Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102901) Bendegúz98 válasza dokee78 (#102894) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Az umi hammert en is kineztem magamnak, de ne legyen igazam nem a frekivel lesz problemam.
'Our pre-production phone came with a tiny 1600mAh battery, but the final specifications say a 2250mAh cell will come as standard.' Vagy nem.

(#102902) Graphics válasza WOT-H-A-C (#102900) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Legjobb egy Xiaomi Mi2A lenne, devaz single sim

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#102903) WOT-H-A-C válasza Graphics (#102902) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen arra én is gondoltam, de ha jol remlik 135$ kornyék3n adta chigon is amikor utoljara neztem naluk... Plusz jah.. 1 sim! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102904) synar válasza Bendegúz98 (#102901) üzenetére


synar
őstag

A legújabb unboxing videókban már mind 2250mAh-ás aksi van. (legalább is az van ráírva)

(#102905) beg válasza synar (#102904) üzenetére


beg
veterán

Mert az csak matrica. Az 1600-as a valós, csak rájöttek, hogy úgy a kutyának sem kell. Ezért átírták a matricán. Persze elhisszük, hogy ugyanazon az áron puszta jóindulatból 700mah-t adnak ajándékba. Az alsóház tagjai mind élnek ezzel a trükkel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102906) fateless válasza Bendegúz98 (#102901) üzenetére


fateless
veterán

Ez lefordítva annyit tesz: az előszériára még az eredeti 1600mAh-s teljesítmény került feltüntetésre, de a sorozatgyártás során ezt átírjuk 2250mAh-ra. ;]

MOD - beg
Csak azért előztél meg hét másodperccel, mert telefonról lassabb a smileyt kitenni :P

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#102907) petrosilov válasza beg (#102905) üzenetére


petrosilov
tag

Ó, mi annyira jóhiszeműek vagyunk, hogy ez eszünkbe sem jut. :)

Mondjuk vannak azért korrekt módszerek a kapacitás megállapítására, hátha valamelyik tesztelőnek eszébe jut megmérni.

(Őszintén szólva tetszik a jószág, de pont ilyesmi miatt várok vele, hogy kiderüljenek a disznóságok)

(#102908) nyisziati


nyisziati
veterán

Hölgynek melyiket ajánlanátok? Landvo L200 vagy Cubot S168? Net, zene, youtube, viber lenne a használat 95%-a.
.
(ő az előbbit szeretné egyébként, én az utóbbit)
.
[link]
.
(jelentősebb különbséget csak a W-CDMA-ban látok, de nem tudom, számít-e)

[ Szerkesztve ]

(#102909) aytukabozs válasza nyisziati (#102908) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ezek böszme nagyok meg nem is túl nőiesek szerintem,
amik pár hsz-szel feljebb duliee posztjában meg utána vannak nem jók?
Vagy sub 100$ a kategória?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#102910) nyisziati válasza aytukabozs (#102909) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, elég árérzékeny a dolog. A méretet ismeri (én mutattam neki), úgyhogy az bejövős.
.
(törékeny, 50 kg alatti, alig 20 fölötti lánykáról beszélünk egyébként) :D
.
Mondjuk egyébként is érdekes, hogy ahányszor a városban járkálok, szinte mindig ilyen csajszik kezében látom az 5,5-6 collos lapátfonokat, amit még én is sokallok a magam férfitenyerébe. :D

[ Szerkesztve ]

(#102911) b0bcat válasza nyisziati (#102908) üzenetére


b0bcat
addikt

A Cubot S168 bizonyítottan jó készülék a maga kategóriájában. :K A Landvo kevésbé elismert márka - ami persze nem jelenti azt, hogy az L200 ne lehetne jó modell, de emlékeim szerint drágább az S168-nál. (Cserébe One Plus One dizájnos. ;))

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#102912) WOT-H-A-C válasza nyisziati (#102910) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha már a méretet megmutattad neki és azután is rád van szüksége akkor már a nehezén túl vagy!!! :DDD :P

Na de viccet félre téve, cubot volt nálam, árához képest jó kis teló.Talán az akksi lehet a gyenge pontja és az 1 giga ram ezekkel a felhasználási szokásokkal. Viszont ebben az árkategóriában...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102913) b0bcat válasza WOT-H-A-C (#102912) üzenetére


b0bcat
addikt

"az akksi lehet a gyenge pontja"

Attól függ, mihez méred. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#102914) WOT-H-A-C válasza b0bcat (#102913) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"Net, zene, youtube, viber lenne a használat 95%-a."

A kisasszony felhasználási szokásaihoz!! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102915) b0bcat válasza WOT-H-A-C (#102914) üzenetére


b0bcat
addikt

Nekem az S168 3 napot bírt 3 órás kijelzőidő mellett ugyanolyan használattal, mint ahogyan a Haier W910 (1700-as akkuval) 2 napot bír kb. 1 óra kijelzőidővel.

A maga kategóriájában (~85 USD) ez az akku kapacitás teljesen rendben van szerintem. Aki többre vágyik, szánjon több pénzt a dologra, de legalább egy mobil akkut vásároljon a telefon mellé. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#102916) dokee78 válasza aytukabozs (#102895) üzenetére


dokee78
félisten

Telekomos vagyok,akkor az UMI jó lehet. :R

Na nee,1600 akku,már nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#102917) Mercutio_ válasza nyisziati (#102910) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csajok mindig valami önvédelmi méretű táskával járnak így tojnak a méretre, viszont a design és a kijelzője méretből eredő jobb olvashatóság pozitívum számukra.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#102918) petrosilov válasza dokee78 (#102916) üzenetére


petrosilov
tag

Nem tudjuk. Két állítás, egyik a gyártóé, másik szobakutya kollégáé. Majd idővel kiderül, melyik igaz.

(#102919) dokee78 válasza petrosilov (#102918) üzenetére


dokee78
félisten

Valami infó csordogálhatna róla,mert tetszik a teló.
De az az akku karcsú lesz.

(#102920) petrosilov válasza dokee78 (#102919) üzenetére


petrosilov
tag

Karcsú? Nem tudjuk. Majd kiderül. Sok ember megveszi, mert szép, kívánatos telefonnak látszik a képen, majd jönnek a tapasztalatok előbb utóbb.

Egyébként nekem is tetszene, de még nem veszem meg. A német webshopban 13-án lesz készlet, onnantól lehet eu forrásból megszerezni. Ha felkapják a népek lesz teszt, lesznek fórumos vélemények és el lehet dönteni, mit vállalunk be vele. Most még nem.

(#102921) ∂яσнυη


∂яσнυη
senior tag

Üdv!

Elegem lett a Lumia 920-ból, úgyhogy váltani szeretnék. Fontos lenne, hogy az aksi 3 napot is bírjon a következő felhasználói szokásokkal: -wifi,3g,gps mindig kikapcsolva. csak ha kell, akkor kapcsolom be őket.
-netezés, web böngészés
-zene hallgatás(ez fontos lenne, hogy szépen szóljon)
-facebook-ozás
-1-2 rövidebb telefonálás
-néhanapján ha utazom ismeretlen helyre, akkor gps.

Én a következőket néztem: Elephone P5000 (nincs gorilla glass :/), Thl 5000, Thl 5000t.
Első kérdésem az lenne, hogy honnan tudom a legolcsóbban beszerezni most ezeket? (Lehetőség szerint ÁFA nélkül!!!)

Második pedig az lenne, hogy szerintetek ilyen felhasználói szokások mellett szükségem van e 5000mha-s aksira?

Ha nem, akkor tudtok más készüléket javasolni nekem, ami jó vétel lenne? Max. 50000-ért!
Fontossági sorrend: Készenléti idő, Zene hallgatás (itt valami speckó chipre gondolok, ami esetleg javíthat rajta), összeszerelés minősége, teljesítmény( Olyan szinten fontos, hogy az alap alkalmazások egy kicsit se lagoljanak be! Smooth legyen. A játékok nem érdekelnek!)

Bocsánat, ha hülyeséget kértem vagy kérdeztem. Nem vagyok otthon az androidos készülékek terén.

[ Szerkesztve ]

(#102922) KTU válasza ∂яσнυη (#102921) üzenetére


KTU
addikt

A THL 5000 árán (min. +áfa jön hozzá) inkább itthonról vennék Lenovo P70-et, topik.
Hibát azért találtam, Bluetooth nem működik normálisan, lehet később javítják, és van akinek jó,
de nálam ez fő szempont, sokat használom. És a kamera lehet még a gyenge pontja.
Ha ezeket a kompromisszumokat el tudod fogadni, jó választás lehet.

A THL 5000-nek voltak problémái, nem tudom mennyire javították, majd írják :U
ill. a P70 újabb, jóval erősebb soc, LTE és pörgős segítőkész topik, de ezt már linkeltem.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#102923) aytukabozs válasza ∂яσнυη (#102921) üzenetére


aytukabozs
addikt

Jó hogy a fotózást nem írtad mint kritériumot, és remélem valóban nem is fontos számodra, mert 50k-ig (de méginkább 80 alatt) nemigen lesz kínai telefon ami akár csak megközelíti is a 920-at etéren, é a többi kitételnek is megfelel... :(

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#102924) Graphics válasza gyűrű (#102827) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez ilyen troll hozzaszolas :U ?

Mert sok ertelme nem volt... :D

Nincs az a kriterium ami teljesulne...

Legyen olcso, gyors, szep -> Kettöt választhatsz

Vegyel hasznaltan egy Redmi Note-t...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#102925) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

Jiayu G3S-t cserélném valami hasonlóra, jobbra.
Korábban Lenovo-m volt, jó volt, csak elavult...

Ami kellene:
Legalább 2/16 GB
Jó kamera, jó GPS, megbízható gyári rendszer, nagy akksi.
Lehetőleg nem kínából vásárolni...

Nem hackelem a telefont, megbízható készülék kell telefonálásra, navira, fényképezésre, játékra.

Tudtok tanácsot adni?

Köszönöm.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#102926) Graphics válasza artid (#102925) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lenovo P70-A

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#102927) beg válasza Graphics (#102926) üzenetére


beg
veterán

pluszegy a p70-re :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102928) artid válasza Graphics (#102926) üzenetére


artid
aktív tag

Köszi az ötletet.
P70 vagy P70-a?

Van különbség? Hol lehet itthon beszerezni?
P70-t látok Edigital-nál...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#102929) cappa72 válasza Graphics (#102926) üzenetére


cappa72
nagyúr

De ha a kamerát nézzük, azért az alul marad egy JY-G3 vagy JY-G4 mellett. Legalábbis az én ex-P70-em jelentősen gyengébb kamerával bírt.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#102930) beg válasza artid (#102928) üzenetére


beg
veterán

Edigital, euronics, mediamarkt és még ezer+egy itthoni kisebb webáruház árusítja.

(#102929) cappa72: Tény. Sokat kell vele trükközni (ISO, telítettség stb.)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102931) WOT-H-A-C válasza artid (#102928) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A helyes kérdés: P70-t vagy P70-A? A P70-t kínai piacra szánt nem lesz jó neked és a vas is gyengébb. Ha ilyenben gondolkodsz akkor P70-A kell neked.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102932) artid válasza WOT-H-A-C (#102931) üzenetére


artid
aktív tag

Kösz mindenkinek.
így gondoltam énis, de kérdés, hogy az Edigitalon P70-ként árult teló az P70 vagy P70A?

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#102933) WOT-H-A-C válasza artid (#102932) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én úgytudom az edigi csak európai piacra szánt Lenovo-kat árul.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102934) beg válasza artid (#102932) üzenetére


beg
veterán

Csak kínában elérhető a P70-t. Hazai webshopokban a P70-A verziót árusítják mindenhol.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102935) Graphics válasza artid (#102932) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ugyanaz a P70.

Itthon es EU-ban egyforma minden. :)

Kamera trukkos, de csinaltam en is jo kepeket. Ha meg a K3 Note-ban is ez a modul van akkor a lollipop szoftveresen is javulhat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#102936) ∂яσнυη


∂яσнυη
senior tag

Köszönöm mindenkinek az építő jellegű válaszokat! :R A kamera tényleg nem fontos. Nagyon ritkán használom, de az üzemidő az őrületbe kerget. :O

(#102937) #79335424 válasza ∂яσнυη (#102936) üzenetére


#79335424
törölt tag

Automatizálóval tudsz akkuidő növelő trükköket csinálni. Root -tal még több lehetőséged van (pl. a governorok váltogatása).

(#102938) ∂яσнυη válasza #79335424 (#102937) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Gondoltam, hogy az android sokkal szabadabb lesz mint a WP8.1 valaha is (a WP 10 gyalázatos egyenlőre).

A Meizu M1 Note-tal is eltudom érni a kívánt akku időt ezek szerint. A Meizu m1 note-ról mi a véleményetek?

(#102939) bupemko válasza ∂яσнυη (#102938) üzenetére


bupemko
senior tag

Javaslom használd a keresőt, páran már írtak tapasztalatokat. Ezen túl biztos találsz videókat is a neten...

(#102940) artid válasza beg (#102934) üzenetére


artid
aktív tag

Ha jól látom, nem eltávolítható az akksi. Ez nem annyira szimpi...
4G-s? Jól látom? Mindkét slot támogatja a 4G-t?

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#102941) beg válasza artid (#102940) üzenetére


beg
veterán

5 éve még nekem sem volt szimpi, azóta rájöttem, hogy semmi jelentősége a könnyen kivehető akkunak, sőt. Leejtéskor az is szalad egy plusz irányba. 1 slot tudja csak a 4g-t. Hivatalos spec.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102942) #79335424 válasza ∂яσнυη (#102938) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyébként a Te szempontjaid alapján én más irányban nézelődnék, mert ezzel a három napot bíró akkuval most nagyon leszűkíted a kört. Én inkább a kivehető akkura mennék rá. Egy (két) tartalék akku nem összeg. Aki úgy indul el, hogy három napig nincs lehetősége tölteni, az biztosan nem egy szál törölközővel a vállán lép ki a lakásból. Sztem plusz két akku a zsebben már nem számít. Ha lemerült, akkor csere és egy perc múlva újra él a teló. Lehet powerbank is, csak azzal nyűgös mozgatni, használni a telót töltés közben.

(#102943) artid válasza beg (#102941) üzenetére


artid
aktív tag

Köszi a segítséget.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#102944) Magnat válasza #79335424 (#102942) üzenetére


Magnat
veterán

De csak nincs ébren 3 napig, és akkor éjjel bankról is töltheti... [link] vagy [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#102945) trebrona válasza beg (#102941) üzenetére


trebrona
nagyúr

Elméletileg nem véletlenül szalad plusz irányba.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#102946) Graphics válasza ∂яσнυη (#102938) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jo keszulek. De amugy a 3nap az ilyen felhasznaloi szokasfuggo..

Nekem Lenovo P70 van, 4000 aksi, megis 2nap. Folyamatos szinkron, net, frászbouk...

Ejszakara on/off + Taskerrel profilozva..

Van aki ugyanezzel a teloval 6-7napokat nyom.. Parom 12-14napig birna, net nelkul... / Neki Lenovo A390 van, MT6577, 1500-as aksi, mobilnet nuku, este wifi, igy megy 5-7napig.../

Szoval nincs altalanos velekedes vagy szabaly, csak User

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#102947) Lecs@


Lecs@
addikt

Jiayu S3 vélemények ? :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#102948) Graphics válasza Lecs@ (#102947) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vannak ra panaszok a topicjaban. Nekem meg a Jiayu nem eleg kiforrott, valamin elcsusznak mindig...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#102949) ∂яσнυη


∂яσнυη
senior tag

(#102942) Somatom: Lehet, hogy a 3 nappal kicsit eltúloztam, csak valami olyan készüléket szeretnék, ami nem arról szól, hogy van rengeteg lehetőségem arra, hogy megkönnyítsem az életem, de ezeket a funkciókat mégsem tudom használni, mivel egy- kettő és már le is merült a telefon. Nem vagyok egy HC user.
Te mit javasolnál cserélhető akkusok közül? Max. 50k-ig (akár használt is).

(#102944) Magnat : Azért ennyire nem kell komolyan venni. Nem vagyok üzlet ember, aki egész nap autóban ül gps, mobilnet bekacsolva. :DDD

(#102946) Duliee : Írtam a felhasználói szokásaimról, csak az időtartamokat nem írtam oda. Én a fiókjaimat manuálisan frissítem. Nincs bekapcsolva se a 3g, se a wifi, csak ha kell. A "frászbouk"-nálam is befigyel.

(#102950) Magnat válasza ∂яσнυη (#102949) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem ilyen szokásokkal akku szempontjából neked ez a telefon mindenre elég... Ha látod, h beesett estére a töltöttség 40% alá, akkor feltöltöd és kész.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.