Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Ebes, a megtervezett falu!
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Petykemano
veterán
"Az új generáció mindig arról szól, hogy a generáció élettartama alatt előtérbe kerülő problémákra a hardver már azelőtt reflektáljon mielőtt az rendkívül limitáló lenne."
Csak az AMD-nél.
Az nvidia általában megvárja, míg a fejlesztők kikísérletezgetk magukat az AMD hardverén, és csak utána dobja be a saját megoldását. Az AMD-nek nem sikerül úgy összelőnie a hardverének és a limitációknak a megjelenését, hogy a limitáció úgy jelenjen meg, hogy az ő hardvere ne sokéves- felsleges - előnnyel tudja, de a konkurens hardveren limitációt jelentsen.Itt van például amit mondasz, hogy a vega meg a volta. A vega lassan fél éve kapható a piacon. Ha mondjuk az nvidia ebdobja a voltát tavasszal, akkor a vegának pont háromnegyed éve volt a piacon úgy, hogy semmilyen limitációt nem oldott meg korábban, mint az nvidia nextgen architektúrája. Ebből a szempontból az, hogy a GV100 kapható tavasz óta, meg most már Titan V formában is, mindegy.
mindegy, legyen igazad és 2018-ra álljon össze egy csak vegákból álló termékpaletta, feküdjenek rá a vega driveres támogatására, minden mást helyezzenek örök nyugovóra, hogy ne kelljen 5 féle architektúrát ugyanúgy kiemelten támogatni. És legyen jó. Meg tánc és zárcsökkentés.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

