Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#450) r0dg3cc válasza PaladiN (#448) üzenetére


r0dg3cc
tag

a rohely az egeszben az volt hogy blue arrowhoz haver vitt be, ki kellett tolteni egy idiota tesztet hogy hany fokon kell tartani a kajat meg ilyenek meg a kerdest se ertettem, haverom mondta hogy mit ikszeljek be :)
mondtak hogy szolnak, nem szoltak bementunk szemelyesen tegnapelott, ''hello van melo? - van. holnap?'' bementem ma ''helo van melo? - van, penteken? lehet hetvegen is lesz majd szolunk'' szal a nyakukra kell jarni :) hat ezen nem fog mulni
de mar megjegyeztek a nevem szal nem kizart hogy mar tenyleg hivnak
itt raadasul van olyan hogy ''bluetext'' minden reggel kuldenek sms-t a masnapi aktulais melokrol es lehet ra jelentkezni... meg benyomom magam par masik agencyhez is aztan sztem kiraly leszek amig nincs full time job, de mar kezdek belejonni a jobseeker hivogatsba is, szegeny csaj akivel ma beszeltem sztem mar megoszult mert kb 15 allasajanlattal kapcs kertem el a kontaktokat stb :))) de hat ez a dolga...

ami nekem itt legjobban tetszik a pubok meg sor :) meg az emberek tobbsege maskepp all azert hozza. pl. tegnap mikor vakartam a labasokat felorankent odajott valamelyik sef hogy ''u all right? do u need break?'' a vegen mar ott baromkodtam az agyontetovalt skot szakaccsal igaz egy szavat se ertettem :)

na meg itt minden sarkon olyan kocsma van hogy az old man`s meg a john bull pub sarki froccsonto ezekhez kepest...

mennyire igaz a valosag?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.