Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102801) alexw801 válasza WOT-H-A-C (#102800) üzenetére


alexw801
senior tag

Csak amikor a jd.comot (fordítóval) nézem, ott helyben nem ajánlják a 800 MHz-es telókat, nyilván mert Kínában ez nem kell. A külföldre postázó boltok tudják, hol lehet venni, én nem tudom.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#102803) Zeki válasza WOT-H-A-C (#102794) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért a ZTE Blade S6 is okés telefon. Fotóban is elmegy.

(#102804) Upo válasza nyuszi123456 (#102772) üzenetére


Upo
addikt

Umi Hammeren van otg, iránytű, giroszkóp is, lollipop sem esélytelen, nyalókával van lefotózva a weblapon. Rootjoy program van hozzá, a felhasználó 1 kattintással engedélyezheti a root-ot, a programon belül lehet letölteni és telepíteni romokat, custom romot islehet telepíteni vele nem csak gyárit. ITT meg Andy azért elég jól odab*szcsizza földhöz-falhoz, az az alu keret elég jól tart...
GPS is jó, a kamerába is bejut a fény, azért az árért szerintem nagyon jó vétel. Van magyar garral is akár hardverapróról, ha megfogja a vám akkor drágább kintről.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#102805) WOT-H-A-C válasza Zeki (#102803) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem is vitatom!! Nem azért maradt ki a felsorolásból mert nem tartom jó telefonnak!! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102806) KTU


KTU
addikt

LANDVO L550 USD 79.99 itt GeekBuying.com

MTK6592M Octa Core 1.4GHz QHD 5.0Inch Android 4.4 OS Smartphone 1GB RAM 8GB ROM 8.0MP 3G/GPS/WIFI

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#102807) petrosilov válasza BaginZe (#102786) üzenetére


petrosilov
tag

Ezt a 4G-t kicsit megmagyaráznám: Időnként nagy fájlokat kell gyorsan ftp-n feltöltenem, olyan környezetben, ahol rengeteg ember van és mindenki nyomatja a fészbúkot. Azaz a 3g, ami akár elég is lenne, teljesen bedugul és csak 4G-vel lehet valamit kezdeni. Ezért nagyon fontos ez nekem.

(#102808) benceman00


benceman00
tag

Sziasztok.

Faternak készülök venni egy Doogee DG700 titans 2-t (nyomógombos nokiáról fog váltani, így a léc elég alacsonyan van :D ). 99%-ban csak telefonálásra lenne használva, néha zseblámpa +havonta talán 1-2 fénykép max. Szóval ez a specifikáció bőven elég.

Viszont ami lényeges a por/kosz állóság, eddigi telefonjai mindig így mentek tönkre, hogy vagy a kijelző alá ment be a kosz vagy a hangszóróba. Nincs semmi extrém körülmény csak a műhelyi használatot bírja.

A másik fontos dolog az hogy megbízható legyen (1 év múlva is lehessen vele telefonálni, nem szeretném hogy 1 hónap után papírnehezék legyen belőle).

Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy mennyire használható/megbízható ezekre a célokra.

Köszönöm!

Üdv, ASZPi

(#102809) synar válasza Zeki (#102771) üzenetére


synar
őstag

Köszi a tippet, mert itt van egy $10-os kupon (code: HAMMER), így végül $129-re jön ki a végösszeg, végül innen rendeltem meg az Umi Hammert, mert máshol már $139-re emelkedtek tegnap óta az árak. Ha megérkezik a telefon majd beszámolok a tapasztalatokról.

(#102810) beg válasza benceman00 (#102808) üzenetére


beg
veterán

Kérdezd meg ITT a felhasználókat, ők biztos tudnak tapasztalatokról beszámolni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102811) Zeki válasza synar (#102809) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fél év múlva is gyere vissza, hogy működik-e még normálisan. :)

(#102812) Zeki válasza benceman00 (#102808) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én megbízható telefont, csak telefonálásra, és legyen még porálló is, nem kínai telót vennék.
Itthon néznék szét, valami jó nyomógombos legyen, és garival.

(#102813) synar válasza Zeki (#102811) üzenetére


synar
őstag

Ok, de nem tudom megígérni, mostanában nem jellemző, hogy olyan sokáig megtartok egy telefont, ha mégis, akkor nagyon bevált :)

[ Szerkesztve ]

(#102814) Zeki


Zeki
nagyúr

...

[ Szerkesztve ]

(#102815) Upo válasza KTU (#102806) üzenetére


Upo
addikt

Most akartam hirdetni, igazítottam az árát.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#102816) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Amikor pl. az antelife oldalán a hirdetett telefon spanyol,vagy eu raktárból van hirdetve de nincs ingyenes szállítása akkor hol kellene azt megtalálnom mennyiért szállítják ki?

Mert az összes költséggel együtt tudom csak a végleges árát a készülékeknek.

[ Szerkesztve ]

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#102817) dokee78 válasza Upo (#102804) üzenetére


dokee78
félisten

Valaki talált már az UMI Hammerről felhasználói véleményt?

Jelenleg ott tartok,Umi Hammer vs Elephone P6000

Utóbbi már kapott 5.0-ás frissítést.
UMI-ról nem tudni kap-e 5.0-át.

FDD-LTE:band 1/3/7/20 (800/1800/2100/2600) <---Elephone
FDD 800/1800/2600 <---Umi Hammer itt hiányzik a 2100,az itthon jelent valami hátrányt?

Melyiket vennétek?
Aki egyiket sem,az is válasszon segítsen.

(#102818) Mercutio_ válasza DarthSun (#102702) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egy immár 3 éves Pana G3-t használok.
Aprón 40-50k között meglőhető egy ilyen gép, van jobb szenzorral, de kereső nélkül 55-ért újszerű garis Olympus E-PL5. Egy kitobi 25-35k között mozog rá, teleobi 35/55 körül garisan kifogható elég gyakran. A fényerős fixek és a nagylátót is tudó obik már más tészta, ott 60-110 közötti cuccok vannak használtan, de újonnan garival boltból a top cuccok 300-ig is elmennek, de az már úri huncutság és nem ezek hiánya miatt nem fog tudni meglőni egy képet a többség :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#102819) sexymusprime


sexymusprime
tag

a Doogee úgy néz ki, hogy rendszeresen hazudgál, nem tudom kit mennyire lep meg :/

[ Szerkesztve ]

(#102820) alexw801 válasza Mercutio_ (#102818) üzenetére


alexw801
senior tag

OFF:
Az Olympus E-PL5-re vettem digi keresőt kb. 30 ezerért Japánból eBayen.
A gépet 2 kitobival 91 ezerért decemberben a MM-ból, akciósan.
Főleg a kit tele zoomot használom, nagyon jó, meg a Sigma 19/2.8 újonnan 40-ért vett fixet.
Van sok adapterem, lehet manuális obikkal játszani.
Amit otthagytam: EOS 550D + obik, vaku, stb. Nem volt kedvem cipelni tovább. De az árából kijött az m4/3 cucc.
Szerintem az E-PL7 váz jobb, de pénzbe kerülne a csere.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#102821) petrosilov válasza dokee78 (#102817) üzenetére


petrosilov
tag

Hehehe én majdnem ugyanitt tartok, nekem a Hammer, a Doogee F1 meg az Elephone G2 van még a kosárban.

Hammerre ez, meg ez van egyelőre. No meg a diótörős videó. :)

Kínai telefonügyileg nincs tapasztalatom, de láttam már neves műszaki cikkeket pár hónap után elhalálozni és nevetleneket évtizedekig működni, no meg (gyakrabban) fordítva is. Akár még jó lehet ez a diótörő kalapács, de ezt senki nem tudja. Ha a (bármelyik szövegszerkesztővel tíz másodperc alatt átírható) weboldal állításait nézzük, azok nagyon szimpatikusak, tetszenek, sőt ez alapján azt is mondhatom, hogy ez nekem kell. De hogy a gyakorlatban nincs-e valami gixer, fagyás, idegesítő szoftverhiba, vagy csak egy gyengén, megbízhatatlanul felépített elektronika, esetlegesen tervezési hibával társítva. No azt meg innen jó messziről nem tudjuk -akkor sem ha megjelenik egy száz pontos teszt valahol. Feltételezzük, hogy nincs ilyen, de ki állíthatja ezt - aki már fél éve használja maximum az. Na ezért bonyolult ismeretlen dolgokat vásárolni. :)

(#102822) Slukkica válasza dokee78 (#102817) üzenetére


Slukkica
őstag

+1 az Elephone p6000 melett :D

Amit feketének árulnak az metál szürke és szerintem nagyon szép és elegáns valamint igen jó az anyag használat. Szoftveresen jól eláttot készülékről van szó. (Elephone KK és Lollipop, CM, Miui, FlymeOS, EMUI, Zopo UI)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#102823) synar


synar
őstag

Itt egy mai YouTube teszt az Elephone P6000-ről.

(#102824) ÁrPi2 válasza beni26k (#102666) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"Számítana, ha az elephone, dodge meg a többi márka nem filléres vacak lencséket és gyenge elektronikát használna a kamera moduljaiban, ezzel csökkentve az telefon költségeit. Nagyon szépen hangzik, amikor ráírják a dobozra/weboldalra hogy Sony IMX214/IMX135 kamera modul, de így sok értelme nincs."

Eltöprengtem T.kollégák mit is jelent az a szakkifejezés hogy kameramodul, (például IMX214/IMX135 kamera modul) . (pont) Ez az én értelmezésem szerint egyfajta egységet (unit) jelent,, egy telefon - alkotó alkatrészt,

olyan junitot amely nnn Mpixel-es ccd-t , zárat , elektronyikát és egyéb kis mini strukturális elmeket tartalmaz kompakt módon. ÉS a lencsét is ami lehet akár zafir akár kvarc akár óccóplexi IS szintúgy.

azaz arra gondolok tehát, hogy nincsen olyan hogy egy ulefánt olifánt beszerez száztizezer Sony IMX214-es kameramodult és azokra jól ráfröccsönti az olcsóplexi lencséit, szemben a felelősségteljes geek fogyasztóbarát A-brand-es gyártók gyakorlatával (akik egy zafirkőbányával kötöttek beszállítói szerződést)

(#102825) dokee78 válasza petrosilov (#102821) üzenetére


dokee78
félisten

Elephone G2 csak 1 GB RAM.

(#102826) Zeki válasza sexymusprime (#102819) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szerintem más kínai c brandről is le lehetne húzni a leplet.. a doogee nálam mindig lenézett telefon volt az orosz csókás berepedő kijelzős videótól fogva. Egy IP67-es telefonnál... de ahogy nézem, továbbra is legalja hazug banda.

(#102827) gyűrű


gyűrű
addikt

Sziasztok!
Új 5-5,5 colos telót keresek.

Igények: 2-8 GB ram
Dual sim
Ips/gorilla HD kijelző
Minimum 8 CPU mag (videókártya lehet 16 magos is)
Snapdragon kizárva.
Samu,LG, HTC, Lenovó, és a többi kínai vacak kizárva.
Legalább 3AH-s Akku (kivehető legyen)
Bővíthető tárhely.
Kb 30 rugó.

Ha van ilyened akkor hívj!

[ Szerkesztve ]

(#102828) KurtCobain válasza gyűrű (#102827) üzenetére


KurtCobain
őstag

5G-t kihagytad, szerintem.

Mmm'kay?

(#102829) KTU válasza KurtCobain (#102828) üzenetére


KTU
addikt

és a DSLR képminőséget :U
:D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#102830) cappa72 válasza gyűrű (#102827) üzenetére


cappa72
nagyúr

Aliexpressen keress rá, ott márt tuti van. Legalábbis egy próbát megér. ;]
Csak ne kosd ossze az mtkdt-vel. :P

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#102831) #79335424 válasza ÁrPi2 (#102824) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dehogynincs ilyen és nem csak az ormányos kategóriában. Nézd meg ezt:
Exmor IMX220 Shoot Out – Meizu MX4 Pro vs Sony Xperia Z3

(#102832) janaman01 válasza gyűrű (#102827) üzenetére


janaman01
addikt

mennyi kellene? :D ( ha 100 at veszel 20 é adom)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#102833) dlaj válasza gyűrű (#102827) üzenetére


dlaj
őstag

Hívnálak, de nem látom a számod.

(#102834) beg válasza gyűrű (#102827) üzenetére


beg
veterán

Nyexusz nyócat adom tizenötér, 16 gb ram, 128gb rom, kendermagos processzor, 15000mah, és 8k kijelző, optikai zoomos 46 megapikszeles fényképezővel. Jó lesz? Csak ma csak most csak neked.

Kiröhögteted magad, de mi jól szórakoztunk. Ha ez neked jól esik, csináld.

Plusz zárójel: mutatsz egy telefont amit nem kinában gyártanak a sok kacat mellett?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102835) 7Sony7


7Sony7
addikt

:C Jaj, gyerekek, olyan jót röhögtem. Rég volt már ilyen. :DDD Nekem is ilyen kell, de 5 év magyar garival. ;]

-

(#102836) fudi2002 válasza gyűrű (#102827) üzenetére


fudi2002
veterán

Asszem igaz amit a tvben jósoltak, mára nagyon meleget.... :D

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#102837) ÁrPi2 válasza #79335424 (#102831) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Hmm...köszi, érdekes tényfeltárás a linken! Ez nekem kicsit megvilágositó volt :R

" The difference is the Xperia Z3 line has a 25mm wide lens and the Z2 and Meizu handsets sport 22mm which doesn’t give quite a wide field of view."

"Though both are using Sony’s IMX220 Exmor RS sensor, what isn’t the same is the software, the camera’s have similar features,"

(#102838) DarthSun válasza Mercutio_ (#102818) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk az látszik a képeiden hogy nemcsak a gép jó, van valami fotós képzettséged is.

(#102839) alexw801


alexw801
senior tag

Az ASUS Zenfone 2 ZE550ML képeiről egy pár minta:

http://data.hu/dir/5x3hk6v5c4380065

Videót nem tettem fel, mert még nem jöttem rá, hogyan kell jól csinálni.

Tapasztalatok:
HDR igen rövid időben vesz fel képeket, ezért nem látszik az emberek mozgása (nem akartam feltenni ismeretlenekről készült képet...), ez jó.
Panorámát rendkívül egyszerű készíteni.
A szelfik jó minőségűek, de nem reklámozom magamat.
Van felrakva Camera FV-5 jpg és png kép.
Emberek, arcok fényképei jobbak, mint a nagy totál tájképek.
Valószínűleg az obi állandóan nagylátószöggel 2.0 rekesszel működik, hiszen sem zoom, sem rekesz nincs benne. A makro képnél látszik, hogy éles a téma, majd háttér elmosás (bokeh) van távolabb - ez jó, csak szokatlan egy primitív telefon , vagy "point and shot" kamerától.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#102840) zsola0518


zsola0518
tag

Sziasztok!

Adott egy THL W200C tip. teló. Rootoltam. Particionáltam az sd-t. Felraktam a link2sd-t és amikor át akarom helyezni az appokat ezt írja ki: "link2sd package invalid"

FSP HEXA 400W, Asrock FM2A75M-DGS, AMD A8-5500, Kingmax 2x2Gb 1600, Sapphire 7770

(#102841) synar válasza alexw801 (#102839) üzenetére


synar
őstag

Köszi a mintafotókat! Néhány letöltésre volt csak türelmem innen a Datáról, sajnos pc-n belenagyítva olyan, mintha valami comics effekt rá lenne húzva alapból a képekre. Remélhető, hogy ez kizárólag szoftveres anomália és később javításra kerül, mint a Jiayu S3 esetében.

[ Szerkesztve ]

(#102842) alexw801 válasza synar (#102841) üzenetére


alexw801
senior tag

Itt a gond, belenagyítva kiábrándító. Tanulni kell még a helyes használatot.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#102843) wwenigma válasza alexw801 (#102842) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja, tanulni. Peldaul hogy mobilos fenykepekbol még mindig nem nyomtatunk posztert... ha bele akarsz nagyitani es 1:1 méretbe nezegetni akkor vegyél DSLR gépet. Teljesen jok a képek.

Annyit latni rajtuk hogy egy eleg agressziv denoise van raküldve, meg kellene probalni kikapcsolni es ha szukseges manualisan rakuldeni pl Irfanview-ban egy denoise-t. Illetve a nativ felbontassal fenykepezett képeket kb 50%-ra atmeretezni. [link]

Pl. nezd meg ezeket nagytotálba és belenagyitva: [link] [link] Google Camera app play-rol, panorama mód.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#102844) b0bcat


b0bcat
addikt

Megosztanám veletek a ma kézhez kapott Mlais M52-vel kapcsolatos gondolataimat, hátha érdekel valakit. :) Még friss az ismeretség, ezért nem tudok minden funkcióról beszámolni. Mindennemű sorrendiség nélkül írom, ami eszembe jut:

- A készülék háza szép, masszív, vékony, és könnyebb, mint amire számítottam. Tökre Xiaomi-nak néz ki. :DDD
- A kijelző kifogástalan. (Nekem untig elég a HD felbontás, még 6 colon is. :D)
- Gyors és stabil. Akadást eddig egyáltalán nem tapasztaltam.
- Van noti LED, ráadásul állítható a színe.
- A képernyő alatti gombok bántóan erős - inkább piros, mint rózsaszín - fénnyel világítanak. Ez nem tetszik benne. Jobban örülnék, ha egyáltalán nem világítana, vagy ha fehér lenne a világítás. :U
- A kamera sötétben muhaha képeket készít. Holnap kipróbálom rendesen, napfényben. ;)
- A hangminőség teszten (agybadugós fülessel hallgattam némi zenét a TeCsőről) elsőre úgy tűnt, hogy "megbukik", majd rájöttem, hogy csak a szoftveres hangminőség-javítást (sic!) kell kikapcsolni, és rögtön jó lesz a hang, csak kicsit halk maxon is. A csatlakozó szabványos. :D A telefonálás minőségére nagyon kíváncsi leszek.
- Bő 20 perc alatt 5%-ot esett az akku töltöttsége, amit ha parasztba' felszorzok, kijöhet a 6 órás kijelzőidő. :K
- 4.4.4-es rendszerrel jött, OTA frissítés nincs (még?) hozzá.
- A szabad RAM-ot az egyik helyen 1,1-nek, a futó progiknál 1,4-nek írja szűz rendszernél.

Eddig alapvetően tetszik. :)

Ja, a tartozékok között szokás szerint nincs füles, és plusz képernyőfólia sincs a dobozban, viszont a készüléken alapból fent van egy, hibátlanul, buborékmentesen.

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#102845) aytukabozs válasza b0bcat (#102844) üzenetére


aytukabozs
addikt

Király. :C
Az esti fotókat még ne temesd.
Én is azt hittem nem tud olyat a telóm, de aztán megtaláltam hol a beállítás hosszú záridőre. (:
Ha meg a gyári app nem tud olyat akkor 3rd party app...
(Persze esti_akciófotókat még így sem tud :) )

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#102846) Upo válasza dokee78 (#102817) üzenetére


Upo
addikt

Hammer vs P6000 vélemény itt.
Összefoglalom: az arcnak van mind a kettő, azt írja hogy a hammer sokkal sokkal minőségibb, nagyon jó a build quality. Mondjuk érzetre biztos jobb lehet egy egy darabból készült alu vázas telefon (hammer) mint egy műanyag (P6000). A P6000 lollipop elég béta, szenzor bugokkal, szoftver hibákkal. Ugyanabban a topikban írja az UMI Italy hogy a Hammer lollipop az utolsó simításokat kapja, május első hetében kiadják, csak figyeljük a naptárat! Az emberke egyébként csinált TWRP 2.8.6.0-t a hammerre.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#102847) b0bcat válasza aytukabozs (#102845) üzenetére


b0bcat
addikt

Számomra ez a fotós dolog amúgy nem igazán lényeges, így nem is vártam sokat tőle, és az sem kizárt, hogy csak én nem tudom jól beállítani. :D A nappali fotók már jobban érdekelnek. :K

BTW, milyen fotós app-ot javasolsz kipróbálni? ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#102848) bb71 válasza alexw801 (#102839) üzenetére


bb71
őstag

jobb lett volna egyben zippelve...

(#102849) aytukabozs válasza b0bcat (#102847) üzenetére


aytukabozs
addikt

Én sem vagyok valami nagy mobilfotós, bár a telefonom pont tud hosszú záridőt alapból.
A nappali képeivel nem vagyok mindig megelégedve, a 'saját' topicban ajánlotta valaki a camera 360-at, azzal használom felváltva.

Itt ebben a topicban meg a camera FV-5 kerül rendre elő (ezt még nem próbáltam)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#102850) Upo válasza aytukabozs (#102849) üzenetére


Upo
addikt

Esetleg még OpenCamera, meglepő a tudása.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.