Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40777) Danecay válasza pecccccccca (#40776) üzenetére


Danecay
őstag

Mint korábban is írtam nekem még nem nagyon voltak driver-ből adódó hibáim, igaz feltehetően nem is játszom olyan sok és annyiféle játékkal mint mások. Mindig felteszem a legfrissebbet és megy. Igaz tegnap a ventilátor profillal kapcsolatban írtam, hogy nem veszi figyelembe a beállított értékeket de az más. Érdekes lenne egy statisztikát látni, hogy mely példányok, márkák kényesek a driver-ekre, már feltéve ha nem full random az egész.

Más. Ma át akarom pasztázni a kártyát mert úgy fest, hogy az én problémámon nem nagyon segít semmi,sem a nyitott ház, sem a feltekert ventilátorok sem pedig a BIOS- újratelepítés. Nitro+ hűtésem van és az a kérdésem, hogy milyen thermal pad is kell hozzá? Van itthon régről (10+ évről) megmaradva több féle vastagságban is, megromlani gondolom nem romlott meg ezért ezt terveztem felhasználni. Mi van akkor ha valamiért mégsem lenne jó az ami itthon van, vissza lehet tenni a gyárit?

A Sapphire-nek van egyébként magyar nyelvű supportja, egyszerűbb lenne leírni magyarul, hogy mi a gondom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.