Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) bandiras2


bandiras2
senior tag

mail ment!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#952) bandiras2


bandiras2
senior tag

Full Metal panic nagyon lol.
Csávó minden bokorban terroristát lát, 30 kg fegyverrel jár iskolába:
- Az első napja az iskolában, és máris játékot hoz az iskola területére!
- Asszonyom az nem játék, hanem különlegesen nagy megállítóerejü gumilövedékkel töltött fegyver. Kérem ne húzza meg a ravaszt, balesetet okozhat.

Szépen kobozzák el tőle a ''játékokat'', mert mindig árnyékra ugrik, de fegyverrel a kezében :DDD

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#953) bandiras2


bandiras2
senior tag

Hazamenetel előtti UP! Emberek pörögjön a topic!
Nézzétek meg a polót, és jelentkezzetek nálam, ha kell. Sajna a Tomcat elérhetetlen, de amint hazajön, rákérdezek.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#954) tupacamaru válasza bandiras2 (#951) üzenetére


tupacamaru
veterán

Köszönöm a segitséget. Amiket eddig láttam a Ghost in the Shell, Vampir Hunter D, Wanderful Days. Nem tudom ezek hol helyezkednek el minőségileg de ezek nagyon tetszettek. Tudná ajánlani pár filmet amiket nagyon éredemes megnézni?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#955) bandiras2 válasza tupacamaru (#954) üzenetére


bandiras2
senior tag

Említettem a Neon Genezis Evangeliont asszem. Ezzel nyugodtan folytathatod. Lásd korábbi hsz-aimat, ill (#944) HavocS hsz-át.


HavocS!
Tegnap este elkeztem az elfen lied-ot. Bazz!!!
Már a főcímzene akkora hangulatot teremtett, hogy az nemigaz. A harmadik rész elején, mikor az igazgató kijön a laborból, és bemondja, hogy ''Készítsék elő holnapra'', ledobta az agyam a gépszíjat, és kigyulladt az OVERLOAD lámpa. Ez valami embertelen. :O Majd ma folytatom.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#956) bandiras2


bandiras2
senior tag

Folytatnám, ha a hurciwinyóm is úgy gondolná:((

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#957) bandiras2


bandiras2
senior tag

Haver szólt, hogy megdobták kölcsönbe 20 db DVDvel, mind anime, szal menjek. Mentem. Útközben beugrottam egy PCbótba, vettem egy 200GB Seagate winyát (24KHUF), mert a házi gyűjteménye sem kicsi a csávónak. Lesz Elfen lied, akármit is gondol a hurciwinyóm, meg minden. Mondtam neki, hogy degeszre.:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#958) anyonyimus


anyonyimus
tag

Nézem ezt a topicot,és elgondolkodtam azon hogy mennyi anime filmem van már....Emberek!Nem érdekel valakit eredeti anime dvd?Van jópár és bolti ár alatt tudom beszerezni.(Értsd:dvd darabjáért nem 8-9 ezer ft-t kellene fizetni,hanem 4-6 ezret).Persze letöltögetőknek nem éri meg,de hátha valakit érdekel..

Aláirtam,kéremszépen..

(#959) Nimrod válasza anyonyimus (#958) üzenetére


Nimrod
addikt

Lista? :F

(#960) anyonyimus válasza Nimrod (#959) üzenetére


anyonyimus
tag

Jelen pillanatbanegy koplett Hellsing,egy szintén komplett Narutaru,és az NGE Vol1,Vol2,valamint az End of Evangelion van feleslegesen nálam.De kétheti rendszerességel hozok be filmeket,ha érdekel.

Aláirtam,kéremszépen..

(#961) Nimrod válasza anyonyimus (#960) üzenetére


Nimrod
addikt

Ha eredeti, akkor egy Ninja Scroll, Ninja Resurrection, Noir és Gundam Seed (és Destiny is) érdekelne, árajánlattal.

(#962) anyonyimus válasza Nimrod (#961) üzenetére


anyonyimus
tag

Mint irtam,eredeti dvd-k.Pár nap türelmet kérek,megkérdezem a hugomat aki hozza be cuccot,hogy mennyiért tudná beszerezni

Aláirtam,kéremszépen..

(#963) Snypie


Snypie
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem küldeni olyan FTP eléréseket, ahonnan tudok letölteni anime-t?
Előre is kösziiii!:)

(#964) Nimrod


Nimrod
addikt

Tud valaki Fist of the north star-hoz, esetleg Ninja Scroll-hoz hasonló anime-t? Mechákat kezdem unni. :(((

(#965) bandiras2 válasza Snypie (#963) üzenetére


bandiras2
senior tag

Keress meg emailben.

Ha visszaolvasnál, akkor kb 3-man tették fel ezt a kérdést az elmúlt két lapon. Addig is írd már meg az eddigi anime élményeidet, és hogy melyik milyen hatással volt rád!

Write only üzemmódot kapcsold ki magadban.
Egyébként üdv a clubban.:)

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#966) Móci válasza anyonyimus (#962) üzenetére


Móci
addikt

Üdv!
Lenne egy kérdésem: ahonnan a dvd-k valók, ott nem lehet kapni különböző animés figurákat? Pl. Naga (Slayers), Deedlit (Record of The Lodoss war)... ?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#967) anyonyimus válasza Móci (#966) üzenetére


anyonyimus
tag

Ööö...Nem tudom,de megkérdem.Az biztos hogy mangákat,és kisebb ajándéktárgyakat lehet kapni.Nekem egy Eva Unit 01 figurám van,de azt a NGE collector'a box részeként kaptam.Ma tudom délután megmondani hogy mi van és mi nincs,Nimródnak is ma irom meg az árakat

Aláirtam,kéremszépen..

(#968) krokk válasza Nimrod (#964) üzenetére


krokk
senior tag

basilisk -et láttad már?:) nekem bejött:) megnéztem aztán most naruto :) 1 hét alatt 70rész...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#969) Móci válasza anyonyimus (#967) üzenetére


Móci
addikt

Köszi, nagyon várom már a délutánt! :D
Ha lenne még Celcia (Those Who Hunt Elves), az is érdekelne... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#970) bandiras2


bandiras2
senior tag

Haverom kérésemre, elkezdte húzni lefelé nekem az EVA soundtracket:)
Más:
Belenéztem a hellsignbe, nem tűnik rossznak. Az elfen lied folytatására még nem tudtam rávenni magam. Aztmondják a 4. rész még rosszabb lesz. Érdekes, az NGE ben akármennyi vér folyt, nem bírtam abbahagyni. Ettől viszont kiráz a hideg.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#971) Móci


Móci
addikt

A Hellsing nagyon jó, nézd meg! Ha kell, nekem megvan az OST-je... Amúgy nincs itt meg vkinek a Record of the Lodoss War OST?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#972) bandiras2 válasza Móci (#971) üzenetére


bandiras2
senior tag

Láma kérdés. Mi az az OST? Az OVA-t már tudom.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#973) Nimrod válasza bandiras2 (#972) üzenetére


Nimrod
addikt

Original SoundTrack

Én meg az OVA-t nem tudom. :o

(#974) bandiras2


bandiras2
senior tag

Only Video Available, (tudom, nem ez a korrekt megnevezés, de fedi a valóságot, és a kezdőbetűk is stimmelnek). A TV-k nem adják ezeket soha, csak VHS vagy DVD kiadás létezik( namegpersze torrent:DDD).

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#975) anyonyimus válasza Nimrod (#961) üzenetére


anyonyimus
tag

Elnézést hogy csak most válaszolok,de csak ma kaptam infókat.Tehát:
A Ninja Scroll movie mindkét részét be tudom szerezni,6k-s darabáron.A tv sorozatbol csak a vol 1 és 2 elérhető jelenleg,ezeket 5,5 k-s darabáron tudnám hozni.A Ninja Resurrection-ból csak az OAV van,szintén 5,5 k-s áron.A Noir-ból pedig a Complete collection pakkot tudnám hozni,40k-ért.(Ez 7 db DVD-ből áll).Gundam-ot csak rendelésre hoz a bolt,ahol a hugom veszi a cuccokat,konkrét árat nem mondtak rá,ha kell utánanézünk.Ha érdekel valami ezekből,vagy egyéb más,jelezz

[Szerkesztve]

Aláirtam,kéremszépen..

(#976) anyonyimus válasza Móci (#969) üzenetére


anyonyimus
tag

Nos...akciófigurát nem árul a bolt,csak kulcstartó-szerü,méretü kis bábukat.Abból elég sok van,sajnálatunkra Slayers szereplőket nem látott a hugom.Those Who Hunt Elves-ből az első szorozat van 16k-ba kerülne (3 dvd)

[Szerkesztve]

Aláirtam,kéremszépen..

(#977) Móci válasza anyonyimus (#976) üzenetére


Móci
addikt

Sorry elírtam... Én Those Who Hunt Elves figurára gondoltam... De sajnos már mind1.... :O
De miért nem lehet ezeket megvenni vhol? Nemigaz!
Azért köszi, hogy megnézetted! :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#978) anyonyimus válasza Móci (#977) üzenetére


anyonyimus
tag

Na várj...akkor megnézetem azokat is.A hugom a slayers-re koncentrált,abból nem talált egyett sem.Most akkor megnézi szépen a Those... figukat is.Normál méretü bábukból (26 cm-esek) keveset tart a bolt,mivel elég kicsi üzlet.De lehet hogy rendelésre ilyet is tud hozni.Megérdeklődjem?

[Szerkesztve]

Aláirtam,kéremszépen..

(#979) Nimrod válasza anyonyimus (#975) üzenetére


Nimrod
addikt

Fék! Ninja Scroll moziból kettő van?!? :Y
Mert én csak egyről tudok.
Egy kérdés merült még fel bennem. Mi van a régiókóddal? :F

(#980) anyonyimus válasza Nimrod (#979) üzenetére


anyonyimus
tag

Ninja Scroll mozifimből kettő van,igen.A régiókódrol meg annyit,hogy eddig ami filmeket hoztunk,mind 2-es régiókoddal volt ellátva.Természetesen lehetnek kivételek,de eddig még nem találkoztunk másfajtával.

Aláirtam,kéremszépen..

(#981) bandiras2 válasza anyonyimus (#980) üzenetére


bandiras2
senior tag

Oltári nagy mákunk van. Ugyanúgy 2 es régiókódot raktak ránk, mint a japókra. Persze aki a gépen nézi, annak nincs ilyen problémája: PowerDVD rulz. Egész nap melózok, nincs időm animézni:((

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#982) Triangulum


Triangulum
tag

Nézzétek meg az Appleseed (Almamag) című filmet, szépen kidolgozott, 3D -s, és a történet se utolsó.

(#983) L3zl13 válasza bandiras2 (#974) üzenetére


L3zl13
nagyúr

OVA: Original Video Animation -> Olyan animációs film ami már valaminek az alapján készült. Ez lehet movie, sorozat, manga vagy játék. Persze ez lehet, hogy csak véletlen, de mindegyik amit láttam valami korábbi verziónak a folytatása, vagy feldolgozása volt. :F

OAV ugyanezt jelenti. (Asszem csak a szavak sorrendje más.)

Azt nem tudom japánban adják-e őket TV-ben, de szvsz Európában, és Amerikában szokták.

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#984) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nem tudja valaki, hogy az Anime+ -on beharangozott ''Bújj, bújj szellem'' sorozatnak mi az eredeti (angol) címe?

Aki hülye, haljon meg!

(#985) Móci válasza anyonyimus (#978) üzenetére


Móci
addikt

Az jó lenne.... :D Akkor leírom h nagyjából milyen figurák érdekelnének:
Celcia (Those Who Hunt Elves)
Deedlit, Pirotess, Shiris, Leaf (Record of the Lodoss War)
Ayanami Rei (Neon Genesis Evangelion).
No, ezekből kéne valamelyik, ha talál a hugod....
A rendelés se lenne nagy gáz, csak előtte léci mond meg az árát!
Köszi előre is! :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#986) bandiras2


bandiras2
senior tag

Megvan vkinek a Voices of a Distant Star?
Elolvastam az ismertetőjét, és már az is magával ragadott (Egyébként hard Sci-fi rajongó vagyok: A.C. Clarke, és hasonlók, de minden más is).

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#987) L3zl13 válasza bandiras2 (#986) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mindenki kedvenc anime szerverén megtalálható eredeti címe alatt (Hoshi no Koe). :U

(Szemforgatás most nem a kérdésre vonatkozott. :DDD)

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#988) bandiras2 válasza L3zl13 (#987) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hard Scifi: Végre egy anime, ami realisztikusan mutatja be a nagytávolságú űrutazásokkor fellépő időtorzulást.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#989) bandiras2 válasza Triangulum (#982) üzenetére


bandiras2
senior tag

Láttam. Még fateromnak is megmutattam, oda volt tőle meg vissza, szereti a sci-fi-t az öreg. Én is odavoltam tőle:D De már írtam erről pár oldallal előbb.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#990) Móci


Móci
addikt

Fantasy rajongók figyelmébe! :D
Ma megnéztem a Record of th Lodoss War című sorozatot. Vagyis az egyiket (TV).
Ugyanis létezik egy OVA ( kb. 13 rész) és egy TV sorozat (27 rész). Aki még nem nézte meg őket, az kezdje az OVA-val, bár történet szempontjából kevés átfedés van a kettő között, maximum a szereplők ugyanazok néhány újjal kiegészülve. Ez sokszor bosszantó, de a hangulat kárpótol érte. :D :D A történet dióhéjban: Létezik egy, a földrésztől elszakadt és 'átkozott' sziget, Lodoss. Ezt az elszakadást Marfa (a teremtés istennője) és Kardis ( a pusztítás istennője) háborúja idézte elő, de a háború végén egyenlő erejük miatt elpusztították egymást. Jelenleg Lodosson emberek, elfek, törpék élnek viszonylagos békében. Azonban Lodoss mellett fekszik egy apró kis szigetecske, a gonosz Marmo. Az ott uralkodó császár, Beld meg akarja hódítani Lodosst, de ennél nagyobb veszély az, hogy Wagnard, az őrült főpap életre akarja kelteni Kardist... Ezt nem hagyhatják a jó erői, így útra kel egy kis létszámú csapat, hogy megmentese Lodosst. No, több poént nem lövök le! :D
A főhös egy buzgó, önfejű 'lovagjelölt', akivel nem tudtam megbarátkozni a sorozat elején, hiszen annyira balf@sz, hogy az már fáj. Hálisten a végére már összeszedi magát... ami leginkább állandó társának, Deedlitnek, a bájos elf nőnek köszönhető. A csapatban találunk még egy papot, egy törtpe harcost, egy tolvajt és egy varázslót.
A szereplők jellemi sztem jól kidolgozottak, az anime eléggé akciódús, és végre kedvenc fantasy elemeim is előfordulnak benne, amiket sajnos egyetlen élőszereplős filmsorozatban sem lehet látni (vajh miért? nem értem ezeket a hálivúdiakat.... :F):: elfek, sötételfek, ős-sárkányok, goblinok, orkok, mágia...
Szóval minden együtt van egy remek szórakozáshoz, és ami a legfontosabb, hogy happy endel zárul a sorozat!
Aki kedveli a fantasyt, vagy csak egy jó kis anime-re vágyik, ne hagyja ki!
Remélem nem hagytam ki semmi lénygeset, s nem írtam baromságot.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#991) L3zl13 válasza Móci (#990) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Igen, RoLW szerintem is alap. Elég sok helyen adták is már a TV-ben. Méghozzá érdekes módon az OVA-t.
Ha jól emlékszem itt kerültem először szembe az animés elf ábrázolással. :DDD

Happy End: Szerencsére ez azért annyira nem ritkaság a saját kategóriájában.

Aki hülye, haljon meg!

(#992) Móci válasza L3zl13 (#991) üzenetére


Móci
addikt

Nekem sincs bajom az anme-s elfekkel, csak az nem tetszett, amikor a TV sorozatban Deedlit itta a bort, a füle meg össze - vissza járt közben...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#993) bandiras2


bandiras2
senior tag

Elkezdtem a Hellsinget. Kár hogy a rendőrlánynakle kellett a gyönyörű kék szemeit cserélni vörösre. Egyébként nem rossz.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#994) bandiras2


bandiras2
senior tag

Hellsinggel végeztem. Nem volt rossz, folytatást szívesen venném. Most éppen semmit nem tudok nézni, mert egy haver feljumperelte a 200-as winyámat 32 Gb cap limitre, és semmit sem tudok róla leolvasni, csak getdatabackel. 160 Gb anime és némi más hiccent el. Úgyhogy nézem újra az evangeliont:O(én szegény.):P

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#995) anyonyimus válasza Móci (#985) üzenetére


anyonyimus
tag

Bocsi,hogy csak most válaszolok,de időm picit kevés volt...

Szóval:
Az általad kért figukból csak az NGE-s Rei-ben volt biztos az eladó,egy 17 cm-es szobrocskát tud szerezni.(Nem mozgatható) árban kb 4 guriga lenne.A többit is megnézi,de semmit se igért biztosra,kedden tudok rendelni ill érdeklődni

Aláirtam,kéremszépen..

(#996) Móci válasza anyonyimus (#995) üzenetére


Móci
addikt

Köszi, hogy megnézted, sztem még várok, hátha lesz másik figura... :D
Ha mégse, nos akkor majd beszélünk Rei-ről... :D
A mozgathatóság nem kérdés, hiszen nem játszani veszem. :D:D:D:D:D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#997) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Hali mindenkinek!
Én még nem olyan régóta élek anime-lázban, de mióta elkezdtem nézni a NGE-t azóta nagyon.:D Szóval ha még nincs meg a 10 ember a NERV-es pólóra, akkor én is vevő vagyok egyre.
Amúgy mit érdemes megnézni? Eddig megvolt a Ghost in the Shell, Ninja Scroll, Ah! my Goddess, Appleeseed, Akira, Vampire Hunter D (aszem). Most pedig sorozatokat nézek: Slayers, Full Metal Panic, Yu Yu Hakuso és természetesen Neon Genesis Evangelion.:o
Szal mivel folytassam? A Those Who Hunt Elves, és az NGE múvik (Death and Rebirth, End of Evangelion) már be van tárazva, de mivel még elég kezdő vagyok a témába így nem tudom, hogy mit érdemes megnézni, mi számít ún. alapműnek.

(#998) Sir Pocok válasza #PeTeY# (#997) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Következő sorozatok megtekintése szerintem erősen ajánlott:

Cowboy Bebop
Hellsing
Trigun
Gungrave
Berserk

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#999) anyonyimus válasza #PeTeY# (#997) üzenetére


anyonyimus
tag

Szerintem a komplett NGE sorozat alapmű...Ezen felül szinte mindenhol alapnak tekintik a GITS-et és az Akira-t.

Aláirtam,kéremszépen..

(#1000) taltos


taltos
senior tag

Cowboy Bebop

Ezredik post! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.