

(#1774) 용 Bob válasza kovsol (#1773) üzenetére


용 Bob
senior tag

A Raven skill fa irányába fejlesztek, hiszen abból lett meg a legtöbb armor és fegyver elsőre. Nekem a küzdelem very high-on van, de a szintemnek megfelelő területeken még így is elég könnyű a harc. A lovagokat akik 30-40 ponttal erősebbek, meg távolról agyon nyilazom :)
Tegnap kaptam meg az első nikkel ignotot, így lett is belőle egy flawless mellény.

@hdekakas: Köszi! Most kezdem látni, hogy lesz pár száz órám benne

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1775) kovsol válasza 용 Bob (#1774) üzenetére


kovsol
titán

Próbálj meg egész szetteket használni, mert a set bonusz sokat számít.
Fegyvereknél is amit ad extra rúnát az ami igazán értékes.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1776) Nagus válasza Heroes fan (#1771) üzenetére


Nagus
senior tag

Elkeserítelek, nem egyedi még a proci sem. Alaplaphoz hiányzik szükséges driver, HD TV kártyához is hiányzik szükséges driver. Ezek úgy, hogy W10 kiadás után kerültek gyártásra. W11-re váltás szintén nem opció mivel ugyan úgy teljes konfigot kellene cserélni.
A W8 és W8.1 támogatottsága még nem járt le ami opció lehetne. Akkor szólj a kedves fejlesztőknek, hogy ennyi idő után végre adják ki a drivereket végre W10-hez!

[ Szerkesztve ]

(#1777) Heroes fan válasza Nagus (#1776) üzenetére


Heroes fan
őstag

Mi vígan használjuk a 10-et semmi bajunk vele, friss telepítés után vga driverek fel és máris műkszik minden.

(#1778) Deck


Deck
titán

Új hamarosan érkező DLC előrendelve. Remélem jó lesz és nem olyan mint az eddigiek. :))

PS5

(#1779) Grawens válasza Deck (#1778) üzenetére


Grawens
senior tag

Kicsit karcsúnak találom a biztosított 35 órányi játékidő / az 1/3 akkora map mint az alap anglia map kombinációt a 40€ -s árcédulához viszonyítva. :U

(#1780) Deck válasza Grawens (#1779) üzenetére


Deck
titán

A méret nem számít. A játék elejét sokkal jobban élveztem mint Angliát, a dlc-ket meg semennyire. A hangulat, játékélmény ami engem érdekel :C

PS5

(#1781) HugóBoss


HugóBoss
tag

Nektek megy az Ubi? Nekem azt írja, h nem :(

(#1782) Grawens válasza HugóBoss (#1781) üzenetére


Grawens
senior tag

A hiba nem az Ön készülékében van! :D

(#1783) VTom válasza Grawens (#1779) üzenetére


VTom
veterán

Más játékok 70€-ért mennek hasonló méretű, vagy rövidebb tartalommal.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1784) Deck


Deck
titán

Lenn a DLC és játszható is :C

PS5

(#1785) kovsol válasza Deck (#1784) üzenetére


kovsol
titán

Én úgy döntöttem, hogy van most pár játék még a queue-ban, és azokat veszem elő. Mire végzek velük erre a DLC szerintem meg is jön majd az első leárazás. :D
Azért kíváncsi leszek majd a véleményekre.

May the Force be with you!

(#1786) Deck válasza kovsol (#1785) üzenetére


Deck
titán

Én őszintén megmondom majd milyen lett. :C

PS5

(#1787) Deck válasza Deck (#1786) üzenetére


Deck
titán

Lejött, de még nem aktív. Na majd holnapra akkor, ezt jól benéztem. :DDD

PS5

(#1788) HugóBoss válasza kovsol (#1785) üzenetére


HugóBoss
tag

Pont így vagyok vele én is.

(#1789) VTom válasza kovsol (#1785) üzenetére


VTom
veterán

Én még mindig az ír DLC-t nyomom, ráérősen, nagyon tetszik a hangulata, elidőzök benne, ide-oda lovagolok, kincseket keresgélek.
Utána jön a Párizs DLC, meg pár másik játék (HFW, ER pl.) és majd csak utána a Ragnarök, szerintem valamikor év vége felé.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1790) kovsol válasza VTom (#1789) üzenetére


kovsol
titán

Nekem nagy a backlog. Most ilyen játékokat vettem meg olcsón:
Last of US 1-2
Horizon Zero Dawn Complete edition
Dying Light 1

Tudom egyik se új játék, de most pótlom majd őket.

May the Force be with you!

(#1791) Deck válasza Deck (#1787) üzenetére


Deck
titán

Na most tényleg megy már :C

PS5

(#1792) Deck válasza Deck (#1791) üzenetére


Deck
titán

Erős kezdés, jó lesz ez végre :C

PS5

(#1793) Deck


Deck
titán

Kinek, hogy tetszik? :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1794) KazaiLecso


KazaiLecso
tag

én nagyon mérges vagyok :((( :(((
amik voltak rúnák a fegyverekben meg ruhában mind eltünt és a storeban vett ruhák zöldek lettek.... de sehol semmi rúna , se a ruhákban se az inventoriban :W

Üdv, Levi

(#1795) KazaiLecso válasza KazaiLecso (#1794) üzenetére


KazaiLecso
tag

Ha valaki úgy járt volna mint én: [link]
Müködik, meg van minden runa :))

Üdv, Levi

(#1796) Grawens válasza KazaiLecso (#1795) üzenetére


Grawens
senior tag

Elég trágyára sikerült ez a "DLC". :(((

A rúna eltüntetésen felül nekem az első 10 percben XSX-en textúrahibák jelentkeztek. Pl.: ha egy szűk járaton megyek át, a járat fala kegyetlenül szétfolyik, olyan mintha elzoomolna.
A másik: küldetés kijelölve, majd írja, hogy nyomjam meg a megadott gombot, hogy a térképen lássam a megadott helyeket. Igen ám, csak semmit nem mutat.
UBI community-n bejelentve, válasz: "bocsi... tudunk róla, vizsgáljuk". Hát sz*rjanak sünt!

(#1797) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Üdv
Ha már áthajóztunk norvégiából angliába akkor vissza lehet majd menni még?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#1798) Deck válasza csabamigo (#1797) üzenetére


Deck
titán

Igen, vissza.

PS5

(#1799) csabamigo válasza Deck (#1798) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi,még csak most kezdtem hétvégén a játékot!

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#1800) Vikus


Vikus
tag

Sziasztok!

Nem tudom van/volt-e valakinek hasonló gondja. :U Megvettem én is előrendelésbe a Dawn of Ragnarököt PS4-re. Hétvégén tudtam elmenni érte, szombat le is töltöttem és telepítettem. Viszont a Twilight Pack sehol? Ez normális? Nem úgy volt, hogy előrendelésben megvett DLC mellé automatikusan megkapjuk? A csomagban nem volt külön letöltő kód. A boltban ahol vettem azt mondták a forgalmazótól nem kaptak külön voucher-t. Biztos majd meglesz duma. Érdemes reklamálnom? Esetleg Uborkáéknál?

Amúgy ha esetleg valakit érdekel, twitch-en március 20-ig vannak droppok. Ha nézel közvetítést, (akinél ki van írva), 1 óra után a valkűr settlement cuccokat, 3 óra nézés után a valkűr hajót lehet minden elemével behúzni. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.