Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42701) KaitouP válasza oriic (#42696) üzenetére


KaitouP
veterán

Folytasd! :D Én ma néztem meg a harmadik részt, azt kell mondjam hogy ez részről részre jobb. :DDD

Idézek egy sört a harmadik részből, és ha esetleg megnézted, majd érteni fogod: GO GO GO GO GO A GO A GO A GO GO GO A GO :))

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42702) F34R


F34R
nagyúr

Felultem en is a Goblin Slayer vasutra..... Siman hozza az Overlord szintjet nezhetosegben (foleg, hogy a masodik es harmadik evad egy kalap szart nem er) Tobb reszlet kellett volna, de ennek ellenere is a szereplokkel nem volt kulonsen nagyobb baj. Igen Orcbolg szemelye szogegyszeru, de igy is nagyszeru :DDD Csakis akkor ajanlott nezesre, ha meg voltal elegedve az Overlord elso evad szinvonalaval, maskepp csalodas lesz. Kivancsi vagyok a next season-re vajon meltoan folytatjak vagy kaszaszeru lesz mint jonehany folytatas?

(#42703) Totheground


Totheground
addikt

ラブライブ!サンシャイン!!The School Idol Movie Over the Rainbow

Az egesz ku**a nap szenvedtem melo kozben, se twitter, se 4chan, se semmi, nehogy valaki ellojon valami spoilert.
Megerte.
Az uj szamok istentelenul jok, es az amit a film elorevetit, tultolja a legvadabb elvarasaimat is.
Meg mindig van vagy 10 ingyenjegyem, uh kovetkezo kor holnap. :C

n + 1 / 10.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42704) Nova96 válasza Aljasvip (#42699) üzenetére


Nova96
őstag

Be is fejeztem, tartom az álláspontom túl hype-t túl sok szép csillivilli,cuki dolog volt benne.
Sötétebb stílusbban talán jobb let volna, de nekem alapból a történet, nem volt egy nagyszám,de
a karakter és szerelmi szálak kiemelekedő volt, ez egy elég nagy pozítiv volt. Nekem egyedül ez vitte tovább az egész történetet. :)) Ennek ellenére egy nézést megérdemel,de semmivel se több szvsz, de hátha ez egy új írány és lesznek értelmes érzelmi fejlődésg anmében...hátha...nagy álom. :DDD

(#42705) Aljasvip válasza Nova96 (#42704) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nah, örülök, hogy tetszett.
Nekem a világa is tetszett, a végén lévő csattanó miatt pedig megér mégegy megnézést majd...

Ha karakterfejlődésre vágysz, akkor szerintem a Steins;Gate (eredeti) tetszeni fog, valamint a mostani évadból a Bunny Girl Senpai-t ajánlom.

(#42706) Nova96 válasza Aljasvip (#42705) üzenetére


Nova96
őstag

A tetszes túlzás ,elvitte a hátán a karakter fejlődés és a szerelmi szál. Ez azért kevés hozzá.
Steins;gate megvolt , majd Bunny-t nézem lassan.

(#42707) Synthwave válasza Nova96 (#42694) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42708) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok lusta vagyok utána nézni, de Fairy Tail. Most Mavis elmondta legutóbbi két részben, hogy mi történt anno közte és Zeref között, de én már nem emlékszem rá, hogyan tud egyáltalán a csaj beszélni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42709) KISDUCK válasza oriic (#42708) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem néztem még meg az újabb részeket, de mangát egy darabig olvastam. Mavis ugye szellem és a nagy mágia játékokon is beszélt a céh tagokkal plusz Canának (asszem így írják) még kölcsön is adta az egyik overpower tündér mágiát. Szóval Mavis sztorizhat.

(#42710) Nova96 válasza Synthwave (#42707) üzenetére


Nova96
őstag

YES!
Ez és sok hasonló hiányzott a mangából. :K

Bár nem értem a képpel mit üzensz. :DDD

(#42711) oriic válasza KISDUCK (#42709) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arra emlékeztem hogy korábban is felbukkant már, csak arra nem, hogy konkrétan, mégis hogyan. :D

Live-Die-Respawn

(#42712) Maxxy10 válasza oriic (#42711) üzenetére


Maxxy10
addikt

A fairy tail zero pont róla szól, érdekes előzmény sztori

(#42713) oriic válasza Maxxy10 (#42712) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lattam azt is, de mikor volt az mar:D

Live-Die-Respawn

(#42714) unclefucka


unclefucka
senior tag

Most, hogy megnéztem a 14. részt Rimuru történetéből, egyértelmű, hogy még 24 részbe sem fog beleférni a teljes sztori, ami amúgy nem meglepő.
Az viszont már most látszik, hogy jönnie kell a második évadnak. Ezt a manga eddig lefordított 50 fejezetének elolvasásából és az anime alatt eddig bemutatott/felvillantott szereplőiből lehet következtetni.

Ugyan teljes spoiler-ben vagyok, de még mindig ezt várom hétről-hétre a legjobban.

Ez alól az képezne kivételt, ha folytatnák a Suminoe testvérek kalandját. :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#42715) mike1334


mike1334
veterán

Üdv.

Először egy ajánlás, hogy ne üres kézzel jöjjek:

Aggretsuko

Retsuko egy 25 éves irodista vörös panda, aki a munkahelyi stresszt karaokebárokban vezeti le death metal dalok éneklésével.

Egy részt néztem eddig, elég elborult, irodistáknak ajánlott :D

Tudtok ajánlani olyan sorozatot, ami a sima hétköznapi, japán városi életről szól? Nem mágikus, se semmi fantasztikus elem, tehát olyan slice of life féle dolog, amiből meg lehet ismerni kicsit a modern japán városi életet. Az nem gond, ha humoros (sőt), de ne legyen nagyon elvont, eltúlzott a humor.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42716) unclefucka válasza mike1334 (#42715) üzenetére


unclefucka
senior tag

Üdv!

Ramen Daisuki Koizumi-san
Ahogy a neve is sugallja, ez első sorban a ramen-ezésre koncentrál, de arra nagyon. :K

Gin no Saji és a második évada!
Ez inkább a vidéki életet mutatja be és, hogy miért menekülnek ide az emberek (gyerekek), ellenben eszméletlen poénok vannak benne, a való élet keserűsége mellett.

Hataraku Maou-sama!
Ez történik, ha a sátán ide menekül és dolgoznia kell, hogy megéljen... :DDD

Otaku ni Koi wa Muzukashii
Az otaku kultúra beilleszkedése a hétköznapi mókuskerékbe, meg egy kis rom-com. :))

Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku o Ketsui Shimashita
Alapszabály: Ha egy animének hosszú címe van, az már csak jó lehet (vagy nem). :D
Ez arról szól, hogy mit csinálnak a -kardforgató- hősök, ha már nincs kit lemészárolni, mert minden szörnyet kinyírtak, illetve majdnem...

Romantikus slice-of-life -ot direkt nem írtam be, ha olyan is érdekel, akkor linkelek azt is. ;)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#42717) mike1334 válasza unclefucka (#42716) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :) Egyelőre ennyi elég lesz :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42718) Synthwave válasza mike1334 (#42715) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Best of slice of life/iyashi kei Volume 1, linkekkel együtt, csak neked:

[link]

[link]

(némelyik cím szerepel mindkét linken)

+ Omoide Poroporo

Aa! Megami-samáról kicsit bővebben: [link]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42719) mike1334 válasza Synthwave (#42718) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :)
amúgy kíváncsi vagyok, hogy mennyire "valósághűek" ezek az animék. Valamelyik csatornán elkaptam pár hete egy doku filmet japánról, elég nyomasztónak tűnik ott az élet néha..ez a túlszabályozottság/engedelmesség, kényszeres udvariasság biztos nyomot hagy a lelkükön..erre lennék kíváncsi...mondjuk az animék/mangák gondolom pont azért népszerűek, hogy legalább addig kiszakadjanak ebből a világból amíg ezt nézik/olvassák, így nem biztos, hogy lesz pont ezt az életet bemutató anime..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42720) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Inugami-san to Nekoyama-san
WTF jött szembe a youtube-on :D 12 rész, 3 perc per rész + ova, de érdekes cuccnak tűnik :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42721) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Koveti valaki ezt a szezont? Van valami amit erdemes nezni? (akcio, scifi, fantasy)

Live-Die-Respawn

(#42722) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Én ezeknek adok egy esélyt:

-Boogiepop and Others
-Dororo
-Magical Girl Spec-Ops Asuka
-Revisions

(#42723) bandiras2 válasza mike1334 (#42719) üzenetére


bandiras2
senior tag

Kicsit fantasy beütésű, de javaslom a Flying witch anmét. Kisvárosi boszorkánycsaj és a beilleszkedése a mugli környezetbe.
Béke, nyugalom, kellemes hangulat, család, barátok, és néhány hülye helyzet. Feltétlen!
Elkezded, és csak nézed. Nem történik semmi, de te csak nézed tovább, és élvezed. És csak nézed. Bárcsak hosszabb lenne.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42724) consono válasza oriic (#42721) üzenetére


consono
nagyúr

Mik vannak egyáltalán ebben a szezonban? Hol lehet megnézni? Így, hogy vége a Goblin Slayernek jó lenne valami váltó sorozat :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#42725) oriic válasza consono (#42724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anichart.net csak lusta voltam keresni rajta.:D

Live-Die-Respawn

(#42726) F34R válasza oriic (#42721) üzenetére


F34R
nagyúr

Mob Psycho 100 II
Tate no Yuusha no Nariagari
Boogoepop wa Warawanai
Date A Live III
Piano no Mori II

Azt meg hogy mast fogok-e nezni mellette az jo kerdes.. szerintem sokkal tobbet fogok, csak induljon be rendesen.

(#42727) consono válasza oriic (#42725) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi, meglesem!

"In God we trust. All others must bring data"

(#42728) oriic válasza F34R (#42726) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg, folytatódika Mob Psycho. :C

Live-Die-Respawn

(#42729) Totheground


Totheground
addikt

Feldobtak az elso 7 percet az LL moviebol (aminek 80%-a egy szam :DDD )
[link]

Illetve az egesz Hop? Stop? Nonstop!-ot, ami az elozetesben is benne volt.
[link]

Eddig 4szer volt meg, de nem eleg. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42730) bandiras2 válasza Totheground (#42729) üzenetére


bandiras2
senior tag

A kidolgozás szintje... Ahogy a tömegjelenetekben a "statisztákat" kezelik és mozgatják... Életszerű.
Nagyon megcsinálták. És amilyen életérzést áttol csak ez a pár perc... Szinte késztetést érzek moziban megnézni. Neeeem, nem ülök fel a vonatra, de ez...
Zeneileg is nagyon ott van, a Sunrise nagyon betalált a Gundam Unicorn OST-vel, és azóta nem hajlandóak lejjebb adni a minőségből(lehet hogy volt korábbi is, de nem vagyok képben).

Éljen a LL, mert olyan bőséget teremetett a SUNRISE-nál, hogy van pénz mindenre! Most jelentettek be egy új Gundamot! [link]
Minden projektre van pénz, és lehet kockázatot vállalni, mert a LL létbiztonságot ad a risky projekteknek is!
Ezúton is köszönöm az összes rajongónak!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42731) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Najóvammosmá!
Nem hiszem el, hogy nincs magyar a szerkesztők között! XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42732) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Kicsit off de talán tudtok segíteni!

Keresnék egy grafikai stúdiót ahol vállalnak egy anime karakter megrajzolását valós képek alapján
Valószínű hogy inkább külföldön találnék ilyet de nem tudok hogyan keressek rá.

(#42733) Maxxy10 válasza pruzsi (#42732) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szerintem egy 3D animálassal foglalkozó cég is jó lenne
De nem hiszem,hogy olcsó lenne..

(#42734) Totheground válasza bandiras2 (#42730) üzenetére


Totheground
addikt

Inkabb az a durva, hogy a LL (leginkabb a Sunshine ugye) mennyire osszefonodott Numazuval es mennyire megvaltoztatta azt. A turizmus durvan megnott, es akkor ott vannak az olyan dolgok is, amikor crowdfundingban tobb mint 50 millio yent szedtek ossze uj csatornafedokre, amik kozott van par LL verzio is (nem veletlenul van olyan hangsulyosan ott az a csatornafedel a klippben, az is a project reszekent kerult oda [kép]). Vagy epp az amugy teljesen kieso, es valszeg max nehany helyi altal latogatott Awashima shrine, ami Januar elsejen peldaul meglepoen sokakat vonzott (tobbek kozt engem is :DDD ). A varosban kb 10 metert nem lehet megtenni, hogy az ember ne fusson bele a LL-ba, de meg az 5 csillagos hotel recepciojan is ilyenek vannak. Es erre a movie ratesz meg egy fokozattal, ugyanis betettek par valodi Numazui lakost a hatteremberek koze, amin mar tenyleg leolvadt az agyam. :DDD

Persze penzt is sokat termel, 2018ban a LL volt messze a legprofitabilisabb franchise. Mondjuk engem mar leginkabb a 3D resze erdekel, amelle csak kiegeszito anyag a film/anime. :K

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42735) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Mégegy Gundam bejelentés!]
Mikazuki fia úgy tűnik örökölte apjától a hivatását.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42736) F34R válasza bandiras2 (#42735) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez a Gundam Iron-Blooded Orphans folytatas?

Ha igen akkor nice :R :C

Kozben researchet vegeztem.. a ket evad koze esik..

Kidou Senshi Gundam: Tekketsu no Orphans - Uror Hunt

[ Szerkesztve ]

(#42737) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Nem is tudtam,hogy új Code Geass érkezik februárban 😀😱

(#42738) F34R válasza Maxxy10 (#42737) üzenetére


F34R
nagyúr

Az viszont Movie lesz nem pedig TV-series, sajnos :(.

(#42739) oriic válasza F34R (#42738) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talán ha sikeres lesz, kapunk sorozat folytatást is.

Live-Die-Respawn

(#42740) Darth_Revan válasza Maxxy10 (#42737) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Film, ami a Film Code Geass történetét viszi tovább, azaz több módosítás lesz a sorozathoz képest (pl Shirley Fenette életben van).

(#42741) Maxxy10 válasza Maxxy10 (#42722) üzenetére


Maxxy10
addikt

Az idei szezonból :
Revision es Dororo eléggé jók voltak azokat biztos folytatom

Boogiepop and Others: az első rész után nem győzött meg de ez még változhat egyenlőre várom, hogy lemenjen pár rész

(#42742) F34R válasza Maxxy10 (#42741) üzenetére


F34R
nagyúr

Helyes, egy resz utan amugy sem lehet velemenyt formalni. :D

(#42743) bandiras2


bandiras2
senior tag

Kouya no Kotobuki Hikoutai
Ep 1 review.
Mivel hogy első epizódról van szó, nincs mit spoilerkedni.
Girls und panzer repcsikkel.
A karakterek közül egyik se tudott megfogni, max felbosszantani, bármely oldalt nézzük. Mindenki hülye.
A "dodónál" majdnem dobtam, de egyenlőre kitartok, csak még nem látom hogy miért nézzem. Kap 2 részt hogy összeszedje magát.
Próbálom feltenni a Gund panzer szemüveget, mert erényei is vannak a műsornak:
Műszakilag nagyon rendben van! A repülés előtti ellenőrzés, a szárnymechanizáció, a pilótafülkés felvételek nagyon adják. A bemutatott manőverek nem esnek kívül a fizika hatókörén, és a bemutatott mutatványok máshol, másképp, de hasonlóan megtörténtek, még a talajközeli felrántás is:
A 6 napos háborúban ugyanezt bemutatta egy arab mig, illetve koreában egy P51 mustang. A mig szó szerint a hajtómű által felvert homokviharból emelkedett ki full forszázson, a P51 meg szögesdróttal a farkán ment haza. A repülőgéphordozó léghajó se mese, a két világháború között biplánokkal, de létezett a US airforce kötelékében egy. Másképp, máshogy, de amit látunk, az létezett.

Légiharc. Reális, a manőverek kivitelezhetőek, ami viszont kiborított, hogy a kislányok G ruha nélkül seggelnek a gépben, és mosolyogva nyomják a 7+G manővereket. Nem űrtechnika, a világháborúban már létezett. Jó, tudom, a kecses formáikból semmi se látszana a ruha miatt... Na nem mintha megnyerte volna bármelyik is a tetszésemet. A gépeik inkább.
A sérülési modell jó, de látom a burkolat alatt a plot armort.
A kapitányról már beszéltem... Az első tiszt szintén közveszélyes idióta. A csaposnak több esze van mint az egész kócerájnak a légvédelmiseket is beleértve.

Karakterdesign. Na arról még nem is beszéltem. A májercsávók 2D technikával jók voltak, amíg voltak... A lányok viszont az új Berserket idézik. Nem egy Fate Zero.

Ha nem szedi össze magát, vagy nem lesz legalább szórakoztató, akkor kuka lesz. Uwe Boll nak is megvannak a rajongói, de ezt még csak azért se lehet szeretni hogy mennyire szar. Viszont bosszant hogy ennyi energia befektetéssel mennyivel jobb is lehetne. Volt néhány pillanat, amikor nagyon adta a Balukapitány feelinget.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42744) F34R válasza bandiras2 (#42743) üzenetére


F34R
nagyúr

Jujj ez mar MAL boritorol is iszonyat CGI 3d :F
En imadom az animeket es egyre jobban elszomorit, ha valami igy van abrazolva.
Persze vannak jok (Blame, Sidonia leginkabb tortenetileg) de akkor is ruhellem.
Biztos hogy olcsobb eloallitani, vagy valami mas lehet benne erre meg nem jottem ra.

(#42745) bandiras2


bandiras2
senior tag

Otona no Bouguya-san
Ha van egy felesleges órád, akkor ess neki!
12x4 percnyi cukormázas hülyeség. Mese a perverz páncélkovácsról, aki speciális armor set-eket gyárt, főleg nőknek. Az alkotók nem voltak restek elvetni a sulykot a hülyeséggel, full 8 bit Final Fantasy RPG hangulat.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42746) unclefucka válasza bandiras2 (#42743) üzenetére


unclefucka
senior tag

"Girls und panzer repcsikkel."

Engem már ezzel megvettek. :D
Nézem is. :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#42747) unclefucka


unclefucka
senior tag

Domestic na Kanojo

Az első rész jól megalapozza azt a bonyolult helyzetet, amibe főhősünk keveredik. Ez már most -nagyon- jónak ígérkezik, remélem nem ez lesz az egyetlen "akció-jelenet". :B :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#42748) Maxxy10 válasza unclefucka (#42747) üzenetére


Maxxy10
addikt

Kérdés,hogy mennyit dolgoz fel a mangabol

(#42749) unclefucka válasza Maxxy10 (#42748) üzenetére


unclefucka
senior tag

Remélem minél többet! Az a tapasztalatom, hogy a manga verzióban sok jó dolog történik.
Ha elég szaftos a cselekmény és nem kapok belőle eleget, akkor elkezdem a mangát is. :D

Szerencsére, ha nem is az egészet, de azt a "keveset", amit igen, azt legalább hűen szokták feldolgozni az anime változatban.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#42750) bandiras2 válasza unclefucka (#42746) üzenetére


bandiras2
senior tag

gondolom mostmár láttad. vélemény?
mikor bingóra csörgött a vekker, és ahelyett hogy 3 sec alatt kitárazott volna inkább elszakadt és hazanent... na ott nagyon kiakadtam. épeszű instruktor nem tanít ilyet pilótának. az amcsiknak is azt tanították, hogy eressz néhány golyót a menekülő zero után. ha nem is gyullad ki, de nincs öntömítő tankja, nem jut haza, holnap nem fog visszajönni.
nem tudok izgulni a karakterekért. zsigerekben zavar hogy lányok mennek harci bevetésre, de nem érzek semmi egyebet. nem fogtak meg a lányok.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.