Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Dark KillerX válasza ggbuffon1897 (#3998) üzenetére


Dark KillerX
addikt

4GB-os 480-an 72k :Y [link]

Még él a rendelési link, kérdés meddig :R

V!ck még 5 percig se, szépek mondhatom ;]

[ Szerkesztve ]

(#4002) mimic1979 válasza Z10N (#3976) üzenetére


mimic1979
aktív tag

" A masik oldala pedig, hogy ha ennyiert megrendelted akkor ennyiert kell adnaiuk. Az iponon is volt mar aki nagyon jo aron vasarolt adatbazis hiba miatt, hiaba az aprobetus."

Jó magam is üzemeltetek webáruházat, és ez nem igazán van így minden esetben. Nincs kötelezve hogy hibás áron neki értékesítenie kell egy terméket!

(#4003) V!ck válasza Dark KillerX (#4001) üzenetére


V!ck
aktív tag

Már nem él :D

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#4004) Skynet258 válasza kwzatz (#3999) üzenetére


Skynet258
veterán

Én is csak a Giga ref-et meg a 4GB-os Sapphire-t látom 480-ból... nem csak a keresőben, a kártyák között is. :F

https://geekpulse.hu

(#4005) Z10N válasza kwzatz (#3991) üzenetére


Z10N
veterán

Az nv-t ne kerdez.Nem vagyok benne otthon. Gondolom azert, mivel nehol a 480-nal viaskodik es meg oc is van benne boven.

most oszinten vennel 470 4gb-t 70k-ert vagy 480 4gb-t 75k-ert, mindketto custom. Ugye hogy nem. Masok itt dobaloznak, hogy a 4gb mar halott csak a 8gb a jo.

"Bár gondolom közben te is rájöttél, hogy ez a kettő így nem áll össze, nincs ezzel gond."

Mire is kellett volna rajonnom, mi nem all ossze? Azt azert ne felejtsuk el, hogy egy 40-44CU-s 290/290X 50-55k, ami a 480-t elveri meg par helyen nyers erobol es savszelbol.

"Még azt sem tudtam meg egyébként, hogy oc.uk-en kívül hol lehet még olcsóbban venni kártyákat, tekintve, hogy ott is 68 ezer Ft a legolcsóbb custom 4GB-os 470."

Hajra, jo keresgetest.

"Aztak*: Most hogy ezeket írtam, kint van a 470 68k-ért pcx-en. De miért csak 2 év garancia?? 480 is van 72k-ért, de arra is 2 év. 460-asok is kerültek ki."

Nah, latod? ilyenkor jon ra az ember mennyire atba@sztak az elejen. Errol beszeltem. 72k nagyon rendben van 480-ert. Az azt jelenti, hogy szurken itt a ph-n 70k alatt is lesz. Es a 470 meg a tularazason felul is draga. 179/199=89,9%; 72x0,899=64,7k; 3k csak ugy rajta maradt? Azon kivul, hogy 53,9k-nak kene lennie (~11k).

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4006) Vitka675 válasza kwzatz (#3991) üzenetére


Vitka675
tag

Csak hogy ne oltsanak le off miatt, fogalmazzunk úgy, hogy még most próbálnak beállni az árak a versenytársaknál.Nem feltétlenül szerencsés használt árat újhoz hasonlítani, mert használtat nem csak az itt jelen lévő enthusiast társaság ad el, hanem más is. Nézzünk új árakat inkább. AMD szurkolóként nekem is fáj, hogy az RX470 kicsit elmaradt a 970től, de könyörgöm, egy 60000 HUF MSRP-s kártyák ne akarjunk már egy 90 ezressel (vizes bolt MSI 4gb) vesenyeztetni, igaz, 1-2 menetben a 470 azért bele-belecsípett a zöld ellenfélbe. A gond csak az, hogy a 90 ezres 970ből ha visszaszámolom a teljesítménykülönbséget, akkor sajnos érthető, hogy miért kerül 81 ezerbe a 470. A boltok tesznek az MSRP-re, érték, teljesítmény alapján áraznak, és a konkurencia kvázi monopolhelyzete szépen felhúzott mindent az elején, de remélhetőleg az AMD szokásos aggreszív árazása majd a helyére ránt mindent. Visszatérve a kérdésedre, azért nem jó vétel a 470 4gb 70ért, mert ha kicsit alkudok vagy várok, akkor 10 ezerrel olcsóbban tudok venni még garaciális zöld kártyát, ami erősebb. Tehát a 470 használt árát ha a 65höz hasonlítjuk a 970 esetében, akkor véleményem szerint az 50-55 ezres sávban kéne lennie valahol.

Ugyanez levetíthető 480ra is, mert ár alapján, már pedig átlagemberknél a piacon az ár dominál, akkor a 480 a 970 ellenfele, ráadásul ő a 980nak is bevitt 1-2 ütést tesztek alapján, előbbinél pedig kijelenthetően gyorsabb. Ha innen nézzük, és a 970 alja 90 ezer, a 980 alja meg 130, akkor a 105 ezres 480 sajnos azt kell mondjam, hogy a helyén van, sőt...

DE, és ez egy nagyon nagy DE, ez az egész most még nem más, csak az AMD teljesítmény beárazása nVidia monopol árakon.Fognak még ezek jócskán lemenni, már így is mentek le sokat. Mondom megint, ha már MSRP-hez a referencia teljesítmény közelében lévő kártyák kényelmesen 10 ezren belül lesznek, akkor már lehet levonni konzekvenciát, a kezdeti kavargásból még nem

(#4007) sb válasza Z10N (#4005) üzenetére


sb
veterán

Hogy jön ki az 54k?

(#4008) ggbuffon1897 válasza kwzatz (#3999) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Compkeren már korrigálták is a 470 árait 81 v 94re.. szánalmas

(#4009) kwzatz válasza Z10N (#4005) üzenetére


kwzatz
őstag

A 970 vs 470 csatában dx11-ben jobb a 970, dx12-ben a 470, ráadásul a használt vs új dolgot azért csak bele kell kalkulálni, így azt az 5k pluszt simán megérné. Ha választani kell, szerintem egyértelmű, hogy inkább 470 70k-ért újonnan, mint 970 65k-ért használtan. Mindemellett nyilvánvaló, hogy még így is túl van árazva, nem vitatom. Erre írtam, hogy nem áll össze, de így is volt a szövegkörnyezetben.

Nem kellett rájönnöm, hogy átvertek, mert eddig nem vettem kártyát. 78 ezer Ft-ot nyilván nem adnék ki a 4GB-os 470-ért. Ez a 68 már elgondolkodtatott, de nem tetszik a 2 év garancia, főleg hogy eddig a magasabb áron 3 év volt kiírva rá. Pcx-en már láttam ezt SSD-nél és RAM-nál is, hogy folyamatosan váltakozott a garancia időtartama ugyanannál a terméknél, nem tudom, mi lehet az oka.

Skynet258: Folyamatosan változik, utoljára mikor néztem, 480 már nem volt, de kikerült egy 8GB-os 470-es. De most már látok rá esélyt, hogy lesz nagyobb választék, értelmesebb áron.

(#4010) Z10N válasza mimic1979 (#4002) üzenetére


Z10N
veterán

Pedig az ipon-nal volt erre pelda. Mashol is es megkaptam a termeket adott aron. Sot bocsanatot kertek kesobb a fennakadas miatt, mert problemazott az egyik alkalmazott. Erre mondtam, hogy szoljon a fonokenek es akkor sztorno az egesz, vasarolok mashonnan a cegnek. Ekkor megjott az eszuk, hogy mindig a vevonek van igaza. Nyugaton ez standard. Termeszetesen utana arat "emeltek". Ha nem nyitjatok ki a szatokat birkanak neznek titeket. Ilyen egyszeru. Magyarorszagon meg ez a bevett szokas, hogy ugyse mer szolni vagy reklamalni. Aztan nalam melle fogtak. Rajottek, hogy a penz beszel, mivel 200k felett vasaroltam.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4011) BudaiZoli válasza kwzatz (#3991) üzenetére


BudaiZoli
tag

Kössz a tippet. :R Be is rendeltem tőlük a 470 Nitro+-t. :DD Kíváncsi vagyok arra az 1-2 munkanapra azért.. Meg arra is, hogy fognak-e az árral mókázni.. :((

[ Szerkesztve ]

(#4012) Z10N válasza sb (#4007) üzenetére


Z10N
veterán

149/199=74,87%
72x0,7487=53,9

Custom-re ez meg ok, "ref"-re, ha lenne 50k.
Szurken amit valojaban er 45k (149x275x1,1).

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4013) Luskan válasza Z10N (#3990) üzenetére


Luskan
tag

Nem volt egyértelmű, hogy mire gondoltam. A 70k-s árból 27% az államnak megy, ha a fene fenét eszik is. Marad 55k amiből valamennyi a kereskedő haszna.

(#4014) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

RX 470 8G

79 ért már elég szép ár.

(#4015) Z10N válasza kwzatz (#4009) üzenetére


Z10N
veterán

Es ha bejon a kepbe 480 72-75k-ert? Nah, ugye? 68k-ert se szabad megvenni, csapj hozza 4k-t es ott a 480.

NadudvariT: Legkozelebb akkor pontosabban fogalmazz. Amugy 55k-nal mint ahogy az iment szamoltuk nem is ert tobbet.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4016) Luskan válasza Z10N (#4015) üzenetére


Luskan
tag

Igen, de ha meg így nézzük, hogy ennyit dob rá az áfa, akkor érthető ár a 70.

(#4017) Z10N válasza Luskan (#4016) üzenetére


Z10N
veterán

Nem. Rosszul erted. Afa-val kellene 55k alatt maradnia. Akkor erne meg.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4018) BudaiZoli válasza Z10N (#4017) üzenetére


BudaiZoli
tag

Aki nem tud a valagán megülni az megfogja 75 èrt is venni a 470-et, meg kicsit drágábban a 480-at. Akik a mostani magas áras időben veszik, mind tudják, hogy drágábban jutnak hozzá. Cserèbe előbb lesz a kezükben a cucc. Valamit valamièrt. Nyílván hetek vagy hónapok múlva sokkal jobb árak lesznek, de nem mindenki tudja vagy akarja kivárni.

(#4019) Vitka675 válasza solfilo (#4000) üzenetére


Vitka675
tag

Ez UK MSRP volt (USAban ugyanennyi), és ebben benne az ÁFA. Viszont én USA áfával számoltam, de hát ennek megfelelően még néhány ezrest le lehet számolni az áraimból, mivel az UK áfa 20%os.

[ Szerkesztve ]

(#4020) Z10N válasza BudaiZoli (#4018) üzenetére


Z10N
veterán

Igen, ez inkabb fetisizmus, mintsem tudatos vasarlas. Sajnos tul sok elektronkai cucc volt mar a kezem alatt, hogy tudjam mennyit ernek ezek legyartva. Amit igazan megfizetsz az az IP es a gyartastech + marketing :)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4021) mimic1979 válasza Z10N (#4010) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Szerintem meg az Ipon nem igazán esik hanyatt egy 200K árbevételelen kontra 6,5 mrd (tavalyi mérleg) :)
Nyugat? Rendszeresen megfordulunk nyugati országokban és közel nem ennyire rugalmas a rendszer mint nálunk.

"ügyfélnek mindig igaza van"

NEM mindig van igaza az ügyfélnek! Ez marha nagy tévedés, csak amikor az iskolában is az megy a tanárnak hogy beperellek mert csúnyán néztél rám , akkor nem szabad meglepődni azon hogy egy vásárló azonnal jön hogy megy a fogyasztó védelemhez. Hála az égnek ebben az évben is jött hasonló szöveggel felém ügyfél e-mailes megkereséssel, melyre megadtam neki minden adatot hogy hol tud panaszt tenni, és mikor tisztába lett azzal hogy mekkora marhaságról beszél, akkor a bocsánat szó teljesen elmaradt, mivel hogy Ő nem olvasta el az ÁSZF-et.
Szerintem szerencsés vagy...Ennyi

(#4022) füles_


füles_
őstag

Aki nem látta volna a 68k-s Sapi 470-et

[ Szerkesztve ]

(#4023) mimic1979 válasza füles_ (#4022) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Jó ez az ár kérdés de van esetleg valahol egy olyan teszt ahol egy 470 8Gb. vs 480 4Gb.van esetleg, illetve még az számomra a kérdés hogy a 470 8Gb húzva mennyire közelíti meg a 480-at.
Még mindig nem tudom hogy melyik az kártya amelyik hosszabb távon jó lehet. A 480 8Gb, az már azon a határon van árba hogy számomra nem éri meg, mivel nem játszom napi szinten, inkább heti 3-4 óra összesen.

[ Szerkesztve ]

(#4024) Coolmat


Coolmat
őstag

Leadtam 72k-ért a rendelést a 4GB-os RX480-ra PCX-en, pár perc múlva jött is az email, hogy már nem elérhető, és törölték a rendelést. Erről ennyit...

A hardverker-es RX470 4GB 70k-s rendelésem amint raktáron állapotba került, fel is emelték az árát 80k-ra. A 25-ére írt BestMarkt-os RX480 4GB 5db-ot már nem is írják az oldalon. A 2 hónapja szervízbe küldött HD7970-em helyett akartam most már venni egy új kártyát, de elkeserítő a jelenlegi helyzet :(

(#4025) olymind1 válasza füles_ (#4022) üzenetére


olymind1
senior tag

Már 78k lett belőle :U

(#4026) solfilo válasza Vitka675 (#4019) üzenetére


solfilo
veterán

Ha UK MSRP lenne, akkor fontot kellett volna odaírni nem?

Ezen oldal szerint:
AMD RX 470 UK price
4GB VRAM: $179 / £170 inc VAT >>> 170GBP (UK MSRP) / 1,2 (UK VAT) * 1,27 (ÁFA) * 360 (árfolyam) = 65k, ez kicsit több, mint amit írtál.

solfilo

(#4027) Z10N válasza mimic1979 (#4021) üzenetére


Z10N
veterán

Nem az ipon-rol volt szo. Egy kis webshop volt, ahol 3-4 ember dolgozik osszesen (a levelvatasbol derult ki). Pont ahogy mondod nem fog hanyat esni egy malor eseten, hogy olcsobban adtak.

Rugalmassag alatt mit ertesz? En pl a thomann.de-tol szoktam sokat ott rugalmasak.

"Ez marha nagy tévedés, csak amikor az iskolában is az megy a tanárnak hogy beperellek mert csúnyán néztél rám "

Semmi ilyesmirol nem volt szo.

"akkor nem szabad meglepődni azon hogy egy vásárló azonnal jön hogy megy a fogyasztó védelemhez."

Itt ez nem allt fent. Nem a minoseggel voltam elegedetlen, hanem a megkotott uzlettel.

"Hála az égnek ebben az évben is jött hasonló szöveggel felém ügyfél e-mailes megkereséssel, melyre megadtam neki minden adatot hogy hol tud panaszt tenni, és mikor tisztába lett azzal hogy mekkora marhaságról beszél, akkor a bocsánat szó teljesen elmaradt, mivel hogy Ő nem olvasta el az ÁSZF-et."

Ne hasonlits ossze mezei user-rel.

"Szerintem szerencsés vagy...Ennyi"

Inkabb igazam volt. Nem mindegy.

Amugy a konkret pelda. Processzort leegyeztettem, mivel direkt rakerdeztem, hogy ez akkor annyi amennyi. Jott a valasz mindent be tudnak szerezni. Megerositve, rendeles leadva. Varok 3 napot, majd jon a level megsem tudnak annyiert adni, mert igy meg ugy. Szoval kiveszik a rendelesbol egyoldaluan. Mondom akkor lehet az egeszet sztornozni, mivel azert vartam rajuk, mert jo aron adtak. Kiderult, hogy adatbazis hiba, ami ugye engem nem erdekel. Oldjak meg. Ekkor kezdett el problemazni. Majd ket level utan elokerestem a cegvezeto email cimet es lass csodat hirtelen lett annyiert amennyiert ki volt irva. Ennyi.

Ui: Amugy melyik webshop? :)

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4028) ggbuffon1897


ggbuffon1897
őstag

Ez a Sapphire mennyivel jobb mint az Msi gaming X? Utóbbi legalább elérhető, igaz nem túl oké áron de legalább van.

Hűtése az Msi-nek szerintem toronymagasan veri az összes riválist, főleg hangban, ami speciel nekem fontos.

Azzal mondjuk nem nagyon értek egyet, illetve kötve hinném, h itt a közeljövőben olyan hatalmas áresésre lehet majd számolni, meg h ezeknek a kártyáknak 55k lesz a reális ára...hát az lesz majd, jövő tavaszra kb. A nagyobb szállítmányok meg készlet hatására max párezer forint korrigálásra számítok ismerve az itthoni kereskedőket..

(#4029) kwzatz válasza Vitka675 (#4019) üzenetére


kwzatz
őstag

Az USA-ban mondjuk kimondottan egységes ÁFA nincs, államonként más és más szabályozás alá esik és más az adó mértéke. Az MSRP pedig nem tartalmaz sales tax-et tudtommal, ami 5-10% is lehet. Elvileg az amazon/neweggen látott árakra is jön még ez, szóval ők sem annyiért kapják meg az árut. Így meg a számításaid valószínűleg nem pontosak, most nézem. Szóval azért külföldön sem olyan rózsás a dolog, mint amilyennek elsőre tűnik. Pl. a 200$-os 4GB-os 480-ra ha rászámoljuk a magyar áfát, akkor mi 70 ezer Ft-ért kapjuk meg, ami kb. 255$, szemben az amerikaiakkal, akik 220$-ért vehetik a kezükbe.

[ Szerkesztve ]

(#4030) Yutani válasza Z10N (#4017) üzenetére


Yutani
nagyúr

A PH teszt alapján a 480 7%-kal jobb összesítettben a 470-től. Hülye lenne az AMD 25%-kal olcsóbban adni a 470-et. Szerintem ők sem gondolták át az előzetes árat, vagy nem így tervezték a 470 sebességbeli különbségét.

Ha 150 dollárért adnák a 470-et, kinyírnák vele a 480-at.

#tarcsad

(#4031) mimic1979 válasza Z10N (#4027) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Senkit nem minősítek "mezei usernek", ha ennek vetted én kérek első körben elnézést.

A kerek történet alapján neked volt igazad, mivel vissza igazolták manuálisan a rendelést, (nem automata e-mail). Ez esetben a forgalmazónak kötelessége ez után annyiért kiszolgálni. Automata e-mail esetén NEM! (ezt másnak írom, nem kifejezetten neked) Az automata e-mail ("megrendelését fogadtuk, stb), nem minden esetben minősül szerződésnek.

Effektív nem kizárólag minőségi probléma alapján lehet a "békéltető testülethez " fordulni.

Az meg hogy ki mekkora összegnél hajlandó "bukni" az mindig azon múlik hogy egymás között milyen a kontaktus, persze a jogi részt tisztázva.
Volt rá a mi életünkben is hogy teljesen ingyen adtunk át egy terméket az ügyfélnek , azaz nem kellett semmit sem ki fizetnie, illetve volt olyan ügyfél is akinek azt mondtam a végén hogy ne haragudjon de ne vásároljon tőlünk, inkább vegye meg máshol.

(#4032) Televan74


Televan74
nagyúr

Hogy drágák e a hazai árak? Egy picit igen.De OCUK -n sem jobb a helyzet(magyarországi kiszállítással).



Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4033) Z10N válasza Yutani (#4030) üzenetére


Z10N
veterán

Kesobb jol jon meg az a 4CU es tobb savszel "dx12 only" es "vulkan heavy" cimeknel.

"Hülye lenne az AMD 25%-kal olcsóbban adni a 470-et."

Marpedig igy volt beherangozva. Igy semmi ertelme nincs, hogy egymas nyakan vannak eltero nevvel.

"Szerintem ők sem gondolták át az előzetes árat, vagy nem így tervezték a 470 sebességbeli különbségét."

Ez mar nem a mi gondunk. Az viszont igen, hogy $179-re emeltek az msrp-t. Amibol aztan meg tobb lett.

"Ha 150 dollárért adnák a 470-et, kinyírnák vele a 480-at."

Ismetlem, nem a mi gondunk. Ez lett volna az igazi forradalom. 55k-ert frissen 290 teljesitmeny. Tarolt volna, mint a "gep". Belogattak a mezesmadzagot aztan semmi se lett belole. Annak most van ertelme, hogy a 470 68-70k, a 480 meg 72-75k? Mert szerintem nincs. Selejtes gpu-t joval olcsobban kene adni. Lasd 4850/5850/6850/7850. Adott tier-ben 20-30% ar difi volt. Most 5-7%. Egymas nyakan vannak. A elnevezest meg elk*rtak.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4034) Z10N válasza mimic1979 (#4031) üzenetére


Z10N
veterán

"Az automata e-mail ("megrendelését fogadtuk, stb), nem minden esetben minősül szerződésnek."

Igen, igazad van. Ez ott van az aprobetusben. Illetve keszlethiany elleneben elaléhatnak az eladastol, stb.

"Volt rá a mi életünkben is hogy teljesen ingyen adtunk át egy terméket az ügyfélnek , azaz nem kellett semmit sem ki fizetnie"

Nah, akkor van ittohni is "nyugati" mentalitas, megnyugodtam :) Hasonlo mar nalam is volt, kabeleknel/tartozekoknal.

"illetve volt olyan ügyfél is akinek azt mondtam a végén hogy ne haragudjon de ne vásároljon tőlünk, inkább vegye meg máshol."

Az ilyennek fakockat kell adni, hogy azzal szorakozzon. Ezek szoktam a fogyasztovedelemnel fenyegetozni igaz? Aztan semmi se lesz belole. Ismeros a vasarlo tipus, nagykerben hallottam mar nehany fazont, illetve garanciaztatasnal jokat rohogtem :D Anno egy oraig magyaraztak neki, hogy kompatibilitas miatt nem mukodik a dragan vett tv capture/digitalizalo kartya, stb.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4035) BudaiZoli válasza mimic1979 (#4023) üzenetére


BudaiZoli
tag

Amiket èn láttam teszteket, ott agyon húzva már már 480 szint volt a 470.

(#4036) mimic1979 válasza Z10N (#4034) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Sajnos a mai napig nincsenek az ügyfelek 90%-a tisztában hogy milyen jogaik vannak egy webes vásárlásnál, és a legszörnyűbb hogy vannak olyan webáruházak akinek az ÁSZF-ét átnézve be is zárhatnának. Mi elég komoly figyelmet fordítunk rá hogy képben legyünk, és ezért szoktuk biztatni az ügyfeleket , hogy inkább a neten adják le a rendelést, és ne telefonon.
Garancia? Az egy más kérdés,főleg ha nem jogos, és szembesül vele, hogy őt viselik a költségek...Nah ott azt nagyon szeretem, de arra is kidolgoztam egy megfelelő szabályzatot amit el kell fogadjanak írásban. Azóta kevesebb a garancia, és a problémás ember :D

(#4037) huskydog17 válasza Luskan (#3949) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Gratula!

Melyik gyártót választottad vagyis ez melyik custom design? Az 59 fokot hogyan tudtad elérni? Milyen házad van? Nagyon érdekelne, hogy hogyan tudtad levinni ilyen szépen.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#4038) GZB01


GZB01
tag

Sziasztok !
Szerintetek is megérne váltanom egy giga R9 280-ról egy rx 480 8gb-osra ?
Csak lehetne már kapni értékelhető áron meg előtte el kéne passzolnom a mostanit .

(#4039) füles_ válasza GZB01 (#4038) üzenetére


füles_
őstag

Megéri váltanod.Ég és a föld lesz a kettő között a különbség.
Hát igen,egyetlen egy bajuk van ezeknek a kártyáknak hogy egyelőre nem lehet őket normális áron kapni :D De ha visszábbgörgetsz akkor látni fogod hogy volt már egy pár jó ajánlat,csak figyelni kell az árukeresőt vagy az árgépet.Itt a topikban amúgy szoktuk linkelni ha kapható jó áron valamelyik webshopban

(#4037) huskydog17
Az egy Asus Srix RX 470.Gyárilag temp targetet kapott azért ilyen hűvös.Alacsonyabb órajeleken is működik mint a többi RX 470 (1100MHz körül),ezért lassabb is

[ Szerkesztve ]

(#4040) Bugfix1984 válasza #45185024 (#3935) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Lesz olyan promó,ez már hivatalos ! :R

(#4041) huskydog17 válasza füles_ (#4039) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Köszi! :R

Igen, azt láttam, hogy az Strix változat hűvösebb, mint a többi, de ehhez túlságosan behúzták a kéziféket.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#4042) #45185024 válasza Bugfix1984 (#4040) üzenetére


#45185024
törölt tag

Remélem figyeltetek rá mit mondott Bugfix1984 , mert fontos dolgot mondott :)

(#4043) Bugfix1984 válasza #45185024 (#4042) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

:C :U

[ Szerkesztve ]

(#4044) tailor74 válasza #45185024 (#4042) üzenetére


tailor74
őstag

ŐŐőőő, muszáj lesz 480-at is venni a játékhoz? :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#4045) gbors válasza tailor74 (#4044) üzenetére


gbors
nagyúr

Nem, megveheted a játékot magában is 80e-ért ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4046) tailor74 válasza gbors (#4045) üzenetére


tailor74
őstag

Annyiért jöhet a 480 is.. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#4047) Sanyi19


Sanyi19
őstag

ASUS STRIX RX480 8GB vs ASUS STRIX GTX1060 6GB teszt videó [link]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#4048) Ren Hoek válasza #45185024 (#3935) üzenetére


Ren Hoek
veterán

...és ennek most örülnünk kéne? Full Vega set-nek kéne jönnie már... :(((

(#4049) korcsi válasza Sanyi19 (#4047) üzenetére


korcsi
veterán

Ahogy elnézem a TDP limitet "elfelejtették" kitolni, így mindenhol a 1060 gyorsabb, például Aots-ben is.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#4050) myckey válasza Sanyi19 (#4047) üzenetére


myckey
veterán

Ügyes vagy, folytasd tovább 1060 topicban az ömlengést, amit ott megkezdtél.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.