Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38501) bozont válasza oriic (#38500) üzenetére


bozont
veterán

Oh, nekem még szeptemberig van időm. :D Csak kár hogy máshogy nincs. :O Ehhez gondolom nem ártana egy japán gyorstalpaló sem. Sajnos a nyelvtudásom csak pár szó erejéig tart. :)

[ Szerkesztve ]

(#38502) alevan válasza Totheground (#38497) üzenetére


alevan
őstag

Én korban OK vagyok egyenlőre, de max egy odaútra van elegendő félretett pénzem :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#38503) F34R válasza Totheground (#38497) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem minden kriteriumnak megfelelek ;]

Kiveve, hogy semmit nem tudok japanul, de esku ha visszaforogna a penz es megtanintanak intenziven japanul akkor mar itt sem vagyok :D

(#38504) Mister_X válasza Totheground (#38497) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Oh. My. God. :Y
Hétfőn írok a német központba, az biztos. Ha más nem, jövő ilyenkor, de legkésőbb két év múlva aktuális lenne.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38505) Totheground


Totheground
addikt

Legújabb Hinako Note endcard.

Szeretem, hogy a kedvenc fétiseimen mennek végig. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#38506) F34R válasza Totheground (#38505) üzenetére


F34R
nagyúr

Jujjj.... a nyak :B Cupp ra ;]

(#38507) tDr1v3r válasza Mister_X (#38496) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ilyen cuki rémült arcot ő se tud. :P Szegénykét de megöleltem volna... aztán este a popsi is megkapná a szeretetet. ;]

Btw kijött Netflix-re a Blame! film, várta valaki közületek? Én holnap nézem meg.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#38508) F34R válasza tDr1v3r (#38507) üzenetére


F34R
nagyúr

Kinem szurna popon? ;]

Van par film amit meg akartam nezni, idokozben volt egy nyaa-s kieses is szoval, szerintem a Blame is kozejuk tartozott.

(#38509) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Estére betárazva a The Boy and the Beast. Kíváncsi vagyok, a trailer tetszett. [link]

Live-Die-Respawn

(#38510) F34R válasza oriic (#38509) üzenetére


F34R
nagyúr

Nagyonjo, en mar korabban lattam. Tetszeni fog. ;)

(#38511) mark!


mark!
őstag

Lehet mangákról meg light novelekről is társalogni, vagy csak anime?

Narutonak nekiállok most, elkezdem darálni mint a bolond :D Kíváncsi vagyok meddig jutok hétfőig. (fillert kihagyom)

>

(#38512) bozont


bozont
veterán

Úgy látom már tényleg mindenből készül live action: [link]

(#38513) ANOka válasza bozont (#38512) üzenetére


ANOka
őstag

OFF:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#38514) oriic válasza oriic (#38509) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

The Boy and the Beast

Jó volt nagyon, nem is tudom miért tartogattam eddig. :B :R

Live-Die-Respawn

(#38515) bandiras2


bandiras2
senior tag

[link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#38516) nonsen5e válasza bandiras2 (#38515) üzenetére


nonsen5e
addikt

[link]
[link]
[link]

De úgy összefoglalva mindent: [link] :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#38517) alevan válasza oriic (#38514) üzenetére


alevan
őstag

Rég meg akartam nézni én is. Nem bánom, hogy megtettem. :C

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#38518) Archanon


Archanon
őstag

Amúgy a Shingeki no Kyojin 3. évadát bejelentették már? Így az S02E08 után kicsit nagyon idegesít, hogy semerre nem halad a sztori, és már csak 4 rész van a második évadból. :U Közben meg már kezdene epic lenni, de lefogadom kapunk egy jó nagy cliffhangert. :(

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#38519) Darth_Revan válasza Archanon (#38518) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Meg nincs bejelentve.
Viszont a következő nagy projectuk csak októberben fog indulni, addig meg egy 12 részes sorozat simán belefér .
Remélhetőleg 1-2 hét és bejelentik a következő 12 rész Kyoujint.

Szóval vagy hirtelen a semmiből bejelentenek egy új 12 részes sorozatot vagy a Kyoujin kap meg 12 részt vagy elmennek 3 hónap szünetre ... Bevétel tekinteteben az utóbbi nem lenne igazán jó úgy hogy szerintem az első 2 közül valamelyik.

[ Szerkesztve ]

(#38520) Mister_X válasza Totheground (#38505) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szívemre teszem a kezem, én becsületesen nekiálltam nézni a sorozatot, de nem érzem az erőt. Maga módján cuki meg biztos mindenki megtalálja a magának megfelelő középiskolás lányt (ti perverz állatok ;]), de én nem tudtam beleélni magam. Sztori amolyan slice of life-osan semmilyen, a szinkronnal nem vagyok elégedett, akad jó adag fanservice minden fétis rajongójának, az art is jóféle, de nem. Nope.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38521) Kobe válasza Archanon (#38518) üzenetére


Kobe
veterán

Nekem pont ez volt sz erzesem, mar meg is aksrtam kerdezni, hogy aki olvasta, az tud bamit arrol, hogy ez az ize szol-e egyaltalan valamirol ?

(#38522) nonsen5e válasza Mister_X (#38520) üzenetére


nonsen5e
addikt

Na, akkor megvan a következő sorozat, amibe belenézek. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#38523) WayneGace válasza Archanon (#38518) üzenetére


WayneGace
őstag

Miért nem halad a sztori? Szerintem elég fontos dolgok derültek ki.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#38524) tDr1v3r válasza Archanon (#38518) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Pedig ez a legpörgősebb arc, a következő, az Uprising elég más lesz majd - konkrétan a sok politika, nyomozás, karakterépítés sokaknak megülte a gyomrát, de elvileg Isayama átírja majd valamennyire. Ilyen (amúgy elég feszes) tempóban ~három év míg odaérünk a pincéhez szvsz.

A harmadik évad meg... elég kérdéses. Blu-ray eladásokra van becslés egy elég jó elemzőtől, az ilyen 3k db-ot becsült az első hétre ami rohadtul elmarad az elvárttól, ami olyan 10k-t jelentene. Meg aztán két volume-os lesz az is... úgyhogy érdekes menet lesz, szerintem elég kérdéses a folytatás így. Talán a Netflix vagy az Amazon felkarolja...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#38525) F34R válasza tDr1v3r (#38524) üzenetére


F34R
nagyúr

Egy olyan megoldas szerintem jobb lenne, hogy az utolso Season nem maximum 26 reszes legyen, hanem tobb mint peldaul egy Fairy Tail, igy nem volna nyavajgas sem, es rendes tempoban tudnanak haladni.

(#38526) tDr1v3r válasza F34R (#38525) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ez az évad pont azért ilyen rövid, mert kevesen vannak animátorok... nem véletlen hogy a Colossal is CGI-s lett az előző csatában, egyszerűen nincs akkora létszámuk hogy meg tudják csinálni hosszabbra az évadot.

Sajnos ez az egész iparágat érinti.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#38527) F34R válasza tDr1v3r (#38526) üzenetére


F34R
nagyúr

Azt nem akarom hogy evente/ketevente legyen ujabb evad es sosem fejezik be. Most is varni kellett, en ugy gondoltam hogy 26 reszes lesz mint az elozo, de nem.
Mangaba csak bele-bele pillantottam, de nagyon sok anyag van mar most is a folytatashoz.

(#38528) tDr1v3r válasza F34R (#38527) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hát, ha az eladások nem lesznek jók akkor nem kell aggódni, nem lesz folytatás...

A manga annyival előrébb van hogy konkrétan most jár ott az anime ahol a manga járt a sorozat kezdetekor. :D Nagyon hülye döntés volt hogy nem folytatták anno, ilyen 12 részes évadokkal is a manga mögött lehetne egy jó évvel a sorozat.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#38529) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

100+!
Rem és Ram idősen? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#38530) bandiras2 válasza -=RelakS=- (#38529) üzenetére


bandiras2
senior tag

az ilyen kepek kozleset a forum ezen szekciokaban nem toleraljuk, nagyon gyorsan fejezd abba....

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#38531) Mister_X válasza -=RelakS=- (#38529) üzenetére


Mister_X
nagyúr

NSFW lemaradt, te nekrofil állat ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38532) -=RelakS=- válasza bandiras2 (#38530) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Na, nyugoggyá le!
Attól megnyugszol!

;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#38533) KISDUCK válasza -=RelakS=- (#38529) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ezzel csapást mértél a vajfú fetisisztákra. :D

(#38534) Nova96 válasza -=RelakS=- (#38529) üzenetére


Nova96
őstag

Ez csak siman sz@r volt.

(#38535) unclefucka válasza -=RelakS=- (#38529) üzenetére


unclefucka
senior tag

;] ;] Szerintem tök cukik! ;] ;]

NOPE!

Fél hat...

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#38536) -=RelakS=- válasza unclefucka (#38535) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Naja, a cikk is úgy vezette fel, hogy cuki ikerpár, gondoltam, lesz majd róluk fiatalkori kép is... NOPE... :(

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#38537) bandiras2 válasza -=RelakS=- (#38532) üzenetére


bandiras2
senior tag

http://i579.photobucket.com/albums/ss237/Pseudonhym/hitagi2.jpg

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#38538) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Kicsit eltolodott, de vegre megneztem a Blame! filmet.

Ahhoz kepest hogy a mangat nem ismerem (a vilagat egy kicsit igen, ami az alapfelallasra eleg) elvezheto lett. Zuru es a falu lakoi kore epul, Killy es Cibo szinte csak mellekszereplo, de igy is adja - a vilagot is szepen felvazoltak az elejen, szerintem jo kis mozi lett. A soundtrack nem rossz, egy eros kozepes reszemrol de a latvany... na az adja. Hiaba mondjak hogy CGI es fujj, igy teljesen jo szerintem, egyedul nehany karakter mozgasa gazosabb de szokhato. Viszont a taj kidolgozasa, az effektezes mind remek, na nem mondom hogy az ipar jovoje de mindenkepp jol all neki.

Summa summara, egy koverebb 8/10-et megerdemel, elejetol a vegeig lekotott. Johet a sorozat is, csak elotte fejezzek be a masik Nihei mut, a Sidonia no Kishi-t... szinte ordit egy utolso evadert, 16 resznyi tortenet mindenkepp van abban is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#38539) unclefucka


unclefucka
senior tag

Lazán kapcsolódik:

Leróttam a tiszteletemet az avatárom előtt. :D

(A másik az egy sima Tigris.)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#38540) F34R válasza tDr1v3r (#38538) üzenetére


F34R
nagyúr

Ugy egy eve, vagy lehet tobb is van annak hogy lattam az OVA-t, a multheten pedig emlitetted hogy kint van film. Nekem utobbi sokkal jobban tetszett, a CGI nem volt veszes nezheto szerintem sokkal jobban mint pl az Ajin-nal. Kar hogy csak egy reszes movie keszult belole mert teljesen ki tudott kapcsolni.

(#38541) Mister_X válasza unclefucka (#38539) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az egy dolog, hogy a cuki lyánykák kipingálták szerencsétlen tankokat, de hogy egy kib*szott skint vagy sound modot nem raktam be a World of Tanksba hivatalosan, az már felháborító. ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38542) unclefucka válasza Mister_X (#38541) üzenetére


unclefucka
senior tag

AZ!

:))

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#38543) consono válasza unclefucka (#38539) üzenetére


consono
nagyúr

Girl und panzer?

"In God we trust. All others must bring data"

(#38544) Pttypang válasza tDr1v3r (#38538) üzenetére


Pttypang
veterán

Ehhez nem volt valami anime is? Rémlik valami régebbről.

Everybody lies.

(#38545) F34R válasza Pttypang (#38544) üzenetére


F34R
nagyúr

[link]

ONA/OVA

(#38546) Mister_X válasza unclefucka (#38542) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még jó, hogy lelkes modderek megoldották ;] A hangot legalábbis, skinekhez nem nyúltam anno, mert az már cheat kategória nálam, ha látom kigördülni a rózsaszín tankot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38547) Pttypang válasza F34R (#38545) üzenetére


Pttypang
veterán

Azt láttam, de konkrétan szezonos valami anime rémlett.

Everybody lies.

(#38548) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Castlevania teaser trailer - Netflixes sorozat

Live-Die-Respawn

(#38549) unclefucka válasza consono (#38543) üzenetére


unclefucka
senior tag

Igen, az! :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#38550) unclefucka válasza oriic (#38548) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ha ő is benne lesz a sorozatban:

akkor nézni fogom! :K :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.