Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35701) Elektrosokk válasza Cyborg (#35700) üzenetére


Elektrosokk
addikt

melyik az a zte a v967 S ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#35702) ouzohuto válasza tboy93 (#35689) üzenetére


ouzohuto
senior tag

hát a képernyő színhűségével azért nem dicsekednék, eléggé rossz :S

XiaomI RedmI Note|||

(#35703) Cyborg válasza Elektrosokk (#35701) üzenetére


Cyborg
őstag

(#35704) csibe1 válasza instantwater (#35682) üzenetére


csibe1
addikt

Talán reálisabb lenne a ZTEV987-et a sima THL W8-al összehasonlítani.
Bedobsz ide két külön kategóriába tartozó telefont,és csodálkozol,hogy az egyik a FullHD kijelző miatt többet eszik,ezért rövidebb az üzemideje,mint a másik alacsonyabb fogyasztású hardverrel rendelkezőnek amiben ráadásnak még az akksi is nagyobb. :F

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#35705) kcsa válasza instantwater (#35697) üzenetére


kcsa
veterán

De aztán nekem rendeld is meg még ma :D

(#35706) instantwater válasza Cyborg (#35703) üzenetére


instantwater
addikt

A ZTE v967S hátlapja rámegy egy V987 re?
Ugyanúgy néznek ki elvileg.
Aztán lehet, hogy a végén megtetszik a fehér hátlap :)

(#35707) alázógyík válasza kcsa (#35705) üzenetére


alázógyík
őstag

Úgy se fogja. :N ;] ;]

(#35708) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Az tudja valaki hogyan lehet a boot partíció méretét megnövelni?
Alapból 6mb és van olyan rom aminek ennél nagyobb a boot.img része.

Köszönöm

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#35709) kcsa válasza instantwater (#35706) üzenetére


kcsa
veterán

Rendelsz mindkettőből hogy kicseréld? vagy hogy tervezted? :) :N

(#35710) hunaqua válasza instantwater (#35706) üzenetére


hunaqua
addikt

Rendelj inkább 7usd-ért egy fekete Nillkin tokot hozzá. :)

http://www.aliexpress.com/item/ZTE-V987-Grand-X-Quad-Genuine-Nillkin-Super-Shield-Shell-Hard-Case-Cover-Skin-Back-Screen/981572635.html

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#35711) instantwater válasza kcsa (#35709) üzenetére


instantwater
addikt

Gondolom ebayen van csak fekete hátlap :DD
Rendelek, de nem ma :))

hunaqua: Igen, lehet, az lesz a legjobb. 2 legyet egy csapásra. Fekete is, és véd is.

(#35712) Zeki válasza instantwater (#35697) üzenetére


Zeki
nagyúr

:)
Ott a Lenovo P770 3500-as akkuval. 190 USD körül már van.
Az sem merül le 2 nap alatt. :)

(#35713) banderasz77


banderasz77
addikt

Iphone 4S illetve 5 klónok mik lennének?

(#35714) chab7 válasza Zeki (#35712) üzenetére


chab7
addikt

Meg a p780. Fene vinné el hogy kihozták. Most várhatok míg lemegy az ára az én 50ezres keretemig :(

Amúgy a p770-re vajon van 4.2-es jb? Erre nem találok infót.
No meg ott az s750, ami boltokban ott virít, de amúgy kanyarban sem létezik. Se egy leírás, se egy youtube video róla. A p780 is ahogy elnézem még csak indiában fogható. Szóval ha még most meg is rendeli valaki igencsak várhat vele mire készleten lesz.

Még az a830-at látoom magamnak alternatívaként, de attól meg félek hogy egyrészt az akkuja is ugye kevésbé bírja p770-hez képest, meg csak nem "p" hanem "a" sorozat és lehet kevésbé bírná a strapát.

Amúgy ez érdekelne még ezeknél a csájnafonoknál, hogy hogy bírják ezek? Mert Defy után nincs kedvem újra fóliázgatni meg óvatoskodva pakolgatni, mikor a Defy-t csak zsebrevágom aztán go. Ahol meg kell elő, és hadd dolgozzon.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35715) instantwater válasza Zeki (#35712) üzenetére


instantwater
addikt

Ja, én P780 ra gondoltam :DD $320
P770 et nem veszek. 2 magos, qhds.
4 mag, HD alá nem adom.

Eldöntöttem, V987 lesz és pont!

A minideal szerint: MTK6589W
Ez a butított verzió? Érdekes, mert tmallboxon sima MT6589 et írnak... :W

[ Szerkesztve ]

(#35716) kcsa válasza instantwater (#35715) üzenetére


kcsa
veterán

a butított verzió az M. Egyébként a HD kijelző miatt valószínűleg nem butított, az nem támogatja.

(#35717) instantwater válasza kcsa (#35716) üzenetére


instantwater
addikt

Akkor jól sejtettem.
Komolyan mondom, hogy ezek a kínaiak ahány webshop, annyiféle lerást írnak egy készülékhez :(

(#35718) Teejay83 válasza instantwater (#35715) üzenetére


Teejay83
tag

Jól átgondoltad ? :D

Én is a v987 és a V5 között vacilláltam, aztán V5öt rendeltem :)

Igen ezt én is észrevettem,hogy mindenhol más adatok vannak, 3 weboldalt néztem de egy azonos méretet nem láttam például :)

[ Szerkesztve ]

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#35719) kcsa válasza Teejay83 (#35718) üzenetére


kcsa
veterán

A te hibád lesz ha nem veszi meg, és elkezd a V5ön vacillálni :D

(#35720) instantwater válasza Teejay83 (#35718) üzenetére


instantwater
addikt

Át.
CSAK "MÁRKÁSAT" veszek!

Nálam márka: ZTE, Lenovo, Huawei (Drága) meg talán a THL. Többi felejtős.
Rendszeresen olvasva a topikot, mindegyik kevésbé márkásról kiderült valami apró turpisság.
X2 Bluetooth hiba, ZP810 proximity bug, C2 gombvilágítás és egyéb bugok, G4 kihagyták a ledeket, V5 csak a microSIM 3G-s... [PANASZKODÁS OFF :DD ]

Az új "szerelmem" a v987 [csak az asszony meg ne tudja :D]

(#35721) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

milyen jó lenne ha érteném miről beszéltek. :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#35722) gipsztigris válasza instantwater (#35720) üzenetére


gipsztigris
addikt

"CSAK "MÁRKÁSAT" veszek!"

Tehát, a vakok között keresed a félszeműt! :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#35723) dwiki


dwiki
senior tag

Csináltam ZTE V987 -ről egy kis gyors összehasonlító (fotó) kamera tesztet (Galaxy S2-vel hasonlítva)
[link]

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#35724) csibe1 válasza instantwater (#35720) üzenetére


csibe1
addikt

Azért ne sírj majd nagyon ha egy recsegőset kapsz. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#35725) Cyborg válasza instantwater (#35720) üzenetére


Cyborg
őstag

A G4 topicban írta kcsa, hogy elvileg amit nemrég rendelt G4 már világít, majd kiderül, ha megkapja.

(#35726) baldav


baldav
csendes tag

Sziasztok!
UMI X2 Ultimate-ről tudtok valamit mondani? Nagyon jónak néz ki, főleg ennyiért (310$).
Előre is köszönöm.

(#35727) Elektrosokk válasza dwiki (#35723) üzenetére


Elektrosokk
addikt

egy alap bemutató tesztet nem csináltál?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#35728) dwiki válasza Elektrosokk (#35727) üzenetére


dwiki
senior tag

De elkezdtem, de azt még csiszolni kell. Kb hétvégére meglesz szvsz ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#35729) Lampard19


Lampard19
tag

Sziasztok.

Vowney v5-ben nincs két részre osztva a belső memória hanem egy darab 2.8 gigás felület fogadott, ami kb láthatatlan a programok számára. Ezzel mit lehet kezdeni? Fájl manager nem látja azt, fényképező szintén nem látja. Ameddig benem raktam egy sd kártyát addig egy fotót nem tuodk csinálni a közel 3 gb szabad tárhelyemre. Szeretném ha használható lenne.

Google play áruház pedig nincs rajta, hogy a legegyszerűbb felrakni rá? Próbáltam keresgélni, én egy rootolós megoldást láttam? Tényleg megkell csinálni hozzá?

(#35730) Elektrosokk válasza dwiki (#35728) üzenetére


Elektrosokk
addikt

rendben. mennyibe került Neked a készülék? Főleg az üzemidő , a képernyő meg a programok érdekelnének, mi hogy fut. Néztem a napokban pár ilyen készüléket, de ami kimondottan tetszik Nekem árban is azok a felbontásban elvéreznek.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#35731) fenergie84 válasza dwiki (#35728) üzenetére


fenergie84
addikt

Annak én is örülnék :K

Még mindig az asszonynak nézegetek telókat, jelenleg defy-je van, szerinted előrelépés lenne számára ez a készülék?

(#35732) dwiki válasza Elektrosokk (#35730) üzenetére


dwiki
senior tag

Nekem még 60-ba fájt (vám és áfa nélkül -azt megúszta - , 260 dodóért rendeltem, 2 hét alatt volt itt, minidelaról)

Képernyő:
- Szép :) Felbontás meghálálja magát, fényereje nagyobb mint S2-é, betekintési szöge picit jobb, feketéje rosszabb (de nem vészes)

- Progi
Én csak Temple Run, meg Into the Dead-al játszom, ezek S2-ön is mentek gond nélkül - bár ott volt hogy megröccent, gyanítom háttérben volt vmi - most itt röccenés nélkül futnak. Betöltés viszont mintha érzetre kcisit lassabb lenne, de ezt még nem hasonlítottam direktben.
Nekem ITD nagyon átmelegítette S2-öt, ezt nem.

- Üzemidő
Jóval jobb mint S2-é , - pedig használom elég rendesen - tegnap este pl mikor töltőre raktam 40%-ot mutatott. S2 ugyan iylen használat mellett kb 18 h-kor már töltőért kiabált (igaz az egy éves aksi, illetve valószínű voltak a háttérben olyan cuccok, amik rárakodtak az idő folyamán, bár nem olyan régen cseréltem ROM-ot rajta ...)

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#35733) slezakimi


slezakimi
senior tag

Sziasztok.

Lenovo a800.Rádugom a töltőt mutatja,hogy tölt viszont közbe nem mert merül,ha használom.
Az akksit külön univerzális töltővel fel lehet tölteni.
Valami ötlet?Biztos a telcsi nem tölt,vagy szar az akksi,bár akkor az uni se töltené fel. :F
üdv

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#35734) Elektrosokk válasza dwiki (#35732) üzenetére


Elektrosokk
addikt

köszi a választ :)

akkor gondolom eléggé meg vagy vele elégedve. bár Én nem mennék árban 50 fölé, vagyis nem szeretnék. a lenovo 820 meg a zt v967s volt amit nézegettem még. de most ez van képben vagy a lenovo a830. annak ugyan gyengébb a felbontása mint ennek, viszont 50-be belefér.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#35735) dwiki válasza fenergie84 (#35731) üzenetére


dwiki
senior tag

Defy-t nem ismerem...
S2 höz képest előrelépés szeritnem szinte minden téren.
Mondjuk amiért nőnek/hölgynek/lánynak nem igazán ajánlanám az a nagy méret... És a tömeg...
Nehéz és nagy, nekem elég kicsi kezem van, egy kézzel nem kényelmes a kezelés. Persze már szokom meg, de ha felkapom utána az S2-öt, olyan mintha egy pelyhet kapnék fel...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#35736) dwiki válasza Elektrosokk (#35734) üzenetére


dwiki
senior tag

Már ha jól tudom 230-nál tart, szóval nem sokkal több mint 50 e...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#35737) fenergie84 válasza dwiki (#35735) üzenetére


fenergie84
addikt

Értem :R
Az S2-ő azért durvább hardverben mint a defy, szóval megnyugtat amit írtál, h olyan téren előrelépés lenne számára :K
Nekem pénteken jött meg az A820 és erre is azt mondta, h nagy és kényelmetlen, kisebb kellene neki. Csak a z a baj, h nem nagyon van kisebb, és viszonylag erős alternatíva...
Nézelődöm ezerrel, hátha találok valamit :D

[ Szerkesztve ]

(#35738) vegyszer válasza Lampard19 (#35729) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha at egész belső memória valóban "data" partíció, akkor valóban nincs addig sd kártya csatolva, míg nincs sd kártya benne. És ez így működik jól. Akár milyen furán hangzik.

Ez a hely az alkalmazások számára van fenntartva, meg mondjuk térkép, és csengő hang számára.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#35739) laslie92


laslie92
senior tag

Rendeltem egy Ilyet barátnőmnek! Szerintetek?

[link]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#35740) vegyszer válasza slezakimi (#35733) üzenetére


vegyszer
addikt

Valószínűleg egy jó (gyengus) töltőt sikerült kifogni. Nincs másik töltőd?

(3G ki, Wifi ki, képernyő ki, nem piszkál, és 2-3 óra alatt hidd el, PC-ről is feltölt, akkor is, ha a PC ki van kapcsolva)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#35741) Teejay83 válasza laslie92 (#35739) üzenetére


Teejay83
tag

Miért pont erre esett a választás? :)

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#35742) Elektrosokk válasza dwiki (#35736) üzenetére


Elektrosokk
addikt

köszi! :) nem nagyon néztem még a webshopok árait. egyenlőre a típust szeretném eldönteni. de akkor lehet inkább ez mint a lenovo a 830.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#35743) Lampard19 válasza vegyszer (#35738) üzenetére


Lampard19
tag

És a play áruházra valami? :F
A rootolás megis történt, de nem tudom hogyan kell play-t varázsolni rá. Elndul és kilép azonnal, hogy az alkalmazás sajnos leállt.

(#35744) BaginZe válasza Lampard19 (#35743) üzenetére


BaginZe
tag

a telefonhoz való gapps-ot kell kerítened és azt telepíteni cwm-ből

(#35745) dwiki válasza fenergie84 (#35737) üzenetére


dwiki
senior tag

Van egy eladó jó állapotú egy éves S2-öm :) ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#35746) instantwater válasza dwiki (#35745) üzenetére


instantwater
addikt

:DD :DD :DD
Még csak most írod a V987 tesztet, és máris beleszerettél?

(#35747) Aksomatic válasza dwiki (#35745) üzenetére


Aksomatic
senior tag

mennyi az ára?

(#35748) Elektrosokk válasza Lampard19 (#35743) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Én sajnos nem tudok Neked segíteni. de egy újratelepítés nyilván segíthet. Úgy Tudtam hogy azt a modell-t rootolva play áruházzal szállítják.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#35749) dwiki válasza Aksomatic (#35747) üzenetére


dwiki
senior tag

Piaci árfolyam :) ...
Még annyira nem néztem.

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#35750) BaginZe válasza Lampard19 (#35743) üzenetére


BaginZe
tag

tessék:

[link]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.