Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 19:36:34

LOGOUT.hu

Amazon topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) radi8tor válasza rafanadal (#6750) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Erről nem Amazon tehet, ezt a bankod zárolja.

⭐ Stella

(#6752) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

sziasztok !

Csak nálam drágult meg a szállítás az Amazon.de oldalról ? Egy időben a sima szállítás ingyen volt és 8€ volt a gyorsított. Aztán 1 éve kb. 4€ lett a sima szállítás és 8€ maradt a gyorsított. De a mai napon rendelni szerettem volna és 12€ a sima szállítás és 13€ gyorsított (1 hónapja rendeltem utoljára akkor még a régi árak voltak). Több terméknél is próbáltam és mindenhol ennyit kérnek a szálltásért, történt valami áremelés megint ? Másnál is így van ?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#6753) qqzs válasza Riccsiz_h (#6752) üzenetére


qqzs
őstag

ja. meg akkor nem is lattad a 74 euros szallitast egy 100 euros cuccra :)

Eladó: GTS450

(#6754) radi8tor válasza Riccsiz_h (#6752) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindenkinek drágult pár hónapja. Nem nagyon éri meg ilyen árak mellett sima postát választani.

⭐ Stella

(#6755) qqzs


qqzs
őstag

Egyebkent sulytol fugg , azota tobb mindent rendeltem. Expdited szallitas egy nap alatt itt van persze azon a napon amikorra igerik

Eladó: GTS450

(#6756) samyka11


samyka11
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Regisztrálok az amazon.de oldalra, de a kártya rögzítésénél a lejárati dátumnál rublika van. Az elsőt nem tudom módosítani és ha a következő kettőbe beírom a kártya lejárati dátumát, akkor hibaüzenetet kapok, hogy rossz a dátum.
A kosaramban vannak a vásárlandó cuccok és nem sikerül a regisztráció.
Tudnátok segíteni, hogy mit csináljak?
Köszi, szép estét!

(#6757) qqzs válasza samyka11 (#6756) üzenetére


qqzs
őstag

Forditva irod?

Eladó: GTS450

(#6758) samyka11 válasza qqzs (#6757) üzenetére


samyka11
csendes tag

Köszi, megoldódott. Valami hiba lehetett, mert egyszer csak átváltott két ablakosra, így már sikerült.

(#6759) ldave


ldave
félisten

(#6760) gombii


gombii
tag

Sziasztok,

UK Amazonról rendeltem egy terméket, amennyiben nem szeretném átvenni (már feladták UPS-el) visszakapom a postaköltséget is vagy csak a termék árát? :/

Köszi!

(#6761) radi8tor válasza gombii (#6760) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Úgy tudom ilyenkor visszaadják a szállítási díjat is. Kb olyan ez, mint egy tévesen leadott rendelés.

⭐ Stella

(#6762) wolf88


wolf88
tag

Sziasztok!

Amazonól még nem rendeltem, most is csak nézelődöm egyenlőre.
A kérdésem az lenne, hogy ha rendelek egy videókártyát,akkor annak a garanciális javítása, hogyan működik?Már ha egyáltalán szükség lenne rá,amit ugye nem tud az ember előre.Köszi szépen

(#6763) qqzs válasza wolf88 (#6762) üzenetére


qqzs
őstag

ha a google se mondja meg akkor mar csak a prohardver kereso marad

Eladó: GTS450

(#6764) ldave válasza wolf88 (#6762) üzenetére


ldave
félisten

Ilyenkor mindig az adott gyártó hazai forgalmazóját kell megkérdezni, hogy ők vállaljak-e a nem itthon vett termékek garanciális ügyintézését.

A Slime draws near! Command?

(#6765) szuszinho


szuszinho
őstag

Megszűnt a 29 euro feletti ingyenes szállítás?

(#6766) ldave válasza szuszinho (#6765) üzenetére


ldave
félisten

Sajnos igen, még tavasszal.

A Slime draws near! Command?

(#6767) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák hogy jobb kártyával vásárolni, ha EUR-ban fizetem, vagy ha HUF-ban? Ha HUF-ot választok, akkor ugye az Amazon vált 349-en, ha EUR-ban akkor a bankom valszeg jobb áron? :R

[ Szerkesztve ]

(#6768) #86564352 válasza KaiotEch (#6767) üzenetére


#86564352
törölt tag

Euró és a bankod a nyerő, Amazon árfolyamával rosszul jársz.

(#6769) KaiotEch válasza #86564352 (#6768) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszi. És a kártyámnál maradhat azért HUF-on, vagy oda is állítsak át EUR-t?

(#6770) KaiotEch válasza #86564352 (#6768) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem itt valami nagyon furcsa, elvileg kifizettem, de nem terhelődött be a számlám még. :F

(#6771) Executioner válasza KaiotEch (#6770) üzenetére


Executioner
tag

Majd akkor terhelnek ha összekészítették a csomagot!

Exec

(#6772) KaiotEch válasza Executioner (#6771) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Aha, meg is jött, érdekes egy dolog. Furcsa, köszi szépen :)

(#6773) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Azt valaki meg tudná mondani, hogy erre a termékre hány év garancia van (én nem látom sehol)?

(^)(>.<)(^)

(#6774) radi8tor válasza vacs (#6773) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

EU garancia él rá gondolom, 5 év.
De nem olyan olcsó az. 26500 körül lesz a vége postával. Itthon meg 32000.

⭐ Stella

(#6775) vacs válasza radi8tor (#6774) üzenetére


vacs
veterán

Kint élő cimbi hozza haza, így csak minimális a szállítási költség és az áfa is alacsonyabb! :K

(^)(>.<)(^)

(#6776) szeva000 válasza szuszinho (#6765) üzenetére


szeva000
addikt

Én is ma döbbentem le...A szokásos kávéimat szerettem volna megrendelni...Mikor kijött, hogy 17€ a szállítás 3kg kávéra, ki is töröltem mindent, még a bankkártya regisztrációt is :) Eddig azt a pár €-t elviseltem, de nem a hatszorosát....

(#6777) maross válasza szeva000 (#6776) üzenetére


maross
veterán

macera lesz majd regelni, mikor ujra olcso lesz a posta :D. nem kell idegeskedni, hogy annyit kernek a postaert amennyibe kerul, gondolom mással kuldik, hogy ne tunjon el.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6778) qqzs


qqzs
őstag

Kemenyen suly alapu az uj rendszer. Konnyebb dolgok nem sokkal tobb mint a regi rendszerben
Ja es expedited neha olcsobb mint a sima erdemes ranezni

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#6779) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Urak ez most mi akar lenni? [link]

Emailben azt írta, hogy nem kell visszaküldenem a terméket. [link]

Foglalkozzam a levelükkel vagy hagyjam figyelmen kívül?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#6780) Executioner válasza Predator2 (#6779) üzenetére


Executioner
tag

Vedd fel velük a kapcsolatot. Ha nem teszed akkor lefogják vonni a termék árát!

Exec

(#6781) qqzs válasza Predator2 (#6779) üzenetére


qqzs
őstag

Szerintem irjal az eladonak hoyg az amazon megis visszakeri, szerintem o tudja torolni ezt a requestet

Eladó: GTS450

(#6782) Predator2 válasza qqzs (#6781) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

Magának az Amazonnak írtam a hibával kapcsolatban is. Ő volt az eladó is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#6783) Predator2


Predator2
addikt

Sajnos lejárt a szerkesztési időm.

Írtam arra az email címre ahol beszéltem a csávóval a termékről. A rendszer viszont visszadobta a levelem.

Hova írjak ilyen esetben?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#6784) qqzs válasza Predator2 (#6783) üzenetére


qqzs
őstag

En ha valaszoltam egy regen kapott amazon support levelre mindig jott valasz de mar mastol

Eladó: GTS450

(#6785) radi8tor válasza Predator2 (#6783) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Contact us menüben fel tudod venni velük a kapcsolatot (email vagy chat).

⭐ Stella

(#6786) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Sziasztok!

Lenne egy német Amazonról vásárolt SSD-m, megvan a számlám PDF-ben róla, még garis és elromlott, van esetleg valami magyar nyelvű leírás szájbarágósan, vagy valaki privátban tudna segíteni a garanciális ügyintézés folyamatában?

Előre is köszönöm.

üdv :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#6787) ldave válasza N-vidi-A (#6786) üzenetére


ldave
félisten

Első körben megkérdezném a gyártó hazai forgalmazóját, hogy ők vállalják-e a garanciális ügyintézést.

A Slime draws near! Command?

(#6788) radi8tor válasza N-vidi-A (#6786) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Milyen SSD az? Ha EU-n belül vásároltad és van itthon márkaszervize akkor szerintem ezt nem Amazonnal kell intézni.

⭐ Stella

(#6789) N-vidi-A válasza ldave (#6787) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Köszi a válaszokat, ADATA SSD lenne, nem tudom van-e itthoni kirendeltségük.

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#6790) qqzs


qqzs
őstag

Jo ez az uj expdited delivery tegnap feladtak milanoba 20:30kor es kezben van ma 13:00 ugy hogy lipcsen keresztul jott. :)

Eladó: GTS450

(#6791) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Német Amazon, egy órát rendeltem egy ismerősnek, tegnapelőttre írták, de még mindig nincs itt.

Was expected by Tuesday, 11 September
We expected DP to deliver your package by now. This package didn't have a tracking ID.

Meddig várjak még szerintetek? Illetve mit tudok tenni, ha nem kapnám ma vagy holnap legkésőbb?
Köszi!

(#6792) radi8tor válasza Taci (#6791) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nincs tracking akkor az nem garantált érkezési idő. 1 hetet várj mindenképpen a reklamáció előtt.

⭐ Stella

(#6793) Taci válasza radi8tor (#6792) üzenetére


Taci
addikt

Rendben, köszönöm a tanácsot!

(#6794) N-vidi-A válasza N-vidi-A (#6789) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Nem találtam itthon senkit, aki hivatalosan foglalkozna ezzel, valaki tudna segíteni akkor, hogyan indítsam el a garanciális ügyintézést?
Köszönöm, :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#6795) radi8tor válasza N-vidi-A (#6794) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vedd fel a kapcsolatot velük és írd le a problémádat.

Lépj be amazon.de-re. Oldal alján jobbra:
Hilfe / Brauchen Sie weitere Hilfe? / Kontaktieren Sie uns

Itt ki kell választani azt a terméket/rendelést amivel kapcsolatban reklamálni szeretnél. Tegyél mellé pipát.
2. pontban válaszd ki az okát annak amiért írsz.
3. pontban kiválasztani hogy chaten vagy emailben (akár angolul) írnál nekik.

⭐ Stella

(#6796) N-vidi-A válasza radi8tor (#6795) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Köszi, viszont sajnos nem én vásároltam eredetileg, ilyenkor mi a teendő?

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#6797) radi8tor válasza N-vidi-A (#6796) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aki vásárolta annak ezt meg kell tennie az alábbiakat Amazon felületén. Van erre egy ilyen opció vásárolt termékek listájánál:

És a gombra kattintva kap egy linket amit küldjön el neked, ezzel tudod érvényesíteni a jogaidat.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#6798) N-vidi-A válasza radi8tor (#6797) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Nagyon köszönöm a segítséget. :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#6799) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok,

az amazon.de-nek küldenék vissza egy Sennheiser HD 598 Cs fejhallgatót. A csere példányt már feladták, csak kérték, hogy az eredetit küldjem vissza.
Le is töltöttem az invoice-t, az addig tiszta sor a korábbi hozzászólásokból, hogy az egyik példányt ragasszam a dobozra, a másikat pedig rakjam bele a dobozba (mert a magyar posta mint carrier nem igazán tudja értelmezni), viszont van egy return mailing label is, akkor azt is ragasszam fel a dobozra (ráadásul itt van absender rész is, amit gondolom nekem kellene ismét csak kitölteni a saját adataimmal, így nem fogja elkeverni a magyar posta? - vagy ők úgyis csak azt nézik, amit az ajánlott levél mellé kitöltök?), illetve return authorization label, ami szintén megy a csomagba.

Ami még felmerült bennem, hogy mibe csomagoljam? A régi amazonos doboz már nyilván nincs meg, a fejhallgatónak a saját doboza egy kemény karton doboz, szóval jó lenne, viszont nyilván magában így nem adnám fel, mert növeli az eltűnés veszélyét - az ötletem, hogy egy másik dobozba beleteszem, esetleg valamilyen natúr csomagolópapírba becsomagolom, és úgy adom fel, ti melyiket választanátok?

(#6800) radi8tor válasza adalbert1 (#6799) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem kell bajlódni szerintem sokat a csomagolással. Ha te igazoltan feladtad és út közben tűnne el az nem a te sarad. Ragasztóval ragaszd le a nyitható oldalait a doboznak. Kaptam én Amazontól vízforralót saját dobozában. Persze ment is vissza rögtön, mert horpadt volt.

Amit kinyomtattál abból az utolsó két oldal az érdekes. Utolsó oldali vonalkód menjen a dobozba, előtte oldalon található Amazonos címzés meg a dobozra. Absender részhez kézzel írd oda a saját adataidat. Feladóvevény értelem szerűen kitöltendő.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.