Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) sti


sti
tag

A Ninja Scroll-nak télleg van második része vagy én olvastam valamit félre?Ha van akkor nagyon megköszönném a címét.

(#352) sti válasza sti (#351) üzenetére


sti
tag

Már meg is van :)
Ninja Resurrection:The Return of Jubei

(#353) Keitaro válasza sti (#352) üzenetére


Keitaro
addikt

Vigyázz vele. Nagyon távol áll a Ninja Scolltól. Iszonyat undorító.

Viszont a Ninja Scrollból mostanában adogatják ki a sorozatot :)

(#354) sti válasza Keitaro (#353) üzenetére


sti
tag

No!Ha okosabb vagyok és hallgatok rád akkor megkíméltem volana magam 10 óra felesleges WinMx-től(szedhettem volna a Vampire Hunter-t) meg egy nagy csalódástól.De fátylat rá.

Most viszont már okosabb leszek és megkérek minden anime-ben jártas PH-st hogy segítsen nekem eldönteni milyen filmeket érdemes leszedni.Anime téren elég újonc vagyok,amiket eddig láttam:Akira,Ghost in The Shell,Ninja Scroll,Vampire Hunter(félig) és megvan de még nem láttam a Mononoke Hime-t.Ezek eddig mind nagyon teccettek.Most egyenlőre csak az egészestés filmek érdekelnek, a sorozatok majd később :).Végigolvasva az egész topikot ezeket néztem ki:Slayers,
Noir,Escaflowne,Rurouni Kenshint.Gondolom ezek jók mert sokan dicsérték őket.Még valami ami jó?(mindenevő vagyok)



ja! még 1 dolog lécci ne rövidítsetek mert a NOLF meg SOF nekem nem túl sokat mond:D

(#355) sti


sti
tag

Sehol senki :F
Hol vagytok animeguruk:)
Közben rájöttem, hogy a Noir az sorozat tehát az most még ne játszik és végignéztem a Vampire Hunter-t :D:C

(#356) Keitaro válasza sti (#354) üzenetére


Keitaro
addikt

Szia!

Amiket felsoroltál tényleg jók csak a neted sebességétől függően vegyél bele pár dolgot :

Slayers 3x26 rész + filmek (ettől függetlenül nagyon ajánlott kategória. egyszerre elég egy sorozatot megnézni :) )
Rurouni Kenshin 95 rész + 2 OVA + film (figyelem. Moviet nem nézni sorozat előtt :) OVAkat is inkább utána. Bár az első OVA-t lehet előtte, de nagyon különbözik a hangulata az OVAnak és a sorozatnak)
A többi normál hossz. Viszont amiket felsoroltál azok tényleg mind Must see!! kategória :)
Amit én még ajánlanék ha belefutsz : DNA^2 (romantikus is), Goldeboy (leesel a székről), Jungle de Ikou (ismét :) ), Vandread két seasonsje, ha szereted amibe van fight akkor pl Generator Gawl, Fatal Fury, Street Fighter II (egyet ne keress :) ), Cowboy Bebop (nagyon jó, kicsit komoly, néha humoros. Mondjuk a nagyon jó megjegyzést elhagyom ezentúl ide csak jó cuccokat írok :) ), Vampire Hunter D : Bloodlust (a második film, eléggé különbözik), Love Hina (hogyhogy nem az elejefelé írtam :)) ), nekem tetszett a GeneShaft is. Ha valami rövidet néznél akkor pl Blood : The last vampire. Nekem tetszett csak olyan furcsa. Se eleje se vége. Tudnék még írni, de már így is sokat írtam :U

Amit NE nézz meg. Legalábbis ha jót akarsz magadnak ne :)
Legend of the Ovefiend, MD Geist, Record of Lodoss War (mondjuk ez utolsó ízlés kérdése, van akinek tetszik, de én elalszok rajta... az MD Geist nem igazán szól semmiről, az Overfiend pedig undorító) Hirtelen e 3 jut eszembe de biztos van több is :)

És nagyon ajánlom ezt a sitét infóra : http://www.animenfo.com/

Jó szórakozást, isten hozott a táborban :DDD

(#357) sti válasza Keitaro (#356) üzenetére


sti
tag

:))Köszi a segítséget,akkor indul is a download témája:D

(#358) ArchElf válasza sti (#357) üzenetére


ArchElf
addikt

Ha filmek, akkor még:
Laputa, Nausicaa (A szél hasrcosai)
Sorozatból:
.Hack//Sign, Lodoss (fantasy), FullMetalPanic, Neon Genesis Evangelion
:)
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#359) sti


sti
tag

Köszi AF!

Kérdés:valaki leszedte már az US-ről a 2cd-s Cowboy Bebop-ot? .mkv formátumban van és nálam nincs hangja a 6.4.5.8-as mplayer classic-nak simán vinnie kellene de nincs hang és akadozik a kép is,csak nálam rossz?

(#360) sti válasza sti (#359) üzenetére


sti
tag

Bocsi AE:D

(#361) ArchElf válasza sti (#360) üzenetére


ArchElf
addikt

Nekem nem az mkv van meg, hanem a másik, úgyhogy nem tudok segíteni...
De ha bepillantasz az USTEAM fórumába, ott talán tudnak segíteni...
Egyébként kodekhiány lehet.
http://usteam.uw.hu/forum (remélem jó a link, mert nem másoltam)
:)
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#362) L3zl13 válasza Keitaro (#356) üzenetére


L3zl13
nagyúr

RoLW szerintem jó volt. Az OVA legalábbis (13 rész) tetszett. A sort még nem néztem meg.
A DNA^2 romantikus és vígjáték is. A végétől viszont falnak mentem. Utánna egy hónapig nem volt kedvem se mangához, se animéhez. Ebből a letargiából csak a Love Hina tudott kizökkenteni. (Az egyik legjobb!)
Golden Boy szuper! Bár a vége elég lapos.
Ha a Cowboy Bebop bejön nagyon ajánlom még a Trigun-t. Hasonlóan, futurisztikus és vadnyugati hangulat keverve. Eléjén tömény vígjáték, de a vége komoly.
MD Geist 1-2 ökörség.
Kenshin sorozat (csak mangában olvastam) közepes. Az OVA 1 viszont gyönyörű!!
Vandread pedig az abszolút kedvenceim közé tartozik. Vígjáték, romantika, akció, fanservice pont a megfelelő arányban. :))
Ajánlom még a Dual! Paralel trouble adventure -t is. Hasonló okok miatt tetszik mint a Vandread.
Valamint ha még nem hangzott el feljebb. Akkor ajánlom Rumiko Takahashi összes művét. (Urusei Yatsura, Maison Ikkoku, Mermaid Saga, Ranma 1/2, Inu Yasha) Mind más stílus, de nekem mindegyik bejött. :))

Aki hülye, haljon meg!

(#363) gabranek


gabranek
aktív tag

Hoi!

Most szedtem le a teljes ai yori aoshi-t usteamrol, eppen leert az uccso resze amikor elkezdtek felpakolni ogm formatumban. Na akkor inkabb azt nezem csak van 1 kis bibi. Nem tudom megjeleniteni az angol feliratot. Pedig elvileg benne van a fileban csak nem rakja ki. A nyelvek kozott tudok valtogatni, de azzal nem sokat erek mivel nem vagyok olyan penge, hogy ertsem az elo beszedet. A felirat meg oke. Otlet?

mas: vegig neztem a love hinat, vmi kedves ember leforditotta az egeszet hunra. Nagyon nagy. Foleg mikor Naru beszol Keitaronak a telapoval kapcsolatban :DDD itt kesz voltam -> egybol a ph-s Keitaro ugrott be :)

byez

田中れいな

(#364) L3zl13


L3zl13
nagyúr

OGM feliratának megjelenítésére nekem a VobSUB vált be legjobban.

Aki hülye, haljon meg!

(#365) L3zl13 válasza gabranek (#363) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Igen, Love Hina nagyon ott van. Bár én csak angolul láttam. A télapós jelenet pedig valahogy nem ugrik be. Még az againt meg kéne néznem. Asszem meg is van valahol. Kanakot nagyon bírtam a mangában, szóval kíváncsi vagyok rá.
És 101-edszer is a manga még jobb!! Ráadásul tovább is van mint a sor. :))

Akit érdekel Aug 17-től a német Viva az X-el folytatja az animéket. Valószínűleg vasárnap 18-tól mint a CFG-nél volt.

Aki hülye, haljon meg!

(#366) gabranek válasza L3zl13 (#365) üzenetére


gabranek
aktív tag

en is vobsub-ot hasznalok feliratokhoz, mindent jol is kezel csak az ogm-et nem teszi ki hiaba van benn a fileban :(
a telapos jelenetnel ha jol emlexem hotelban vannak talan kyotoban. de ez nem 100% - mult vasarnap neztem vegig a sorozatot egyszerre, kicsit osszekeveredtek bennem a reszek :)

田中れいな

(#367) KovacsUr válasza gabranek (#366) üzenetére


KovacsUr
addikt

http://ld-anime.faireal.net/guide/ogm-hu

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#368) gabranek válasza KovacsUr (#367) üzenetére


gabranek
aktív tag

thx, most mar ok

田中れいな

(#369) Cathfaern válasza gabranek (#220) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Sajnos már egyik sem működik :O Nem tud valaki másikat?

(#370) ArchElf válasza Cathfaern (#369) üzenetére


ArchElf
addikt

http://www.shoutcast.com/directory/?s=anime
:)
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#371) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Töltsétek le ezt a klippet: http://animestars.animehq.hu/letoltes/Jpop/Video/Zone/Zone%20-%20HANABI%20%7EKimi%20ga%20Ita%20Natsu%7E%20(PV).mpg
Először csak lestem, hogy mi van?? Szóval a öltözködés-zenei stílus mintha nem éppen jönne össze ;) Viszont az sikerült megállapítani, hogy nagyon jó a szám :)

(#372) csudri


csudri
őstag

Úgy gondoltam elővakarom ezt a topikot. Méghozzá azért, mert lassacskán elkészül a Ghost In The Shell második része! Aki látta az elsőt az tudja, hogy bizony nem kevesett ötletet merített Andy és Larry barátunk Matrix címú trilógiájához belőle.

Szóval, aki szereti az animét vagy csak közölnivalója van anime témában az ismét gyűlhet e topikba! Hajrá!

(#373) Keitaro válasza csudri (#372) üzenetére


Keitaro
addikt

Tényleg lesz kettő? Szóval nem a Stand alone complex hanem egy új? Érdekesen hangzik :)

(#374) csudri válasza Keitaro (#373) üzenetére


csudri
őstag

Frankón új mozifilm! A hardwired-ön kb. egy hete fent van a trailer.

+ A Stand Alone Complex meg nem méltó az első filmhez. Bár ez az én véleményem!

(#375) Keitaro válasza csudri (#374) üzenetére


Keitaro
addikt

Lehet még nem láttam, de meg akarom nézni. Akkor rácuppanok a trailerre, mert érdekel.

Érdekes néhol egyébként meg fordítva vannak a dolgok. Szerintem pl a Cowboy Bebop Movie egy nulla a sorozathoz képest :)

(#376) csudri válasza Keitaro (#375) üzenetére


csudri
őstag

Bizony. Szegény CB movie csak egy rókabőr volt az amcsik számára.

(#377) csudri válasza Keitaro (#375) üzenetére


csudri
őstag

Amúgy tudtommal lesz egy kinai v. kóreai anime movie is. Igazi csemegének ígérkezik. Szép látvány, talán érdekes story.

(#378) szekreny válasza csudri (#377) üzenetére


szekreny
tag

Szerintem te a Wonderfull Days-re gondolsz, már egy ideje készen van, asszem usteam-en is fennt van.
Én még nem láttam, de a kritikákból amit olvastam róla, lehet, hogy nem is fogom.Olyasmiket írtak róla, hogy technikailag tényleg szép meg jó, de a story, meg a karakterek egy nagy nulla...

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#379) Keitaro


Keitaro
addikt

Nézzetek Shaolin Soccert :DDD

(#380) csudri válasza szekreny (#378) üzenetére


csudri
őstag

Nem tudtam, hogy már készen van. Ha tényleg fent van usteam-em akkor lerángantom.

(#381) szekreny válasza csudri (#380) üzenetére


szekreny
tag

Azért majd ha megnézted, akkor mondd el, hogy milyen volt...ok?

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#382) gabranek válasza szekreny (#378) üzenetére


gabranek
aktív tag

nekem bejott a film. A hatterek rendereltek csak a karakterek vannak kezzel rajzolva. Eloszor furcsa volt mivel en is a hagyomanyos animekhez szoktam, de par perc utan mar tetszett. A story sem annyira rossz mint amiket irtak rola, igaz nem egy GITS de mar lattam jopar sokkal rosszabb animet is. szvsz ne hagyd ki.

田中れいな

(#383) szekreny válasza gabranek (#382) üzenetére


szekreny
tag

Vmikor meg fogom nézni,de először az ''alapműveken'' akarok végigmenni.Tényleg, ha már itt vagyunk, ki melyik filmet/sorozatot tartja alapműnek?

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#384) Keitaro


Keitaro
addikt

Ez az 5500. hozzászólásom. Azt hittem örülni fogok neki :(
De sajnos ez nagyon rossz nap :( :( :(
Nem igaz, hogy semmi, abszolút SEMMI, nem jön össze egy helyen. Mindegy tudom ez nem a nyavajgós topic...

Alapművek... kinek mi. Én nem tudnék választani, mert rengeteg stílus van. Iszonyat sok filmet és sorozatot sorolnék fel, hogy ''alap''.

(#385) gabranek


gabranek
aktív tag

en sem tudnek mondani olyat hogy alapmu. altalaban ha megkerdezik mi a kedvencem mondok par ismertebb nevet (love hina, nge, stb.) talan ami a leginkabb megfogott az a video girl ai, abbol is a manga. most az escaflowne sorozatot fogom megnezni, a moviet lattam es tetszett. (mire lerangattam a serialt, felraktak az egeszet ogm-ben. Tolthetem ujra az egeszet :) )

田中れいな

(#386) L3zl13 válasza Keitaro (#384) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Aszittem kapásból belövöd a Love Hinát. :)
Az alapmű!

Aki hülye, haljon meg!

(#387) csudri válasza szekreny (#381) üzenetére


csudri
őstag

Na megnéztem a Wondefrul Days-t! Látvány csillagos 5-ös. A renderelt dolgok gyönyörűek és a rajzolt szereplők nem ütnek el a háttértől (nem úgy, mint a Titan AE-ben, ahol szánalmas kontraszt volt). A story sem volt gyenge, bár lehetett volna pörgösebb, elbírta volna a film. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

(#388) szekreny válasza csudri (#387) üzenetére


szekreny
tag

Akkor lehet,hogy megnézem...most az Urotsokidoji-t húzom, látta valaki?Vélemény?

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#389) Protoss válasza Keitaro (#384) üzenetére


Protoss
senior tag

Off:
Remélem ma jobb napod van
On

Nem tudjátok foglalkozik már valaki magyar anime szinkronnal?

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#390) Keitaro válasza L3zl13 (#386) üzenetére


Keitaro
addikt

Hát igen :)
De a többi hátrányára nem akarom ezt előhozni. De azárt látom van aki tudja, honnan a nick :))

szekreny : NE TEDD!!! Meg ne nézd! Az egy gusztustalan undorító vacak. Ha kímélni akarod magad akkor nem szennezed a lelked ezzel a szennyel. Anno én is leszedtem, mert hogy hú az jó film... na szerintem aki ilyenre gajdul az beteg valahol. Ha akarod kifejtem bővebben, de addig is : jobb ha nem nézed meg.

Protoss : anno volt pár szinkronos anime és most nem a Dragonballra és Sailor Moon-ra gondolok. De manapság a Chihiro-n kívül semmi, és nem is foglalkoznak vele sajna :(

OFF
Hát so so...
ON

(#391) gabranek válasza Keitaro (#390) üzenetére


gabranek
aktív tag

''szekreny : NE TEDD!!! M...'' <- ezt melyikre mondod? urotskoidoji? ha igen miert xar? vmi hentai?

ritkan nezek hentait, de nemreg megneztem a bible black-et. eleg durva, a story viszont baromi jo. mar alig varom az 5-ik reszt :)

田中れいな

(#392) szekreny válasza Keitaro (#390) üzenetére


szekreny
tag

elkéstél...már leszedtem, bár nem néztem még meg, de ha már 1x lekaptam,akkor megnézem..
addig meg kifejthetnéd bővebben, hogy miért ne nézzem meg.

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#393) Keitaro válasza szekreny (#392) üzenetére


Keitaro
addikt

Hmm... gondolom hentait tudod mi. Osszuk fel 3 részre.
1. Ecchi - ezek az enyhe cuccok
2. Hentai - ezek ha úgy tetszik az anime szexfilmek
3. Tentacle Hentai - Beteg emberek képzelgései amikor mondjuk fognak valami rusnya szörnyet és ő lesz az aktus egyik fele, a másikat képzelheted... Szal kössz nem. A uru-ban márpedig nézegethetsz ilyeneket. Legalábbis a Legend of the overfiend-ben biztos. Nekem ahhoz volt ''szerencsém''

(#394) b@ndi


b@ndi
tag

Üdv mindenkinek,

Anime rulz!!!
Alapvetően nem a hentaira gondolok, hanem olyanra, aminek tartalma is van pl.
Neon Genesis Evangelion,
Record of Lodoss War,...
Akit érdekel az anim, és van egy 250k< letöltése, az a www.sputnik7.com-on nézegethet on-line anime filmeket. Ha vki tud hasonló site-ot, válaszoljon pls.

Aki az animot szereti, rossz ember nem lehet. :)

(#395) csudri válasza b@ndi (#394) üzenetére


csudri
őstag

mail ment

(#396) Micike


Micike
csendes tag

Nekem a Sailor Moon gyermekkorom szep emlekeimhez tartozik, most volt alkalmam vegig vinni az RPG valtozatat.Aki egy kicsit is kedveli a sorozatot probalja ki!
Amugy komolyabb animekat mostanaban a VIVA nemet adojan lehet latni es erdemes keresni.Nem tudom irtak-e mar, de olyan hogy Angel Sanctuary, amely Isten ellen fordulo, artatlan demonokat gyilkolo angyalokrol szol( egy kicsit veres, ugy hogy gyermekeknek nem ajanlott). Aztan ott van meg egy 2003-as X-die serie, ami hasonlo kaliberu.A vampirsztorikat kedveloknek a Hellsing.
Gyerekeknek is pedig a Candidate for Goddes, ami egy nagyon jol kidolgozott futurisztikus tortenet.
Nagy anime rajongo vagyok es sok sorozatot lattam annak idejen :U

Az emberevö cápa a világ leghatékonyabb környezetvédöje (Micike }{ Eddie303)

(#397) eddie303 válasza b@ndi (#394) üzenetére


eddie303
őstag

Rossz ember nem lehet, csak kissé gyerekes :(

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#398) Keitaro válasza Micike (#396) üzenetére


Keitaro
addikt

A candidate szerintem nem gyerekeknek van, mert van benne pár eléggé elgondolkodtató jelenet. Csak a gyerekek is tudják élvezni max. De jó sorozat :)

(#399) Keitaro válasza eddie303 (#397) üzenetére


Keitaro
addikt

Miért is? Boccs, de egy Ghost in the Shell-be csöppet több értelem szorult mint az amcsi filmek 90%-ba. Stb stb...
Sosem tudtam megérteni, hogy egyesek miért asszociálnak az anime említésénél össz két dologra :
1. rajzfilm. hú ez gyerekes.
2. láttam már Pokemont. Phű ez gyerekes.

Attól, hogy valaki megnéz egy rajfilmet, még nem gyerekes, aki meg a Pokemon alapján ítéli meg az animéket az olyan mint ha ''Szeress most!'' alapján ítélné meg az animéket és mondaná mondjuk egy Terminator 2-re, hogy fú az szar...

Szvsz az a gyerekes aki ezeket nem látja, mert azt hiszi magáról ő mennyire felnőtt.

Kifejthetném bővebben, de azért gondolkodjatok el rajta egy kicsit.

(#400) csudri válasza eddie303 (#397) üzenetére


csudri
őstag

Láttad te a Perfect Blue-t? Az egy japán best seller regény feldolgozása, egyáltalán nem gyerekeknek szól! Igazi thriller, csak rajzolva! Amúgy is, amilyen tré mostanában a szinészfelhozatal, könnyebb megrajzolni a jeleneteket, mint könyörögni a színésznek, hogy uygan ráncolja már össze a honlokát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.