Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41151) Mister_X válasza Nova96 (#41149) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kokkoku talán a szezon legjobbja (populáris vonalon), remélem, hogy az utolsó Amazon licenszes sorozat.

Egyébként Uchuu Yori Tooi Basho (A Place Further Than The Universe) movie színvonal és már túl vagyunk a cute girls doing cute things alapfelálláson.

Mindkettőről hosszabban írhatnékom van, de nem hajnal egykor, amikor aludnom kellene már :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41152) carl18 válasza Mister_X (#41150) üzenetére


carl18
addikt

Kösz a gyors választ! :D
Igen a lány a videóban is cserediák,de taiwanra már rég haza is ment. gondoltam hogy túl sok megoldás nincs rá. :U
Pedig megmutatnám neki a táncomat, és elhódítanám :DD Viccet félretéve akkor úgy látszik túl sok esély nincs erre idehaza. :DDD

Akkor marad a B terv :D ázsiaira hasonlító csajt felcsipni, aztán hajat belőni és egy Kimonot ráadni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#41153) Totheground válasza carl18 (#41148) üzenetére


Totheground
addikt

>Amúgy magyarországon hol ismerkedhetnék ázsiai lányokkal?
Max Pesten eleg nagy a nepsuruseg es ott sem egyszeru
>Szolnok megye
Felejtsd el. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41154) KISDUCK válasza carl18 (#41148) üzenetére


KISDUCK
addikt

Kínai áruhazákban azért szoktak lenni, egyszer pár szót tudtam váltani egy leányzóval:
Én: -Helo, ebből van 46-os?
Ő: -Nem ért! (és közben vigyorog)
Hát igen rövid, de tartalmas beszélgetés volt. :D

(#41155) Dr. 444Hertz válasza carl18 (#41152) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Zeneakadémia (LFZE) környékén sok japán zenésszel futhatsz össze, ha ott ólálkodsz egész nap... :DDD

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41156) mark! válasza Dr. 444Hertz (#41155) üzenetére


mark!
őstag

most magadra gondoltál? mondd hogy nem vagy trap, kérlek istenem :D

>

(#41157) F34R válasza mark! (#41156) üzenetére


F34R
nagyúr

mar megint :W hagyd abba.

#41158) Dr. 444Hertz

Nah ezt most jol elinditottad. :N

[ Szerkesztve ]

(#41158) Dr. 444Hertz válasza mark! (#41156) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros


;]

Honnét tudod, hogy nem vagyok az? ;] ;] ;]

Isten ments :W

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41159) KISDUCK válasza mark! (#41156) üzenetére


KISDUCK
addikt

Sírok. :DD

(#41160) mark! válasza F34R (#41157) üzenetére


mark!
őstag

lavina:P

>

(#41161) #25954560 válasza mark! (#41160) üzenetére


#25954560
törölt tag

mostanaban eleg sokat kell gorgetni, ha animekrol is akarok olvasni :)

(#41162) mark! válasza #25954560 (#41161) üzenetére


mark!
őstag

a topik attól pörög, hogy néha megy a trashtalk is. de nem mindenki néz egész nap animét, sokan csak hétvégén érnek rá, ezért több idő egy teljes animéről értékelést írni.

>

(#41163) Totheground válasza mark! (#41162) üzenetére


Totheground
addikt

^

Meg lehet nezni, mi lesz egy helybol, ha csak anime review-k meg ertekelesek vannak. Arbitrary self entitled nyomorekok szorakoznak azzal, hogy ket tizedesjegyre pontoznak valamit es azt hiszik, ettol tobbet er a velemenyuk. Vagy epp melydramat keresnek valamiben, ahova egyeltalan nem valo. Vagy egekig magasztalnak valami szart, mert az edgy.
Erre valo az ANN es a MAL. Szerencsere itt nem ez megy.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41164) #25954560 válasza mark! (#41162) üzenetére


#25954560
törölt tag

felreertetek, nem kritika volt.
ezert volt a szmajli. eleg regota kovetem (csak nem alakitom) ezt a topikot es szerintem jok a kiterok is benne. nemelyik kifejezetten erdekes.
csupan azert ragadtattam el magam egy kommentre, mert mintha a trash/gay tema nagyobb figyelmet kapott volna.
viszont cserebe az en latokorom is bovul, eleg sokat kellett utanaolvasnom h ertsem az itteni kommenteket :)

(#41165) mark! válasza Totheground (#41163) üzenetére


mark!
őstag

a fórum részük való arra.
ha nincs a MAL, valószínűleg a jelenleg ismert animéim felét se ismerném :N

ez is a közösségépítés része, nem lehet csak animékről beszélni, többször is volt már arról szó, hogy ez a topik a japán/korea/kína (távol-kelet igazából) és ezen országokkal kapcsolatos dolgokkitágyalására van. legyen az az irodalmuk, a vallásuk, a híres helyek egy adott országon belül, a látnivalók, a turizmus.

és ide szerintem mindenki szívesen jön, kellemes a légkör, ha valaki ajánlást kér szinte azonnal 100+os listákat kap, nem hurrognak le senkit, elfogadják ha valaki mást szeret.

4chan /a/-ra járok már egy ideje, de ami ott megy, ez a topik 0 ahhoz képest :D rá vannak kattanva mindig egy pár animére/mangára, meta-szerűen vannak kedvenceik, és ez pedig nem feltétlenül jó, mert legbelül mindenkinek van egy kedvenc, amit mindennél jobban szeret. (legyen ez a legelső manga, az amit a legjobban átéltél, amit a legjobban átéreztél)

[ Szerkesztve ]

>

(#41166) Totheground válasza mark! (#41165) üzenetére


Totheground
addikt

Pont azt szeretem az /a/-ban (bar mar egy ideje ritkan megyek arra), hogy nem egy safe zone es nem kell remegni a masik erzekeny lelkeert, amit egy rakat masik forumra jellemzo. Ha valaki hulye, elkuldod a halal f@szara es senki nem sertodik meg. :DDD
Az meg a masik, hogy az /a/ hosszu eveken at megszoksz vagy megszoksz (ez erdekes ekezetek nelkul) alapon mukodott, azaz mindenki tudta az irott es iratlan szabalyokat, amiket a megfelelo mertekben hagott at. Orok elmeny marad, amikor a userek tettek helyre a masik boardrol attevedt modot, aki nem vagta a helyi kulturat es betu szerint akarta betartatni a szabalyt. Nem volt hosszu eletu. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41167) ANOka


ANOka
őstag

Elnézést, hogy belevau, de szerintem más (fórum)tagok szexuális preferenciáinak nyílt kritizálása nem illik a topik szellemiségéhez! Még viccből sem!

(#41168) KISDUCK válasza mark! (#41162) üzenetére


KISDUCK
addikt

Volt hogy durván beszippantot egy anime, konkrétan a One Piece. Néztem albérletben, vonaton a munkahely felé, melóban is, a hétvégi hazafelé tartó vonatozáson, otthon. Egy ilyen durvább héten 150 részt tuti megnéztem. Nem tudtam abbahagyni annyira megfogott. Ahogy utolértem az aktuális részeket kellett tartanom egy hosszabb anime mentes szünetet. :D
Kell ide az offolás meg a trappes poénok, megadja a topik hangulatát. :D

[ Szerkesztve ]

(#41169) mark! válasza KISDUCK (#41168) üzenetére


mark!
őstag

kellenének, de nem szeretnék bannt kapni, ezért hagyom ha kell. pedig egy jól irányzott poén mindig jó :D

majd el akarom kezdeni énis a one piecet, jelenleg nincs kapacitásom és kedvem se, majdnem zátonyra futott a legjobb barátságom :(
egy ideje már nem néztem animét, de be fogom pótolni, csak idő kérdése ;)

[ Szerkesztve ]

>

(#41170) Hintalow válasza oriic (#41145) üzenetére


Hintalow
senior tag

Már azt hittem hirtelen, hogy új feldolgozást kap az Onikirimaru (Ogre Slayer)
Mert nincs is szebb dolog annál, amikor megszállt iskolás lányok sikitva 4 méteres démonokat szülnek, hogy aztán azok nyomban széttépjenek minden arra járót ;]

De most látom, ez valami más :DDD

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#41171) oriic válasza Hintalow (#41170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

LN adaptáció, állítólag jó cucc lesz, van benne nem kevés gyilok/rape/gore. :D

Live-Die-Respawn

(#41172) KISDUCK válasza Hintalow (#41170) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ez elég brutálnak hangzik, rá kell majd néznem. :)

(#41173) carl18


carl18
addikt

One Punch man második évadról tud már valaki valami újat ? :) Én már nagyon vároM :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#41174) Nova96 válasza Mister_X (#41151) üzenetére


Nova96
őstag

Alvás gyengéknek való. :DDD

Majd belenézek,de egyenlőre az op megy hajnal óta mindig. :))

(#41175) Mister_X válasza Nova96 (#41174) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne nyúld a szövegem ;]

Majd rittyentek valami kedvcsináló szösszenetet a szezonboz, csak túl fáradt vagyok. Ez van :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41176) Nova96 válasza Mister_X (#41175) üzenetére


Nova96
őstag

Nem szöveg ez az igazság. :))
Felesleges idő , csak a testnek szüksége van. :(

Okés, majd ránézek szezon végén.

(#41177) kristof123 válasza mekker (#41147) üzenetére


kristof123
őstag

Az ellenőrzésre csak egy mód van:
https://www.youtube.com/watch?v=WHTPLpY8mBI
:DDD

(#41178) Archanon válasza mekker (#41147) üzenetére


Archanon
őstag

Egy-kettőnek sikerült átvernie, a többit max nagyon férfias csúnya nőnek titulálnám, ha nem látnám mindben, hogy palik. :D A sminkesek remek munkát végeztek, annyi szent... :U Csak a valóságban nehogy átverjen így valaki.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#41179) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Meddig fog még menni a trap téma?

Azt belátom, hogy felesleges a bárddal vagdalkoznom, mert oké, hogy ne csak anime legyen a fő téma, hanem megférhet a japán kultúrával kapcsolatos tartalom (utazás, manga, drama, kinti élet, miegyéb), de ezt a trap témát nem tudom feldolgozni. Attól még, hogy szinte kötelező jelleggel van egy trap a mainstream animékben, az nem azt jelenti, hogy félni kell attól, hogy mi van a japánok szoknyája alatt. Thaiföld és Japán között is van párezer kilométer...

Téma margójára: Being LGBT in Japan

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41180) Dr. 444Hertz válasza Mister_X (#41179) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Egyébként tényleg nem kell félteni a japánokat.
Amilyen élénk fantáziájuk van (lásd: anime), legalább annyira figyelnek arra (pl. munkahelyeken, már-már beteges módon), hogy a társadalomban normális emberként éljenek.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41181) Totheground válasza Dr. 444Hertz (#41180) üzenetére


Totheground
addikt

Ezért veszélyes az after-work izakaya. Illuminált állapotban könnyű olyat bevallani, amit egyébként nem tennél. És bár senki nem fog róla beszélni, de tudni fogják. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41182) Dr. 444Hertz válasza Totheground (#41181) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41183) Totheground


Totheground
addikt

I’m triggered on multiple levels.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41184) mike1334 válasza Totheground (#41183) üzenetére


mike1334
veterán

Én is:

Általános Szolgáltatási Feltételek (ÁSZF)
II. Általános rendelkezések
8. A Felhasználói Tartalom nyelve a magyar, ettől eltérni csak indokolt esetben lehet.

:P

De lehet rajtam kívül mindenki perfekt japánból :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41185) Totheground válasza mike1334 (#41184) üzenetére


Totheground
addikt

Semmi extra, csak pár ultra weeb mutogatja egymásnak a tudását, de nagyon vak vezet világtalant eset. :DDD
Egyébként nekem is van ismerősöm, akinek egy darab Japán haverja nincs, az országnak a közelébe sem ment és természetesen magyar neve van, de valamiért (sejtem miért) kibigarászta a kana táblaból a betűket és átírta a nevét.
Na amikor ezek jönnek turistaként, attól mentsen meg az ég. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41186) Dr. 444Hertz válasza Totheground (#41185) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ja meg a legjobb, amikor elkezdenek valamit hablatyolni, hogy mi a nevük japán megfelelője, és egy nagyon béna, kanji-kból összekevert három betűs hülyeséget leírva próbálják elmagyarázni, hogy melyik betű mit jelent(ene számára)...

De ezt még mindig jobban bírom, mint az "imádom a japán kultúrát mert szoktam írni haiku-t meg kimonóban rohangálok pesten lilára befestett hajjal mert a kedvenc animém főszereplője jajj de kawaiii tudok 3 szót japánul és olyan szépek a gésák >w<" kategóriába sorolható emberek... :W :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41187) Totheground válasza Dr. 444Hertz (#41186) üzenetére


Totheground
addikt

Jaja, évente egyszer nagyot megy Facebook-on a japan név generátor. :C
Aztán minden tele van “Folyó fölött átívelő híd” és társaival.

Többek közt emiatt a társaság miatt kerültem minden magyar anime cont.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41188) Totheground


Totheground
addikt

Amúgy erről jut eszembe, sokáig azt hittem, hogy a japánok nem űzik a favicc kategóriát, egészen addig, amíg pár hónapja nem kaptam akkorát egytől, hogy ez a lista adta a másikat. :O

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41189) Mister_X válasza Totheground (#41183) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én erre nem tudok mit mondani.

Topic zárható :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41190) mekker válasza Totheground (#41188) üzenetére


mekker
őstag

A szóvicc nem annak számít?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41191) Totheground válasza mekker (#41190) üzenetére


Totheground
addikt

Ha így kérdezed, ez is az volt, de egy szovicc általában nem direkt arra irányul (szerintem), hogy facepalm-ot váltson ki.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41192) mekker válasza Mister_X (#41179) üzenetére


mekker
őstag

Na jó, utolsó ilyen, de a szótár dobta ma reggel: booby trap
"Booby traps should not be confused with mantraps "

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41193) KISDUCK válasza bandiras2 (#41146) üzenetére


KISDUCK
addikt

Befejeztem a 2. évadot is, hát olyan reakcióm nem volt mint amit jósoltál, de azért tetszett. :)

(#41194) bandiras2 válasza KISDUCK (#41193) üzenetére


bandiras2
senior tag

Code geass OST [Aki nem látta még, a videoban nincs spoiler, de a commentekben van. Bár inkbb nézd meg a sorozatot, mert nagyon megéri]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#41195) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bleach Live Action teaser trailer

Jaj.

Live-Die-Respawn

(#41196) Dr. 444Hertz válasza oriic (#41195) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jaj.
Mondjuk azért megnézném :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41197) Darth_Revan válasza oriic (#41195) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jöjjön csak, hátha nyom elég hype-ot és készül az anime-hoz befejező évad ahol Tite Kubo tanulva a hibákból olyan befejezést írna ami jobban tetszene a népnek :C

[ Szerkesztve ]

(#41198) KISDUCK válasza bandiras2 (#41194) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hm, fel sem tűn ez a zene a sorozat közben, de elég jó. :) Most viszont, hogy befejeztem a Code Geasst még ki kéne találnom, hogy mi legyen a következő. Most ezek vannak a listán (lehet hogy az Inuyashiki lesz a következő áldozat, de lehet be kéne hoznom a Borutoból a lemaradást és még a Gintamából is sok vissza van, ühm nehéz dönteni.):

Bloodivores
Dance In The Vampire Bund
Devil May Cry
Gekijouban Kara no Kyoukai: Mujun Rasen
Hyper Future Vision: Gunnm
Inuyashiki
Kakugo no Susume
Katsugeki! Touken Ranbu
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
Koukaku no Regios
Kyoukai no Kanata
Mirai Nikki TV
Psycho-Pass
RD Sennou Chousashitsu
Shinsekai Yori
Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai
Tetsuwan Birdy Decode
Toaru Kagaku no Railgun S
Toriko (2011)
Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster

(#41199) maross válasza KISDUCK (#41198) üzenetére


maross
veterán

mirai nikki es psycho pass bejott, tobbit nem lattam, vagy jo esellyel nem ismerem fel a címét :DDD.

btw, egyszer mar akartam kerdezni: filmesitett (esetleg siman ketorasitott anime) verziokbol van olyan ami ajanlott, es nem csak szenvedos? death note, attack on titan, kenshin, gantz igy hirtelen ami eszembe jutott, elnezegettem oket, de egyiket se ereztem kihagyhatatlannak, tetszesi index kb a felsoroltak szerint csokkent :).

+1: pc jatekok, lattam vagy kettot, de még nem tudtam ravenni magam, pl steins gate, ami nagyon tetszett animeban, valaki probalta mar?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#41200) oriic válasza Darth_Revan (#41197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha ez kell az anime záró évadához akkor megnézném még moziban is. 2x is akár. :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.