Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42501) bandiras2 válasza Imilenni (#42499) üzenetére


bandiras2
senior tag

A HELLSING OVA az a manga.
Az "eredeti" széria elmegy a feléig, kb addig ahol Alucard levágta az ugribugri csávót, aztán összecsaptak neki egy bullshit befejezést, teljesen más storyval.
Az OVA megalomániás világégéséhez képest nagy nulla, de ha kíváncsi vagy és nagyon nincs mit nézned, akkor hajrá.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42502) Rimuru válasza Imilenni (#42499) üzenetére


Rimuru
veterán

A sima az elején még kb követi a mangát, utána elmennek más irányba.

Szerk, nem lapoztam.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#42503) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hali
Tud valaki bp-n olyan japán éttermet ami 100% olyan mint amik Japánban vannak azaz nem csak nyomokban az hanem valóban 100% japán étterem ? :DDD

(#42504) Dluinet válasza Darth_Revan (#42503) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Szerk: Semmi releváns nincs a hsz-ben:

Én nem tudom, de nekem a Momotaro Ramen-t ajánlották.

De itt kínainak írják és fikázzák.

Mintha külföldön magyar éttermet keresnél. Szinte esélytelen.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42505) oriic válasza Darth_Revan (#42503) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem jöhetne tipp, hogy taiyakit hol tudok venni. :D Valamelyik nap random animében megint láttam és eszembe jutott hogy évek óta ennék belőle.

Live-Die-Respawn

(#42506) KaitouP válasza oriic (#42505) üzenetére


KaitouP
veterán

Én hétvégén MondoCon -on láttam egy taiyakis standot, viszont nem néztem meg az egyéb elérhetőségüket, fellelhetőségüket. 🤔

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42507) Totheground válasza Darth_Revan (#42503) üzenetére


Totheground
addikt

Roviden: nincs. A komachi egesz turheto kare-t ad, es kb itt vege is.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42508) Maxxy10 válasza Darth_Revan (#42503) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ramenka

(#42509) Totheground válasza Maxxy10 (#42508) üzenetére


Totheground
addikt

Mar csak a kepeket elnezve is messze van a fent emlitett 100% autentikus ramentol, a momotaroval egyetemben. Meg mi a retket keres benne sargarepa? Es csipos ramen? WTF?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42510) Maxxy10 válasza Totheground (#42509) üzenetére


Maxxy10
addikt

Kb ket eve voltam ott, akkor meg ilyenek nem voltak.. igazabol csak az maradt meg, hogy egy kisebb vagyont otthagytam mikor randin voltam

(#42511) Archanon válasza Darth_Revan (#42503) üzenetére


Archanon
őstag

Okuyama Budán.

#Dluinet: Itt Tokyo-ban kapásból kettő magyar éttermet tudok már. Bár lehet több nincs is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#42512) mekker válasza Archanon (#42511) üzenetére


mekker
őstag

És beszélnek ott angolul? Mmint az országban

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42513) Totheground válasza Archanon (#42511) üzenetére


Totheground
addikt

Az finom és Paprika? :DDD
Azt hiszem most nyílt egy harmadik az irodának mellett Akasaka-ban, de ott meg nem voltam.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42514) Dluinet válasza Archanon (#42511) üzenetére


Dluinet
nagyúr

legtöbbször az alapanyag beszerzésével van gond, például: tejföl, túró, mák (drogok közé sorolva),

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42515) Totheground válasza Totheground (#42513) üzenetére


Totheground
addikt

Megtaláltam, ez a harmadik.
[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42516) Archanon válasza Totheground (#42515) üzenetére


Archanon
őstag

Ja igen, így már három, de ott még nem jártam. És idővel szívesen ellátogatnék a tokiói Gerbeaud-caféba is. :DDD

Mák az szerencsére itt elérhető, bár elég borsos ára van. Valódi túróval, jóféle tejföllel még nem találkoztam, ugyanis jelenleg éhbéren vagyok, így spórolni kell. :DDD

#mekker: Ja, hébe hóba beszélnek angolul, ez attól függ, hol vagy éppen. Átlagban elmondható, hogy aki tud angolul valamennyire, még az is fél megszólalni a nyelven. Itt ugyanis nem igazán tanulnak kiejtést az iskolákban, csak nyelvtant, ezért a beszélt angol mindenkinek kb. nehezére esik... Kajakra, katakanákra átformált angol szavakat tanulnak meg, így születnek meg a "szütábákküszü" és hasonló japanglish szavak. Még így is ezt tapasztalom, hogy egy hotelben dolgozom, ahol azért minimum az angol ismerete, de így is vannak páran akik éppen csak meg-megértik az angol\külföldi vendégeket. Fura.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#42517) Totheground válasza Archanon (#42516) üzenetére


Totheground
addikt

A Gerbeaud-t adnám valamikor meló közben/után, itt van az irodától egy köpésre.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42518) Totheground


Totheground
addikt

Na végre, fél év után kijött a Hakodate Unit Carnival Memorial box, akinek az érdekessége, hogy ez az első multi-angle live release, azaz nem azt a verziót kell nézni, amit egy vágó összerakott, hanem lehet választani egy rakás kamera közül. :C
Totál véletlenül pont ma jött meg Anchan és King akril figurája is. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42519) Archanon válasza Totheground (#42517) üzenetére


Archanon
őstag

Ahogy elnézem, nincs is olyan messze az irodád az én "irodámtól". :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#42520) Nova96


Nova96
őstag

Srácok, GITS második évadját befejeztem, de látom van 3 film, de azok a történetek benne voltak az animében.
Érdemes ennek ellenére megnézni? :R

(#42521) KaitouP válasza Nova96 (#42520) üzenetére


KaitouP
veterán

[link]

Szvsz az alapműhöz egyik sem ér fel, (legyen az sorozat vagy film) a többinél eltűnt az amitől az alapmű olyan nagyszerű és fontos darabja lett az anime -k világának, ha vannak szabad óráid, akkor megnézheted őket, de szerintem túl sok mindent nem hagysz ki ha inkább offolod. Your choice. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42522) mekker


mekker
őstag

Elolvastam az Attack on Titan mangát. Számítani lehetett valamennyire a kifejletre, de bőven hozott meglepetést a részleteiben. És végre egy olyan shounen, amit nem itat át a naivitás. Mindennek van oka és előzménye.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42523) Rimuru válasza mekker (#42522) üzenetére


Rimuru
veterán

Elolvastam - mar be is fejeztek?

Vigyázat, csalok!

(#42524) Darth_Revan válasza Rimuru (#42523) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tuti hogy még nincs befejezve.

(#42525) Archanon válasza mekker (#42522) üzenetére


Archanon
őstag

Jómagam valahol a 90. fejezet környékén hagytam abba, mert nem volt több fejezet. Azóta nem sok jelenhetett meg, és ahol tartott a sztori, nem hinném, hogy ilyen hamar lezárták volna. O.o Remélem legalábbis. Amúgy ja, eléggé kerek sztori, de Eren továbbra is idegesít. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#42526) mekker válasza Rimuru (#42523) üzenetére


mekker
őstag

Túl clickbait lett a megfogalmazás :DDD
Most tart 110 fejezetnél, az anime meg kb 70-nél (ha jól emlékszem). Havonta van új fejezet. Alsó hangon 3-4 év van még a sorozatban, de inkább több.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42527) F34R


F34R
nagyúr

Mob Psycho 100 S2 PV [link]

(#42528) unclefucka


unclefucka
senior tag

Bele vetettem magam a mostani szezonba, jobban, mint eddig.
Ma a Tensei Shitara Slime Datta Ken volt soron (első 5 rész).

Ha az előző szezonokból tetszett a Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku, vagy a Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu, akkor ezt sem szabad kihagyni!
A lényeg ugyanaz, csak a köntös más, de hasonlóan szórakoztató, mint az említett kettő. :K

Előtte meg a Ore ga Suki na no wa Imouto Dakedo Imouto ja Nai első részei voltak soron.

Nem tudom, hogy az "Imouto-témáról" hány bőrt lehet lehúzni, de azt kell, hogy mondjam, van még ott bőr bőven, ahonnan ez jött. :))
Imouto-ból soha sem elég! :B ;]
A téma elég blőd, de a teljes képet nézve mégis jó darab, annak, akinek bejön a műfaj.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#42529) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42530) bandiras2


bandiras2
senior tag

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42531) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Sword art online alicization

Érdekesen indult az első négy rész után úgy gondolom, hogy az a új rendszer amit éppen Kazuma tesztelt annak segítségével letoltottek a tudatát/lelket(?) mivel a teste meghalt plusz ez a legfelső toronyban elzarva lány akit meg kell menteni mintha már lett volna :U khom Asuna..
De mindenképpen folytatni fogom

(#42532) Mister_X válasza bandiras2 (#42530) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fun fact 12-eshez: Hokkaido nem Japán része még a Shogun II-ben sem ;] Egyébként zseniális :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42533) Nova96 válasza KaitouP (#42521) üzenetére


Nova96
őstag

Köszönöm szépen a választ. :R
Akkor off. :D

(#42534) Totheground


Totheground
addikt

Ez ma reggel kiütött. :DDD :C
https://my.mixtape.moe/fagsvx.m4a

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42535) Nova96


Nova96
őstag

Nem vélemények nem,kritikák, csak leírtam ami a fejemben van.

Ghost in the Shell S1-S2
A mű egy nagyon érdekes világot vázol fel komplex karakterrel,de az animéről nem beszélek inkább, hogyan is telt nekem ez az anime nézése.
Sok ideig tartott, de nem azért nem tetszett hanem pont azért, mert tetszett néha elég vagy egy rész és egy ideig volt egy kis elgondolkoztatni való vagy csak jól kidolgozott történet. Ezáltal nem akartam elsiettetni .

Kimi no Na wa.
Második újra nézés, Makoto Shinkai le a kalappal, nagyon élvezetes az eléjétől a végig, mint egy jó zenés videó. :D Erre hasonlít. Na jó azért komplexebb. :B

Sakasama no Patema
Második újra nézés, már ,most hogy írok róla nézem öt pontot adtam, amit már soknak érzek, de ettől függetlenül, kellemes izgalmas és egyedi film.

Boku no Hero Academia 3
Továbbra is igaz amit Gigguk mondott , fogta a shounen-fight gen-et (Milyen szép magyaros) és újra kicsit modernebb köntösbe tette , reméljük marad a minősége.

Made in Abyss
Második újra nézés és továbbra is szerettem nagyon a zenéjét a történetét, várom a folytatást.

Szerk:
Tamako The Movie
Nem tudom, hogy maradt ki, de ez egy nagyon jó lezárás volt.

Manga-k
Horimiya
Legjobb slice of life "couple" kiadás.

Inio Asano mester :K
Solanin,Umibe no Onnanoko,Reiraku,Hikari no Machi,Bakemono Re' Chan ,Sayonara Bye-Bye
Mély bonyolult mindennapi érzelmek.

Kokou no Hito
Egy nagyon érdekes hegymásszásról szóló dráma,kitartás, elhivatotság és az emberi élet bonyolultsága.
Nagyon ajánlom .

Annarasumanara
Nem japán, de, hogy ez nem kitétel, hogy valami jó legyen az is biztos.

Mayo Chiki!
Első animém volt , most mangában elolvastam miafrancezavége :U .

Doubt Yoshiki TONOGAI
Érdekes horror,pszichologika akciós dús.

Chikan Otoko
Készülj fel SOK szöveg van, mármint SOK, de egyébként jó slice of lfie /romantic

Még nem befejezett:
Tsugumomo 63CP
Érdekes világ , nagyon kellemes fanservice, eközben halad is a történet és nem töketlen főszereplő.

Monster 68 CP
Aki halott róla tudja, ez egy mestermű.

[ Szerkesztve ]

(#42536) tatararpad


tatararpad
őstag

Goblin Slayer: Egy jó nagy részt kihagytak a történetből ahogy látom, amiben lettek volna vitatott dolgok is persze, de szintúgy karakterfejlődés is. Így viszont már szerintem majdnem biztos, hogy a szélsőséges ábrázolást az anime nem szeretné nagyon követni, marad egy darkosabb fantasy, a többire meg ott a manga, mint kiegészítés. Vagy csak sorrendiséget cserélnek a fejezetekben.

[ Szerkesztve ]

(#42537) Totheground


Totheground
addikt

Ez kész. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42538) mekker válasza Nova96 (#42535) üzenetére


mekker
őstag

Made in Abyss
Ennél merült fel bennem, hogy vajon miért van olyan jelenetekre szükség egy ilyen sorozatnál, ahol egy 10 éves lány seggét nyalja egy csápos wc. Olyan szempontból hiteles, hogy a gyerekek érdeklődőek és néha vulgárisak is - de azért ilyenkor mindig elgondozom az életemen.

Egyébként zseniális az egész világ. Mintha egy Miyazaki rajzfilmet összeeresztettek volna a Galaxis útikalauzzal.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42539) oriic válasza mekker (#42538) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mintha egy Miyazaki rajzfilmet összeeresztettek volna a Galaxis útikalauzzal."

Csak kicsit brutálisabb lesz később. :D

Live-Die-Respawn

(#42540) Nova96 válasza mekker (#42538) üzenetére


Nova96
őstag

~Japan ~
"de azért ilyenkor mindig elgondozom az életemen."' Azért ez még nem olyan durva dolog.

Ennyi. :DDD

oriic
Manga-t olvastad? :R
Én meg nem , de gondolom, hogy még bekeményítenek.

(#42541) oriic válasza Nova96 (#42540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem olvastam, csak néhányan elhintették, hogy lesznek durva dolgok benne. :D

Live-Die-Respawn

(#42542) mekker


mekker
őstag

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42543) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!

Hasonlót keresek ehhez: Gantz: O.
Valaki tud ajánlani valamit ?
ecchi beütés előny, de nem feltétlen.
Köszi!

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#42544) Synthwave válasza mekker (#42538) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A művészileg értékes részleteket nem szabad támadni.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42545) bandiras2 válasza user26 (#42543) üzenetére


bandiras2
senior tag

Appleseed the movie 1 és 2

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42546) Maxxy10


Maxxy10
addikt

A netflix berendelte az Altared Carbon anime valtozatat

(#42547) oriic válasza Maxxy10 (#42546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow. :Y

szerk: Most olvasom, hogy Pacific Rim anime is jön.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42548) ANOka válasza Maxxy10 (#42546) üzenetére


ANOka
őstag

Azt ugyan minek?
Nemrég csinált élő szereplős sorozatot az első kötetből.
(Az, hogy a minősége milyen lett, az más lapra tartozik.)

(#42549) oriic válasza ANOka (#42548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A live-action sorozat spin-off-ja lesz majd.

Live-Die-Respawn

(#42550) F34R válasza Maxxy10 (#42546) üzenetére


F34R
nagyúr

Szamomra a netflixes animek nem sokra ertekelendoek.... van egy-ket kiemelkedo (mint most a BAKI) de alapjaban veve bakloves.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.