Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Kobe


Kobe
veterán

és iggeeeen megérkezett az advent children :C

(#902) bandiras2 válasza Móci (#900) üzenetére


bandiras2
senior tag

Tomcatél a Polók(igen így írja) 2100 2200 Ft/db a poló, és 4200 a kapucnis pulóver. Valamelyikre vevő lennék, csak össze kellene szedni azt a 10 embert. Na emberek kinek kell NERV poló?

Ja, most olvasom, el van havazva... kár. Talán vki más is le tudja gyártani.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#903) Móci válasza bandiras2 (#902) üzenetére


Móci
addikt

Az nem olyan vészes ár... :D Nekem annyi lenne a tényleges kérdésem, hohgya te rendelnél NERV-s pólót, és én is valószínű csináltatnék 1db-t és mellé tudnék e még rendeleni tőle más mintásat is vajon? Vagy csak 10 db NERV-s pólót gyártana e le?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#904) Tithian válasza Kobe (#901) üzenetére


Tithian
őstag

Nem is akárhogy sikerült film, vizuálisan csillagos ötös, a tartalmában pedig aki végigjátszotta az FF VII-et, nem fog csalódni.
Önálló alkotásként szerintem nem állná meg a helyét, mivel a történet értelmezéséhez (és a cselekmény igazi élvezetéhez) előismeretekre van szükség, de ha valaki ismeri a sztorit (mint néhány millió ember), szerintem tetszeni fog neki.
A zenével sem volt bajom, a filmben több klasszikus dal átdolgozása elhangzik (pl. a One winged angel, ami ott és akkor nagyot dob a hangulaton). A párbeszédek meglehetősen egyszerűek, de ez nem volt zavaró. A cselekmény nagy részét már az előzetesek alapján ki lehetett következtetni, viszont vannak benne érdekes pillanatok (pl. a Cloud-Kadaj párbaj során).
Furcsa volt látni a régi játék helyszíneit 3 dimenzióban, illetve olyan film ezidáig nem készült, ahol a szereplőknek ''limit break''-je lehet :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#905) bandiras2


bandiras2
senior tag

Most néztem meg a Those who hunt elves c alkotást. Könnyed esti agymenés, nagyon LOL. A történet:
Az elf mágusnő gonosz riválisa ellen kénytelen be vetni minden idők legszörnyűbb varázslatát. A varázslat nagyon ősi, és mindössze ennyi instrukció maradt róla. Ahatás nem marad el. Megnyílik a valóságokat elválasztó határ, és 3 ''hős'' érkezik ''segíteni''.
Egy színésznő japánból(taktikai érzék és megfigyelés)
Az izomagyú harcművész(szerelmes a színésznőbe, és erős mint Songoku) japánból
Egy fegyvermániás technikai zseni kiscsaj, szintén japánból
Valamint átjött még egy T-54 tank az orosz pusztákról
Hőseink túlélték a sokkot, és győzni is képesek voltak, (Yeah we've got tank, we'v got armour) és szeretnének hazamenni. Az elf varázslónő természetesen teljesítené a kérést, csak amikor az ősi igéket felhasználás előtt a testére transzferálná, Izomagy beszól, hogy akkor most totál meztelen lesz? Cool!
Az elf felkapja a vizet, és az igék széttörnek, és szétrepülnek. A varázskönyv, az igék forrása elpusztul. Szerencsére nincs teljesen veszve a hazatérés. Az igéknek landolni kellett valahol. A használt mágia alapján 5 elf nőn landolt a földrészen. Innentől világos a küldetés: Megkeresni és letépni a ruhát minden elf nőről 2000 kilométeres körzetben!
A tankkal lesznek problémák, noha a gázolaj a fán nő(gasolin gyümölcs: ki kell facsarni).
Az elfek erősen nehezményezik hőseink tevékenységét, noha rengeteg hőstettet is végrehajtanak eme áldásos tevékenységük gyakorlása közben. De lesz olyan elf is, aki alig várja, hogy levetkőztesék. Itt is lesznek problémák.:DD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#906) bandiras2 válasza Móci (#903) üzenetére


bandiras2
senior tag

Sajnos a textilnyomdagép átállítása miatt nem vállal 10 alatti szériát. Azaz hogy igen, de akkor az is annyiba fog kerülni, mintha 10 et csináltatnál.

Batt hülye vagyok előző hsz ban nem T54 hanem T-74 típusú tankkal zúznak.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#907) Móci válasza bandiras2 (#905) üzenetére


Móci
addikt

Hmm... nem lehet rossz ez az anime! :D Én most a Hellsing-t nézem, ez is nagyon ott van.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#908) Móci válasza bandiras2 (#906) üzenetére


Móci
addikt

Aham... A póló elején csak ez a NERV felirat van, és ennyi?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#909) Nimrod


Nimrod
addikt

Megnéztem az Ah! My Goddess és a Gundam Seed Destiny-t. A Goddess eleinte nem annyira tetszett, de mivel kellemes kis poénos sorozat volt, ezért végignéztem és nem bántam meg, könnyed kikapcsolódásnak jó. A Gundam Seed Destiny szerintem az utolsó Gundam sorozat, régebben még az alap sorozatot láttam, az is tetszett. Bár kicsit az az érzésem a Gundammal kapcsolatban, mintha eredetileg valami hadüzenet lett volna az amcsi Transformers-nek. :F
Ez annyira nem tetszett, szerintem nem kellett volna a legelső után ennyi folytatást csinálni.

(#910) bandiras2 válasza Móci (#908) üzenetére


bandiras2
senior tag

A NERV logo sztem bőven elég.

Ha valaki nem tudja miről van szó(NGE), akkor nem kell magyarázni, mert úgysem jön rá h anime addict vagy, és nem kell magyarázkodni, hogy ezt a filmet látni kell. Ha meg tudja, akkor máris van miről beszélni. :))

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#911) zsiga667


zsiga667
addikt

Remélem még nem volt:
Bővebben: link
:C

(#912) Nimrod válasza zsiga667 (#911) üzenetére


Nimrod
addikt

Wazze! El kell kezdenem lottózni. :DDD

(#913) Tithian válasza zsiga667 (#911) üzenetére


Tithian
őstag

Mintha egy ''kicsit'' elszálltak volna az árazással.
A képregények valódihoz képest 2-3-4-szeres árai legalábbis elég furcsák.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#914) Nimrod válasza Tithian (#913) üzenetére


Nimrod
addikt

Sajna máshol sem olcsóbb. Ez van, ha külföldről hoznak be valamit. :(

(#915) Anthony001


Anthony001
senior tag

SZiasztok!

Egyik kedvenc sorozatom az Egyről a Kettőre, és az lenne a kérdésem, hogy nem lehet e valamilyen formában megszerezni a részeket DVD estleg, hogy valahol meg lehet e venni, vagy egyáltalán létezik e belőle vmiféle kiadás.
Előre is köszi!

(#916) bandiras2


bandiras2
senior tag

Hát nem tudom hogy ez mióta anime sorozat:(((
GOOGLE a barátod...
Esetleg próbálkozz DC vel, Edonkey, Kazaa, Bittorrent és egyéb helyeken. Esetleg Ebay. Legközelebb a nem anime jellegű kérdéseket légyszi ne itt tedd fel.

ON
Láttam a Happy world c. kisanimét(3 rész). Ígéretesen indul, de sajna nincs folytatása.
Story: Hősünket üldözi a balszerencse, és csak rossz dolgok történnek vele kisgyermekkora óta. Ezért aztán fentről küldenek neki egy őrangyalkát. Akinek ez az első melója, szerencsétlenebb mint hősünk ráadásul mivel sikeresen késik 3 napot, hősünk még meg is hal ideiglenesen, mikor az utcán egy villanyoszlopról rászakad egy 500 Kg-s transzformátor. De addigra legalább odaér, és gyorsan meggyógyítja. Hogy hősünknek minnél jobb napja legyen, a halálközeli élmény miatt mostantól látja az őrangyalt, de rajta kívül senki más, így azthiszi, hogy most még be is dilizett. Az őrangyal nem sokkal később emberi alakot ölt. Szerencsére mindez a park távoli csücskében történik, mivel ruhát bizony nem hozott. Legalább a szárnyai nem látszanak, de ez még így is nagy probléma, mert valahova tenni kellene az angyalt. Meg kellene neki ruha, meg minden, és haza is kellene jutni, de cipője sincs szegénynek. Otthona pusztulása miatt a nagynénjénél lakik, a perverz unokanővérével, és van mit magyarázni. Ráadásul másnap iskola, és hát az őrangyal mindenhova követi, hogy megóvja a balszerencsétől.:DDD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#917) bandiras2


bandiras2
senior tag

Na NERV Poló nem kell senkinek? Én tudok még legalább 1 embert, akkor ez eddig 3.
10 alatt nem érdemes gyártani, szóval jelentkezzetek

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#918) Anthony001


Anthony001
senior tag

Ok, sorry

(#919) Cathfaern válasza Nimrod (#909) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Japánban a Gundam-nak iszonyat nagy rajongótábora van (bár ez a nagyobb sorozatok 90%-ról elmondható :D). Szóval itt nem feltétlenül a húzzuk le a 23. rókabőrt is a témáról dologról van szó, hanem egyszerűen igény van rá, ezért van ennyi rész.

(#920) Nimrod válasza bandiras2 (#916) üzenetére


Nimrod
addikt

Ez így nagyon hasonlít az Ah! My Goddess-re. :Y

(#921) derec válasza Nimrod (#920) üzenetére


derec
csendes tag

Azért Belldandy ruhában mászik ki a tükörből. :DD

Nerv-es póló nekem is kellene 2. De még megdumálom tesómmal, ha neki is kell akkor 2...

you are here, no escape from my visions of the WORLD

(#922) Móci


Móci
addikt

Én is elkezdtem nézni ezt a Those Who Hunt Elves sorozatot és sztem nagyon jó! Aki egy kis humorra vágyik, feltétlenül csekkelje meg!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#923) Huma


Huma
addikt

Egy NGE-s póló nekem is kéne.
Amúgy az ust*am-ot tegnap délután óta nem érem el. Nem tud valaki valamit?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#924) Huma válasza Huma (#923) üzenetére


Huma
addikt

Kezdek aggódni. Még mindíg nincs ust*am. A honlap sem jön be...

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#925) bandiras2


bandiras2
senior tag

Nekem gond nélkül bejön.
A ''többit'' most nem tudom ellenőrizni
Nézd meg nem ekülföldi proxybeállításod van, mert az oldalhoz külföldről nem lehet hozzáférni.
Akkor eddig 4. Jó lenne ha a többi fórum animetopicjaiból is idekoordinálnánk az embereket polóügyben.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#926) Huma válasza bandiras2 (#925) üzenetére


Huma
addikt

Nem igazán értek a hálózati beállításokhoz. Meg tudnád mondani hogy lehet megnézni, hogy a proxy beállítás külföldi?
Viszont a honlap sem jön be. Vagy azt sem lehet elérni ilyenkor?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#927) bandiras2


bandiras2
senior tag

Ellenőrizd az internetbeállításaidat, és nem e a céges gépről akarsz csatlakozni. Mert melóban nekem sem működik, mert én eg Londonon keresztül netezek Fehérvárról. Régi sulimból, havertól nincs gond egyik funkcióval sem

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#928) Kain válasza bandiras2 (#905) üzenetére


Kain
senior tag

Those who hunt elves, ezt meik torrent TV-ről nézted le? :D Mert leirásod alapján faxának tűnik.

Most az Elfen Lied,X,Ghost in the shell stand alone complex-eket nézem párhuzamosan,bejövősek :)

(#929) Kaoru válasza L3zl13 (#879) üzenetére


Kaoru
aktív tag

naruto brutális :O?
Höh én azért vágatnám le a készítők kezét, mert van h 1 csata 10-20 epizódon keresztül is tart, meg állandó visszamelékzeéske :(

LOL ami meg ártalmasa gyerek fejlődésére, látszik ezek soha nem néztek stile-media-t vagy rottendotcom-ot :)

Vagy csak én vagyok elbrutulva és már nem nagyon veszem fel a vért :D

Tegnap megnéztem az Avangert, jó lett volna, ha kicsit több betekintés adtak volna a múlt történéseibe. A zene meg szerintme nagyon jóra sikeredett benne.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#930) bandiras2 válasza Kain (#928) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nem torrent, keress meg mailben. Címem az adataimnál.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#931) Móci válasza Kain (#928) üzenetére


Móci
addikt

Nézd is meg a Those Who Hunt Elves-t! Ezt nem szabad kihagyni! :D:D:D:D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#932) Kain válasza Móci (#931) üzenetére


Kain
senior tag

Nem is akarom :D :D!

(#933) Huma


Huma
addikt

Lehet, hogy tudok még egy embert szerezni a pólókhoz.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#934) bandiras2


bandiras2
senior tag

Megnéztem a Those who hunt elves második sorozatát is:DD Kevesebb az eredeti ötlet, de ennek ellenére nagyon jól sikerült. Mikor Celcia megint átváltozott, padlót fogtam:))
A gonosz farkas se volt semmi:D operation (wolf) troyan horse, operation brémai muzsikusok:D Szegény Junpei még mindig nem kap curryt, csak majdnem, de Celcia elbaltázza neki.
Polóügyben:
Tomcat küldött nekem egy mailt, hogy az ötlet kiváló, és gyártásba fog kerülni, csak nem emléxem arra, hogy elküldtem e neki ezt az 5letet(igen droid vagyok, de sokminden összejött mostanság):( Majd mindjárt rákérdezek.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#935) HavocS válasza Kain (#928) üzenetére


HavocS
senior tag

Elfen Lied a legjobb nálam... imádom :)
A viccesek közül legjobban az Azumanga Daioh jött be, ezen teljesen padlót fogtam, ennyire elvont és pihent poénokat nagyon ritkán lát az ember :DDD
Most a Neon Genesis Evangelion-t kezdtem el nézni, érdekesen indul (talán kicsit lassan), de azt mondják, ígéretes, úgyhogy nézem tovább :)

(#936) bandiras2 válasza HavocS (#935) üzenetére


bandiras2
senior tag

Abba ne hagyd!
A két lezárómozi a végén akkorát üt, mint semmi más. Eszedbe ne jusson idő előtt beletekerni, mert egyrészt lelősz pár ''poént'', másrészt nem fogod érteni. Elsőre még a teljes sorozat után is irgalmatlanul tömény. Az End of EVA előtt pedig ne ebédelj be túlzottan. Mindenen túltesz, bármit is láttál eddig. A 25 26 részt hagyhatod az End of EVA utánra levezetőnek, ez egy alternatív befejezés, mivel az End of EVA-t megfúrta a költségvetési osztály, így ezt hozták ki előbb. Állítólag ugyanaz a végső mondanivalójuk valahol a mélyben.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#937) bandiras2 válasza bandiras2 (#936) üzenetére


bandiras2
senior tag

Polóterv2:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/050920/Nerv2.jpg

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#938) Huma válasza bandiras2 (#937) üzenetére


Huma
addikt

Jól néz ki.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#939) Móci válasza bandiras2 (#934) üzenetére


Móci
addikt

Én is láttam a sorozatot, de szem annyira nem volt poénos, mint az első. Én személy szerint sajnáltam Celciát, amiért panda lett.... A végén majdnem kidobtam a gépet annál a jelenetnél, amikor Celcia fel akarta magát áldozni. Már csak egy dolgot szeretnék mondani: BEFEJEZÉST AKAROK!!! :D :D :D
A Record of Lodoss War című anime-t ismeri vki?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#940) Huma válasza Móci (#939) üzenetére


Huma
addikt

Én láttam

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#941) Huma


Huma
addikt

Belinkeltem az animeaddicts fórumán a pólós részt. Csak összejön valahonnan az a 10 ember.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#942) zsiga667


zsiga667
addikt

A NERV pólóból nekem is jöhet egy. :)

(#943) bandiras2 válasza Móci (#939) üzenetére


bandiras2
senior tag

THHE:
És mégis mozog a föld:DD:DD:DD
Ennél a jelenetnél csak visítottam, és a fejemet vertem az egéralátétbe.
Ki olvas közületek Terry Pratcette könyveket? Korongvilág saga? Annyi poén van elrejtve a sorozatokban:C

HavocS! Hogy állsz az EVA val?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#944) HavocS


HavocS
senior tag

5 perce néztem végig... pff... nem tudok mit mondani...
ugyan akkorát nem ütött, mint az Elfen Lied (az után egy hétig kész voltam...), de brutális volt... még nem nagyon ocsúdtam fel belőle... eh
ez így ennyi idő alatt kicsit sűrű volt...

(#945) HavocS


HavocS
senior tag

Na, elkezdtem az itt olvasottak hatására a Those Who Hunt Elves-t... hát ez kész, kegyetlen :C

(#946) bandiras2


bandiras2
senior tag

Elkezdtem lehuzkodni az elfen lied-ot.
Otthagytam havernál a hurciwinyót éjjszakára. Felkerültek a Full metal panic legújabb részei a netre!:C Ez még az elfen lied előtt megnézésre kerül, mert már nagyon várom.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#947) bandiras2 válasza HavocS (#945) üzenetére


bandiras2
senior tag

HavocS!
Full metal panic megvolt?
A THHE után nyugodtan kezdd el! Hasonlóan rotlf story, de van benne némi komolyság is. Igaz írtad az oldaladon, hogy nem szereted a mechás animéket, de itt sem a mechákon van a hangsúly, bár rendkívül kidolgozottak a mechák is. Alapstory: katonacsávó koránál fogva alkalmas fősulira beépített fedett ügynöknek, különleges személyvédelmi feladatra. A probléma az, hogy csak koránál fogva... Született: Afganisztán. Gyermekkor: Irak, Beirut, Somalia, Libanon, egyéb háborús övezetek. Jelenleg a Mythrill különleges békefenntartó alakulatnál szolgál mechpilótaként. Harcérték 10000% Civil felkészültség: 00.00%. Új szolgálati hely: Gindaj(ebben nem vagyok egészen biztos) high school, Tokio, Japan. Védendő személy: Chidori Kaname. Gyönyörű lány, de a srácok félnek tőle(ok nélkül robban, és azonnal fagy).


Más:
http://mywebpages.comcast.net/juzzam1/NGEReipix.htm

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#948) HavocS


HavocS
senior tag

Na majd belenézek akkor abba is, most még itt van a Basilisk, meg a Trinity Blood, ezeket előtte mindenképp végignézem :)
Elfen Liedre meg inkább várj, de semmiképp ne nézd mással párhuzamosan :)

[Szerkesztve]

(#949) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Én is nagyon szeretem ezt a műfajt, de még csak pár filmet láttam. Nem tudtok olyen helyet ahonnan le lehet tölteni pár filmet? Természetesen privátban.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#950) bandiras2


bandiras2
senior tag

Keress meg mailben.
Címem az adataimnál.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.