Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 19:36:34

LOGOUT.hu

Amazon topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) #86564352 válasza dredjudge84 (#5500) üzenetére


#86564352
törölt tag

Hiába nem fizikai áru, nekik még számlázni kell és magyar címmel nem fog menni. Playstation topikban gondolom tudnak segíteni hol lehet ilyet venni.

(#5502) radi8tor válasza Predator2 (#5499) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs ilyen tapasztalatom. De 30 napig eldöntheted, hogy megtartod vagy visszaküldöd. Külföldről azért macerás lehet a visszaküldés mondjuk egy LCD TV esetén...

⭐ Stella

(#5503) Predator2 válasza radi8tor (#5502) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszod.

Ezt szeretném használtan megvenni. Sokat nem használnám, ezért nem ragaszkodom az újhoz.

13 használt van fent amazonon. A leírtak alapján ti melyiket választanátok? [link]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#5504) radi8tor válasza Predator2 (#5503) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Amelyiken csak 1 karc van. (kleine Kratzer auf der Unterseite des Artikels (bis zu 1cm).)

⭐ Stella

(#5505) gabro0


gabro0
őstag

Második Amazon vásárlás tapasztalat: december 13-án rendeltem az amazon.de-ről, standard szállítással. Nem gondoltam volna, hogy karácsony előtt ideér. Az amazon először 20-27 közti kézbesítést becsült, lett ebből rövid ideig dec.20, majd megint 20-27.

17-én adták fel Bécsben, 20-án délelőtt a Trans-O-Flex futára ébresztett, hogy csomagom érkezett. A futárcég kézbesítés előtt pár órával email értesítőt küldött, amiben 10-12 óra közti kézbesítési időt jelöltek meg. Pontosak voltak, mert 10.15 körül már hívtak.

[ Szerkesztve ]

(#5506) radi8tor válasza gabro0 (#5505) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Grat, akkor ezek szerint összeszedték magukat ToF-nél.

⭐ Stella

(#5507) gabro0 válasza radi8tor (#5506) üzenetére


gabro0
őstag

Nem volt még velük dolgom, pozitív tapasztalat így elsőnek.

Hupsz, most látom Bécset írtam. Az osztrák posta online követője írta ezt és ez maradt meg úgy tűnik. A dobozon Salzburg van, szóval innen jött :B

Mindkét csomagomnál egyébként feleslegesen sok üres hely maradt. Ez ilyen bevett szokás? A mostani majdnem kétszer akkora, mint kellene. Kibélelve persze nincs, hogy ne mozogjon (mondjuk nem törékeny cuccok így mindegy).

(#5508) qqzs válasza Predator2 (#5503) üzenetére


qqzs
őstag

Amazon.de -tol uj 4 euroval tobb mint a hasznaltak tobsege es azokra szállítási díj is megy (4eur) az amazon meg ingyen szallitja

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#5509) Predator2 válasza qqzs (#5508) üzenetére


Predator2
addikt

Eddig egy rendelésem volt amazonról, így újoncnak számítok.

Ha jól látom itt egy kicsit nagyobb a különbség, és ingyenes is a szállítás.
Vagy esetleg a 34.90 eurós nem ajánlott. Nem látok sehol egy leírást, hogy mi a helyzet vele.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#5510) qqzs válasza Predator2 (#5509) üzenetére


qqzs
őstag

Magyarorszagra csak az amazon szallit ingyen 39euro felett. A 35 eurosra megy meg 4 eur szallitas.

Eladó: GTS450

(#5511) radi8tor válasza gabro0 (#5507) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hát igen, a csomagolásra néha van panasz. Volt, hogy valamit direkt külön (1 nappal később) rendeltem nehogy kárt tegyenek egymásban, erre egy csomagban küldték és persze, hogy össze karcolta az egyik a másikat.
Jeleztem nekik és küldtek helyette egy másikat.

⭐ Stella

(#5513) Bornie127 válasza gabro0 (#5507) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nekem is ilyen volt, az üres résznél össze is volt nyomódva. A csomagolás nem az erősségük, ráadásul nyitható is volt, szóval bármikor kivehették volna a dashcamot belőle.

(#5514) Bornie127


Bornie127
senior tag

Ha két eladótól két külöböző terméket egyszerre fizetem ki, akkor külön szedik, vagy összecsomagolják? Az egyik termék várható szállítási ideje jóval több mint a másik. Egyben fizetve az olcsóbbra így nem lenne ptkg.

(#5515) radi8tor válasza Bornie127 (#5514) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mivel a két eladó valószínűleg földrajzilag nem egy helyen van így nem jöhet egy csomagban.
Amikor össze lehet vonni a csomagot, akkor azt mutatja neked fizetésnél. Van lehetőséged egyben kérni vagy külön a kettőt drágábban.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#5516) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Rendelni akartam 1-2 dolgot amazonrol, de csak a .com weboldalon érhetőek el. Shippinggel és mindennel kijött egy végösszeg (19 ezer). Kellesz még valamilyen + költségre számítanom? (vám bármi)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#5517) choco01


choco01
addikt

Hali.

Most akkor ez hogy van, ha az Amazonon azt irja hogy szallit valamit Mo.ra akkor az németből jön tuti?

Valami ilyesmiről lenne szó..

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#5518) radi8tor válasza choco01 (#5517) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

.com = USA
.de = Német
Amit kinéztél tuti USA-ból jön.

K1nG HuNp: 22 EUR felett már kell ÁFÁt fizetni rá itthon, szóval ha nem vonja le Amazon vásárlásnál (import fees deposit címszóval) akkor még kalkulálni kell vele.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#5519) #86564352 válasza choco01 (#5517) üzenetére


#86564352
törölt tag

A linked azt írja nem szállítják azt a terméket Mo-ra.

(#5520) radi8tor válasza radi8tor (#5397) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Meg is jött az első email értesítés keepa-ról. Jól működik ez. :K

⭐ Stella

(#5521) K1nG HuNp válasza radi8tor (#5520) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Számolt import fees deposit-t, akkor a végösszeg is az lesz amit ír? A vámon nem fogják "megfogni"?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#5522) Mercutio_ válasza K1nG HuNp (#5521) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kereső...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5523) K1nG HuNp válasza Mercutio_ (#5522) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

sokkal nem lettem okosabb tőle

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#5524) Bornie127 válasza K1nG HuNp (#5523) üzenetére


Bornie127
senior tag

Pedig a válasz ott van, csak el kell olvasni a hosszászólásokat/kérdéseket.

(#5525) kssvirag


kssvirag
tag

kellemes csalódás.
A Kedden megrendelt termék, ténleg megérkezett pénteg délelött hozzám. Karácsony elötti pár napban ez szép teljesitmény.

radi8tor: erre én se számitottam. Itthon a Trans o flex hozta ki, ahogy irtad.

[ Szerkesztve ]

(#5526) radi8tor válasza kssvirag (#5525) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szép. :C

⭐ Stella

(#5527) kexksz


kexksz
addikt

Amazon.com (USA) rendeles ingyen postaval (Prime triallal) megoldhato MOra? Egy fejhallgatot akarnek, nalunk 38k, egyebkent 100 USD.

(#5528) radi8tor válasza kexksz (#5527) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az lenne vagy 34k mire ide ér vámolva postaköltség nélkül. Ha bármi baj van vele vissza kell küldened USA-ba jó drágán. Megér neked 4k spórolást ez?

⭐ Stella

(#5529) #86564352 válasza kexksz (#5527) üzenetére


#86564352
törölt tag

Amazon.de nincs fent a termék? EU-n belül egyszerűbb lenne.

(#5530) K1nG HuNp válasza kexksz (#5527) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

prime triallal te kapsz ingyen postát? Én ezt kapom "Not Eligible:Items shipped to addresses outside the United States are not eligible for FREE Shipping."

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#5531) qqzs


qqzs
őstag

Nincs ingyen posta csak nemetbol 39euro felett

------

A prime trialt ha honaposan fizetem es atvaltok evesre akkor a kezdetektol fizetettet beszamolja vagy az azvaltastol kezd egy evet?

Eladó: GTS450

(#5532) Mercutio_ válasza K1nG HuNp (#5523) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eszerint a link 3. hsz-éig sem sikerült eljutni, gratulálok :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5533) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Amazon prime video-hoz lenne kérdésem, mert gugli nem barátom, a tavaly december 14-i cikkeket dobálgatja csak folyamatosan.

Itt miért van különbség a 2 oldal ajánlata között? Amazon vs Prime Video
Előzőn van fél évig félár (€3) és utána csak €6 de nem látok ingyenes próbahónapot, az utóbbin meg van ingyenes próbahónap, de $11 a havidíj.

PC-n milyen formában lehet lejátszani a tartalmakat? Win10 alatt nem találtam hozzá applikációt, pontosabban a vásárláshoz igen, de a videóhoz nem.

Ha böngészőből működik a lejátszás, az Dolby 5.1 vagy hogyan működik ez? Mindenképpen HD tartalom érdekelne, de csakis a többcsatornás hanggal.

Az itthon elérhető kínálatot hol találom? Itt csak tavalyi cikkeket találok, amik az itthoni elindulásról szólnak.

Előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#5534) -Solt-


-Solt-
veterán

Urak,

Az alábbi mondat pontosan mit akar jelenteni?

Ships in Original Packaging:
Packaging may reveal contents. Choose Conceal Package at checkout.

www.smart-bus.hu

(#5535) Mercutio_ válasza -Solt- (#5534) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tippre, hogy az eredeti dobozában küldik alapból, csak ráb*sznak egy cimkét a feladó-címzett adataival, így látszik, hogy mi van benne, illetve akár maga a termék is, ha olyan a csomagolás.
Ezért javasolják, hogy a rendelés végén válaszd a "Conceal Package" opciót. (Ha nem akarod, hogy szétb*rmolják a dobozt, vagy lenyúlják a cuccot.)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5536) -Solt- válasza Mercutio_ (#5535) üzenetére


-Solt-
veterán

Köszönöm a gyors választ!

www.smart-bus.hu

(#5537) Benito94 válasza -Solt- (#5536) üzenetére


Benito94
tag

Sziasztok!

Látom nem rég kérdezték elöttem hogy amazon.com-ról nincs nagyon értelme cuccot rendelni. Egy billentyűzetet szeretnék rendelni és most 119dollár, gondolom a végösszeg jóval magasabb lesz a végére, free shipping van írva de gondolom így sem lesz ingyenes.

-Solt-: nem neked akartam válaszolni, félrenyomtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#5538) Bornie127 válasza Benito94 (#5537) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nem feltétlenül nem éri meg, csak nagyon ritka amikor igen. Valamelyik nap néztem egy fülhallgatót (nem tudom már melyiket) pont mega akciós volt. Vámmal, postával a német amazon alatt volt. Persze nem mindegy, hogy németből pár nap vagy vámolással több, csak hogy van azért egy két ritka eset amikor még onnan is megéri venni ezt-azt.

(#5539) Mercutio_ válasza Benito94 (#5537) üzenetére


Mercutio_
félisten

amazon.com esetén a free shipping USA-n belül értendő.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5540) Benito94 válasza Mercutio_ (#5539) üzenetére


Benito94
tag

Ezt hol írja? Biztos úgy van ahogy mondod csak kiváncsi vagyok hogy ezt írják e valahol, én nem találom. Az a gond, hogy a német oldalon egy tizessel több minimum és az euroban értendő. Itt magyarországon is 52.000ft sajnos, viszont ha ezt sikerülne elcsípni amit kétlek akkor 32.000ft lenne és az nagyon jó ár érte.

(#5541) radi8tor válasza Benito94 (#5540) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Biztos írják FAQ-ban, de ha végigkattogtatod fizetésig akkor látni fogod, hogy rádobják a postaköltséget és még lehet vámot is.

⭐ Stella

(#5542) Benito94 válasza radi8tor (#5541) üzenetére


Benito94
tag

Igen, már észrevettem. Akkor csak reménykedem, hogy a németen lesz ilyen oclsón vagy esetleg itthon.

(#5543) Betta90


Betta90
újonc

Sziasztok lenne egy olyan problémám,hogy rendeltem az amazonról.Meg is jött amit rendeltem.(GPS-t)De már nálam van kb 2 hete és nem vonták le az árát.Ilyenkor mi a tendő.Emailt is megkaptam h kézbesítve.Köszönöm a választ előre is.

(#5544) radi8tor válasza Betta90 (#5543) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Itt a leírás hogyan vedd fel velük a kapcsolatot.

⭐ Stella

(#5545) JColee


JColee
őstag

Vásároltam amazonról, de a fizetés el lett utasítva (azt hiszem elfelejtettem a limitet megemelni). Ilyenkor mi a teendő (természetesen a limit növelésén kívül)? Amazon máskor újra rápróbál majd, vagy tudom mondani neki, hogy mikor próbálkozzon?

(#5546) radi8tor válasza JColee (#5545) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Naponta próbálkoznak 5 napon át. De te is "megsürgetheted" a dolgot ha odamész a vásárlásaidhoz és rákattintasz a sárga bankkártya adatok kezelésére gombra. Nem rögtön fogják zárolni az összeget, hanem akkor ha megint lesz szabad emberük aki foglalkozik a csomaggal.

⭐ Stella

(#5547) JColee válasza radi8tor (#5546) üzenetére


JColee
őstag

Megoldódott :R
Levontak egy halom pénzt :O

(#5548) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Első rendelmésem lenne német amazonról, romániába, de nem igazán tetszik amit a fizetési opcióknál ajánl.

Nem lehet paypallal fizetni, és ha kártyával próbálom akkor mivel nem EURóban van a pénzem,nevetségesen magas árfolyammal számolja, és 2000 ft or rárak bónuszként, az amúgy is magas 11 EUR szállításra.

Nincs valami trükk, amivel tudnék vásárolni paypalon keresztül egy gift cardot v bármit, amivel aztán extra sarc nélkül meg tudom rendelni az ajcsit.

(szívesen kifizetném az extra költséget ha az a termékre vonatkozna, de a szállításért nem szeretek különösebben sokat fizetni, főleg ha nem sürgős)

Erről lenne szó...

köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#5549) radi8tor válasza trialboj (#5548) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha kikapcsolod a valutaváltót fizetés előtt, akkor tudsz EUR-ban fizetni: [link]
Ekkor a bankod váltja majd EUR ra az árát, mintha nyaralásnál vásárolnál valamit EUR-ban.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#5550) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok amazon.de ről szeretnék rendelni, most regisztráltam, de fizetésnél változik az ár 219 eur ár 233,74 eur ra változik, azt megtaláltam hogy ne ők hanem a bankom váltsa magyar bankkártyát regisztráltam. Köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.