Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41601) KaitouP válasza unclefucka (#41596) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi az oldal ajánlást is, eddig nem ismertem az AniDB -t, mostantól viszont hasznos társ lesz információgyűjtéshez. :K (Eddig úgyis meg voltam lőve azzal, hogy kiderítsem pontos, megbízható forrásból, hogy egy szerteágazóbb anime mellé milyen előzmények, folytatások, OVA -k, stb. tartoznak. :DDD )

Az a Dragon Ball és Fate RG azért elég kemény. :Y

Úgy legyen! :R Amúgy is szimpatikus a SAO, nem hinném hogy nem fog tetszeni. :)

Most rákerestem a Naruto és One Piece RG -re is, hát igen... :Y
Ami hosszú (bár a Relation Graph -ja nem igazán bonyolult) és elkezdtem nézni, az a Fairy Tail. :) Jó sok rész, talán őszig behozom őket. (Jelenleg viszont bizonyos okok miatt szüneteltetem, pedig amúgy nagyon bejön. :) )

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#41602) Synthwave válasza KaitouP (#41601) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha már RG, azért a Gundam meg Macross se kutya.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41603) Aljasvip válasza Mister_X (#41600) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nekem úgy tűnt, hogy Mayushi is megszépült ezen a téren, de lehet rosszul emlékszem a karakterekre.
Ezek szerint meg kell nézzem újra a sima szériát. Let's hop on the feel train'!

(#41604) Mister_X válasza Aljasvip (#41603) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nope, Mayuri is olyan, mint régen. Google egy oldalra kipakolja mind a négy verzióját a karakter visualnak, Zero-ban most épp olyan ruhát visel, ami jobban kiemeli.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41605) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Otaku ni koi wa muzukashii (PV2)
(Love is hard for Otaku, Wotakoi)

Tegnap lement az első rész, nem csalódtam :)
Jól visszaadja a manga hangulatát.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41606) KaitouP válasza Synthwave (#41602) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát valóban, nem semmi. :Y :DDD Még szerencse hogy létezik ez az oldal, jelentősen megkönnyíti az áttekintést. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#41607) Mister_X válasza Dr. 444Hertz (#41605) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem már azért is tetszik, mert Switchen Monster Huntereznek ;]

Persze a honmei-tatemae egyensúly fenntartása otaku szemszögből a társadalomban és a magánéletben az, ami elviszi a hátán. Így első rész után.

Mangába szerintem tuti beleolvasok ezután.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41608) errorcode06


errorcode06
őstag

Kicsi off:

Ma voltam megnézni a Ready Player One-t, és volt benne pár anime utalás. Nem sok (pl gundam a végén), de nekem azért jólesett.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#41609) Dr. 444Hertz válasza Mister_X (#41607) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:C

A mangát (is) egyébként kifejezetten ajánlom :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41610) KaitouP válasza errorcode06 (#41608) üzenetére


KaitouP
veterán

Vagy a másik, elég szembetűnő utalás elég korán a filmben, a motor az Akira -ból. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#41611) -=RelakS=- válasza KaitouP (#41610) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ezt minek kellett spoilerbe rakni? Kb minden trailerben benne van :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41612) KaitouP válasza -=RelakS=- (#41611) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen? Akkor valóban nem kellett volna, az a helyzet hogy én egyetlen RPO trailer -t nem néztem meg mielőtt beültem volna rá a moziba. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#41613) errorcode06 válasza KaitouP (#41612) üzenetére


errorcode06
őstag

Uhhh, én 1 trailert sem láttam, csak a könyvet olvastam :B

Szerk.: Viszont volt Battle Angel Alita trailer, hát...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#41614) -=RelakS=- válasza KaitouP (#41612) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Na, jó, a kettes trailerben a másik hozzászólásod spoilere is megjelenik ... kb 4 képkockára XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41615) -=RelakS=- válasza -=RelakS=- (#41614) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ha valaki esetleg nem érteni, miről brekegünk, az IGN értékelte a filmet: Mintha az összes játékunkkal egyszerre játszanánk.

Találtam a neten már olyan videót is, ami 300+ utalást listáz belőle :Y :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41616) KaitouP válasza errorcode06 (#41613) üzenetére


KaitouP
veterán

Én még csak a könyvet se, csak annyit, hogy egy geek -eknek szóló film, tele videójátékos utalásokkal. Többet kaptam, mert volt 1-2 anime-s is, nagy örömömre. :DD

Viszont volt Battle Angel Alita trailer, hát...

Ez egy új trailer vagy az amit hónapokkal ezelőtt is láthattunk?

(#41614) -=RelakS=-

Sebaj, én azt mondom kolléga: Jobb ha valami spoilerbe kerül, de nem kéne, mintha nem kerülne spoilerbe az, aminek kéne. :DDD

Jó kis movie volt kikapcsolásnak az RPO, gyengébbre számítottam. :K Na de ennyit ebben a topikban a filmről. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#41617) Totheground


Totheground
addikt

ただいま
Rég jártam már a szentföldön, épp ideje volt.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41618) Mister_X válasza Totheground (#41617) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy éve vagy a szentföldön, csaxólok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41619) -=RelakS=- válasza Mister_X (#41618) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

:C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41620) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Totál kimaradt a hét nekem anime szempontból is (God of War pörög ezerrel), de most látom hogy indult a Full Metal Panic! Invisible Victory. Nézte valaki első részt?

Live-Die-Respawn

(#41621) Totheground válasza Mister_X (#41618) üzenetére


Totheground
addikt

Akkor szent-szent föld. Mindenestre a #リアル脱出ゲーム clear!
Tök jó volt, Awashima-n kell jönni-menni és összerakni a storyt különböző rejtvényekből és a kapott hanganyagból.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41622) errorcode06 válasza oriic (#41620) üzenetére


errorcode06
őstag

A szinkron szerencsére a régi, a rajzolás észbontó, ugyanakkor a 3D-s animáció borzalmas az elején (a víz).

Az első rész szerintem átlagos, legalábbis én nem vártam tőle többet. A máodik rész viszont már érdekes lesz.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#41623) Totheground


Totheground
addikt

My angel, being this cute should be a crime. :R :R

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41624) oriic válasza errorcode06 (#41622) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megneztem en is. Jo kezdes volt, johet a reljes evad.

Live-Die-Respawn

(#41625) Totheground


Totheground
addikt

Me gusta
[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41626) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Azért a mellek még így is kvázi cenzúrázva vannak... Imouto Sae Ireba Ii - Blu-Rays
Mondjuk "me gusta" :))

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41627) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hinamatsuri
El is felejtettem, hogy már megy a sorozat...
Első két része jött ki eddig, nagyon jó :DDD
Talán egy hajszálnyival jobban tetszik eddig, mint a manga.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41628) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A szörnyűséges március miatt szine minden futó anime félbeszakadt részemről, most pótolgatom.

Aminek nagyon örülök, hogy kezdeti félelmeim (“szépnek szép, de mi lesz a lényeg?”) ellenére kikupálódott a Violet Evergarden. Olyannyira, hogy a tizedik epizód után most szünetet kell tartsak, mert sok volt nekem, negyed órája itt bőgök. Ugye az egész epizódot átlengette a könnyfacsaróan szomorkás légkör, már akkor is belábadt a szemem, amikor Ann kifakadt az anyjára. Meg is értem, 6 évesen már nem hülyék a gyerekek sem. De amikor megtudtam, hogy az anyja kinek íratta a leveleket... :O és még hátra van három epizód.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41629) PR0JECTNR56 válasza Mister_X (#41628) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A Violet Evergarden elég ütős lett (és végig csodaszép az art). A vége is érdekes lesz, de nem szeretnék lelőni semmit, majd ha végeztél visszatérünk rá. :D

(#41630) Mister_X válasza PR0JECTNR56 (#41629) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megvolt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41631) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Sírok, b+ :C
Tom and Jerry (Reimu and Remilia): Safety Second

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41632) oriic válasza -=RelakS=- (#41631) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Istenem de sok szabadideje van valakinek. :D

Live-Die-Respawn

(#41633) Hegasus válasza -=RelakS=- (#41631) üzenetére


Hegasus
senior tag

hát ez kjó :D

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#41634) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Wotakoi 2. rész:
van egy sajátos tempója a résznek, de nagyon tetszik :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41635) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#41636) Dr. 444Hertz válasza oriic (#41635) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ez már annyira gáz, hogy meg kell majd néznem :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41637) KISDUCK válasza Dr. 444Hertz (#41636) üzenetére


KISDUCK
addikt

:D

Nekem tetszik, de már látszik hogy színészi oldalról egy nagy nulla lesz. Nagy kár hogy a live actionöknél élet idegen módon formálják meg a karaktereket.

(#41638) bandiras2


bandiras2
senior tag

A dátum: U.C.0097, egy évvel az Unikornis röpte után. [link]
Aki érti az árulja már el nekünk hogy mégis mi folyik, mert a dátumon kívül minden japánul volt.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#41639) maross válasza KISDUCK (#41637) üzenetére


maross
veterán

nekem is tetszik, el tudnék nezegetni egy sorozatot belole :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#41640) Archanon válasza oriic (#41635) üzenetére


Archanon
őstag

Huh... ezek a cosplay filmek... :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#41641) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gun Gale Online

3. rész

Remélem ezzel a résszel letudtuk az előzményeket és folytatódik a Battle Royale mód. :D Találgatás: Pitou nem esküvőre ment, hanem ő Kanzaki Elsa, és a saját koncertére kellett mennie.

Live-Die-Respawn

(#41642) LeventeV válasza oriic (#41635) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ez biztos nem valami fanmade szosszenet? :D

(#41643) KaitouP válasza oriic (#41641) üzenetére


KaitouP
veterán

Tegnap néztem az új részt, nagyon jó volt! :D Én is erre gondoltam, mikor kiderült hogy csak LLENN és M megy. Kövi rész aztán majd az elsőt folytatja gondolom.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#41644) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Amikor már a cosplayes csaj sem kedvel téged

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41645) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Tudnátok mondani egy pár olyan Anime-t ami "mindenképpen" látni kell? Ghost in the Shell és Appleseed amik tetszenek, meg most kiszemeltem a Metropolis-t is, ezért inkább sci-fi vonalon mozgok, de lehet olyan is, ami műfajtól függetlenül is tuti testszene.

Meg régebben láttam a TV-ben valami "kaland" Anime-t, amiben valami hercegnő repdesett mindenféle csoda repülőgépeken, csodás erdős tájak felett és meg akart menteni "valamit", már story-ra annyira nem emlékszem, de az is tetszett. Nem tudjátok az melyik lehetett?

Köszi!

(#41646) Dr. 444Hertz válasza SunMount3r (#41645) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Esetleg Nausicaa?
Egy hercegnő repdes mindenféle csoda repülőgépeken, csodás erdős tájak felett... :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41647) SunMount3r válasza Dr. 444Hertz (#41646) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ez volt az, köszi!

(#41648) bandiras2 válasza SunMount3r (#41645) üzenetére


bandiras2
senior tag

Éppenséggel van egy ilyen a tarsolyomban, 24 rész + 2 lezárómozi +3 új folytatásmozi.
Jó bevallom nem teljesen az amit kértél, mert ez inkább egy SciFi robotos gyilkolászásnak álcázott lelki dráma katasztrófa.

Neon Genezis Evangelion

Az Evalgelion vége fele elég sok dráma lesz, a lezárómozi pedig úgy fog mentálisan gyomron rúgni, hogy leszédülsz a székedről.
megtekintési sorrend:
sorozat 1-24 Egy aljas kirakósjáték, ami az orrod előtt lengeti a darabokat már az első résztől, csak nem látod a fától az erdőt.
25-26 kihagyós, helyette vannak a mozik.
Death and Rebirth moziból az első fele, stáblistáig. A sorozat újranézése helyett összefoglalja a kulcsjeleneteket, Itt kerülnek majd a helyükre a dolgok a fejedben, a "vonósnégyest" meg kár lenne kihagyni.
End of Evangelion a vég. ettől kissé majd kikészülsz.
és csak ezek után nézed meg az új mozikat, mert az már atomspoileres FOLYTATÁS. 1.11, 2.22, 3.33.
EOE-be nem nézel bele előre, mert nincs benne 2 olyan perc ami nem spoilerezi el. youtube videket nem nézel amig az EOE vel nem végeztél.

Új mozik:
1.11
2.22
3.33

SEMMI ESETRE SEM A SOROZAT ELŐTT, MERT VALAMI KÜLÖNÖSEN NAGY ALJASSÁGRA KÉSZÜLNEK VELE!!!

Anime történelmi mérföldkő.
Youtubos AMV-ket kerüld, a sok gyökér kulcsjelenetekből csinált videt, csak lelövöldözik a slusszpoénokat.

A Terror in resonance az neked valo lesz.
A Cowboy Bebop egy csoda.
Jó szórakozást.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#41649) Hegasus válasza bandiras2 (#41648) üzenetére


Hegasus
senior tag

ha már így szóba jött a nge... :D már csak ki kell festeni :))

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#41650) Synthwave válasza SunMount3r (#41645) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Alsóhangon 3 tucatot. De optimista becslés.. Majd kicsit írok egy összeszedettebbet, csak most nem van idő.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.