Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39523) Menthirist


Menthirist
veterán

nah összeraktam, nem volt egyszerű, mert kaptam jó pár memory error-t (memória piros led folyamatosan világított és nem indult el). Volt bios reset, stb... aztán elindult. viszont akárhogy is nézem, gyanítom szar pasztát tettem alá (nem tudom már milyen volt), ugyanis egy CM Evo TX3 hűtené, de nagyon magasak az idle-k. 800 és 2200 között megy a venti gyárilag, és egyrészt 1400 alá nem megy, másrészt pedig még így is 42-45 fokon van idle-ben (a cpu érték, a magonkénti ennél valamivel kisebb). battlefield 4 single alatt 1800-ig ment a venti és 58-60 fok körül járt, és még nincs húzva rajta semmi se. Viszont annyit szarakodtam az összerakással (kábel elvezetések, memory error, stb) hogy leghamarabb talán holnap újra szétkapom és újrapasztázom.

amúgy a ház most nyitva van, egyébként zárva szokott lenni, és van egy extra hátlapi 14 centis venti ami kiviszi a prociventi által arra fújt levegőt. az irányok rendben vannak (tehát nem dolgoznak egymás ellen)

Mindenesetre azért kemény, a bf4-et eddig high-on vittem, így volt stabil 45 feletti fps, néha persze azért be-becsúszott 35 körülire. Most konkrétan max 50-ig megy le, de általában 70-80 körül megy... ultrán (AA nélkül)...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.