Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52101) ViZion válasza Valkűr (#52100) üzenetére


ViZion
félisten

Mert a legtöbb hangos és kb. a kéttornyosak szintjét hozza (a nagyobbak). Cserébe drágák. Régebben sokaknak voltak problémáik (hangos venti, kuruttyolás, etc...), ma nem tudom mi a helyzet velük.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#52102) MrM94 válasza Valkűr (#52100) üzenetére


MrM94
őstag

Kezdem ugy hogy egybevizem van.
Teszteknek annyira nemhiszek,mivel lattam egy ket nyuszicseles dolgot bennuk.
Sokkalta jobb egy fasza leghuto,mint egy kompaktvizijatek.
1.Olcsobb a leghutes,es ra ra ver a vizimutyurre.
2.Ha egyszer a Vizimutyurben a viz felmelegszik,eleg nehezen hul ki.
3.Vizimutyurokre,kell venni 2 fasza ventit,ahhoz hogy ne orditsak szet a fuled,vagy ahhoz hogy hozzon egy fasza teljesitmenyt,ami megint plusszkoltseg ahhoz hogy egye fene legjobb esetbe nyerj 3 fokot a leghutohoz kepest.

Nos a Raijinteket nem ismerem,bovitheto rendszernek tunik,Az ugy ok,ha bovitessz majd kesobb. De az megint elvert penz.

Elonye a vizimutyurnek,hogy elfer kisebb hazakban is.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#52103) norbert1998 válasza Valkűr (#52100) üzenetére


norbert1998
veterán

szerintem a fent linkelt minivizes aligha veszi fel a versenyt egy 2 tornyos noctuaval, de talán még egy egytornyos komolyabb is veri :)

(#52104) abridabri válasza MrM94 (#52096) üzenetére


abridabri
veterán

D15
33 ezer egy olcsonak szamito boltban .
nincs tobb kerdesem :U

[ Szerkesztve ]

(#52105) MrM94 válasza abridabri (#52104) üzenetére


MrM94
őstag

Akkor silver arrow,vagy phanteks,vagy D14.
Amugymeg ralehet lesni az aprora is.Noctua ventik nem doglenek hamar.
Azert ajanlottam mert mintha azt olvastam volna,hogy magasbordas ramjai vannak az illetonek.
Most,vagy vagyse.

Viszont meg mindig olcsobb mint egy egybeviz es meg a magasbordas ramok is elfernek alatta.
Aki akar tuningolni az ugyis megveszi.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#52106) dkpisti válasza Habi10 (#52038) üzenetére


dkpisti
tag

Nembirja az alaplap vrm-je nemtud elegendő mennyiségű kraftot leadni a procinak ezért 6 maggal még oké de 8-nál tulmelegszik a vrm és ezért esik 1400-ra az orajel anno le is irták minimum 18-20k egy lap ilyen fx alá+hűtő mert a gyári hangos.

[ Szerkesztve ]

(#52107) DiszNóÓl válasza MrM94 (#52096) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ez nem az a hagyományos corszar stb. egybevíz... Ez bővíthető tobb radira a pumpa is bírja... És az azt írta csak a 212evo magasságú léghűtő fér a házába... És szerintem egy próbát megérhet... Ha egy éve lett volna ilyen akkor én is ilyett vettem volna...

HATER

(#52108) MrM94 válasza DiszNóÓl (#52107) üzenetére


MrM94
őstag

Emlitettem is feljebb,vagy csak akartam,hogy bővithető?
Viszont Zalmann Z11 be nemtudom mennyire lesz bővitve az a rendszer.
De ez a venti nélküli változat szóval rákell még számolni pár ezret két normál ventire.
Vagy rosszul láttam?

szerk, a ventis változat 26k bár én azt a két ventit lecserélném mert eléggé úgynézki hogz adják csak hogy legyen..
Szal inkább a 24k core edition+ egz pár venti.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#52109) DiszNóÓl válasza MrM94 (#52108) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ha valaki alap vizet akar annak megteszi. Ahogy lattam a corsair hydro topikban nagyon nem használják azoknál sem a ventiket 1k rpm felett arra meg az alap is megteszi vagy van 2 ventid 1kFt/db áron és veszel mellé még 2-t P/P-ba. Apróról meg lehet vadászni 360as radit 10k körül csati is 3k/2db némi cső, alkohol+desztvíz és van egy teljesen jó vízhűtése kb 40k-ból.

HATER

(#52110) MrM94 válasza DiszNóÓl (#52109) üzenetére


MrM94
őstag

Szerintem nem olyan egszerű az a vizezés.Én pont most szemezgetek evvel avval,BTW lehet én parázok nagyon tőle.
Aműgy NH D14 specs alapján ugyanolyan magas mint az evo 212.

És hangsúlyozom,hogy szerintem abba a Zalmann házba elég nehézkesen férnének el a dolgok..
[U"The first problem I had was after much research and advice, the Corsair H100 did not fit in the Zalman Z11 Plus case I had. There was no room at the top of the case where the cooler would normally sit"
Forras
Es ez a leglazabb kompakt...Azert mondom,hogy a hazat is vedd szemugyre.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#52111) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Hali
Egy meglepő fel fedezés :F a HWiNFO64 progi Zambezi-nek látja a procit :F

ui: a bios-ban a CPU -fant ha Silent módba teszem mit állít át ? vagy a Turbó módnál ?

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#52112) MrM94 válasza DiszNóÓl (#52109) üzenetére


MrM94
őstag

[link]

Ha legörgetsz láthatod,hogz nh D14 befér.
Tehát az NH D14 et veheted alapúl specsként,hogy mi fér bele abba a házba és mi nem..
Szerintem a viz felejtős,mert nemfog beférni,ahogy a linkem is igazolja.Valami olyan hűtő kell neki ami mellett a HyperX beast ramok is elférnek.
Csakúgy zárójelben,hogy elférnek az NH D14 alatt is picit elcsúsztatva a ventit felfelé.
S csakúgy zárójelben,hogy egy huszasé pont van aprón.De 25 ért bontatlanul is kapható bótba.

Pofajenő a CPU fordulatszám grafikonját.
X foknál Y RPM el fog forogni a procifanod.
Ha silentre rakod akkor magasabb hőfokon fog menni és csendesebb lessz a cpu fan
stb stbstb

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#52113) DiszNóÓl válasza MrM94 (#52112) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ha meg belülre nem fér be a radi lehet kívülre is rakni. De ha befér a D14 akkor az tényleg jobb lehet ugyanannyiért.

HATER

(#52114) MrM94 válasza DiszNóÓl (#52113) üzenetére


MrM94
őstag

Én nem rizikóznék a vízzel,elég sok baj van vele...
De a tulaj majd eldönti,hogy,mit vesz végül.
Én voksomat a légmellett teszem le,legyen az noctua vagy más,mivel biztosan befog férni a házba és nem kell majd vele pepecselni,anniyt mint a kompaktvízzel.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#52115) ViZion válasza DiszNóÓl (#52113) üzenetére


ViZion
félisten

Egybevizet meg kell bontani, h kintre rakd, vagy a házat moddolni. Sajna a legtöbb házon idióták vágnak 4 lyukat a csöveknek és máris vízre kész ház ként árulják. Csak a gyakorlatban ezek a furatok nem használhatóak többnyire.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#52116) PofaJenö válasza Bossp (#52090) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hali
Ezt olvastad már ?[link] :B

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#52117) DiszNóÓl válasza ViZion (#52115) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ezt elvileg megbonthatod. A pumpán van feltöltőhely mondjuk kitudja mennyire egyszerű feltölteni.

Én is inkább akkor a D14-et mondanám ha befér és akkor nem kell bajlódni a vízzel...

HATER

(#52118) Bossp válasza PofaJenö (#52116) üzenetére


Bossp
addikt

Nem de itt az ideje! ;) egyébként a ház szellőzésével nincs gond van benne 5 db 12 Centis Venti is. egy elől és alul ezek szívják be a frisset, 2 felül 1 hátul ezek pedig kifelé a meleget. A Zalman víz megoldása tuti belefér az egy és a két ventis megoldása is.

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#52119) MrM94 válasza Bossp (#52118) üzenetére


MrM94
őstag

A zalmann Reseratoros viz?
Én szívesen megnézem,hogy az hogyan fér be...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#52120) rovtiv2 válasza Habugi (#52085) üzenetére


rovtiv2
csendes tag

Teljesen igazad van abban, hogy nem vagyok képben a nagy teljesítményű procihűtőket illetően. Nyilván vannak olyanok, amelyek többet tudnak az enyémnél. Pontosan ezért kérdeztem konkrét adatokat, hogy mielőtt beáldoznék <30k-t valamelyikért, legalább nagy vonalakban tudjam, mit kapok a pénzemért, a mostanihoz viszonyítva. A proci TDP-jét illetően valószínűleg egészen véletlenül én is ismerem az órajelek és a feszültség emelésével egyenesen illetve hatványozottan megugró fogyasztást, ami nyilván hulladékhő formájában jelentkezik.
Azt pedig nem tudhattam, hogy a 8320-asod ilyen vígan viszi az 5GHz-et. Nem beszélve arról, hogy a cuccom akkor állt fel, előtte néhány órával még lövésem sem volt, hogyan stabilizáljam (bizony, igazad van, az FX-ek lélektanához sem értek, különben nem lennék itt). Szóval az átgondolt hűtővásárlás igazán nem tartozott a rövidtávú terveim közé.
Tanácsaidat köszönöm, és úgy néz ki, kénytelen is leszek megfogadni.
Béke.
:)

[ Szerkesztve ]

Már bocsánat...

(#52121) ViZion válasza rovtiv2 (#52120) üzenetére


ViZion
félisten

Fentebb itt írtak bővíthető egybevizet, én linkeltem EK szettet, sztem azokban gondolkozz, ne másik léghűtőn.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#52122) norbert1998 válasza rovtiv2 (#52120) üzenetére


norbert1998
veterán

Na de azért a a–a deszka sem mindegy alatta. Nekem a 4.3 az, amivel még bootol, de hosszabb terhelés után reboot. 4.2 stabilnak tűnik 2 hete. És ez még nem a legrosszabb alaplap :D

(#52123) pipo112 válasza rovtiv2 (#52120) üzenetére


pipo112
senior tag

Ha egy kicsit vissza olvasnál láthatadd volna a teszte mit tud a te coolered és mit egy D14 a tesztben is jól látható nem egy súly csoport a 2 hűtés
De saját tapasztalat az én fx-em(8350)4,5ghz 1.36V magok Max 53C Ibt teszt alatt Ennyi !
Viszont ha kompakt víz akkor CM nepton 240m minimum :R

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#52124) rovtiv2 válasza pipo112 (#52123) üzenetére


rovtiv2
csendes tag

Megnéztem az ajánlott teszteket, még akkor (most is). Az a néhány fok különbség viszont, amely valóban fennáll a hűtők között, nem győzött meg arról, hogy konkrét specifikációk ismerete nélkül komoly pénzeket adjak ki rájuk.
Ajánlásodat akkor is köszönettel vettem, most is azt teszem. Mert biztos vagyok abban, hogy ha nem is a közeljövőben, de mindenképpen foglalkoznom kell a kérdéssel, amelynek megoldásához Te is hozzásegítettél. :)

[ Szerkesztve ]

Már bocsánat...

(#52125) DiszNóÓl válasza norbert1998 (#52122) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nekem alapfeszen eddig (3 nap) 4,3Ghz-n megy. Ma lehet megpróbálom a 4,4-et is... Az sem m1 milyen procit fogsz ki.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#52126) norbert1998 válasza DiszNóÓl (#52125) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem biztos, hogy a lap kevés hozzá, és a fesz emelés sem segített.

(#52127) Gabrikovics válasza rovtiv2 (#52124) üzenetére


Gabrikovics
aktív tag

Én a "játékvizemet" ezen teszt alapján választottam [link]

Tudom hogy sokat számít a pénz de ha le kell cserélni egy erősebbre később akkor kidobott pénz az olcsóbbat megvenni . :U

[ Szerkesztve ]

A teljesítmény csak pénz kérdése ! https://valid.x86.fr/1x0hag

(#52128) vhw válasza Gabrikovics (#52127) üzenetére


vhw
addikt

Ohh szerkesztetted...
Pedig már azon filóztam hányszoros életfogytiglant osztanak ki aljasságodért... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#52129) Gabrikovics válasza Gabrikovics (#52127) üzenetére


Gabrikovics
aktív tag

Bocsi rossz kép !

(#52128) vhw ,Hehehee

[ Szerkesztve ]

A teljesítmény csak pénz kérdése ! https://valid.x86.fr/1x0hag

(#52130) EnterR válasza Gabrikovics (#52127) üzenetére


EnterR
veterán

Én költséghatékonyabbnak találom a kéttornyos léghűtést, sőt nem is kevés igen eredményes tesztet látni itt az FX topikban (lásd pl. Habugi) a léghűtés teljesítményéről. Játékvízzel sose volt dolgom, szóval nem előítéletekből mondom ezeket.

PSN ID: marquuard

(#52131) eldiablo válasza EnterR (#52130) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nemrég 10-12 ezerért szaladgáltak az Asetek játékvizek, ezért is maradt rajtam a Corsair H55 (ami szintén Asetek ugye). Nem nevezném drágának. Sőt, a varázslós bolt is árult Alpenföhn címkéset bagóért.
Szerintem nem érdemes légbe invesztálni.

(#52132) abridabri


abridabri
veterán

Meddig lehet huzni egy fx 6100 / 6300 at auto feszen gyari hutovel egy 8 fazisos alaplapban ?
Nem tudom milyen alaplap. Azt mondta az ismerosom akie a gep ;2 dd2 +2 ddr3 foglalat van rajta +8 fazis .
4 ghz realis ?
Es mit kellene beallitani biosban ? TDP kiiktatasanak mi a neve ? gondolom ez kell leginkabb.

(#52133) ViZion válasza abridabri (#52132) üzenetére


ViZion
félisten

DDR2 és 3 is van? Akkor az eléggé retro lap lesz. Sajna ott nem tudok pontosat, az alaplap nélkül mondani. Auto fesz 99% hogy nem lesz jó, sok lesz neki. 1,3-1,4 V között kellene kipróbálni, hol viszi stabilan. Felgördítesz, fent van az összefoglalóban a többi részletesebb info.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#52134) kulcsarbence


kulcsarbence
tag

Szerintetek fog még javulni az FX 8350 processzor teljesítménye a DirectX12-nek hála, vagy ha játszani akarok, akkor inkább ruházzak be egy intelbe? Abban reménykedtem, hogy majd jobban lesznek optimalizálva a játékok AMD-re, de hát nézzétek:
[link]
[link]
[link] > még a Mantle se segít rajta:[link]

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Rengeteg helyen még az i3 is lenyomja, szóval az AMD-ben én hatalmasat csalódtam, bánom, hogy ezt a processzort választottam. Abban reménykedek már csak, hogy majd a DirectX12 dob rajta, és hogy a játékok jobban lesznek végre optimalizálva AMD-re, de az idei játékok valami borzalmasan futnak AMD-n!
Az R9 290X-em se képes kihajtani.
Most komolyan egy i3-mal kell vetekednie az FX 8350-nak? A tuning se dobna rajta túl sokat játékok terén...

[ Szerkesztve ]

(#52135) =HG= válasza kulcsarbence (#52134) üzenetére


=HG=
addikt

A gyí3 mindent lenyom, nem hallottad? :N Ne ezekre az idióta tesztekre hagyatkozzál, mert az "élet" egy kicsit más! ( Ha ilyen jó lenne, mindenki azt venne...)
Nem véletlenül csalódsz az AMD-ben, ha a 8350-ed 4 Ghz-en fut a 290x alatt.. 4,5 Ghz alatt inkább töröld az adatlapodról, és szégyeld magad! :K

[ Szerkesztve ]

(#52136) kulcsarbence válasza =HG= (#52135) üzenetére


kulcsarbence
tag

Úgy gondolod 4,5GHz-en elkezd szivárványokat dobni a processzor és hirtelen minden tökéletes lesz?
Még a 4,8GHz is alig javít valamit: [link]
Ráadásul ezek még csak 3. gen. procik... akkor most mi lehet.

[ Szerkesztve ]

(#52137) =HG= válasza kulcsarbence (#52136) üzenetére


=HG=
addikt

Már megint a hülye tesztek! Mérj most fps-t, és utána húzd meg 4,8 Ghz-re, és nézd akkor mennyi fps-ed lesz!

Amit linkeltél abban egy 660Ti-vel tesztelték az fps-t.. Miért lenne több amikor már alapon is kihajtotta (vga limit)?
Próbáld meg magad, mire képes a procid! Vagy vegyél i3-at!

(#52138) =HG= válasza kulcsarbence (#52136) üzenetére


=HG=
addikt

Itt például látszik, hogy a 290x-et 100%-on tekeri..

És itt van egy kis összehasonlítás egy általad "mostani" procival (ami nem i3 )

De Te tudod, tőlem cserélheted az egész konfigodat, ha neked jól esik...

[ Szerkesztve ]

(#52139) fasterware válasza kulcsarbence (#52134) üzenetére


fasterware
aktív tag

Nem tudom milyen monitorod van, mert adatlapon nincs feltüntetve, de R9 290X - hez biztos nem Full HD monitort használnék, vegyél 2560x1080 felbontású monitort, mindjárt jobb lesz a helyzet.
Ha monitort nem akarsz cserélni, akkor kínáld meg párszáz MHz - el a cpu -t, hálás lesz és megköszöni Neked :) .

(#52140) pipo112 válasza kulcsarbence (#52136) üzenetére


pipo112
senior tag

Nem tudom te hogy vagy vele de pl. Az én 8350em tökéletesen működik a mai játékokkal is ,pariban egy asus gtx oc-s 680-nal gyönyörűen viszik az összes gamét full beállításon :K

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#52141) Gabrikovics válasza kulcsarbence (#52136) üzenetére


Gabrikovics
aktív tag

A linkelt teszt egy 95000 Ft-os procit hasonlít össze egy 45000 Ft-el ahol az olcsóbb majdnem utóléri a dupla árut :F HOL ITT A PROBLEM ?

Csináltam egy gyors tesztet az enyémmel ( FX-8320 ) 4,5GHz-en CPU Mark 8 ahol láthatóan pariban van egy í7 3770-nel és simán ver egy í5 3570-et ( ami 5600 FT szemben a 36000 Ft-vel )

[ Szerkesztve ]

A teljesítmény csak pénz kérdése ! https://valid.x86.fr/1x0hag

(#52142) Kutya_7 válasza =HG= (#52135) üzenetére


Kutya_7
tag

"Nem véletlenül csalódsz az AMD-ben, ha a 8350-ed 4 Ghz-en fut a 290x alatt.. 4,5 Ghz alatt inkább töröld az adatlapodról, és szégyeld magad!"

Teljes mértékben 1-et értek... :R :C :R

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

(#52143) kulcsarbence


kulcsarbence
tag

Akkor ha 4,5GHz-re akarom felhúzni, elég lesz hozzá az alaplapom és a proci hutom?
970A-UD3P
Scythe Ashura

(#52144) eldiablo válasza kulcsarbence (#52143) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem! Inkább vegyél egy i3-at és játssz azon!
Majd néha átlesek az i3 totyikba, hogy elolvassam az elégedetlen hozzászólásaidat. :C

(#52145) Kutya_7 válasza kulcsarbence (#52143) üzenetére


Kutya_7
tag

A puding próbája az evés. Ha nem próbálod meg sose fog kiderülni... ;)
A 6 hőcsövéből kiindulva sztem 4,7-ig elégnek kéne lennie, de ugye minden proci más és más, van amelyik 1,4V-al viszi a 4,7-et, van amelyik már 1,5V-ot kér oda, ettől is függ mekkora hűtő kell hozzá az adott órajelhez. De nem "csak" az órajelt kell emelni, ne feledkezz meg a NB-ről sem aminek az egyszálas játékokban jön ki az előnye. Alapon NB 2,2, HT 2,6-on van ugye...

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

(#52146) Balathruin válasza kulcsarbence (#52136) üzenetére


Balathruin
veterán

Az AMD nem Intel, Intelt összerakod és működik (vagy nem), AMD-nél pedig időt szánsz rá és beállítod. Nagyon nehéz, mivel akár 1-2 nap is elmehet vele ha tuningolsz, de az nem mindegy, hogy ami volt nekem is 6400K (FM2, nem AM3+) 3,9GHz 1,6GHz NB 800MHz GPU-n megy vagy 4,8GHz 2,4GHz NB 1169MHz GPU-n pörög, sokkal gyorsabb a memória kezelés, jó pár FPS-t gyorsul a GPU a memóriának köszönhetően és több dolog is játszható lett vele. Itt szépen felrántod a CPU-t, aztán akkor majd lesheted a VGA kihajtását. Nem viccből Black Edition az összes FX, nem véletlenül állíthatod szabadon a szorzót is...

(#52147) Gabrikovics


Gabrikovics
aktív tag

De ha már annyira a tesztek szerint döntünk íme egy videóteszt FX 8350 vs í5 3570K összehasonlítás kihegyezve az overclok alatt mért eredményekre . Amik jobbak vagy alig rosszabak a kékek versenyzőjénél :Y
Plusz az AMD BRUTÁLIS fogyasztása számokban a platform költségeit három év alatt sem tudja az FX villanyszámlában megzabálni max OC esetén sem :W
[link]

A teljesítmény csak pénz kérdése ! https://valid.x86.fr/1x0hag

(#52148) kulcsarbence válasza Kutya_7 (#52145) üzenetére


kulcsarbence
tag

Csak a garanciavesztéstol tartok, mert ha tonkre menne valamelyik alkatrész nem nagyon tudnám kicserélni.

(#52149) eldiablo válasza kulcsarbence (#52148) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Tényleg vegyél Intel-t!
Szar az AMD! Én már csak tudom, több zIntelem van és volt mint AMD-m. :DDD
s370, s478, 775, 1156, 2011, mindbe bele kóstoltam és vegyél zIntelt! Én is csak mazochizmusból vagyok AMD párti! Most is csak 28db Intel proci van az asztalomon! :DDD Ja, meg 1-1 a note/net bookomban...
Szóval, irány a hwapró és keress jó intel procit és ne foglalkozz semmivel!

Még hazudok is, mert 38db desktop Intelem, van! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52150) kulcsarbence válasza eldiablo (#52149) üzenetére


kulcsarbence
tag

Igazán nagyon hasznosak az irományaid, és sok új dolgot tudok meg belölük, köszönöm. Nem mindenki lehet annyira hatalmas hozzáértö mint TE! :O

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.