Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42401) oriic válasza KaitouP (#42397) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sword Art Online The Movie: Ordinal Scale sztorija után játszódik az Alicization. (A film ugyebár pedig a Mother's Rosario után játszódik)

Live-Die-Respawn

(#42402) Darth_Revan válasza oriic (#42401) üzenetére


Darth_Revan
veterán

A Film nem original story volt? Vagy sikerült egy fajta kiegészítésként beilleszteni a történetbe?

(#42403) oriic válasza Darth_Revan (#42402) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alicization 1. részében szóba jött az Augma, ami ugye a movie-ban volt, csak ezért gondolom, hogy az is beletartozhat a sztori-line-ba.

Bár mondjuk régen láttam már a filmet, nem emlékszem belőle mindenre.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42404) KaitouP válasza oriic (#42401) üzenetére


KaitouP
veterán

+ Maxxy10 Rendben, köszi, pótolom akkor! :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42405) KaitouP válasza oriic (#42395) üzenetére


KaitouP
veterán

Na megnéztem én is éppen most, meglepő, de tetszett. :)
Azért lenne egy kérdésem, amit (egyelőre) az előzmények ismeretének hiányában nem teljesen értek.

Mi volt ez a nagy korszak/világ váltás a rész közepétől? Kirito volt ott is és itt is, de nem igazán világos hogy itt rajta kívül mi az összekötő kapocs.

Egyébként WTF, 47 perces rész, ilyet se láttam még.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42406) oriic válasza KaitouP (#42405) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dupla resz volt a kezdes, azert volt ilyen hosszu. Az elso fele a VR vilagban jatszodik a masodik a valo eletben. Benne van a reszben hogy mi is az, mert azon melozik a srac.

Live-Die-Respawn

(#42407) KaitouP válasza oriic (#42406) üzenetére


KaitouP
veterán

Áhá, világos. :) A való élet az feltűnt nekem is, egyedül az először még középkori világ, aztán utána a GGO -hoz hasonlító lövöldözős móka nem volt tiszta, de akkor már vágom. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42408) oriic válasza KaitouP (#42407) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A lövöldözős az a GGO volt valóban, ott játszottak Kiritoék a többiekkel, aztán a való világban volt találka, ahol beszéltek arról min dolgozik.

Live-Die-Respawn

(#42409) F34R válasza bandiras2 (#42390) üzenetére


F34R
nagyúr

Battya nem csak az Index jott meg, hanem a Railgun is meg Accelerator is kapott kulonallo sorozatot...

[ Szerkesztve ]

(#42410) atok666


atok666
őstag

Ez a masodpercenket 5cm nagyon ott van grafikaban :Y

Atok

[ Szerkesztve ]

(#42411) bandiras2 válasza atok666 (#42410) üzenetére


bandiras2
senior tag

Korai műve. Azóta fejlődött, és más stílusban is kipróbálta magát. Tessék, itt egy másik műve, ha grafikát akarsz látni:
[link]
Egyébként neki lehet állni az életművének, minden egyes műve audiovizuális cukorka.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42412) bandiras2


bandiras2
senior tag

Worlds gonna collide: [Isekai quartet]
Na ez valami állatság lesz...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42413) unclefucka


unclefucka
senior tag

Irozuku Sekai no Ashita kara

Ez jó fajta cucc!

Az első képkockák után máris a Glasslip jutott eszembe. És nem véletlenül. Mindkettő a P.A. Works műhelyéből került ki.

Innentől kezdve nem kell magyarázni, hogy az animáció mennyire jó. Fantasztikus!

A Glasslip-nek nem volt valami nagy a története, de az animáció elvitte a hátán, többszörösen.
Ha ennek egy hajszálnyival is jobb lesz a története -márpedig erre minden esély megvan-, akkor ez remek sorozat lesz a szezonból! :K

Goblin Slayer

Elkezdtem nézni, de basszus az nagyon durva, ahogy azt a kis csapatot elintézték, ez a fajta erőszak kezd egy kicsit sok lenni nekem. Öregszem, na. :B

A többi cím, amit nézek magától értetődő, még nem kezdtem bele az összesbe.

Viszont az gáz, hogy az Index-et nem fordítják többen és az egyetlen normális sub-ra ennyit kelljen várni. :((

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#42414) oriic válasza unclefucka (#42413) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Goblin Slayer ahogy olvasom alapból ilyen, sok gore meg erőszak van benne, nem az a tipikus fantasy móka.

Egyelőre első rész egész jó volt, meglátjuk folytatásban mit hoznak össze.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42415) unclefucka válasza oriic (#42414) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ha nem minden részben és nem ilyen szinten van benne erőszak, akkor nézem. Ha meg durvább lesz, akkor droppolom.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#42416) Hintalow válasza unclefucka (#42415) üzenetére


Hintalow
senior tag

Durvább talán nem lesz (persze ízlések és pofonok) nem alábbhagyni sem igazán fog. (olvasom már egy ideje a mangáját)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#42417) KISDUCK válasza Hintalow (#42416) üzenetére


KISDUCK
addikt

Részemről belefért volna még egy nagy csipet brutalitás. Néhány harci jelenetet mutathattak volna teljes egészében.

(#42418) F34R


F34R
nagyúr

Egyaltalan nem durva, mondhatni softcore... azt vartam hogy darabjaira hullanak. :DDD

Persze akkor mar nem fantasy ;]

(#42419) oriic válasza F34R (#42418) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is nem gore-hentai a cucc. ;]

Live-Die-Respawn

(#42420) KaitouP válasza unclefucka (#42413) üzenetére


KaitouP
veterán

Goblin Slayer -t én is megnéztem tegnap egy haver ajánlására, nem volt rossz, de nem is estem hanyatt tőle. Az animáció nem igazán acélos, túl gyorsan is haladt a cselekmény az első részben, de a gore részével nem volt bajom, Mirai Nikki, Elfen Lied még durvább talán.

Mondjuk a csajt megerőszakolós jelenet az fájt, az ilyesmire érzékeny vagyok, a f*rkát vágnám le annak aki ilyet tesz egy nővel, és akkor még enyhe voltam. :((( Jó, ez egy anime, fikció, stb., elkalandoztam. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42421) unclefucka válasza KaitouP (#42420) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nekem is azzal a részével volt "bajom".
A szöszit legalább nem gyalázták meg. És nagyon remélem, hogy senki mást sem fognak.
Az ellenség persze hadd hulljon, azzal sose volt bajom. :))

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#42422) KaitouP válasza unclefucka (#42421) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor pacsi. :R Nem szeretem az ilyesmit, hiába fikció, egyből dühbe jövök ha ilyesmit látok.

De az ellenfél vérfröcsije mehet bőséggel. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42423) unclefucka válasza KaitouP (#42422) üzenetére


unclefucka
senior tag

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#42424) Deck


Deck
titán

Nem is tudtam, hogy van ilyen topik :Y Sziasztok akkor! :C

Tudnátok ajánlani elgondolkodtató, drámai, mesterműveket? Pl Death Note, Serial Experiments Lain.

Köszi előre is! :R

PS5

(#42425) Mister_X válasza Deck (#42424) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Steins;Gate - Steins;Gate 0, ebben a sorrendben.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42426) consono válasza Deck (#42424) üzenetére


consono
nagyúr

Lain :) Meg kellene nézni újra, nagyon szerettem az az animét...

"In God we trust. All others must bring data"

(#42427) Deck válasza Mister_X (#42425) üzenetére


Deck
titán

Köszi! Meglesem :R

PS5

(#42428) Dluinet válasza Deck (#42424) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Neon Genesis Evangelion (megtekintési sorrend)
code geass (fordulatos történet, mint a Death Note)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42429) Synthwave válasza Deck (#42424) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy kupaccal biztos. Majd idekanyarítok valamit.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42430) KaitouP válasza unclefucka (#42423) üzenetére


KaitouP
veterán

(#42424) Deck

Elgondolkodtatónak Ghost in the Shell (az 1995 -ös film), mindenképpen.
Drámainak meg Shigatsu wa Kimi no Uso. Ha érzékenyebb vagy (egyáltalán nem szégyen), akkor zsepi bekészít (eleinte még nem fog kelleni). Nálam volt kis pityergés. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42431) Deck válasza KaitouP (#42430) üzenetére


Deck
titán

Ghost in the Shell, ezt elis felejtettem igaz. Másikra is rálesek. Köszi! Vannak megható animék mikor a zsepi is előkerül és nagyon átlehet érezni a dolgot :)

Dluinet: NGE még régen megvolt, Code Geass-re is rálesek. Köszi neked is!

Leírom amiket ajánlotok aztán majd nézem is őket ;)

PS5

(#42432) KaitouP válasza Deck (#42431) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha Budapesti vagy, a Pólusban nagyvásznon vetítik nemsokára a 95' -s GitS -t: [link]

Ilyenkor sajnálom hogy nem ott élek (még?). :( Én ki nem hagynám a helyedben. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42433) Deck válasza KaitouP (#42432) üzenetére


Deck
titán

Kaposvári vagyok szóval kimarad. Bár szívesen utazok mindig Pestre :)
Te se Pest közelében vagy?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#42434) Maxxy10 válasza Deck (#42424) üzenetére


Maxxy10
addikt

Micsoda? Legjobb topic :D

Ajanlom figyelmedbe az Acca 13-at en szerintem mestermu egyszeruen zseni a keszitoje

(#42435) KaitouP válasza Deck (#42433) üzenetére


KaitouP
veterán

Utazni én is szívesen utazok, és egész sokat is (mihez képest nyilván), de nem, elég távol vagyok BP. -től. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42436) Totheground válasza KaitouP (#42435) üzenetére


Totheground
addikt

Wanna compete? :DDD

Egyébként van valami érdemleges ebben a seasonben? Valahogy az elmúlt egy évben nem néztem semmit a friss filmeken kívül. Kivéve persze az úgyis tudjatok mit.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42437) Cheesus válasza KaitouP (#42432) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi, szégyenszemre én még nem láttam a filmet, de akkor ez egy remek alkalom lesz :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#42438) Synthwave válasza Cheesus (#42437) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak akkor, ha az eredeti japán hangsávval vetítik. Az angol és a magyar = cringe over 9000.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42439) KISDUCK válasza Synthwave (#42438) üzenetére


KISDUCK
addikt

Pajtás, ott a linken az idevágó infó, ha nincs facebookod akkor idemásolom:

"Anime Filmklub minden hónapban egy alkalommal a Pólus Mozi legnagyobb termében, 120m2-es mozivásznon! A filmeket digitálisan felújított kópiáról vetítjük, eredeti (japán) nyelven, magyar felirattal.

2018. október 16. 19:00
The Ghost in the Shell (1995) - Páncélba zárt szellem"

Ha pesti lennék én se hagynám ki, nagy vásznon az a látvány igen adná.

(#42440) Synthwave válasza KISDUCK (#42439) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nademennyié?

Mondjuk sosem voltam híve sokezreket moziért fizetni, amikor otthon százszor komfortosabban tudom nézni ingyé a Blu-rayt. Jelen esetben meg már láttam is egy párszor az ominózus filmet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42441) Darth_Revan válasza Synthwave (#42440) üzenetére


Darth_Revan
veterán

"ingye a blurayt"

Na de azt a BD-t egyszer meg kell venni es egy 12 reszes sorozat 15k korul van BD-n :U

(#42442) KISDUCK válasza Synthwave (#42440) üzenetére


KISDUCK
addikt

(#42443) F34R válasza Synthwave (#42440) üzenetére


F34R
nagyúr

Addig oruljunk amig itthon nem buntetik a p2p-t. Akkor biztos sokat apadna az animenezok szama is.

(#42444) KaitouP válasza Totheground (#42436) üzenetére


KaitouP
veterán

Wanna, de felesleges, ha összemérjük, akkor az én 200~ km -em kb. annyi, mintha én a szomszédban lennék, és csak átugrok a fővárosba. :DDD Mondjuk valamivle több mint 2 óra vonatút, egyáltalán nem vészes.

(#42437) Cheesus

Akkor gyorsan pótolni a moziban! :K Nekem ez volt az első anime -m, és ez is húzott be azok világába. :)

(#42440) Synthwave

Bőven baráti ár az egy ilyen mozizásért. Én adnám a kétszeresét is érte, ha lenne alkalmam elmenni rá.
Fasza dolog otthon mozizni, de messze nem moziélmény az, milliós hangrendszerre, meg 60-70-80" -os tévére meg elég keveseknek van pénze. Márpedig, ha otthoni mozizás, akkor az valahol ott kezdődik.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42445) Cheesus válasza KaitouP (#42444) üzenetére


Cheesus
senior tag

Meg is van véve a jegy, el is csábítottam rá még a haverokat is :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#42446) KaitouP válasza Cheesus (#42445) üzenetére


KaitouP
veterán

Helyes, előre is jó szórakozást, és én személy szerint várom a részletes véleményt a filmről. :K Valószínű, hogy elsőre nem minden lesz majd kerek, és meg kell nézned mégegyszer, de ha tetszeni fog, akkor ezt amúgy is meg fogod majd tenni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42447) Synthwave válasza F34R (#42443) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az eddig látottak mellett még több, mint 200 nézetlen sorozat-OVA-movie-kutyafüle van vinyón, szóval egy időre be vagyok biztosítva. : D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42448) Synthwave válasza KaitouP (#42446) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyik legdurvább intro, bármiben, ever.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42449) KISDUCK válasza Synthwave (#42448) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én [ezt]a verzíót szoktam megnézni belőle, a zenéhez igen adja a "klip".

[ Szerkesztve ]

(#42450) KaitouP válasza Synthwave (#42448) üzenetére


KaitouP
veterán

+1. Adom és imádom level 999 végtelen. :K :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.