Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-10-27 22:49:06

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) Vyndree válasza m3ss (#27643) üzenetére


Vyndree
őstag

Gyönyörű ez a templom!

(#27652) Wa2x_ válasza jjeahh (#27645) üzenetére


Wa2x_
veterán

Az egyetlen problémám az, hogy az ilyen képeket csak szoknyában* szabadnak meglőni... hibáztál. :(

*A szoknya ne rajtad legyen.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#27653) m3ss válasza Wa2x_ (#27652) üzenetére


m3ss
veterán

:DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27654) Wa2x_


Wa2x_
veterán

& egy kép:

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#27655) Big-Lacos válasza Balinov (#27639) üzenetére


Big-Lacos
aktív tag

1. es a 3. tetszik.
Nem probaltad a buzamezoset tobb eggel megloni? (mondjuk ugy mar lehet keves lenne benne a buza)

https://www.flickr.com/photos/biglacos/

(#27656) hcl válasza Wa2x_ (#27654) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Egész bejön. Megvan a nyárí hangulat, és ennek aztán nem kell élesnek lennie :) A fények hiányoznak valahogy kicsit, jobb lenne ha érezni lehetne, hogy napsütés van (még ha esti is esetleg).
Ettől még nekem tetszik :) Hangulatképnek simán jó.

Mutogatni való hater díszpinty

(#27657) erzol válasza jjeahh (#27649) üzenetére


erzol
őstag

Fárasztó lehet mindenhol lekapni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27658) phaseOne


phaseOne
tag

téves :D

[ Szerkesztve ]

(#27659) phaseOne


phaseOne
tag

Sziasztok, régen jártam már erre, úgyhogy hozok pár képet még a szorgalmi időszakból :)

szerk: ez a labda 10cm-re ment el az obitól :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27660) m3ss válasza phaseOne (#27659) üzenetére


m3ss
veterán

"szerk: ez a labda 10cm-re ment el az obitól :DDD"
meg is ijedtel kicsit ugy latom :DDD
nekem tetszik a 2. 3. :K annak ellenere h technikaialg azert nem tokeltesek.

pokos nem az igazi. messze van, kompo sem a legjobb, belogo agak sem hianyoznak.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27661) jjeahh válasza Wa2x_ (#27652) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& erzol: :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#27662) phaseOne válasza m3ss (#27660) üzenetére


phaseOne
tag

hát, férfiasan megvallom meg :B kicsit korábban a pálya szélén beszélgettem egy kollégával, aki kicsit elbambult, és a nyakában lógó D7000 olyat kapott hogy megtekeredett rajta. ettől az én kis gépem biza kettétört volna :O

a macro-ra kaphatok kicsit részletesebb kritikát? Te az ilyesmiben úgy is pro vagy :K

(#27663) hcl válasza phaseOne (#27662) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ugyan m3ss -t kérdezted, de a pókos szerintem jobbra nagyon üres, nagyon kicsi a dof, és el is mozdult. A fények amúgy jók a háttéren, de pókon nincs, legalábbis a felénk eső oldala elég árnyékos (én is utálom, amikor ezt mondják, kapáslövést, ami a legtöbb ilyen makró, nehéz deríteni). A képminőség sem túl jó (zaj), de az lenne a legkisebb baj, ha enyit tud a szenzor, akkor ennyit tud.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#27664) m3ss válasza phaseOne (#27662) üzenetére


m3ss
veterán

fo gondja az hogy tul magasrol fotoztad, alacsonyabb perspektivabol jobb lenne, es sokkal nagyobb nagyitassal, hogy megtoltse a kepet a pok...talan kicsit be is van mozdulva.
jo kicsi poknak tunik, meg lehet 1:1 is keves lenne croppon hozza...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27665) jjeahh válasza m3ss (#27664) üzenetére


jjeahh
nagyúr

+1 pókra, alacsonyabbról, közelebbről jobb lenne, de ha már így lőtted legalább ne nézne ki a képből és lenne éles...furcsa, ha neked nem tűnnek fel ezek a hibák, mert néhány fotód sztem egészen jó, sőt :) pl: [link] [link] [link] [link] [link], megy is rájuk a fav :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#27666) Vyndree


Vyndree
őstag

Próbáltam középre vágni, ennyire sikerült. Lehet a földre kellett volna tenni a nagyobb látószög miatt? Úgy tűnt, de lehet nem is középen álltam, igazából csak iA módban gondolkodás nélkül ellőttem.

Rómára gyúrok :)

(#27667) phaseOne válasza hcl (#27663) üzenetére


phaseOne
tag

hcl, m3ss, jjeahh köszönöm a kimerítő véleményt, legközelebb vigyázok ezekre. kicsit a határán voltam a gépnek iso1600 1/60 f7.1 és bizony rettenet pici a pók, 105-ös közelpontjától 1-2 cm-re volt. találtam egy szerencsésebb képet is róla, utólag nem is értem miért nem azt raktam föl. következő körben azt is hozom szerintem :D

jjeahh: köszönöm :) a hibák nagyrészt feltűntek, talán a zsákmányra büszkébb voltam mint a kivitelezésre...

(#27668) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Sziasztok!

Nem sűrűn fotózom várost, így véleményeket várok erre. János-hegy, Erzsébet-kilátó tetejéről készült egyébként.

Át van méretezve a nagyról, így hiába akartok belenagyítani... :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#27669) LamaCube válasza kiskaktusz (#27668) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem elsőre zsúfoltnak tűnik, alig vettem észre a parlamentet, pedig gondolom az lenne a fő téma, de lehet rosszul látom. :))

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27670) ccH2SO4 válasza kiskaktusz (#27668) üzenetére


ccH2SO4
tag

Engem kicsit zavar a háttérben az a sötétebb rész. (Vignettálás?)

(#27671) kiskaktusz válasza ccH2SO4 (#27670) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Egy kicsi került bele az utómunkában (az obi szerencsére annyira nem csinálja), de alapból a stadion sávjában volt egy debella felhő okozta árnyék is. :/

(#27669) LamaCube: Igen, az lenne a fő téma.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#27672) Big-Lacos válasza kiskaktusz (#27671) üzenetére


Big-Lacos
aktív tag

+jobb lenne teljesen kozeprol szerintem.
Igy nekem eleg turistas.

https://www.flickr.com/photos/biglacos/

(#27673) LimaBravo69


LimaBravo69
tag

Rég jártam erre.

Bedobnék egy esti képet véleményezésre.

Pusztán turistafotó, vagy van benne esetleg egy kicsit több is?
Előre is köszönöm a kritikákat! :R

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#27674) kiskaktusz válasza Big-Lacos (#27672) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem tudtam arrébb tenni az Erzsébet-kilátót. :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#27675) Pandabarat válasza LimaBravo69 (#27673) üzenetére


Pandabarat
csendes tag

Szerintem nagyon jó lett.

(#27676) ccH2SO4 válasza LimaBravo69 (#27673) üzenetére


ccH2SO4
tag

Szép! Elfért volna a haladóban is. :)

(#27677) hcl válasza phaseOne (#27667) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk megnézve a pók méretét a környezethez, én ezt már fordítottal, vagy előtéttel nyomtam volna :) Fordítottnak nem ügy az ekkora pók.

Mutogatni való hater díszpinty

(#27678) sixpak


sixpak
nagyúr

Sziasztok. Hoztam egy XP háttérképet :D :

Itt pedig koppig tekertem a 18-105-öt:

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#27679) Balinov válasza sixpak (#27678) üzenetére


Balinov
félisten

a sirkovek biztos azert vannak a jobb oldalon, mert mar nyugdijaztak szegeny XP-t? :DDD :DDD bocs, magaslabda, tetszik a kep!

szerk: en balga, nagyban latszik, hogy nem sirko. Emlekhely az elhunyt (xp )tiszteletere...

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27680) fattyu válasza sixpak (#27678) üzenetére


fattyu
veterán

nekem valahogy nem.

levágtad a jobb oldalt. ottan azok a valamik le vannak vágva ezért ott szűk. baloldalt az a fa nagyon kiáll kilőg nem illik oda. borul balra.

fent a felhő belevágás sem jó.

értem az elképzelést jók a színek szép a táj, szép volt az ég.

de ne stimmel a kompozíció és ettől az egész olyan ideges hangulatot ad nekem. amitugye nem a win háttérképek szoktak.

szerintem

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#27681) sixpak válasza Balinov (#27679) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is azt hittem....a feleségem világosított fel, hogy valójában mik azok. :)

(#27680) fattyu : lehet, hogy igazad van. Ezen nincs vágva a jobb oldalból, viszont itt sok a zöld...szerintem.
A fa nekem nagyon tetszik, anélkül nekem valahogy üres a kép. Többet nem tudok kihozni belőle, ezért nem is erőltetem tovább. :N

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#27682) Adamis válasza sixpak (#27681) üzenetére


Adamis
őstag

PS-pal egyenesítsd ki a fát, hogy fattyu is örüljön! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27683) hcl válasza sixpak (#27678) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A másodiknak nincs alja. Lóg a levegőben a kút. Más bajom nincs vele.

Mutogatni való hater díszpinty

(#27684) Balinov válasza sixpak (#27681) üzenetére


Balinov
félisten

:)) jobban megnezve fattyu velemenyet egy szinten egyet tudok vele erteni, bar nekem tovabbra is tetszik az elso verzio.

Hoznek ismet ket, ezuttal tengerparti temaju kepet mult hetrol.

Vilagitotorony

Vitorlas csendelet

Szerintetek milyenek lettek, vallalhatoak?

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27685) fattyu válasza Adamis (#27682) üzenetére


fattyu
veterán

:D a képre értettem nem a fára :D:D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#27686) ccH2SO4 válasza Balinov (#27684) üzenetére


ccH2SO4
tag

Az első képen az épület teteje, valamint a jobb oldala kissé zavar, hogy nem látszik, de látom 18mm-en fotóztad, biztosan nem lehetett már hátrébb menni.
A második kép szerintem egész jó lett.

(#27687) Balinov válasza ccH2SO4 (#27686) üzenetére


Balinov
félisten

:R Marmint az zavar, hogy mindket helyen pici hianyzik belole? Jol gondoltad, gyk, nulla helyem volt hatrebblepni sajnos..

Koszi!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27688) ccH2SO4 válasza Balinov (#27687) üzenetére


ccH2SO4
tag

A 18mm miatt én is arra következtettem, hogy nem tudtál hátrébb menni.
Igen, kissé szerintem zavaró.

(#27689) Balinov válasza ccH2SO4 (#27688) üzenetére


Balinov
félisten

delutan elvileg elmegyunk ugyanoda a csaladdal, megprobalok hatrebb menni a molon, nem pedig a viz fele es max vagni belole

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27690) ccH2SO4 válasza Balinov (#27689) üzenetére


ccH2SO4
tag

OK..várom a képet. :)

(#27691) jjeahh válasza Balinov (#27689) üzenetére


jjeahh
nagyúr

panoráma? :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#27692) Fotonhámozó


Fotonhámozó
senior tag

Sziasztok!

Hoznék egy orrszarvúbogaras képet. Kertben találtam rá tegnap, szegény már nem élt. Bear Grylls ugyan megette egyik műsorában ,én inkább maradtam a fényképezésnél. :D

Balról vakuval derítve, jobbról elemlámpával világítva, háttérben karácsonyfa égősor. Észrevételeket előre is köszönöm!

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#27693) fungeld válasza jjeahh (#27691) üzenetére


fungeld
aktív tag

+1 Rakd össze 2 vagy 4 képből, aztán utólag megvágod

(#27692) Fotonhámozó Egyből láttam rajta, hogy nem él, de a bokeh nagyon jó, színben is passzol a bogárhoz.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#27694) Fotonhámozó válasza fungeld (#27693) üzenetére


Fotonhámozó
senior tag

Köszi! Ha mozgott volna, nem biztos hogy ennyire közel mertem volna hozzá menni,még ha teljesen ártalmatlan is. :B

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#27695) hcl válasza Fotonhámozó (#27692) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

+1, kicsit talán nagyobb dof elkelne, de különben jó irányba néz, háttér is szép, megvilágítás is jó. Kár, hogy nem él, az lenne csak a zsír.

Mutogatni való hater díszpinty

(#27696) LimaBravo69 válasza ccH2SO4 (#27676) üzenetére


LimaBravo69
tag

Köszönöm neked és Pandabarátnak is.
Haladóba nem mernék még .. :))

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#27697) LimaBravo69 válasza hcl (#27683) üzenetére


LimaBravo69
tag

A tornyos tetszetős, de kicsit hiányzik a teteje meg a jobb oldala.

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#27698) matyi012345 válasza LimaBravo69 (#27673) üzenetére


matyi012345
őstag

Tetszik a kékóra és jó az expo, de a kompón még gondolkodnék. A nagy eget nemigazán indokolja semmi, viszont az előtérbe inkább zavar, hogy elvágtad a házakat. Egyébként jó.

(#27699) LimaBravo69 válasza LimaBravo69 (#27697) üzenetére


LimaBravo69
tag

Bocsánat, ez Balinov mester tornyos képére ment volna.. :W

Egyébként megnézve a mellette lévő állóképet, értem a bal oldalát, gondolom a Bömbit akartad lehagyni.
De a tetejére nincs törvényes magyarázat :))

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#27700) LimaBravo69 válasza matyi012345 (#27698) üzenetére


LimaBravo69
tag

Köszönöm a véleményt.
A teteje a felhők miatt maradt magasabbra, ezek szerint ezt nem sikerült átadni.

Az alját a rengeteg belógó faág, egyéb zavaró zöldség miatt rövidítettem.

Sajnos az újrafotózásra várni kell, de oda szeretnék mégegyszer viszamenni :)

szerk: elütés javítása

[ Szerkesztve ]

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.