Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Nimrod


Nimrod
addikt

Usteamről lehoztam a Street Fightert és érdekes módon nekem néma film, pedig a mérete stimmel, szóval elvileg jól töltöttem le. Viszont hang akkor sincs, csak kép. Ez csak nekem jött le így (más filmnél még nem vettem észre hasonlót)? :F

Viszont Chobits kötelező lesz, már látom. Nagyon tetszett az első rész. :DD

(#652) Nimrod


Nimrod
addikt

Wazzz... letöltöttem a Ninja Scroll ey részét usteam-ről. Amit látok, az egy villogó kép és semmi más. Most kivételesen a hang jó. Asszem innen se töltök le többet. :(((

(#653) HM21 válasza Nimrod (#652) üzenetére


HM21
tag

Én is innen töltöttem a Ninja Scrollt, a nagy filmet és nem a sorozatot. Nekem megy. Nálad szerintem valami codec-gond lesz...

Egyébként tényleg nem szabad kiagyni ezt a filmet, ha tudod mindenképpen szerezd be máshonnan. Kötelező darab szvsz.

(A sorozatot azt nem láttam, csak a filmet)

ÜDV : HM21

(#654) Nimrod válasza HM21 (#653) üzenetére


Nimrod
addikt

Én a sorozatot akartam volna megnézni, azzal is volt a gubanc. Codec gond nem lehet, mert automatikusan felmászik a netre ha kell neki valami codec.

(#655) ArchElf válasza Nimrod (#654) üzenetére


ArchElf
addikt

Ahogy ott is szokták mondani, ha nem megy a film először próbáld ki a linuxos MPlayer win32 fordítását... Bővebben: link
Utánal lehet problémázni. Egyébbként a NS sorozat elég gyengére sikerült; állítólag.

AE

[Szerkesztve]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#656) ArchElf


ArchElf
addikt

Múgy pedig nem akkor van gond, ha nincs fent codec a gépeden, hanem akkor, amikor a tömörítő eljáráshoz rendelt codec nem tudja megfelelően feldolgozni a kapot adatfolyamot, ekkor is lehet olyan, hogy nincs kép, vagy például zöld a kép / iszonyatosan szaggat / elmaszatolódik / stb.
:)
AE

[Szerkesztve]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#657) Nimrod válasza ArchElf (#656) üzenetére


Nimrod
addikt

Igen, ismerem a codec hibákat nagyjából, de ez nem az volt.

(#658) ArchElf válasza Nimrod (#657) üzenetére


ArchElf
addikt

Már az első részben is? Holnapra megnézem, oks?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#659) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Szerintem elöször tölts le egy full matroska-t aztán ha azzal sem megy akkor megoldjuk :D

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#660) ArchElf


ArchElf
addikt

Letöltöttem kb 3 percet az első részből, de semmi baja, kép és hang is jó...
Nálam linuxos mplayer w32-portjával és avipreview-val is lejátsza... AE

[Szerkesztve]
úgy látom xviddel van tömörítve, próbáld meg azt frissíteni
Bővebben: link


[Szerkesztve]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#661) Nimrod válasza ArchElf (#658) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem, kapásból a nyolcadik részt próbáltam leszedni és azzal volt a gond.
A másik amivel még gond volt az a Street Fighter első része. Ott kép volt, hang nem.
Többivel minden OK eddig.

(#662) ArchElf


ArchElf
addikt

A 8-as ahogy megnéztem, még régi DIVX3, vagy DIVX-4 láthatóan csúnyén tömörített (csíkos a széle), de ezen kívül semmi baj sincs vele...
Ha ezzel volt a baj próbáld meg a legfrisseb ffdshow béta vezérlőt.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#663) Nimrod válasza ArchElf (#662) üzenetére


Nimrod
addikt

OK, kössz, majd ránézek.

(#664) BLiNk3r válasza LOTR (#638) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Nálam most itt fekszik a Dragon Ball 20 Slim CD-n, minden CD-n vagy 10 rész, de őszintén szólva nem tudom, hogy ez az egésznek mekkora hányada, nem is a legelejétől kezdődik, szóval passz.
De nem valószínű, hogy megnézem, mert ilyen qrva sok időm nincs mostanság, és szerintem nem is lesz :D

(#665) Loha


Loha
veterán

Megnéztem az Appleseed -et és csak jókat tudok róla mondani...
A látványvilága fantasztikus, a történet jó, és a világ is tetszik...
Sajnos a hang japán, és a felirat sem tökéletes, de azért a történet érthető volt, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

(#666) Loha válasza Loha (#665) üzenetére


Loha
veterán

Megnéztem a GITS -t szinkronosan, kötelező darab! :)
Nagyon jó még a Cowboy Bepop is...
Mindjárt a végére érek a Love Hina-nak és tényleg, kihagyhatatlan, egyzserüen nem bírom abbahagyni... :))

(#667) derec válasza Loha (#666) üzenetére


derec
csendes tag

Appleseed tényleg jó, csak éppen az emberek bőre kicsit olyan mintha müanyagból lenne. Túl sok rajta a fényvisszaverődés. :P

Love Hina meg mangában az igazi. A története is sokkal tovább van, meg több poén is van benne. Az animében jópár dolgot kihagytak.

A japán hang meg szerintem a legjobb. Nagyon nem bírtam pl. Cowboy Bebop angol szinkronját, meg a GITS magyar szinkronja se tetszett. NGE angolul meg valami rémálom :D japan4ever :)):DD

you are here, no escape from my visions of the WORLD

(#668) Nimrod válasza derec (#667) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezért néztem én német szinkronnal. :D

(#669) Integra válasza derec (#667) üzenetére


Integra
titán

a bebop csak japán hanngal jó, azt óriási hiba hogy nem így nézted meg
én kellemesen csalódtam a gits magyar szinkronjában

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#670) Kraptor


Kraptor
őstag

Mi van a Ghost in The Shell második részével? Látta már valaki?

(#671) Loha válasza Integra (#669) üzenetére


Loha
veterán

Szerintem is jó a GITS magyar szinkronja, teljesen érthető volt a történet...

(#672) Loha válasza Integra (#669) üzenetére


Loha
veterán

Nekem angol szinkronnal is nagyon tetszett a cowboy bepop movie, japán hanggal nem sokat értettem volna belőle...
Love Hinának is nagyon gyatra a magyar felirata, de nekem tetszett az angol szinkron is nagyon tetszett főleg Mitsune hangja :))

(#673) Loha válasza Kraptor (#670) üzenetére


Loha
veterán

Én láttam, nekem összességében tetszett, de sajnos a történet nem volt tiszta, köszönhetően a gyenge magyar feliratnak, és a japán hangnak...

(#674) Tithian válasza Kraptor (#670) üzenetére


Tithian
őstag

Láttam, ha tetszett az első, ez is fog.
A sztori elég egyedi, a képi megvalósítás jó, a hangok úgyszintén, de nekem egy kicsit vontatottnak tűnt.
Hangulatilag jól el van találva, szerintem megéri egyszer megnézni.

BTW, friss sorozatokat (pl. Monster) senki sem néz?

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#675) Loha válasza derec (#667) üzenetére


Loha
veterán

Love Hina végén kicsit hiányérzetem volt, semmi nagy horderejű dolog nem történt... :)
Meg szerintem a Naru egy kicsit agresszív a Keitarronak... :))

(#676) heihachi


heihachi
addikt

Nem rég láttam az Aplleseedet. Ez valami űberkirály! Nagyon bejött.
(jó-jó, le vagyok kicsit maradva tuom)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#677) heihachi


heihachi
addikt

Nem rég láttam az Aplleseedet. Ez valami űberkirály! Nagyon bejött.
(jó-jó, le vagyok kicsit maradva tuom)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#678) Loha


Loha
veterán

Én most a Hellsingnek álltam neki, eddig egész jónak tűnik... :)

(#679) Esy válasza Loha (#678) üzenetére


Esy
csendes tag

A Hellsing nekem bejött (lehet, hogy csak azért, mert odavagyok a vámpíros filmekért - bár nem is értem miért, hiszen általában mindig kiirtják őket és csalódok).

Bár még nem áll túl közel a szívemhez az anime stítus a rengeteg in medias res + párhuzamos történetfutások miatt, egyre inkább megértem, és egyre jobban teccik.
pl a Gost in the shell nagyon tetszett, bár még egyszer meg kéne nézni, mert nem igazán esett le a tanulság első nekifutásból.

''Előzzük meg az inflációt - lopjunk!'' :)

(#680) Esy


Esy
csendes tag

Apropó: Bővebben: link. Minden, ami anime, sőt még több is :DDD Bocs, ha már felírták ezelőtt is, de nem volt kedvem több mint 600 hozzászólást végignyálazni emiatt.
Ugyanez ftp -vel: regisztráció nélkül le lehet tölteni bármit.
Tud vki vmi jó kis FILMet ajánlani???

''Előzzük meg az inflációt - lopjunk!'' :)

(#681) Nimrod válasza Esy (#680) üzenetére


Nimrod
addikt

Csak az a baj vele, hogy nem támogatja a megszakítás esetén a folytatást és nem tud szinkron töltést. :(((

(#682) Nimrod válasza Loha (#678) üzenetére


Nimrod
addikt

DC++ usereknél találtam itt-ott egy Hellsing special edition epizódot, de nem tudtam lehozni, mert mindig lába kel a usereknek. :(((
Valaki nem látta? :F

(#683) Loha válasza Nimrod (#681) üzenetére


Loha
veterán

Total Commanderrel, simán lehet folytatni a filmeket, arról a bizonyos ftp-ről... :)

(#684) Loha válasza Nimrod (#682) üzenetére


Loha
veterán

Ha látok vhol akkor szólok... :)

(#685) Loha


Loha
veterán

Elkezdtem nézni a Chobits-ot és nagyon bejön :)
Love Hina kategória, de nekem még jobban tetszik... :)
Sajnos magyar feliratot még nem sikerült találnom hozzá, de könnyen érthető, az angol szöveg is annak aki ''csak'' alapfokon tud... :)
Chi... :)

[Szerkesztve]

(#686) Esy válasza Nimrod (#681) üzenetére


Esy
csendes tag

Próbáld meg Linux alatt, modjuk egy gftp-vel, nekem eddig bárhol szakadt is meg, tudta folytatni a letöltést.
Az, hogy nem lehet több szálon eccerre tölteni, újkeletű dolog, valszínűleg azért szüntették meg, mert túl sokan akartak letölteni és nem bírta a szerver. :( Pedig eddig lehetett.

''Előzzük meg az inflációt - lopjunk!'' :)

(#687) Nimrod válasza Loha (#685) üzenetére


Nimrod
addikt

Lehet, hogy összekevertem valamelyik másik ftp-vel. :B
Chobits tényleg jó, én csak az első részt láttam, könnyed kikapcsolódás. :)

(#688) Integra válasza Loha (#672) üzenetére


Integra
titán

az lehet, de a japán hangokon visítozni lehet a röhögéstől, helyenként annyira durvák:)
nekem is angol felirattal vannak meg amúgy
de majd én is idővel beújítok egy eredeti beebop dvd collection-t, ahogy itt már egyik kolléga megtette:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#689) derec válasza Integra (#669) üzenetére


derec
csendes tag

Integra: valamit félreérthettél - én minden animét japán hanggal nézek. Csak kiváncsiságból hallgattam meg a Cowboy Bebop angol hangját. 2 perc elég is volt belőle.

Loha: Love Hina-nak nincs meg a vége animében. Olvasd el a mangát, ott az a vége a sztorinak, hogy Keitaro és Naru összeházasodik. :D

Tithian: én nézek új sorozatokat, de Monster -t pont nem. Xenosaga szedegetem, Mai Hime -t, meg a GANTZ -ot, de az már megvan végig. Monster az miylen? Nem hallottam még róla :)

you are here, no escape from my visions of the WORLD

(#690) Integra válasza derec (#689) üzenetére


Integra
titán

oks, így már vili, nem derült ki rendesen a hsz-ből, aszittem végigszenvedted mind a 26 részt angolul:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#691) derec válasza Integra (#690) üzenetére


derec
csendes tag

ááááh.... nem kínzom én magam ilyenekkel. Amúgyis már lassan megértem az egyszerűbb mondatokat japánul is. :DD

Egy kérdés aniDB -ről nem tud valaki valamit, hogy miért nem lehet elérni?

you are here, no escape from my visions of the WORLD

(#692) Integra válasza derec (#691) üzenetére


Integra
titán

aniDB? miez?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#693) derec válasza Integra (#692) üzenetére


derec
csendes tag

anidb - netes anime adatbázis. Leírások stb.... Plusz berakhatod hogy milyen animéket néztél eddig, és miket szeretnél még leszedni. meg hasonlók. De most látom hogy már bejön és írják az új domain nevet. Domain költözés volt :D Bővebben: link

you are here, no escape from my visions of the WORLD

(#694) Tithian válasza derec (#689) üzenetére


Tithian
őstag

A Monster egy viszonylag földhözragadt anime, mentes (szinte) minden természetfeletti dologtól. Németországban játszódik nem sokkal a rendszerváltás után, szinte minden szereplő európai, kivéve a főhőst, aki egy Japánból bevándorolt orvos (zseni). Rengeteg fő- és mellékszereplőt vonultat fel, az ábrázolásmódja meglehetősen hiteles, a szereplők jellemfejlődése jól nyomonkövethető, igen nagy változásokat élnek át, ez hat a személyiségükre is.

Rövid leírás:
Bővebben: link

Pszicho-thriller-akció-dráma kategóriájú, helyenként filozofikus. Szerintem megéri megnézni, bár nem egy hétköznapi anime. Feliratozásában a Soldats (Bővebben: link) a legjobb és leggyorsabb.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#695) Integra válasza derec (#693) üzenetére


Integra
titán

lehet, minden esetre az új cím nálam is ok:)
el is mentettem bookmarks-ba!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#696) derec válasza Tithian (#694) üzenetére


derec
csendes tag

ahha, már közben megnéztem az aniDB-n. egy bajom van vele: 78 részes, és még csak a 38-nál járnak. Elég volt várakozni a következő epizódokra a Fullmetal Alchemist -nál. Még csak 3 része volt meg amikor elkezdtem letölteni, és egy évig töltögettem hetente a részeket..... Ettől függetlenül lehet hogy belenézek. :D Csak akkor már ez lesz a 10-ik sorozat amit még adnak és már elkezdtem nézni.... :U

you are here, no escape from my visions of the WORLD

(#697) Tithian válasza derec (#696) üzenetére


Tithian
őstag

Igaz, TV-ben is csak 40 rész ment le eddig és hetente megy, tehát leghamarabb 38 hét múlva tekinthető meg teljes hosszában.
A manga 18 epizódból áll, a sorozatban a 39-edik rész a kilencedik epizód befejező része.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#698) Loha válasza Nimrod (#687) üzenetére


Loha
veterán

A Chobits-ban az tetszik nagyon, hogy a történet előrehaladtával, nem hogy ellaposodna, hanem egyre jobb lesz! :)
Nekem nagyon bejön, mert mindig fel tud vidítani! :)
Könnyed szórakozás, de ha kicsit belegondolsz van mély tartalma is, a szokásos ember gép kapcsolatról...

(#699) Loha válasza derec (#689) üzenetére


Loha
veterán

Love Hinával kapcsolatban:
Most hogy elárultad a végét, már nincs is kedvem elolvasni... :))
Egyébként Kiváncsi lennék, hogy Keitaro hány pofont kap Narutól naponta a boldog házasságban... :))

(#700) derec válasza Loha (#699) üzenetére


derec
csendes tag

Pedig szerintem érdemes elolvasni, az animéből sok dologt kihagytak. A képregényben sokkal több poén is van, meg jobban megmagyaráznak néhány dologot. De mindegy... Ha nem hát nem. :D

you are here, no escape from my visions of the WORLD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.