Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Cathfaern válasza Keitaro (#287) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Napokban láttam valamelyik magyar adón is (rtlklub, vagy tv2. Nem emlékszem).

(#302) Cathfaern válasza Cathfaern (#301) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hhmmm...így jár az, aki nem olvassa végig a topicot, csak közbeszól :) ;]

(#303) Protoss válasza Nimrod (#299) üzenetére


Protoss
senior tag

:D Ok hétfő van és korán :DDD

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#304) Nimrod


Nimrod
addikt

RTL 2 mikor folytatja már végre a DB-t? Asszonták, hogy miután leismétlik a simát, akkor elkezdik adni a Z-et. Elkezdték ismételni, kb. Freeza (Dermesztő) püföléséig eljutottak (vagy már Cell?), aztán abbahagyták és helyette egy sorozat megy (kb. fél éve). :O

(#305) ArchElf


ArchElf
addikt

Nemrég felyeztem be a .Hack//Sign-t és most nyomom 12 Kokki-t.

Be kell valljam, hogy az eredeti felállással szemben (miszerint inkább a filmek jönnek be, mint a sorozatok), azt kell mondjam, a sorozatok is igen nagyon bejönnek :D.
Az az igazság, hogy most már nincs nap, hogy meg ne néznék valami új részt valamiből (most épp a Juuni kokki)...
Szóval igazából csak efölötti örömömet szerettem volna megörökíteni ilyen digitális formában.
:))
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#306) ArchElf válasza ArchElf (#305) üzenetére


ArchElf
addikt

Mondjuk j-vel fejeztem be, nem ly-el, de ez a jókedvemen mit sem változat...
:)
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#307) gabranek válasza ArchElf (#305) üzenetére


gabranek
aktív tag

jol megy egyeseknek :)

en meg pont ma patricionaltam az 1ik 80as vinyomat es miutan vegeztem jutott eszembe, hogy azon tartottam csomo sorozatot. Szal ujra tolthetem le a slayers next es try-t, excel sagat, video girl ai, meg a rosseb tudja mit. Volt rajta kb 55-60 gb sorozat. Nagy reszet meg csak nem is lattam!!!

szal igy jartam :)

田中れいな

(#308) Keitaro válasza gabranek (#307) üzenetére


Keitaro
addikt

Pedig a Slayerseket nagyon meg kell ám nézni ^^

(#309) Keitaro válasza Nimrod (#304) üzenetére


Keitaro
addikt

Az RTL hála a kedves ORTTnek nem adhatja a DBZ-t, mert be van tiltva lévén ''túl brutális''. Kéretik nem nevetni...

Szóval így állunk. Viszont az AnimeStarsosok ezerrel fordítják a hátralévő részeket és elérhetőek lesznek dvdripben ha jól fogtam :)
[L]animestars.animehq.hu[/L]
Hajrá :)

(#310) Keitaro válasza Keitaro (#309) üzenetére


Keitaro
addikt

Ha nincs www vagy http már nem is megy? O.o

http://animestars.animehq.hu

(#311) gabranek válasza Keitaro (#308) üzenetére


gabranek
aktív tag

eddig csak az elso sorozatot, a moviet meg az ovakat lattam. 1 hetembe kerult megnezni de megerte :DDD Az szerencsere meguszta, masik vinyon volt.

田中れいな

(#312) Keitaro válasza gabranek (#311) üzenetére


Keitaro
addikt

:)
Slayers Next is nagyon jó, nekem a vége tetszik a legjobban. Majd meglátod miért ^^
Mirror, mirror-t láttad a specialok közül? Az nagyon kegyetlen :)

(#313) gabranek válasza Keitaro (#312) üzenetére


gabranek
aktív tag

aham, mindharom ovat megneztem csak a cimeikre nem emlexem :)
a next vagy a try sorozatban jelenik meg Naga? Azon a csajon total behaltam :)

田中れいな

(#314) Keitaro válasza gabranek (#313) üzenetére


Keitaro
addikt

Hát Slayersben ez úgy működik, hogy Naga-t az életben nem fogod sorozatban látni. A sorozatban vannak Gourry, Zelgadis, Amelia + az épp aktuálisak, míg az OVAkban és specialokban (1 kivételével) van Naga és a sorozatban lévők nyesta.

(#315) Keitaro válasza gabranek (#313) üzenetére


Keitaro
addikt

Mirror, mirror az amikor lesz egy ellentét Naga és egy ellentét Lina. Boo-hoo *.*
:)

(#316) gabranek válasza Keitaro (#314) üzenetére


gabranek
aktív tag

baker az nagy kar :(

egyebkent van usteamon par uj amv. Meg nemreg talaltam 1 jo kis servert amv, j-pop, seiyuu mp3akkal. Anime-price a neve csak aza baja, hogy nagyon lassu. Atlag 10 k-val lehet szedni

田中れいな

(#317) Keitaro válasza gabranek (#316) üzenetére


Keitaro
addikt

Sajnos ideiglenesen leálltam a gyűjtögetéssel helyhiány miatt. Nekem nincs össz annyi helyem mint neked azon a 80-ason :) (10+20+40)
Azon filózok eladom őket talán egy 80-as ára biztos megvan, esetleg kiegészítve 120-ra... Nah majd filózok ilyeneken ha lesz cashem :)
usteamet szeressük, mert gyorsan jön csak nincs hova. Úgyhogy ráugrottam a minőségre elég erősen és elkezdtem jó kis dolgokat gyártani.
Pl : Trigun DVD : Rajta van az egész sorozat dvd ripben, mind a kettő OST, videoklippek, art book + wallpaperek. Mindez egy saját magam által designol autorunnal ellátva amiből elérhető mindez :)

(#318) gabranek válasza Keitaro (#317) üzenetére


gabranek
aktív tag

azert elkuldtem mailban a cimet

ha egy vinyon akarod tarolni a cuccokat azert vigyazz nehogy ugy jarj mint en. :)
3 db 80-as van + egy 20-as megis megszivtam

田中れいな

(#319) Keitaro válasza gabranek (#318) üzenetére


Keitaro
addikt

Levelet megkaptam, köszi!

260GB hely *.*
Mondjuk mindegy... elég lenne ez ha tudnám pénzelni az írásukat :) Úgyse őszülhetnek meg vincsin ^^

(#320) Nimrod válasza Keitaro (#309) üzenetére


Nimrod
addikt

Khm...mondom RTL 2, nem Klub :U

(#321) L3zl13 válasza Nimrod (#320) üzenetére


L3zl13
nagyúr

RTL2 szerintem már végigadta a DBZ-t.
CELL-t leverték, majd aztán azt a lufiszerű démont is. Nem tom mi volt a neve.
Ha jól tudom ennyi volt a DBZ.

A GT-ről nem tudok semmit. Bár őszintén szólva nem rajongok túlzottan a DB-ért.

PS:
VIVA-n péntek esténként az Angel Sanctuary helyett már a Blue Submarine Nr 6 megy.

Aki hülye, haljon meg!

(#322) L3zl13 válasza L3zl13 (#321) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Jah mellesleg még annyit hogy az RTL2-n adott sorozatok közül jelenleg messze a legjobb a One Piece. Remélem végig adják egészben. Bár ritkán szoktak sajnos ilyen sok epizódot lenyomni egyben (90+ rész). :(

Aki hülye, haljon meg!

(#323) Nimrod válasza L3zl13 (#321) üzenetére


Nimrod
addikt

Jah igen, a GT-re gondoltam. Mint írtam volt, a Z-et leadták végig, csak elkezdték ismételni és abbahagyták (úgy volt, hogy az ismétlés után adják a GT-t).
A vége az, hogy miután leverték a gonosz Boo-t (lufiszerű démon hegy nélkül), a jó Boo velükmarad (pontosabban Satannal, azzal a beképzelt nagyszájúval), majd találkoznak a rossz Boo reinkarnációjával aki csatlakozik hozzájuk.

Nem megy már az Angel Sanctuary? Mi lett a vége? Végigadták egyáltalán?

(#324) Nimrod


Nimrod
addikt

Ez a Chobits jópofa :DDD
Kár, hogy csak az első részből van meg 17 percnyi :(((

(#325) Keitaro válasza Nimrod (#324) üzenetére


Keitaro
addikt

Akkor hajrá, le kell szedni a többit is :)
Sorry tényleg elnéztem azt az RTL2-t.

(#326) Nimrod válasza Keitaro (#325) üzenetére


Nimrod
addikt

És hol találom a többit?

(#327) Keitaro válasza Nimrod (#326) üzenetére


Keitaro
addikt

#100

ftp://usteam.uw.hu anonymus login

(#328) Nimrod válasza Keitaro (#327) üzenetére


Nimrod
addikt

Ja kössz, addig nem jutottam el a visszaolvasásban :o

Hány CD-nyi anyag ez?! Hülye Total semmi FTP-t nem akar rendesen kezelnim IE-vel kell szuttyognom :(((

(#329) Keitaro válasza Nimrod (#328) üzenetére


Keitaro
addikt

Uhh... használj FlashFXP-t. Egyébként gyors hely, és nagyon naaaaaaagyon sok cdnyi anyag :)
Neked se sokáig lesz üres helyed :DD

(#330) Nimrod válasza Keitaro (#329) üzenetére


Nimrod
addikt

Már próbáltam, de sajna ide szinte semmit sem lehet telepíteni. Le tudnám én huzigálni, de ide csak max 50 MB-t lehet leszedni (ennyi a felhasználói tárhely), az meg hát ja :(((

Megvan valakinek az összes kiírva CD-n? Valaki átírthá nekem is, sört fizetem ;)

(#331) Keitaro válasza Nimrod (#330) üzenetére


Keitaro
addikt

Kiirva nincs, de vincsin megvan asszem :) Most el kell mennem egy pár órára, de talán tudunk egyeztetni utána valamit ;)

(#332) Nimrod válasza Keitaro (#331) üzenetére


Nimrod
addikt

OK. Akkor holnap folyt köv. vagy mail.

(#333) Nimrod válasza Keitaro (#331) üzenetére


Nimrod
addikt

Helyzet?

(#334) L3zl13 válasza Nimrod (#323) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Végigadták, de ez csak 3 részes OVA a mangához.

SPOILER aki nem akarja lelőni a poént ne olvassa!!!

Az a vége, hogy meghal a főszereplő (Setsuna) barátnője - és egyben testvére -(Imádom a mangákat! :)) ) mire Setsuna utánna megy a halálba miután bánatában elpusztította a világot (Vagy csak Tokiót??? A mangákban ez a kettő kb egy és ugyanaz. :)) ). Ez most elég komoran hangzik, mégis szerintem ez az egyik legpozitívabb befejezés amit animében valaha láttam. Elmagyarázni hosszú inkább látni kell.

Aki hülye, haljon meg!

(#335) Nimrod válasza L3zl13 (#334) üzenetére


Nimrod
addikt

Valami hasonló vót a vége az X-The movie-nak is. Csak ott nem pusztult el Tokió, de a főhősön kívül mindenki meghót (beleértve a bratyót is).

(#336) L3zl13 válasza Nimrod (#335) üzenetére


L3zl13
nagyúr

És az X-ben még a movie-nek volt pozitívabb befejezése IMHO. Bár messze sz@rabb volt mint a sorozat.
A movie szerintem csak arról szólt, hogy a srác szépen megvárta míg mindenki meghal, aztán még kinyírta az ellenfelét is.

A sorozatban ellenben ha jól emlékszem pont a srác hal meg a végén, és az ellenfél marad életben. Meg egy pár további szereplő.

Egyébbként az nem a testvére volt, csak gyerekkori barát.

Aki hülye, haljon meg!

(#337) Nimrod válasza L3zl13 (#336) üzenetére


Nimrod
addikt

Rég láttam (mármint a filmet, sorozatról nem is tudtam), de megvan videón, felvettem.

(#338) Memphis


Memphis
tag

Volt régen egy mese az RTL Klub-on nem tudom emléxik-e még valaki...Pálya Ördögei :D Most csináltak a japánok egy filmet ami sztem erre épül.A címe:Shaolin Soccer aki megtudja szerezni nézze meg mert nagyon poén :DD a sorozat után.Persze csak ingyen mert megvenni nem érdemes ;)

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#339) L3zl13 válasza Memphis (#338) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nekem megvan. Nagyon király. De nem hiszem, hogy a sorozat alapján készült volna, bár van benne animés hatás. :))
Nem tudom biztosan, de a film inkább kínainak tűnik mint japánnak egyébbként.
FTP-m nincs. Egyéb javaslatokra nyitott vagyok.

Aki hülye, haljon meg!

(#340) KovacsUr válasza Memphis (#338) üzenetére


KovacsUr
addikt

Az egy kínai film, de nagyon jó :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#341) Keitaro válasza KovacsUr (#340) üzenetére


Keitaro
addikt

Csatlakozom, kegyetlen film :)
Nimrod épp írok neked levél, pár perc és nézz bele a postaládádba :))

(#342) Memphis


Memphis
tag

JÓVANNA KÍNAI :(((
Amugy láttad a sorozatot?Mert ott is spárgába lőtték a labdát meg tüzes lövés...szerintem nagyon hasonlít.Nekem is megvan csak nincs feliratom.Nincs valakinek??

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#343) Keitaro válasza Memphis (#342) üzenetére


Keitaro
addikt

http://felirat.it-sharkz.com/index.php?keres=shaolin+soccer

Tessék válaszd ki a neked megfelelőt. Nekem rendezői változatom van és ahhoz sajna nincs magyar felirat :(

(#344) Memphis


Memphis
tag

Miben más a rendezői változat?

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#345) Memphis


Memphis
tag

Ja amugy thx a linket :)))

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#346) Keitaro válasza Memphis (#344) üzenetére


Keitaro
addikt

Fogalmam sincs, mert nem láttam a simát :)

(#347) Memphis


Memphis
tag

Logikus :DD

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#348) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Jaaaah, hogy neked magyarul kéne. Animés közönségben defaultból feltételezem, hogy elég az angol felirat. :)))
Hát magyar feliratom nekem sincs.

Egyébbként meg a tüzes rúgásban meg hasonlókban igazad van, de ha nézel más (sport) animéket, akkor hamar rájössz, hogy előszeretettel állítanak be mindent úgy mintha valami élet halálra-menő harcműveszeti viadal lenne.
(Még az olyan kevéssé látványos dolgokat is, mint a Go. :)) ) Szóval ez inkább általános (sport) anime jellemző, és nem csak az említett sorozatra igaz.
(Jó a Shaolin Soccer nem anime, de erősen merítettek az anime műfajból szerintem, tehát nyugodtan hasonlíthatjuk.)

Aki hülye, haljon meg!

(#349) Nimrod válasza Keitaro (#341) üzenetére


Nimrod
addikt

Szerinted én allways on the net?!? Megnéztem, reply ment ;)

(#350) Keitaro válasza Nimrod (#349) üzenetére


Keitaro
addikt

Oké oké ^^'''''' Mikor nem jött válasz nekem is egyből leesni, hogy te nem lenni on net. Én is küldtem reply :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.