Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) djculture


djculture
félisten

[link]

"A vállalat beszámolója szerint viszonylag erős volt a kereslet a felső kategóriás AMD chipek iránt, ami érthető: a tabletek leginkább a belépő kategóriás, legolcsóbb PC-ktől szívnak el vevőket."

(#39452) Menthirist


Menthirist
veterán

nah este nagy szerelés lesz, megjött minden

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39453) vakond5 válasza MaxxDamage (#39450) üzenetére


vakond5
őstag

Akkor viszont megéri megkérdezni, Asus komáékról én is azt hallottam hogy jó arcok. :K

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#39454) MaxxDamage válasza vakond5 (#39453) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Most a Thermalright SB-E Extreme ügyében vettem fel a kapcsolatot a gyártóval, mert itthoni készletek kifogytak és nem "elérhető" a termék... :U :( , azt megkérdem, hogy gyártás alatt van-e vagy nem is gyártják már (lehet kifutott termék és nincs gyártás alatt), mert M.O.-n nem hozzájutható/megrendelhető jelenleg... ami bánt ! :B

A Mainboard Temp. meg annyira nem lényeges (nincs vele semmi gondom) azért kérdeztem itt, mert hátha tud valaki bővebb info-t a témáról . :R (de azt látom nemigazán, sebaj)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#39455) holapito válasza Menthirist (#39452) üzenetére


holapito
tag

:C :C

(#39456) Picturemaker válasza ViZion (#39435) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Bill Gates:[link] :)

Én is azt írtam, ha valami kihasználja az utasításokat, akkor ott az FX elhúz rendesen. Mi több, az FX 6300-ast tartom talán a legjobb ár/érték-teljesítményű processzornak ma.

Más. Kérdés: az AES-t egyébként milyen program használja? Annyit találtam róla (lehet, hogy rosszul kerestem?), hogy titkosítás [link]. Vagy ez nem az az AES?

Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#39457) holapito válasza Picturemaker (#39456) üzenetére


holapito
tag

Mit értünk utasítások alatt?

(#39458) djculture válasza MaxxDamage (#39454) üzenetére


djculture
félisten

Helyi kiskerben Szolnokon pont láttam ilyet a vitrinben aranyáron volt kitéve 25 ezerért:) Szerintem már kifutott cucc.

Thermalright SilverArrow SB-E Special Edition-t vettem hétfőn pont a nagygépembe az 30 volt, meguntam a zajt.

[ Szerkesztve ]

(#39459) Picturemaker válasza holapito (#39457) üzenetére


Picturemaker
őstag

Kihagytam, hogy "új utasításokat".

A "Features" résznél keresd:

FX: [link]

PhenomII: [link]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#39460) djculture válasza holapito (#39457) üzenetére


djculture
félisten

(#39461) Picturemaker válasza djculture (#39460) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Kösz a linket.
Téged is megkérdezlek: az AES-t mi használja? Milyen programnál profitál belőle a mezei júzer?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#39462) djculture válasza Picturemaker (#39461) üzenetére


djculture
félisten

Ahogy rá is jöttél egy titkositó algoritmus ( TrueCrypt ) gépi kóddal való gyorsítására való. Mezei user nem nagyon profitál belőle inkább a szerver piac.

[ Szerkesztve ]

(#39463) vakond5 válasza MaxxDamage (#39454) üzenetére


vakond5
őstag

Igen, mint mondtam, alaplapi szenzorokról általában csak a gyártó tud bármit is mondani. Kivéve persze ha Sabertooth, Crosshair, Maximus, vagy egyéb veszett cuccról van szó :D

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#39464) Picturemaker válasza djculture (#39462) üzenetére


Picturemaker
őstag

Köszi. Akkor az AIDA teszt alatti magas érték bámulásán kívül nekünk nem jó igazából semmire. :(((
Kár, pedig látszik, hogy nagyon megy neki. :)

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#39465) MaxxDamage válasza djculture (#39458) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

25 ezer az még nem is annyira sok érte , a másikért viszont a 30 igen , bordája ugyanaz csak a ventije kevesebb rpm-en pörög (elvileg csak ez a különbség) , még azt megtehetném, hogy veszek egy Thermalright Silver Arrow SB-E -t (23k HUF) és +3db 2500rpm-es Extreme-re való gyári ventit aminek darabja 3.300 HUF még így a végösszeg 30k+ lenne bőven (+ a száll. költség...) :B :U

(#39463) vakond5: lehet rákérdek, egy próbát megér a dolog (a tisztánlátás érdekében , + ennyivel is okosabb leszek :P )

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#39466) vakond5 válasza MaxxDamage (#39465) üzenetére


vakond5
őstag

Pontosan, ráadásul azzal nem csak magadon segítesz, hanem akinek hasonló lapja van, az is tudni fogja a dolgokat. :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#39467) stratova válasza Picturemaker (#39464) üzenetére


stratova
veterán

Ha használsz TrueCrypttel titkosított partíciót, akkor azért mégiscsak.

[ Szerkesztve ]

(#39468) Picturemaker válasza stratova (#39467) üzenetére


Picturemaker
őstag

Jellemző ennek a használata?

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#39469) stratova válasza Picturemaker (#39468) üzenetére


stratova
veterán

Akár magánszférában ha valaki titkosítani akar, annak ez talán a legkézenfekvőbb lehetőség.

(#39470) MaxxDamage válasza vakond5 (#39466) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Na írtam levelet a megfelelő helyre ! (emailt na) :DDD
Holnap munkaídőbe jön is válasz (elvileg) legalábbis remélem , de lehet megint az lesz, hogy gyártási mérnőkkel / technikus veszik fel a kapcsolatot és akkor várni kell 1 max. 2 napot mire válasz jön tőlük. :K (mint múltkori kérdésemnél)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#39471) Picturemaker válasza stratova (#39469) üzenetére


Picturemaker
őstag

Köszi. Azért kérdeztem, mert az elmúlt majd 20 év (mióta számítógépekkel foglalkozom) alatt nem találkoztam senkivel, aki titkosítani akarta a dolgait. Persze ez nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#39472) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok. Új gép vásárlása előtt előtt állok, a régi már 10éves.
Igen annyi :D és még működik.

Az új gép amit kinéztem:
Aerocool GT White Edition Táp nélkül White
Chieftec A-80 CTG-500-80PB 500W 12cm ATX2.0 APFCErP OEM
ASUS M5A97 EVO R2.0
AMD FX-6300 AM3+ 3,5GHz BOX Black Edition
Corsair 8GB DDR3 1600MHZ KIT(2x4GB) XMS3
GIGABYTE HD7790 2GB DDR5 GV-R779OC-2GD
CoolerMaster Hyper 612S (H-B6) Universal
Western Digital 1TB 7200rpm SATA-600 64MB Blue WD10EZEX
Samsung SH-224DB/BEWE White Bulk

Amiben nem vagyok biztos: memória (a Corsair márka az igen, csak a tipús nem 100% )
ill. a hűtés.
Lenyitottam itt a topic legtetején a leírást és ott láttam jó pár hűtés ajánlatot extrém tuningra, de mivel annyira nem vagyok képben, így nem vágom hogy ez elég lenne-e esetleg.

Ja és a táp, hogy elég-e hozzá ekkora ?

A segítséget előre is köszönöm ;)

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#39473) vakond5 válasza Roland8622 (#39472) üzenetére


vakond5
őstag

Teljesen jó elképzelés egyben az egész. Szerintem ne változtass semmit, esetleg később vga-t.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#39474) Roland8622 válasza vakond5 (#39473) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Köszönöm a gyors választ ;)
Esetleg arról van infód, hogy a boltokban mennyiért raknak össze egy komplett gépet és raknak rá op. rendszert, főleg ha ott veszek náluk mindent meg?

Azért kérdem mert ez a konfig kb.178e eddig (+- pár ezer annak függvényében, mennyit változnak az árak)
és hogy mennyi + költségre számítsak.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#39475) vakond5 válasza Roland8622 (#39474) üzenetére


vakond5
őstag

Legtöbb számtech bolt össze is rakja neked, persze felárért. Van-e kedvezmény ha mindent onnan veszel? Sajnos a boltok ezt nem tudják megcsinálni.

Költségek cégenként változnak. Összerakás mehet szerintem 2-3k-tól egészen 5-8-ig is, OS telepítés meg 4-6 körül. Sajnos ez úgy van, hogy ha a cég ért hozzá, a vásárló pedig nem, akkor ott próbálják meg lehúzni a lehető legmagasabb összeget, ahol csak lehet.. Esetleg ha kecskeméti vagy, akkor szivesen átugrok, és díjmentesen összerakom a gépet, és fel is húzok egy OS-t. Ha nem Kecskeméten laksz, és nem probléma a költség, akkor elhozhatod a cuccot. ;)

@Johni5: Köszi, ezt nem tudtam! :R ..kérdés hogy a kollega pesti-e, vagy felviszi-e a céghez.

[ Szerkesztve ]

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#39476) Johni5 válasza vakond5 (#39475) üzenetére


Johni5
őstag

Zonacomputer össze szereli ingyen. :B

(#39477) Roland8622 válasza vakond5 (#39475) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Köszönöm. Ez már off szóval úgy jelölöm.
Közben találtam egy olyan számtech oldalt ahol ezeket ki is merik írni (eddig úgy látszik google-val nem jó címszót adtam meg) :D
Rendszer telepítés (op. rendszer, meghajtó sw., office, teljes) 4.000 Ft+áfa 5.000 FtFt
Számítógép összeszerelés (hozott alkatrészekből is) 4.000 Ft+áfa 5.000 Ft
Összeszerelés + rendszertelepítés 5.000 Ft+áfa 6.250 Ft

Amúgy Egerben fogok vásárolni (mivel ez van legközelebb város), ott pedig régóta egy boltba járok. Mondhatni már ismernek ott, sok mindent vettem már náluk, nem átverős banda.
Pl. kedvéért: lekapcsolt a net sokszor, de úgy jelezte, hogy van. A boltban a srác egyből azt kérdezte:
- Megy a p2p nálad és upc neted van?
- Megy és annál a szolgáltatónál vagyok..
- Akkor ne vegyél új routert. (mert hogy arra gyanakodtam)

Csak mivel több ember több infó, kíváncsi voltam milyen árak vannak és majd nekem mit mondanak. De most nár ebben is tájékozott vagyok :D

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#39478) vakond5 válasza Roland8622 (#39477) üzenetére


vakond5
őstag

Értem. Úgy dönts, ahogy az igényeidnek és a pénztárcádnak megfelel. Eger kicsit messze van, úgyhogy sajnos nem tudok segíteni. :D

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#39479) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Használ itt valaki Asrock 970 Pro3 R2.0 alaplapot?
Szerintetek érdemes lenne-e lecserélni a Gigabyte 970A DS3P 4+1 fázisos lapomat rá?
Jobban menne benne az FX6100? Most 4,2 ghz a vége, 1,4 v-on.
A másik kérdés, hogy ez hány fázisos? Mert 8-as csatlakozót látok rajta, de az asrock oldalán az van, hogy 4+1 phase. :F

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#39480) Picturemaker válasza Sanyi19 (#39479) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

4+1-es és még a VRM hűtést is lespórolták róla.
Ha tuningos lapot akarsz FX alá, akkor ASUS M5A97 EVO R2 a legolcsóbb alternatíva.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#39481) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Na meg is kaptam a választ a Thermalright -tól (.de mail címről jött a válas /Deutsch/) és azt mondták, hogy hamarosan megjelenik egy új Silver Arrow hűtő és várjam türelemmel kb. ennyi a lényeg (az SB-E Extreme már régi gyártás... nem mai) a régi továbbfejlesztették, most rákérdeztem, hogy az milyen néven fog megjelenni (remélem mondanak róla valamit) :P

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#39482) vakond5 válasza Sanyi19 (#39479) üzenetére


vakond5
őstag

Szerintem csak akkor cseréld le ha nem kell rákölteni, és ha feljebb akarod tolni a procit, különben Asus.
A fázisok nem azt jelentik hogy hány tűs az alaplapi cpu tápellátó, hanem hogy emberi nyelvre lefordítva hány kocka alakú sötét cucc van a proci körül, amik egyébként a processzor tápellátásáért felelnek, és minél több fázisról beszélünk, annál stabilabb áramot kap.

Az ASRock lap 4+1 fázisú, mint a mostani Gigád. Első szám a proci-hoz tartozik, a + utáni pedig a ramoké. Ha komolyabban szeretnél tuningolni, akkor minimum egy 6+2-es DIGI+-os Asus kell.

[ Szerkesztve ]

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#39483) Sanyi19 válasza vakond5 (#39482) üzenetére


Sanyi19
őstag

Akkor 4 tűn is mehet 8+2-es lap is?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#39484) vakond5 válasza Sanyi19 (#39483) üzenetére


vakond5
őstag

Miért ne mehetne? A 4 tűs helyett is csak azért van 8-as, hogy stabilabb áramot (feszt+áramerősséget) kapjon a prockó. ...bár itt megjegyezném, hogy ha egyáltalán van 8+2-es lap 4 tűs csatival, akkor nagyon ritka, mivel az már a "fentebbi" kategória, ott nem annyira spórolnak.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#39485) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Azért kérdezem, mert a jelenlegi 350W-os FSP tápomon 4 tűs cpu tápkábel van. Cserélni akarok tápot is egy 500-as Chieftec-re, amin már 8-as. Tehát ezzel a táppal megy az olyan lap normálisan ami 8 tűs 8+2-es? Mondjuk 1 hónapig, vagy egyszerre kell, hogy vegyek alaplapot meg tápot?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#39486) vakond5 válasza Sanyi19 (#39485) üzenetére


vakond5
őstag

Ha jól értem, arra gondolsz, hogy menne-e a mostani 4 tűs FSP-vel egy 8 tűs lap. A válasz igen, csak abba a végébe kell dugni a csatit a lapon, amelyiket a manual írja.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#39487) Sanyi19 válasza vakond5 (#39486) üzenetére


Sanyi19
őstag

Igen, értem, köszönöm! :) :R

Picturemaker: Neked mennyit megy benne stabilan az FX6300? FX6100 szerinted vinne benne 4,5-öt?

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#39488) dergander


dergander
addikt

Nem muszáj konkrétan asust venni,a gigabyte 970-UD3P is nagyon jó digitál fázissal 8+2vel az is dögös. :P

(#39489) Picturemaker válasza Sanyi19 (#39487) üzenetére


Picturemaker
őstag

A 6300-ast csak próbáltuk abban a lapban, de sajnos teszt közben kimúlt a srác SSD-je (már a második OCZ /reklám helye ;] /).
Ha cserélsz lapot, akkor az említett ASUS-t célozd meg legalább.
A másik, hogy nem lehet megmondani mennyit megy egy proci és azt sem, mit bír egy lap.
Van itt aki 4+1-es Asrockban FX8xxx-at húz bőven 4GHz felett és megy, van akinél ugyanolyan lapban már alapon "betrottyan".

Szerintem az az Asrock sem bír többet a Te mostani lapodnál.

Opció még a (dergander által ajánlott ) gigabyte 970-UD3P, de sokan panaszkodnak, hogy tuningnál kétszer indul a lap valami "ficsőr" miatt. (Bár tényleg szebb az ASUS-nál.)

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#39490) ViZion válasza Picturemaker (#39456) üzenetére


ViZion
félisten

Gates -téma: angolul itt van

AES titkosítás, írták is, h pl. Truecrypt vagy Bitlocker használja. Elég szükséges, ha érzékeny adatokat tárolsz. Nem, nem kell ehhez terrorista anyagyilkos őrültnek lenni. :DDD

Rengeteg céges laptopra (van, ahol desktopra is, ha nincs server) kerül truecrypt, nálam is céges ghostok (működő rendszerek, jelszavakkal), mentések vannak rajta, de a PS munkáim is. Másrészt ezt manuálisan csatolom, tehát gyerekek sem tudnak véletlenül törölni win alól (linux másabb, ott eleve egyszerűen elrejthetőek a mappák, tiltható az írásuk).

Sanyi19: 6100 @ 4,5 GHz... uhh. Szinte kizártnak tartom, h stabilan ezt elérd. Illetve esetleg vízzel, ha van egy marha jó procid és lapod. Inkább a 4-4,3 GHz ami hűthető, kivitelezhető.

Stylerr: mert lehet van egy nagy plexis házad... ? Van, aki képeket nézeget órákig, vagy szobrokat. Valahol ez is művészet, mint a modding. :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39491) Stylerr


Stylerr
addikt

Sose értettem, hogy miért fontos az, hogy pl egy alaplap, vagy videokártya "szép"-e?!

(#39492) dergander válasza Picturemaker (#39489) üzenetére


dergander
addikt

Tudom hogy 2x indul,de általába mikor hazamegyek munkából,egyből kapcsolom a gépet és futok a konyhába,igy nem látom a 2xi indulást :D

(#39493) ->Raizen<- válasza Stylerr (#39491) üzenetére


->Raizen<-
veterán

E-penis semmi más oka nincs. ;]

(#39494) dergander válasza Stylerr (#39491) üzenetére


dergander
addikt

ez most olyan hogy neked mindegy hogy a kocsidba milyen motor van? :B :DDD

(#39495) vakond5 válasza dergander (#39494) üzenetére


vakond5
őstag

Pont rossz a példa, mert a kollega a kinézetre kérdezett rá, te meg azzal "vágtál vissza", ami pont a lényeg. Inkább a kocsi színére kellett volna kérdezni. :R

@Stylerr: Van aki az esztétikára is ad. :)

[ Szerkesztve ]

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#39496) Sanyi19 válasza ViZion (#39490) üzenetére


Sanyi19
őstag

A jelenlegi lapban, 4,2-n 1,4 V-on prime alatt fél óra után 52 fok a proci, MX4-es pasztával felkenve, egy ilyen hűtővel: [link]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#39497) ViZion válasza Sanyi19 (#39496) üzenetére


ViZion
félisten

Uhh, az nagyon jó! :K Mondjuk 1,4 V felett elszalad a fűtés felé sajnos, de próbáld ki. Prime Small FFT-t és LinX-et futtass tesztelésre (ne egyszerre :) )

MX4-et nem szeretem, összenő vele a proci és a hűtő.... MX2 a bejövős, de ugye kinek mi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39498) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Erről a pasztárol mi a vélemény ? [link] (kis OFF) :R [link]
(Made In USA) van pár Tudusom (bontatlan) talán FX-hez is megfelelő) milyen Quality lehet vajon ? (mihez hasonlitható?)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#39499) ViZion


ViZion
félisten

Valahol, talán logouton volt írás a P-stat beállításokról. Esetleg nem tudja valaki hol van? Keresgéltem neten is, de nem találom, mivel állítgatták... :U
Idle gondoltam hegeszteni rajta esetleg valamit, hátha kisebb fesz és freki is elég neki.

luimapeiz: szilikon bázisú cucc. Én ezeket szeretem. A jó és a gagyi paszták között is csak pár fok van frissen kenve, igazán a minőség hónapok után, szétszedéskor derül ki... nálam itt bukott meg az MX4, maradok szilikonos cuccoknál.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39500) MaxxDamage válasza ViZion (#39499) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Am. ez meddig megfelelő a szavatossága ? (asszem van rajt cimke is majd előkeresem) de nem régóta van meg (max 1év) :D - lehet jobb mint az amit a Mugen 4 -hez adtak gyárilag (ezűst szinbe ragyogott az, de gond nincs vele , látszólag - azóta mióta összeraktam a gépet nem szedtem szét igaz...)

(igen azt én se szeretem mikor úgy kivan "száradva" , hogy lekell majdnemhogy feszegetni a bordát a CPU kupakról (mint a ragasztó) ez biztos nem olyan... :N (folyékony , mert 1-ik tubusból kentem a PIII-S -re (1.4GHz) :P és megfelelő) na majd ha szerzek new hűtőt akkor kipróbálom FX-hez is ! :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.