Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41551) mark! válasza Totheground (#41549) üzenetére


mark!
őstag

és mikor jössz vissza magyarba? ;] ;]

>

(#41552) Dr. 444Hertz válasza mark! (#41551) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Gondolom akkor, ha ez az ország átköltözik Japánba :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41553) mike1334 válasza Synthwave (#41548) üzenetére


mike1334
veterán

Hátez kicsit meredek sztem..vagy nem? :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41554) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41555) Synthwave válasza mike1334 (#41553) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Gyökeresen eltérő definíciónk van a szóról. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41556) mike1334 válasza Synthwave (#41555) üzenetére


mike1334
veterán

Hát nemtom...így 30on túl már kicsit fura..mondjuk valamilyen szinten megértem, de azért na :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41557) F34R válasza mike1334 (#41556) üzenetére


F34R
nagyúr

O is tul van 3x-en :P /sry F4te/ noes? amu cuki es szexi az 70 eves fejjel is az lesz.

(#41558) mark! válasza F34R (#41557) üzenetére


mark!
őstag

16 vagyok de engem valahogy nem indítanak be a 2d cuccok. lehet hogy gyári hiba? :F ;]

cuki meg minden, de ha már van rá lehetőségem szívesebben nézném élőben, hús-vér formában ;]

[ Szerkesztve ]

>

(#41559) Dr. 444Hertz válasza mark! (#41558) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Han már hús-vér példány, én azért hozzáadnék minimum 8 évet... :U
De 2D-ben minden jöhet :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41560) -=RelakS=- válasza mark! (#41558) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ehh, anime topikban ilyet írni? :D

Japó kölkök is tudják, mi a menő ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41561) errorcode06


errorcode06
őstag

Érdekes volt az Overlord befejező része. Remélem a 3. évad nem ilyen lassan indul be,

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#41562) Nova96


Nova96
őstag

Asian Kung Fu Generation végre elérhető spotify-n magyarhonból is. :C

Totheground
Irigykedek még mindig. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#41563) Hegasus válasza mark! (#41558) üzenetére


Hegasus
senior tag

ne aggódj, ez korral jár :D ennyi idősen én is értetlenkedtem, hogy lehet vonzónak találni rajzolt lányokat, most meg 27es szinten két pofára falom az ecchit :DDD a lolikért még nem vagyok oda, az érettebb (=/=nagy csecs) lányokat kedvelem, bár lehet elkezdődött valami, fülig belezúgtam Shiro-ba, természetesen csak az eszéért :DDD
2d meg a 3d lányok egyáltalán nem zárják ki egymást, sőt egész jól kiegészítik egymást :))

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#41564) tescodr válasza estikornel (#41517) üzenetére


tescodr
tag

Hú te rá fügtem a girls last tour ra. NAGYON hangulatos azota az outro eleje a csengőhangom, beteges? :D

(#41565) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Bocsi srácok kicsit offolok. :D

Ma hajnalba találtam egy játékot, mégpedig a Skullgirls-t. F2P játék még nem tudom mennyire lehet haladni vele ingyé, de nem is az a lényeg., hanem hogy szép rajzolt grafikája van (gondolom cel shaded) akit érdekel az ilyesmi nyugodtan próbálja ki.

(#41566) Nova96 válasza errorcode06 (#41546) üzenetére


Nova96
őstag

+Dr. 444Hertz
Ezt nem tudtam, nekem nem volt baj a mangával rajz szempontból. :D

És az LN-ben érdemes bele kezdeni?

Aljasvip
Engem nem mindig. :)) Ízlések és pofonok.

(#41567) errorcode06 válasza Nova96 (#41566) üzenetére


errorcode06
őstag

Igen. A yen press fordítja. 8. résznél járnak. Utána jöhet a fanfordítás. (ó miket beszélek, hisz az illegális... :U )

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#41568) bozont válasza KISDUCK (#41565) üzenetére


bozont
veterán

Mondjuk a mobilos verziókat nem ismerem, de akkor már Blazblue, konzolon/PC-n meg érdemes ránézni a Guilty Gear-re is. :K
De van PC/konzol verzió a Blazblue-ból, meg Skullgirls-ből is.

[ Szerkesztve ]

(#41569) estikornel válasza tescodr (#41564) üzenetére


estikornel
tag

Na, örülök neki! Mondtam, hogy jó kis dal így nem csoda :)

Egyébként biztos tudjátok ti is de végetért a Violet Evergarden, szóval aki egyben akarja megnézni mint én annak most már lehetőség van rá. Bár tuti sokan már aznap megnézték amint kijött az utolsó rész 5-én.

(#41570) Nova96 válasza errorcode06 (#41567) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor beirom a listaba, koszonom.:)

Mas kerdes: Tudom , hogy egy-ket ember vasarol innen, de egyebkent ki vasarol anime dolgokat?

(#41571) Synthwave válasza F34R (#41557) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Túl hát. Nem is kerülget miatta az örömmámor.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41572) Synthwave válasza mark! (#41558) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ki nem? ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41573) Totheground válasza Nova96 (#41570) üzenetére


Totheground
addikt

Majd el kell rendeznem szebben, ez a LoveLive oltár. :DDD
25.-én fog érkezni az ékköve. :C
A koncert cuccok persze külön vannak.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41574) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Boku no Hero Academia

3x01

Inkább tűnt ez egy recapnak, mint valódi új résznek.

Live-Die-Respawn

(#41575) Nova96 válasza Totheground (#41573) üzenetére


Nova96
őstag

Az igen szep mennyiseg:DD
Es csak ebben a temaban?

(#41576) estikornel


estikornel
tag

Violet Evergarden... hogy tudtak ennyi szívfájdalmat beletenni egy ilyen rövid sorozatba? Grafika, történet, karakterek mind zseniálisak. Egyfolytában alig tudtam elolvasni a feliratot, valami fura víz máshogy törte meg a szembe jutó fényt és jóval megnehezítette az olvasást. :( 10-nél sajnos nem tudtam feljebb értékelni mal-on.

[ Szerkesztve ]

(#41577) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online

1. rész

Érdekes, PUBG szerű kezdés volt. :D

Live-Die-Respawn

(#41578) tescodr válasza estikornel (#41576) üzenetére


tescodr
tag

Befejeztem a Girls Last Tour-t hát érdekes volt a vége,de szerintem minden perce kincs.Elgondolkodtatott :)

(#41579) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Persona 5

1. rész

A játék szériát ismerem, de egyikkel sem játszottam, így nem tudom hogy magával az 5. játékkal milyen kapcsolatban van az anime. Az biztos, hogy grafikailag az anime első része nekem bejön, sztoriból még semmit nem tudunk, de egyelőre érdekel a folytatás.

Live-Die-Respawn

(#41580) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Magical Girl Site

1. rész

Legelső Sailor Moon óta nem néztem Magical Girl animét (Kivéve ha a Kill La Kill-t annak vesszük), főleg nem DMG-t, szóval ez most így eléggé kérdőjeles nekem. Egy rész alapján még nem tudom hogy tetszik-e ez nekem vagy sem. Az ending meg WTF. :D

Live-Die-Respawn

(#41581) mike1334


mike1334
veterán

Sakura ünnep van a Füvészkertben. Felnőtteknek egy ezres a belépő, diákoknak/nyugdíjasoknak azt hiszem hatszáz. Sok cseresznyefára ne számítsatok én vagy hármat láttam összesen....viszont van reiki gyógyítás, csomó japán cucc eladó (totoró a sláger meg hello Kitty...), meg pár magyar srác mászkál szamurájnak öltözve.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41582) Totheground válasza mike1334 (#41581) üzenetére


Totheground
addikt

Hehe, voltam ott pár éve. Volt talán két fa meg egy testképzavaros bokor, erre jutott vagy 30 narutard és a legrosszabb fajta weeb-ekből egy maréknyi.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41583) mekker válasza mike1334 (#41581) üzenetére


mekker
őstag

Sztem még láttam is fb-n, de erről sajna lecsúsztam.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41584) mike1334 válasza mekker (#41583) üzenetére


mike1334
veterán

Még jövő hétvégén is lesz, de semmi extra.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41585) mike1334 válasza Totheground (#41582) üzenetére


mike1334
veterán

Most csak az ungarische szamurájok voltak, de tőlük is rángott kicsit a szám, de hát na..kinek mi a hobbija :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41586) mark! válasza Totheground (#41582) üzenetére


mark!
őstag

bele se merek gondolni mondoconon mi mehet végbe :DDD

egyébként világszinten, melyik a legelviselhetőbb anime-convention? ahol nem csak 5-10 animéről szól az egész, hanem van mindenből bőven.

>

(#41587) Totheground válasza mark! (#41586) üzenetére


Totheground
addikt

Comiket.
No, srsly.
Ugyanis a gyenge, kákabelű férgek elhullanak a reggeli rohamban és a sorban, aki marad, az meg hardcore veterán. :DDD

[link]

Esetleg meg az anime japan, de az sokkal inkább “mainstream”.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41588) F34R válasza Totheground (#41587) üzenetére


F34R
nagyúr

Oszt minden evben van ketto XD

(#41589) KaitouP


KaitouP
veterán

Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online [Ep. 01]

Hallottam már persze a SAO animékről, de ezidáig egyetlenegy részt sem láttam belőle, viszont MAL -on feltűnt az új GGO, tetszett a leírás, bele is vágtam, kezdésnek jó volt az első rész, a shooter, battle royale műfaj úgyis aktuális. :D Karen ultracuki, a kis P-chan (P90 :DDD) -al együtt. :))

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#41590) mekker válasza Totheground (#41549) üzenetére


mekker
őstag

Jövőre lesz már BSc-m, felvesznek vele mosogatónak Japánban? ;]
Hira-kata megy, és a narutóból megtanultam dangót rendelni 'tebayo!

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41591) oriic válasza KaitouP (#41589) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz amugy BR vegig. :D

Live-Die-Respawn

(#41592) KaitouP válasza oriic (#41591) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem is baj az, ha a sztori és a karakterek továbbra is fent tudják tartani az érdeklődést. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#41593) unclefucka válasza KaitouP (#41589) üzenetére


unclefucka
senior tag

"Hallottam már persze a SAO animékről, de ezidáig egyetlenegy részt sem láttam belőle"

Súlyos hiba!
Szerencsére a GGO -val párhuzamosan meg tudod nézni a SAO előzményeit. A SAO II első részeiből többet megtudhatsz a GGO alapjairól. Az Accel World kihagyható, illetve meg lehet nézni máskor is.
Tessék pótolni mihamarabb! :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#41594) oriic válasza unclefucka (#41593) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 Jo cuccok.

Live-Die-Respawn

(#41595) KaitouP válasza unclefucka (#41593) üzenetére


KaitouP
veterán

WOW, nagyon szépen köszönöm! :R Az ábra is király és érthető, viszonylag tág ez a SAO univerzum. :)
Egyébként szemeztem a SAO -val már jóideje, csak valahogy nem tudtam rávenni magam, hogy nekiálljak. :D (Az elmúlt pár napban meg a Mirai Nikki vitte el szinte szabadnapjaim nagy részét. :DDD)

Szóval köszi mégegyszer, még pár rész és végzek a BTOOOM! -al, aztán belevetem magam a SAO -ba is rendesen. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#41596) unclefucka válasza KaitouP (#41595) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nincs mit! ;)

Az AniDB ebből a szempontból jó, mert amellett, hogy elég részletes infót ad egy-egy animéről a kapcsolódó animéket, részeket, OVA-kat, stb. is meg lehet nézni vizuális ábrán.

A SAO-nak viszonylag egyszerű a Relation Graph -ja.
Egy Dragon Ball -nak, vagy egy Fate-Univerzumnak már bonyolultabb.

A SAO megnézéséhez nem kell nagy levegő vétel, kezd el és kész, nem túl hosszú és nem fogod megbánni.
Ha mondjuk egy Naruto -t, vagy egy One Piece -t szeretnél elkezdeni az elejétől... na az az igazán nagy falat! ;]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#41597) errorcode06


errorcode06
őstag

Steins Gate 0 első rész :(

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#41598) Mister_X válasza errorcode06 (#41597) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Többször is összeszorult a mellkasom és a sírás is kerülgetett egyszer. Szent Akiba, jól feltépte a többéves sebeket :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41599) Aljasvip válasza Mister_X (#41598) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Elég nyomott volt, de nekem nem jött át a nagy dráma, csak a végére kerekedett ki a dolog. Második nézésre lehet jobb lesz.
Más téma:
Az csak nekem tűnt fel, hogy minden női karakter mellplasztikát kapott? Minek kell ez ide... :(
A modern felhozatalban a rajzolók biztos elfelejtették a rendes női alakokat, vagy dobták a konzisztenciát az előzményhez.

(#41600) Mister_X válasza Aljasvip (#41599) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyakamar rá, hogy Suzuhára gondolsz. Nem, ő ilyen volt eddig is.

(próbáltam linkelni képeket, nem jött össze telefonról)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.