Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41301) inf3rno válasza pecccccccca (#41289) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én nem mondanám csendesnek a Sapphire-t. Az előző kártyával a nappali zajban nem tudtam megmondani, hogy megy e a gép, most egyértelműen hallható. Igyekszem mindenre 12cm-es ventiket tenni, és azokból is a jobbakat. Ennél viszont nem figyeltem a hűtésre, amikor megvettem, eszembe sem jutott valamiért. Megpróbálom leszedni a fordulatszámot UEFI-ben, hátha lehetséges.

Buliban hasznos! =]

(#41302) pecccccccca válasza inf3rno (#41301) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Ja nem a Sapphire-ról beszéltem hanem a sajátomról.
Alapvetően nem hangos. 2300 rpm-en már kihallom a házventik mögül, de így, hogy sikerült max 1700-ra beállítani már nem is hallom.

Humorban nincs helye tréfának!

(#41303) HSM válasza inf3rno (#41301) üzenetére


HSM
félisten

Milyen Sapphire? Nálam a Nitro szinte hangtalan a referencia 1340Mhz-es órajelen gyári feszen. Mondjuk én egyedi Afterburner ventiprofillal hajtom, de nem megy 75 fok fölé így sem. :N Persze, eleresztve az emelt limitekkel azért meg lehet izzasztani, hiába a hatékony féltégla hűtés. :)
Praktikusan végig 1400rpm alatt vagyok vele így.

[ Szerkesztve ]

(#41304) tasiadam válasza inf3rno (#41300) üzenetére


tasiadam
veterán

Ez meg mindig a gyari paszta ami a kepen van, kemenyre szaradva. A 4 csavar kivetele utan latod. Rendesen megkentem utana pasztaval, csak a huto nem volt jo. Szeri tem a heatpipebol eltunt a folyadek, ami ittvan a nyakon lefolyva. Meleg is volt es gyenge is.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#41305) inf3rno válasza HSM (#41303) üzenetére


inf3rno
nagyúr

RX 580 Sapphire Pulse. Nem húztam rajta semmit, de EIST meg ilyesmi ki van kapcsolva a gépen és minden teljesítményre van állítva Windows-ban is. Lehet az dob a fordulaton, passz. Nem nagyon van most időm foglalkozni vele. Ilyen OC-re sem jutott soha időm az elmúlt 3 évben, megy ahogy megy azt kész. Majd egyszer ha újraindításnál nem felejtem el, akkor nyomok egy del-t aztán ránézek a venti profilra.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41306) inf3rno válasza tasiadam (#41304) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ohh az más. HP-nak szerintem már az is elég, ha elmegy belőle a vákum.

Ja nem nagyítottam rá, most így ránézve olyan mint a Terminátorból az emberke. :D Lehet rosszul értem, ez most a gyárból jött ki így, vagy miután leemelted róla a hűtőt, azután folyott szét? Igazából egyik eshetőség sem túl jó. Azt mondják fel kell takarítani ilyenkor, mert rövidre zárhat dolgokat. Vannak ilyen ezüstözött csoda paszták amiknél fennáll ez a veszély.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41307) HSM válasza inf3rno (#41305) üzenetére


HSM
félisten

Sajnos a Pulse-ra egy sokkal kisebb, költséghatékonyabb hűtés került. Amúgy ha minimális hozzányúlással szeretnél halkítani rajta, akkor van a WattMan-ban egy teljesítmény állítgatós rész, a GPU órajelnél egy %-os csúszkán tudsz garázdálkodni, egy olyan %-al, ami kb. egy 1250Mhz környéki órajelet ad, elég durván meg lehet vágni a fogyasztást (magától visszaveszi a feszültségét), így a zajongását a kártyának akár a gyári ventiprofillal is. Persze, némi teljesítmény így elveszik, de nem túl sok.

[ Szerkesztve ]

(#41308) TIT


TIT
veterán

Nem kell annyira levenni,mert akkor már vehetne egy 570-et is,1340-nél 37%-os venti és 70 fok,de ha 60 fps-re lockolja akkor 63-65 fok és nem hangos.

(#41309) HSM válasza TIT (#41308) üzenetére


HSM
félisten

Az 570-nek nem lesz 2Ghz-es memóriája, és a hiányzó textúrázók és ALU-k sem fognak belemászni. Én pl. szoktam 1270Mhz-en járatni a Nitro-m, ha nincs szükségem a teljes erejére, pl. StarCraft 2. V-sync meg ilyesmi nekem nem barátom, a 60 FPS pedig főleg nem. :N

(#41310) Kisbocs06


Kisbocs06
tag

Sziasztok ! Mi az a legmagasabb feszültség rx 580 8g esetében ami még ésszerű, és nem károsodik a chip ? Vagy mindegy csak tartósan ne legyen 75 fok felett ? Feltűnt a napokban 60 foknal nem melegebb tartós játék után sem a xfx rx 580 asom 1050mV al 1300mhz el. , néztem is nagyokat aztán beugrott hogy persze hisz nincs már 30 fok a lakásban mint télen így azt gondolom felesleges is ez az alulfeszelgetes inkább akkor mehet az OC , illetve előre betettem közvetlen a VGA alá is egy 12 cm ventit mert a gépház legelső ventije a hdd - miatt alig juttatott levegőt a VGA nak , most 5 fokkal megint hűvösebb lett .Most 65-67 fokos a gyári 1150mV al .Hutest is erosebbre állítottam , nem zavar , van bőven más venti a hazban ami alapból zajos a legszallitas miatt , szóval most felszeretnem Oc-z ni rendesen mert nem kell ennek 60 fokosnak lennie , fogyasztás nem érdekel egyáltalán .Köszi a tippet .1200mV sok ?

(#41311) inf3rno válasza HSM (#41307) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Állítottam a CPU-nál a fan profile-on. Úgy tűnt, hogy UEFI-ben nem lehet a videokártyán állítani, csak valami ház ventiket, ami nincsen. Most megnéztem a Radeon software-ben, és olyan 50°C környékén kapcsol be 800 RPM körül. Hangosabb, mint előtte volt, de nem annyira vészes. Szerintem most nem foglalkozok vele többet, később esetleg hozzányúlok ehhez a teljesítmény szabályozáshoz, amit írsz. Egyelőre amivel játszom, annál a CPU a szűk keresztmetszet, mert 1 magon kell nagy teljesítmény neki. Azon akarok majd húzni később, ha több időm lesz rá.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41312) Speed® válasza Kisbocs06 (#41310) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha tudod hűteni, nem sok az 1.2V sem feltétlenül..kérdés megy-e annyival többet, hogy megérje az elfűtött wattokat.
A jobbik Nitro+om 1500at ment ennyivel (1550et meg 1.225Von), ott azt mondtam mehet..de ha teszemazt 1400ig jutsz, akkor nincs értelme főzni.

(#41313) Kisbocs06 válasza Speed® (#41312) üzenetére


Kisbocs06
tag

Igen úgy veszem észre 1410 körül megy 1.200V al , nem egy jó példány az enyém , nagyon alulfeszelni se tudom , az én eszrevetelem a saját peldanyommal hogy 10mV az 10 MHz lefelé és felfelé is , nincs nagy mozgás tér .Irigylem joindulatuan azokat akiknek közel gyári órajel és drasztikus feszültség csökkentéssel is megy .Csak most elkezdett a kisordog agyalni bennem , nehogy már a gyári órajel alá keljen mennem ha már van egy fasza kis kártyám .1400mhz stabil 1.2V al kitesztelem mennyire megy le a feszültség és az marad , a fordulatszám meg úgy lesz állítva hogy 60% fölé ne menjen.

(#41314) bot1978 válasza Kisbocs06 (#41313) üzenetére


bot1978
senior tag

Gyári léghűtéssel én nem kínoznám így, pláne nem nyáron. Ha megnézed alulról rézzel hogy van elvezetve a hőmennyiség...
Elkezded húzni a fet is jobban disszipál ám a túlfogyasztástól. Elviseli a nagyobb áramokat, de csökken a hatásfoka, tehát elkezd fűteni. Tehát ahogy nő a GPU áramfelvétele a a fet maghőmérséklete jóval magasabb lesz, mint a felületi, mert elkezd fűteni és vele párhuzamosan a GPU meg nagyon durván elkezd túlfogyasztani az OC-tól és emiatt az pláne elkezd fűteni.
A réz remek hővezető és a GPU által disszipált hőmennyiséget szépen rávezeti a feten lévő bordára, amiknek a nagy áram nem lesz gond, de a meleget nem szereti. Persze közben a VRAM is kap a melegből ne aggódj.
Az alu bordának a felületi hőmérséklete alulról mindenhol több lesz, mint felülről ahonnan a venti fújja és OC nélkül sem valami csodás ez a borda.
Az a baj, hogy csak a GPU hőmérsékletet nézed, de közben kell legyen egy nagyobb delta té a fet és a rajta lévő borda között is, ha jönnek nagyobb az áramok. Itt már a 20 fok az már vékony jég, mert belülről kifelé fűt, te meg kívülről befelé szeretnéd hűteni. Attól, hogy centikkel odébb mérsz egy 80 fokot a GPU-ra a fetek és a gpu által leadott hőmennyiség mindösszesen még sokkal több és a bordafelületet, ahol mindezt átadod a levegőnek nem tudod növelni, csak a légmennyiséget és akkor 60%-os ventikkel? Nyáron? Nem károgásból mondom, de ki fogod nyírni. Hiába viselnék el az alkatrészek egyenként, az egész együtt nem bírja a túl nagy hőtágulásokat. Egy darabig elviseli, aztán reccs. Hajszálreped.

(#41315) Kisbocs06 válasza bot1978 (#41314) üzenetére


Kisbocs06
tag

Valóban igazad van , sokat allitgattam most , és vissza tértem a regebben kitapasztalt értékekhez. A legjobb arany a 1350mhz és az 1100mV .A gyarihoz képest mínusz 16mhz viszont mínusz 50mV .Valahol olvastam feljebb és valóban 1340mhz felett elszáll a kártya feszültség MHz aránya .Marad az alulfeszeles 1350mhz vel .Másik sokáig használt órajel kombóm az 1300mhz 1050mV al de marad az 1350 .Viszont az 1100mV ot a gyári venti profil is szépen 70 fok körül tartja , kicsit reméltem a gorbere és 68fok körül tetőzött .Marad az alulfeszeles nem kinzom a kártyát .

(#41316) tasiadam válasza inf3rno (#41306) üzenetére


tasiadam
veterán

Gyari. Kemenyre volt szaradva a folyas is.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#41317) Danecay válasza tasiadam (#41316) üzenetére


Danecay
őstag

Érdekes, nálam a Nitro újrapasztázásakor teljesen krémes volt a gyári paszta. Mondjuk csak feltételezem, hogy gyári volt mert használtan vettem a kártyát.

(#41318) Pécsi gyerek válasza TIT (#41263) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Szia, neked is ilyen van (Sapphire RX570 4GB DDR5 Pulse) ? Ez két ventis? Jó a hüttése, nem túl hangos? :R

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#41319) inf3rno válasza tasiadam (#41316) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Érdekes. Pedig azt hittem az MSI azért elmegy. Mondjuk RX 580-ban úgy rémlett kifejezetten nem ajánlják, de van MSI alaplapom meg régi passzív kártyám, és azoknál nem tapasztaltam eddig semmilyen anomáliát.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41320) TIT válasza Pécsi gyerek (#41318) üzenetére


TIT
veterán

Szia!
580 pulse van,hát régen volt hangja,most nincs,de zárt házba került.
Jó az amit írtál,jobb nincs,csak a nitro,de 4gb-s már nincs is,de az durva,hogy a 8gb-s olcsóbb.

(#41321) Pécsi gyerek válasza TIT (#41320) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

:R

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#41322) Balazska90


Balazska90
tag

Gyerekek, egy még (21 hónap garival rendelkező RX 580 8GBt mennyiért lehet szerintetek mostanság elpasszolni? MSI Armor, szóval elég hangos.

(#41323) Speed® válasza Balazska90 (#41322) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Próbáljuk ki eztán az érdekesség kedvéért, hogy a megfelelő témát a megfelelő topikba viszed..ez esetben a beárazós lenne ugye a megfelelő.

(#41324) tasiadam válasza ETOM (#41298) üzenetére


tasiadam
veterán

-Először is, GPU-Z-vel letöltöd a jelenlegi BIOS-t. (BIOS Version, számszámszám, és ott egy letöltés gomb. .rom kiterjesztése lesz, Ellesmere.rom néven (GPU nevét adja neki by-default))

- [link] Innen letöltöd a BIOS moddolást. Betöltöd vele a BIOS-t, és átírhatod benne a power targetet, meg mindent. Én beírtam 170 wattot a gyári 135 helyett, 50% plusz, így agya-főbe tud menni.
Megtalálod a GPU mhz/volt ablakot is. Azt kedved szerint átírhatod, amire szeretnéd. Ugyan ez memóriával.
Ha kész, save, és elrakod oda, ahol neked jó, de nevezd át, hogy a gyári BIOS is meglegyen, ha netalántán el akarod adni, vagy nem sikerül, legyen javítás.

- [link] Itt az AtiFlash, elindítod a win végű appot, majd betöltöd a biost (load image), utána program gombra nyomsz. Fontos, hogy adminként indítsd el.

Ha ez is megvan, akkor system restart, és máris kész a moddolt rx580 bios. Kipróbáltam, és működik. az amd driver is felismeri, nem hisztizik. Továbbá a hűtést is moddolhatod, meg sokmindent. bár én ezt az msi afterburnerrel csináltam, mert ha valaki a gépébe teszi, ha eladom, akkor ne siránkozzanak.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#41325) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Üdv,tegnap beszereztem egy Sapphire pulse 4 gb-ot.Ez az aktuális beállítások PCI-E x8 a képen az rendben van,vagy valamit bekell állítanom az alaplapon hogy x16 on menjen :F 2200g proci van a gépben,nem tudom az számít,vagy bekavarhat e?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#41326) tasiadam válasza Pécsi gyerek (#41325) üzenetére


tasiadam
veterán

Valszeg a vega veszi el a sávokat. Én esetemben 16+4 sáv van, 1600AF-nél (van nvme ssd, ez 4 sáv, meg 2 darab vga, és ezért 2x8), gondolom nálad is. Bár lehet, hogy 4 sávon műxik a vega, ebben nem vagyok biztos. Ilyesmire gyanakszom. Ha van benne nvme ssd, akkor a vega az oka.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#41327) Pécsi gyerek válasza tasiadam (#41326) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Sima 2,5 ssd van csak a gépben.Akkor kutakodok a biosban egyet hátha valamit nem állítottam be. :DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#41328) tasiadam válasza Pécsi gyerek (#41327) üzenetére


tasiadam
veterán

Állítsd be, hogy csak az external gpu adjon képet, és úgy is nézd meg. Ha nvme enegélyezve van, akkor lődd ki.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#41329) varmi2 válasza Pécsi gyerek (#41325) üzenetére


varmi2
nagyúr

A 2200G csak x8 sávval tudja meghajtani a vga-kat, így ez sosem lesz több, míg cpu-t nem váltol. De ettől nem vesztel semmit, nem lesz kevesebb telejsítményű a vga-d.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#41330) tasiadam válasza varmi2 (#41329) üzenetére


tasiadam
veterán

Ezt megerősítem, a 2 VGA miatt nekem is 8x-es az 580-am, és nem igazán hatotta meg.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#41331) Pécsi gyerek válasza varmi2 (#41329) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Köszönöm szépen mindenkinek,akkor marad így :R Amúgy ha lehúzok minden feszt picit meg az órajelekből is 100-150 MHz-et,és akkor is felmegy 70 fokra a kártya,peddig látom a saját amd szoftverben hogy 85-95 wattot eszik a kártya,akkor lehet a paszta kivan száradva?3 éves múlt a kártya eredeti biosos de lehet bányában is volt nem tudom :DDD Ha netán nekilátnák újra pasztázni,akkor a memóriákon lévő gap padokat is kötelező kicserélni?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#41332) tasiadam


tasiadam
veterán

Kérésem lenne: Valaki rakott már/látott már 580-on accelero extreme III-t? Lenne eladó a HP-n, és nekem kéne az armor helyére valami jó hűtés.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#41333) HSM válasza Pécsi gyerek (#41331) üzenetére


HSM
félisten

A fesz levétel 570-nél inkább user error + fesz ráadás szokott lenni. :DDD

Próbáltad a manuális csúszkával, mondjuk egy -5% órajelet, szigorúan automata feszekkel WattMan-ból? És nem hátrány ha más szoftverekből 0mV-ra van állítva az offset, ha korábban volt piszkálva.

(#41334) Speed® válasza Pécsi gyerek (#41331) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ilyen kóros esetben friss paszta alap, gap-pad jó esetben sértetlen és nem kell cserélni.

(#41335) Pécsi gyerek válasza Speed® (#41334) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

:R

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#41336) savior


savior
őstag

Helló.
GPU-Z -ben azt néztem, hogy a Bus Interfacenál azt irja, hogy PCIe x16 3.0 @ x2 3.0.
Mitol lehet, hogy terheles kozben is csak ennyit ir? Valami elvan allitodva?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#41337) savior válasza savior (#41336) üzenetére


savior
őstag

MSI A320M-A PRO alaplap es Ryzen 1600 proci, Sapphire RX 570 8GB videokartya.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#41338) savior válasza savior (#41336) üzenetére


savior
őstag

Megoldódott: kivolt lazulva a kártya.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#41339) KKK-007


KKK-007
tag

Sziasztok.
A videó kártyám egy RX 570-es. A szoftvere tegnap óta ezzel az üzenettel bombáz:

"Hiba
A kompatibilitás ellenőrző offline vagy nem áll rendelkezésre internet kapcsolat."

Nem állítottunk semmit, de azóta a játékok teljesítménye is visszaesett.
Mi lehet ez?
Ja és minden játék indításkor "pittyeg" a gép...

Üdvözlettel: J

(#41340) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Állítanék valami ventiprofilt, mert az optimalizálatlan GTA4-nél süvít csóri RX 580.
Azt nézem, hogy ha a saját szoftverjében állítom, akkor elköszönhetek(eltűnik a hozzá tartozó kapcsoló) a félpasszív módtól? :U

Venti profilt állítani az MSI Afterburner az ajánlott?
Visszaolvasva találtam mintát HSM Phollégáét. Nekem kicsit jobban engednem kell a ventiket dolgozni, mivel neki jobb hűtésű a kártyája.

Kíváncsi leszek majd, hogy alakulnak hőfokjaimra, mert cserélem a gyári házventiket, gyári ryzen hűtőt, meg elől lesz +1 befújó, felül meg 2 kifújó venti.

(#41341) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Egy Sapphire Rx 570 pulse 4g-nek 72-74 fok terhelés alatt sok?Kb ehhez max mennyi a normális venti fordulat?Akinek ilyen van az próbálta már kicsit finomítani a fogyasztását?(tudom minden kártya más,de kb mit lehet kihozni feszültség csökkentésből,egyebekből?) A cél a minnél csendesebb, minnél hűvösebb kártya lenne?Egy jó magyarázós youtube videó is jól jönne ha tud valaki linkelni :R

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#41342) TIT válasza Pécsi gyerek (#41341) üzenetére


TIT
veterán

Normális 75-ig,hány %-on megy a venti?
Kicsit emelj rajta vagy fixáld a játékot 60 fps-re,akkor nem melegszik annyira.

(#41343) HSM válasza Pécsi gyerek (#41341) üzenetére


HSM
félisten

Mit lehet kihozni, ha ki akarod maxolni a takarékosságot? Kb. ezt tudom mondani: [link] . :D

[ Szerkesztve ]

(#41344) Pécsi gyerek válasza HSM (#41343) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

:DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#41345) tasiadam válasza grizlisandor (#41340) üzenetére


tasiadam
veterán

msi-ben állítsd, és a 0% fan mode-ot kapcsolt ki. Ekkor letekered a ventit olyan 15% környékére (nálam 16%-on 300rpm, 17%-on 500, 18%on 800, ezért 17%-on megy.) Aztán bő 60 fok alatt van, hangja kb nincs, ha netezel. És nem is fűti magát.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#41346) DEEKEY


DEEKEY
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos nekem is problémáim vannak a Sapphire RX 580 Nitro+ OC 4GB-os kártyámmal. Azt vettem észre, hogyha limitálom az FPS-t 60-ra, akkor úgynevezett micro lagg/stuttering tapasztalható. Két napja bújom a netet, és kipróbáltam minden értelmes javaslatot (DDU, csak driver telepítése eszközkezelőből, stb.), de a helyzet változatlan. Készítettem pár videót a jelenségről, CS: GO-nál eléggé ugrálnak az órajelek, hiába állítottam be fixet.

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

[link] [link] [link]

(#41347) tasiadam válasza DEEKEY (#41346) üzenetére


tasiadam
veterán

70-re allitsd be ne 60ra. SSD-re van rakva a játék?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#41348) Scorpion


Scorpion
tag

Sziasztok!

A régi videókártyám meghalt.
Gondoltam veszek ex rx 570-et. (MSI Armor 8gb.)
Erről mi a véleményetek? Win 7 64 bites verziójával működik?
Csak azért kérdezem, mert olvastam egy oldalon, hogy azzal nem kompatibilis.

[link]

Esetleg nézzek másik márkát? Mondjuk az Asusét?
(Egyébként az alaplapom is Asus)

Köszi!

(#41349) Speed® válasza Scorpion (#41348) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

7/10 driverek a mai napig jönnek, 8/8.1 support nincs már.
Pont ezt a kettőt ne vedd..Sapphire Pulse (ITX), Nitro, ezekben van anyag.

(#41350) tasiadam válasza Scorpion (#41348) üzenetére


tasiadam
veterán

armorom van, kerüld, szaladj, gyújsd fel mielött megteszi magától. Borzasztó hangos. Undervolt, hűtés, fan curva mod, stb, minden kell h ne ordítson.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.