Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53338) Habugi válasza platthy (#53337) üzenetére


Habugi
addikt

A 4130as a HT miatt mutatkozott 4magosnak, előttem pedig leírták miért látsz egyes benchekben/alkalmazásokban 4"magot"/szálat az FX-el.
Az i3-al volt 2 magod, az FX-el egy sincs, moduljaid vannak szám szerint 4 darab.

Ennek a modulos megoldásnak az a "sajátossága", hogy egy szálon jóval gyengébbek az FX-ek mint Inteles társaik. Az olyan múltszázadot idéző játékokban mint pl a WoT is, amik 1-2 erős szálat igényelnek (erre/ennyire írták őket), de többhöz akkor sem nyúlnak ha lehetne/lenne, emiatt sosem lesz olyan FPS-ed FX-el mint Intellel volt. :(

Speciel a BF4 nem ilyen, kizárt hogy kevesebb FPS-ed legyen, nagyon szépen kezel 8szálat.
A pontszámos bulira nehéz bármit írni, nem szerepel a mondatban hogy benchmarkban kaptad és ha igen melyikben vagy meggymagköpő versenyen. :N

newwave0507, vakond5, Lacielvtars:

:R

Van benne munkaóra, mondjuk az NB borda felszerelésével többet szívtam mint minden mással együttvéve.. :D

(#53316) ViZion:

Nem, én nem hiszem! :N ;]
Elképzelhető hogy túlbuzgó vagyok, de a rendelések leadása előtt szeretek telón érdeklődni. Ez nem varázslós beidegződés, pár éve beálltam erre, nincs meglepetés.
Amit írsz az mondjuk nem meglepő, speciel én házas topicban olvastam hasonlókat velük kapcsolatban, van egy fórumtárs akivel rendszeresen jót mulatunk ezen ha valamilyen apropóból felmerül a téma, miszerint lehet egy nyugalmazott beszállító ex-rallys sofőrjük..! :K
A paszta mondjuk ne fogyjon el, az valóban nem vicces dolog, cserébe ciki, helyet máshoz képest nem nagyon foglal, nem is igazán tétel ahhoz, hogy ne lehessen egy párszáz darabos készletet naprakészen tartani az egész palettából.. :(

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.