Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34851) nepszter1 válasza kmisi99 (#34850) üzenetére


nepszter1
addikt

Ha nagyon kell ne onnan rendeld. De ha vársz rá sokat akkor rendeld :)

(#34852) sharm válasza Ájvé (#34844) üzenetére


sharm
tag

Hát szíved jogod fóliát használni. Nekem baromira kellemetlen, mindig felválik, alá megy valami, karcos lesz, nem siklik szépen, mint az üveg, meg aztán veszit is valamennyit a kijelző a fényéből. De mindenképp csúnya.
Ezt az üveget pedig lehetetlen magkarcolni(SGS üvegét pl). Mindenféle zsebben, kulcsok, apró pénzek között járt már, aszfalton, kavicson csúszott pofán. Egyszerűen nem tudom ilyen "normális" használat mellett megkarcolni. Sajnos egy 3 éves telefonnál meg már teljesen mindegy, hogy fóliás volt vagy sem, semmit nem ér kb. Legalábbis annyit nem adnának érte, amennyiért odaadnám. (Bár amúgyis van 2 kisöcsém, akik öröklik a telefonjaimat.)

(#34848) Tim82
Jogos. 5310

[ Szerkesztve ]

(#34853) kmisi99 válasza nepszter1 (#34851) üzenetére


kmisi99
addikt

Mert sok idő a szállítás? Kb mennyi? Kb 3 hét múlva jó lenne ha megjönne.
Akkor mit ajánlanál honnan vegyem? Mert pl minideal on közel 4000ft al drágább.

(#34854) Saccco


Saccco
nagyúr

iNew i4000

Úgy nézem találtam még egy 900MHz-es 3G-vel megáldott telefont.

iNew i4000 - Magyar verzió: MyAudio X5F

Rákérdeztem, hogy tudja-e a 900MHz-et, a válasz szerint igen:
"hi, It support 3G band, WCDMA 850&900MHz/1900/2100MHz
2G band, GSM 850/900/1800/1900
You don't need to choose."

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34855) balazsbence válasza Tim82 (#34848) üzenetére


balazsbence
senior tag

3510i nekem volt,az első színesebb telók között volt,de a fényképekről beszélgetve meg se mertem volna említeni,mert köszönő viszonyban sincs ezekkel a "gyatra" képekkel.amugy van egy fényképezőm,nagyon tré,egyszerűen használhatatlan a telefon része:)

(#34856) Aksomatic válasza kmisi99 (#34850) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Szerintem maradj az antelifenál ott 2év garancia van, míg a minidealnél csak fél év...

(#34857) Ájvé válasza sharm (#34852) üzenetére


Ájvé
veterán

Rossz fóliát vettél, nekem legutóbb kicsit bubisan került fel rá, más bajom sose volt vele és nem is vált le. Az igaz, hogy néha nehezebb az érintés vele, valamiért nem csúszik úgy a kéz rajta, biztos az üveg felület jobb lehet. Észrevenni meg nem nagyon lehet ha jól van felrakva és jó fóliáról beszélünk. Na mindegy, én használom, nekem kell, ez is nézőpont kérdése.

(#34858) Teejay83 válasza Pocok256 (#34821) üzenetére


Teejay83
tag

Nem túl vaskos ez a G3S?

Valaki nem tudna mutatni egy élő képet róla kézben?

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#34859) Tim82 válasza balazsbence (#34855) üzenetére


Tim82
nagyúr

A 3510i-nek sincsen kamerája, szóval alapból már a kamerával egy mondatban szerepeltetés is értelmetlen lenne. (Amúgy az i volt a színes kijelzős változat, talán a legelső színes kijelzős Nokia, nekem még most is megvan otthon, csak az akkuja halott.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34860) balazsbence válasza Tim82 (#34859) üzenetére


balazsbence
senior tag

Hu beccus tényleg:) mmsbe kaptam mindig a képeket:)

(#34861) kmisi99 válasza Aksomatic (#34856) üzenetére


kmisi99
addikt

Az jó. Egyébként ez is megbízható meg minden? És a szállítás mennyi körül van? Mert nepszter1 azt mondja sokat kell várni.

(#34862) peter077 válasza icons (#34843) üzenetére


peter077
aktív tag

Németben ez egyszerűbb: zopo.de, a zp810-et ajánlom.

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#34863) Bagira01 válasza kmisi99 (#34850) üzenetére


Bagira01
veterán

Az antelife-on tudtommal csak a fekete hátlapos van. A minideal-en van a fehér hátlapos.

(#34861) kmisi99: Nekem a 10-i rendelésemnél 13-án kaptam nyomkövetőtt, és 15-én küldték el, 24-én kaptam kézhez. A mostani(26-i rendelésemnél még semmi változás)

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#34864) kmisi99 válasza Bagira01 (#34863) üzenetére


kmisi99
addikt

[link]

Ki lehet választani, hogy fekete fehér vagy kék legyen.

Az ha 2 hét alatt megjött az jó. Nekem minideal en lévő rendelésem több mint 14 napja csak célországba elküldve állapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#34865) Bagira01 válasza kmisi99 (#34864) üzenetére


Bagira01
veterán

Nekem itt nincs színválaszék. Ha ezt tudom nem feketét kérek :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#34866) beers válasza Teejay83 (#34858) üzenetére


beers
addikt

Nem az!

M&N

(#34868) MAC72 válasza cappa72 (#34763) üzenetére


MAC72
tag

Bocsánat, valóban rosszul fogalmaztam!
Az átparticionáláshoz linkelt programra gondoltam, amihez mint írtam lalszi leírása hiányzott.
Az általad legutóbb küldött linken megtaláltam a leírást. Viszont itt nem tesz arról említést, hogy a belső SD tárhely megszűnne a művelet után.
"Ez az alkalmazás segít megnövelni az 512MB belső memóriát (a DATA partíciót). A helyet a belső SD-ről veszi el, így az annyival kisebb lesz majd. 2,5GB-ig tudod növelni a DATA-t, ekkor a belső SD 80MB körülire csökken, de választhatsz 1GB-ot és 2GB-ot is. "
Ez a megoldás jobban tetszene, ha lehet meghagynék 512MB helyet egy belső SD-nek.

Véleményed szerint viszont: "új rom felrakása után le kell tiltani a belső SD kártyát, mivel nem fogja tudni a rom, hogy az átparticionálás megvolt.
Az átparticionálás után a belső SD ugyanis gyakorlatilag megszűnik."

Tehát akkor: MTKDroidtools mentés a biztonság kedvéért.
Aztán az átparticionáló program felmásolása külső SD-re, majd telepítés, és a leírás alapján partíció méretezés.
Majd az új rom telepítése (mondjuk SD-ről CWM-el).
Na innen homályos. Ma mégis le kell, hogyan tiltsam le a belső SD kártyát?
Vagy ami szimpatikusabb lenne, hogyan bírjam rá a romot, hogy lássa a belső SD-t is?
Szeretném, ha maradna egy belső SD is.

(#34869) Teejay83 válasza beers (#34866) üzenetére


Teejay83
tag

Igazából eléggé leszűkítettem a kört 2 db készülékre

- Vowney V5 vs. Jiayu G3S

A V5 felé hajlok a vékonysága miatt, a G3S-nek viszont kijelzője a pozitívum és az a +5000 ft a negatívum :)

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#34870) kmisi99 válasza Bagira01 (#34865) üzenetére


kmisi99
addikt

A keresőbe beírva kettőt dob ki. Ugyan azon az áron csak az egyik színválasztós. Nem tudom mi értelme.

(#34871) nepszter1 válasza kmisi99 (#34853) üzenetére


nepszter1
addikt

Pl valaki rendelt egy w100at és 2het múlva se történt semmi de valakinek gond nélkül feladják de kB 3-4het Szntm

(#34872) Teejay83 válasza #40993792 (#34867) üzenetére


Teejay83
tag

Most egy Xperia U-m van ami kb 1cm vastag de sokkal kisebb kijelző és így semmi probléma, na de egy 4,5 vagy 5"-os készülknél 1 cm vastagság...hát már lehet kicsit zavaró
Ezért ha tud küldeni valaki egy élő képet róla nagyon megköszönném :)

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#34873) peter077 válasza Teejay83 (#34872) üzenetére


peter077
aktív tag

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#34875) icons válasza peter077 (#34862) üzenetére


icons
addikt

Valóban egyszerűbb, de ez drágább, 5colos, és gyengébb is!

BTW Jiayu G4-ből várható eléhető áron az Advanced vagy milyen modell (1,2helyett 1,5ös proci és 2* annyi RAM + több ROM)

(#34876) Bagira01


Bagira01
veterán

V5 vs. W100

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#34877) kmisi99 válasza nepszter1 (#34871) üzenetére


kmisi99
addikt

Az türhető.

Most adtam le a rendelést a vowney v5 re. Nagyon tetszik úgy ahogy van várom már hogy megjöjjön.

(#34878) laslie92


laslie92
senior tag

Próbálta már valaki kicserélni a camera.apk-t a Kinai telefon Romjában?

Esetleg valaki Tudja hogy hol találom romul belül ezt az alkalmazást? mert nem egyszerűen nem találom a kamara APK fájlát

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#34879) BullZeye válasza sharm (#34852) üzenetére


BullZeye
veterán

Fólia nem csak a karcolások ellen véd. Ha normálisan rajta van, akkor nem lehet rajta észrevenni, nem tud alá bemenni semmi, nem buborékosodik, nem tud feljönni, és ha leesik a telefon, akkor sokkal kisebb eséllyel törik/pókhálósodik. Mert ha nem is sokat, de az a kis adag fólia elnyel egy kis ütést, és összetartja a telefont is. Kb úgy működik mint a biztonsági üvegeken a műanyag bevonat...

Nem mondom, hogy könnyű feltenni a fóliát, mert rendszerint rendelek ebayről 2 dollárért 5-t és az első alkalommal fürdőben párás környezetben "elpazarolok" 2-t mire por/bubi mentesen felkerül, és normálisan illeszkedik mindenhol, viszont megéri. Amúgy az első 2 hétben szarabb a fólia mint az üveg, úgy vettem észre ennyi idő kell, míg "kiszárad", és ugyanolyan lesz a tapintása mint az üvegnek, és amikor végre nem tapad.

És tesóid is jobban örülnek neki, ha nincs hajszálkarc a telefonon, hanem mintha új lenne. :)

(#34880) peter077 válasza icons (#34875) üzenetére


peter077
aktív tag

Van itt tulaj, aki itt dicsérte a kameráját, a soc ugyanaz, a gyári támogatása jó, nem laggol, drágább, de a vámot 1000%, hogy megúszod.
A T procis G4-ről: ha annyit csúszik, mint a sima, akkor az év vége felé már kapható lesz. :Y

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#34881) Teejay83 válasza peter077 (#34873) üzenetére


Teejay83
tag

igen ezt a képet ismerem én is :) de ez egyáltalán nem adja vissza legalábbis nekem a méreteket, mert lehet,hogy egy orbitális nagykezű ember tartja ami így nem látszik és lehet,hogy az én kezemben meg már egy bunkophone lenne :DD

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#34882) gr8tjoey


gr8tjoey
tag

Urak,
Ezeket nézegetem:

THL-W100

Lenovo-P770

Melyik a jó választás? Van ezeknek még GPS bajuk?
Köszi!

------((-----))------

(#34883) peter077 válasza Teejay83 (#34881) üzenetére


peter077
aktív tag

Biztonságos fogáshoz szerintem előny, ha egy telefon vastagabb, kisebb az esélye, hogy a betonyon landol, mint a 6mm-es társaiknál.

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#34884) cappa72 válasza laslie92 (#34878) üzenetére


cappa72
nagyúr

galery2 vagy galerygoogle neven keresd.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#34885) laslie92 válasza cappa72 (#34884) üzenetére


laslie92
senior tag

Köszönöm!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#34886) Aksomatic válasza Bagira01 (#34876) üzenetére


Aksomatic
senior tag

szerintem nagyságrendekkel jobb a Vowney...

(#34887) andras888 válasza SutiAdi (#34809) üzenetére


andras888
aktív tag

A topikon belül gyorskeresőbe írd be, hogy v5 és keresd Bagira01 hsz-eit. Ő leírta a véleményét. Ennél többet én sem tudok. :-)

(#34888) CoolBoy323 válasza gr8tjoey (#34882) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

THL W100 +1
(van hozzá kupon, amivel olcsóbb mint a kiírt ár!)

(#34889) Bagira01 válasza SutiAdi (#34809) üzenetére


Bagira01
veterán

Én is írtam róla pár szót, meg egy másik fórumtársnak is van

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#34890) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Az első androidos okos telómat készülök megvenni.
Fontos lenne a telefonnal készíthető fénykép/videó minősége, illetve a GPS pontosság/jó működése, mert bicajozás és autózás során is használnám ezt a két funkciót. Ezen felül szeretném ha az akksi jól bírná, illetve magyar nyelvű legyen a rendszer, ne nagyon kelljen mókolni (vagy ha igen, akkor segítséggel megoldható legyen, ne legyen belőle tégla). A Gorilla Glass se lenne hátrány. 4,5' felé nem mennék, még ez is egy kicsit soknak tűnik, ~4' lenne az ideális, de ebben a méretben nem nagyon látok igazán jó opciót.
Egyelőre játék, videólejátszás nem annyira fontos, de lehet hogy eljön az a nap is. :)

Ezeket néztem, minideal-en:
- THL W100
- Lenovo A820
- JIAYU G3S

Melyiket ajánlanátok a fentebb írt igények alapján?
A THL az ára miatt vonzó, a Jiayu a hd kijelző miatt illetve a gorilla glass és a nagyobb akksi is plusz pont, a Lenovo meg csak úgy szimpatikus.
A kérdés, hogy GPS és kamera tekintetében melyik a legjobb? Ugye pont ezekben gyengébbek ezek a kínai csodák ahogy olvasgattam az elmúlt 2 napban.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#34891) amisis válasza Bagira01 (#34889) üzenetére


amisis
aktív tag

A GPS tenyleg ennyire jo a vowney ben?
A zte v987.ben nincs giroszkop?

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#34892) Teejay83 válasza benjoe1 (#34890) üzenetére


Teejay83
tag

Én pár hozzászólással visszáb ugyan ezt kérdeztem és a válasz ez volt:
egyértelműen a JIAYU G3S :)

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#34893) CoolBoy323 válasza benjoe1 (#34890) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jiayu, nem is kérdés, ha van rá keret

(#34894) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok!

Ma megkaptam a zopo810-et. Minden mőködik így első ránézésre.
4.2.1 , Google play van rajt meg magyar nyelv is.
Szeretnék megkérni valaki, hogy akár privátban leírná nekem, hogy mit érdemes megnézni megcsinálni és persze milyen progival a telefonon?
Értem ezalatt pl a kínai appok eltávolítását amik esetleg küldözgethetnek ezt azt....

Köszönöm

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#34895) cappa72 válasza Killerlaca (#34894) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kínaszoft eltávolító mtk6589-hez
Ez CWM-ből telepíthető szkript. (fizikai sd kártyáról)
Mielőtt sim kártyát tennél bele érdemes lefuttatni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#34896) Turbobacsi válasza benjoe1 (#34890) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

én a THL-t rendeltem, ami sikeresen vissza is pattant a feladónak (címzési hiba miatt), mivel közben rengeteget olvastam a témában, helyette már a G3S-et rendeltem, igaz drágább volt kb. 25 dodóval, de szerintem megéri: gorilla üveg, fémszerü ház, nagyobb akksi!!, jobb kijelző

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#34897) benjoe1 válasza CoolBoy323 (#34893) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Ha jól olvasom a blogodban, akkor THL W100-ad volt, most pedig JIAYU G3S. Tehát ez tapasztalat, hogy jobbak a kamera/GPS funkciói a G3S-nek, ugye? Nincs semmi gond a GPS-el? Mert a sima G3 esetében mintha olvastam volna ilyet. Vagy ebben ez már javítva lett?

34896 urbobacsi
Igen, ezekben jobbnak tűnik, csak nekem fontos lenne hogy jól működjön a GPS és hogy melyikkel lehet jobb képeket/videót készíteni

És honnan érdemes venni? Mert megbízhatónak a minideal-t olvastam, de nem tudom hogy a garancia melyik oldalon mennyi...

[ Szerkesztve ]

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#34900) kmisi99 válasza peter077 (#34873) üzenetére


kmisi99
addikt

:Y Ez a G3 nagyon szép. Sima képen egyszerű kis rondácska telónak láttam de kegyetlenül jól néz ki így.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.