Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91951) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali! Volna itt egy Motorola atrix 2 es csak a Vodafones kartyat ismeri fel. Járt egyszer a vodafonos szakuzletbe ott valamit csináltak rajta es jolett de eredetileg egyetlensim kártyát se ismert fel.

(#91952) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Barátnőm húgának szeretnénk telefont, 2 készülék maradt fent a listán a Zopo ZP780 és a THL 4000. A THl M-es procija érezhetően gyengébb mint a Zopo? Ti melyiket ajánlanátok?

(#91953) Dominó85 válasza tboy93 (#91952) üzenetére


Dominó85
veterán

Amennyiben nem nagyon játszik a barátnőd húga, akkor észre sem fogja venni a különbséget. Pont ebben a pillanatban adtam el egy MT6582M-es procis (Blackview JK450 - 4,5", 848*480, 1/4GB) telefont és az Iron Knights nevű igen szép 3D-s hack 'n slash gammát lazán vitte. Nem mellesleg az M-es SoC kevesebb erőforrást igényel. :K

* Péter - 06302461862 *

(#91954) tboy93 válasza Dominó85 (#91953) üzenetére


tboy93
nagyúr

Angry birds, logo quiz a maximum :))

(#91955) akos727


akos727
senior tag

Üdv! Melyik manapság a bestbuy low budget telefon valamelyik megbízható cég EU raktáráról? Esetleg kínából?
Illetve milyen telefonokat ajánlotok, ami 8 mag, 2gb ram és elfogadható kamerával rendelkezik? Persze itt is lényeg a minél alacsonyabb ár.
Méret mindkét esetben 4.7inch+, nagyon nagyon max 5.5.

(#91956) Dominó85 válasza akos727 (#91955) üzenetére


Dominó85
veterán

Xiaomi Redmi Note MTK például, vagy Coolpad F1, 7230, F2 (majd). Olcsó húsnak olyan is a leve...

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#91957) akos727 válasza Dominó85 (#91956) üzenetére


akos727
senior tag

Low budgettől nem is várom el a megváltást(, de még a 8 magostól sem). Csak kérdés, hogy vagy veszek valami olcsót, amin el tudom vegezni az alapvető dolgokat(net,zene,fb,whatsapp,viber), esetleg drágábban valamit, aminel jóval kevesebb kompromisszum van, tudok vele fényképezni is,stb...

[ Szerkesztve ]

(#91958) raulicio


raulicio
senior tag

Biztos sokan kérdezték már és el is küldtök majd néhányan melegebb éghajlatra de valaki beírná, hogy az antelife-on és a minidealen kívül melyik kínai webshopoknak van eu-s lerakata, amiből szállít is Magyarországra?! Dualsimes telefon vásárláshoz kellene.

Löszi!

[ Szerkesztve ]

(#91959) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

90 Usd körül, inkább alatt tudnátok ajánlani valami megbízható telefont?

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#91960) Sanyesz. válasza raulicio (#91958) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én legutóbb a comebuy.com-ról vásároltam. Azt azért tegyük hozzá, hogy ezeknek az "EU"-s raktáraknak lényegesen szegényesebb a választéka, mint a kínaiaknak. Viszont 4-5 nap alatt itt van a csomag.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#91961) Zeki válasza raulicio (#91958) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aláírásomban a linken olyat is találsz.

(#91962) b0bcat válasza akos727 (#91955) üzenetére


b0bcat
addikt

A 90-100 dolláros sávban van pár jónak tűnő modell, ha a 4 mag / 1 GB RAM / 5" IPS kombó elég:

- THL T6S
- Doogee DG310
- Cubot S168
- Leagoo Lead 5

Ebből nekem a Cubot van, és nagyon bejön eddig. :K Itthon is kapható egy év garival 33-ért.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#91963) MrChef


MrChef
aktív tag

Cubot S222 a Coolicool EU-s raktárából [link]
viszont most épp kifogytak belőle

A másik, ami változatlanul befutó nálam, szintén tőlük a UMI C1 [link]
vagy a MiniDeal-től [link]

Közös bennük a nagyobb felbontás és az 5.5-ös kijelzőméret.
Most egyikhez sem adnak tokot, azt az eBay-ről kell rendelnem.

(#91964) ATM_automata válasza judas13 (#91939) üzenetére


ATM_automata
őstag

Engem is érdekelne Umi Zero infó. :R

What else?

(#91965) janaman01


janaman01
addikt

Amcsi dual simes teló....hmmmm...és figyeld a dumát höhö

http://olx.hu/hirdetes/elado-bmw-luxusmobil-amerikabol-olcson-ID1bguj.html

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#91966) MrChef válasza janaman01 (#91965) üzenetére


MrChef
aktív tag

Aki ennek bedől, az meg is érdemli. :Y
az "eredeti" [link]
igénytelenek vacka. aki ilyet meglát, az sírva menekül. olyan, mint a limuzinozás.

[ Szerkesztve ]

(#91967) Zeki válasza MrChef (#91966) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lehet hogy semmire sem jó, de legalább szép. :)

(#91968) szirupka válasza MrChef (#91963) üzenetére


szirupka
csendes tag

Az UMI C1-el én is szemezek. Jó értelmezem, hogy a Minideal-nél EU-s raktárból ingyenes a DHL?

(#91969) hair válasza ouzohuto (#91940) üzenetére


hair
csendes tag

http://hardverapro.hu/tag/baralajbi#aprohirdetesei

Én is tőle veszem. Korrekt eladó

(#91970) Zeki válasza szirupka (#91968) üzenetére


Zeki
nagyúr

igen.

(#91971) svgyula válasza janaman01 (#91965) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Hát igen ez nem semmi! Veszek legalább 10db ilyen kopott szart, csak ezért mert az "extrák: Luxus Minőségi anyagok" :)) Meg elfelejtette ez a paraszt azt is odaírni, hogy azzal az 1-2dbal ami magyarországon van, gyerekek játszanak :K :D És az ára :Y 15 évvel ezelőtt lehetett volna ennyit kérni :((( Csak ilyenkor hol is van az OLX ellenőrző csapata? Talán nem ártana ha működne az átb*szós hirdetések kidobálása az oldalról.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#91972) RVR400 válasza svgyula (#91971) üzenetére


RVR400
veterán

Van ott a jobb oldalon egy Jelentés felirat. ;)

(#91973) svgyula válasza RVR400 (#91972) üzenetére


svgyula
addikt

megvolt..............

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#91974) Indiant


Indiant
addikt

Ha valakit érdekel az aláírásom, keressen meg.
Úgy néz ki talán van 4.4.2 a THL T11-re. (spanyolban) :C

(#91975) Omega26


Omega26
csendes tag

Sziasztok.
Adott 2 db Zenphone 5, 1 gigásak, intelesek.
CUCC-osak.
Modellszám: ASUS_T00J
Android: 4.3
Szoftwer Build: ASUS_T00J_CUCC_user_1.15.40.19_20140626_4312
release-keys 010175_201401130121
Segítségeteket kérem a WW-sítéshez és frissítéshez.
Természetesen tisztességes módon fizetek a segítőnek,
én nem merek hozzányúlni, nem vagyok elég profi ebben
és időm sincs vele próbálkozni.
Budapestiek vagy környékiek előnyben,
házhoz viszem a telefont, ha úgy jó neked.
Előre köszönöm a segítségeteket!

(#91976) MrChef válasza szirupka (#91968) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szia! Igen, ráadásul a MiniDeal-nél értelmes válaszokat adnak, főleg email-ben, gyorsan.
Szóval DHL-lel összesen ennyibe kerül, nincs egyéb költség. Persze ezt akkor fogom tudni tutira megmondani, ha kézhez kaptam a telót. :K

(#91977) RVR400 válasza Indiant (#91974) üzenetére


RVR400
veterán

Nah, lassan tényleg kiderül, hogy mennyire van kettős mérce a PH-n, mert ennyiért már volt aki kapott kitiltást.

(#91978) janaman01 válasza MrChef (#91976) üzenetére


janaman01
addikt

Ami ki van irva annyi ......nincs plusz költség rendeltem már én is miniről eu raktárból....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#91979) ReFleXx válasza janaman01 (#91978) üzenetére


ReFleXx
addikt

Azt irjak:

Free shipping from Europe
Local warehouse in Europe,please choose this method if you buy the products from our local warehouse in Europe $0.00

Egyébként ezt a szállítást választottad? Mennyi idő alatt érkezett meg igy?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#91980) MrChef


MrChef
aktív tag

Majd' elfelejtettem egy szempontot.... A telefonnak tudnia kellene az MHL-t, hogy HDMI kábellel a TV-mre tudjam csatlakoztatni. Persze csak ha ez a funkció nem a 100ezer+-os kategóriában elérhető, mert akkor tárgytalan. Szóval van szerintetek a 150USD-ig kategóriában ilyen kínai teló?

(#91981) szirupka válasza MrChef (#91976) üzenetére


szirupka
csendes tag

Köszi mindenkinek! :)

(#91982) Zeki válasza ReFleXx (#91979) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na ácsi!!!!

Az ingyenes meg EU-s dhl küldés csak az EU warehouse oldalról mükszik, ha sima minidealről rendelsz, és a postánál akarod az ingyenes dhl-t kiválazstani, akkor nem, mert az nem az EU-ból jön.

(#91983) Mottie


Mottie
őstag

Holnap érkezik a Z7 Max, ha hihetek Jacknek :) Várom már, jövök beszámolóval!

Be Victorious!

(#91984) doongoo válasza MrChef (#91980) üzenetére


doongoo
addikt

miért ragszkodik mindnki a HDMI kábelhez? 4.2 android és újabb már tudja a miracast támogatást (ehhez csak wifi kell és egy miracast stick a TV-be bedugva)

(#91985) stmiklosi válasza xhege (#6599) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!

Amihez hozzá tudok szólni:
JiayuG2 már nem létezik, némi túlzással én vettem meg az utolsó 2-őt kínából lassan 1 éve.
Nekem tökéletesen megfelel, mindegyik az 1GB RAMos verzió, ehhez ragaszkodtam +költségek mellett is, (3 van a családban, ebből 2 ifjoncé, nem szidják, jó, van játék ami már nem megy rajta, de játszanak is vele).
Ha Jiayuban gondolkodsz, akkor utódja a G2F (ebből nekem úton van 1), kiváló darab lesz.
Dual standbayt tudnak: ha az egyiken beszélsz, másikra foglaltat ad, de átirányítható.
Ha mobilnetezel az egyiken akkor befut a másikon a hívás, fogadja, net nem szakad meg, csak belassul.
Ennyit adaléknak, üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#91986) MrChef válasza doongoo (#91984) üzenetére


MrChef
aktív tag

Azt tudom, de néztem a teszteket, és bizony sokszor késve jelenik meg a TV-n a kép. Ebből az következik, hogy ha a hangot is lejátszom, a hang elcsúszik (az időben ott van). Filmet nézve elég érdekes...

(#91987) Xforce11 válasza doongoo (#91984) üzenetére


Xforce11
csendes tag

Próbáltad már a miracastot?
Nekem van, és csalódás volt.
Pl. a táblagépen böngészni katasztrófa, a film nekem csak a miracast saját lejátszójával ment, nem volt tökéletes.

Xforce11

(#91988) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Xiaomi Note-ot honnan érdemes megvenni ahol jó árban is van?

(#91989) TedThomas válasza imcsoo (#91988) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Ezt találtam: [link]
Értékelések között sok a magyar.

(#91990) MrChef válasza imcsoo (#91988) üzenetére


MrChef
aktív tag

Nem tudom, hogy azért az 5-10 dollárral alcsonyabb árért érdemes-e ismeretlen kínai eladóval próbálkozni. Akkor már inkább a bevált kínai webshopok.

(#91991) Zeki válasza imcsoo (#91988) üzenetére


Zeki
nagyúr

169 USD
De nem tudom miért MÁSNAK kell megkeresnie?
Te miért nem tudsz? Visszatart a lustaság?

(#91992) Laza... válasza Zeki (#91991) üzenetére


Laza...
addikt

Bosszúból nyomtad be az 1 simest? :DDD Amúgy jaja!

Never give up!

(#91993) MrChef


MrChef
aktív tag

Cubot S200, szerintem tökjó készülék, és még jól is néz ki, 27ezer Ft-ért (plusz áfa, de akkor is), akit érdekel, a TinyDeal-től [link]

[ Szerkesztve ]

(#91994) WOT-H-A-C válasza stmiklosi (#91985) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"JiayuG2 már nem létezik, némi túlzással én vettem meg az utolsó 2-őt kínából lassan 1 éve."

Ez ìgy ebben a formában nem igaz, kb 1,5 rendeltem fehéret és úton van, az a helyzet ,hogy a gyár nem tudja kielégìteni az igényeket a tìpusból...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#91995) Zeki válasza Laza... (#91992) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem, a legolcsóbbat nyomtam be, amit olvastam a hírlevélben...
Mert alap dolog, hogy ha az ember kínai telefont akar venni, akkor jó sok oldal hírlevelére iratkozz fel, hogy első kézből értesülj az akciókról.

(#91996) b0bcat válasza MrChef (#91993) üzenetére


b0bcat
addikt

Nem hiszem, hogy ez a végleges ára. (Írja is, hogy "presell" ár.) Az S168 kerül 100 dollárba... :U De neked legyen igazad! ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#91997) stmiklosi válasza WOT-H-A-C (#91994) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!

Én januárban kaptam meg 2-őt, 3 hónapra akartam még 1-et, nagyon nyögvenyelős volt, hitegettek többször, meg ugye jöttek az új típusok, aztán lemondtam róla. Számomra úgy tűnt, nincs tovább.
Talán lehetnek elmaradt készletek, talán gyártanak is még, nem tudom. Azt látom, hogy pótalkatrészeket is leárazva szórják kifelé, vettem hangszórót, LCD-t, érintőt, akkut viszonylag olcsón (olcsóbban, mint 4 hónapja láttam).
Na meg az a trend, ami mostanában divat: 2 maggal nem telefon a telefon, pedig nagyon jól teljesít, nem akadozik, elegendő nagyságú mérete folytán nálam ez a nyerő.
Elavult? Mindent megcsinál, amire "kérem". Akkor?
Ezzel együtt érkezik nekem egy G2F, mert nem nagyobb, mint a G2.
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#91998) Gabócza válasza WOT-H-A-C (#91994) üzenetére


Gabócza
senior tag

Szerintem Te a G2F-ről beszélsz, ő pedig a G2-ről...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#91999) Laza...


Laza...
addikt

(#92000) imcsoo válasza Zeki (#91991) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, és nem vagyok lusta keresgélni csak egyszerüen nem vagyok otthon az ilyen külföldi rendellésekbe, az összefoglalóba találtam bár webshopot és ott is széjjel néztem.. :)
De annyi telefon van hogy nehéz választani ilyen 50k körül :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.