Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) stefanitsr válasza HollyBoni (#9850) üzenetére


stefanitsr
senior tag

http://www.youtube.com/watch?v=Bi5wg7dCKkc

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9852) HollyBoni válasza HollyBoni (#9850) üzenetére


HollyBoni
veterán

Sikerült. :D

Szerk:amúgy ezt a videót néztem,csak a markolaton belül volt még két csavar ami ezen a videón nem..Ezért nem jött le.

[ Szerkesztve ]

(#9853) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Oh MY GOD! :Y
Szedem szét az mp5-öt,eljutok a gearboxig,egyszer csak leesik egy darab(elég nagy).Dejó,második törött v2 GB-m. :DD

(#9854) szbalogh válasza HollyBoni (#9853) üzenetére


szbalogh
őstag

Ez az amelyiket hirdetsz? :DDD

Meg is vannak a gumigyűrűim. A hengerfejre nem volt de azt alá tudom teflonozni. Szerintem összerakom a rendszert. Megjönnek a BB-k és nem fogok tudni lőni vele? Az meg milyen má ... :DDD
Kitapasztalom kicsit és meglátom mit kell hozzá venni. Nem akarom elkapkodni.

Nick: HE_Storm

(#9855) HollyBoni válasza szbalogh (#9854) üzenetére


HollyBoni
veterán

Most fogom módosítani a hirdetést,megbontva adom el.

(#9856) szbalogh válasza HollyBoni (#9855) üzenetére


szbalogh
őstag

Van fent most egy erősített V2 box 3000-ért. Nem csinálod meg?

Nick: HE_Storm

(#9857) HollyBoni válasza szbalogh (#9856) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem.Az MP5 egy shit!Én erre jutottam.Lötyög a tár a testben,az első markolat recseg ropog,a hop up elállítódik,a tus is ratyi,recseg az egész fegyver,kétszer letört egymás után egy elég erős tűzváltókar.
Ezzel szemben az AK-m ami újonnan volt 25000,dobozból kivéve hop up ,O gyűrű cserével kétszer odaveri.Nincsenek lötyögő alkatrészek stb..Igazából ez az mp5 egy jó haveromé,csak nálam van mert együtt nyomjuk általában.Inkább vesz egy JG AK ß-t.

(#9858) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Basszus..Lépnék be softair-re és látom hogy kitiltottak..Gondolom Hitman volt,rámszállt bármit írtam fórumra leoltott.Most kb 3 üzletem is volt,éppen ott tartottam hogy utaltak és holnap adom fel.NEM tudom a címüket,azt hiszik majd hogy átvertem őket..Mit csináljak szerintetek?

(#9859) stefanitsr válasza szbalogh (#9854) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Dugattyúfejet véletlen se teflonozd, megeszi a ventillált dugfej effektet. Csak azért mondom mert vagy 2-3 példát láttam már, ahol a boldog tudatlan mindenfele tekerte a teflonszalagot ahová csak eszébe jutott (mert ott tuti jól fog tömíteni).

Lőtt is a fegyver izmos 280 fpst a végére. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9860) Kornel213 válasza HollyBoni (#9858) üzenetére


Kornel213
tag

Amúgy bulldog tiltott le 1 hónapra. Szerintem regeljbe másik géppel!!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9861) HollyBoni válasza Kornel213 (#9860) üzenetére


HollyBoni
veterán

Zsír..Akkor sem tudom már hogy kik írtak az alkatrészekkel kapcsolatban.A PM-ben van a címük,utalták a pénzt,én meg nem tudom feladni mert nem tudom a címüket,azt hiszik átvertem őket..Annyira jó.

(#9862) HollyBoni válasza HollyBoni (#9861) üzenetére


HollyBoni
veterán

Azt nem értem,mi baja volt a hirdetésemmel vajon?Simán meghirdettem csomó alkatrészt,aztán rocko javította,ez meg bannol miatta..Király.

(#9863) Kornel213 válasza HollyBoni (#9861) üzenetére


Kornel213
tag

Szerintem regejl újra másik gépen és írd ki az üzenetek mindenkinek topicba asszem van ilyen, hogy nem emlékszel rájuk, persze leírod hogy mit vettek volna tőled!

szerk: aki most szeretne venni G36-ot árul valaki CA G36K-t 40 ezerért!!!

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9864) HollyBoni válasza Kornel213 (#9863) üzenetére


HollyBoni
veterán

Már elintéztem,megkerestem őket. :D

(#9865) szbalogh válasza HollyBoni (#9858) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem tudsz neki írni attól még mailt.

Nick: HE_Storm

(#9866) sptkyle válasza Kornel213 (#9863) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ja.. pont azt nézem, és erősen-ütemesen verem a fejem a falba. :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9867) szbalogh válasza stefanitsr (#9859) üzenetére


szbalogh
őstag

Hengerfej.. nem dugattyúfej. Ha nem ennek hívják akkor bocsi :B A dugattyúfejre volt gyűrű. Nagyon szuper lett, nagyon jól működik... lényegében nem ereszt mellette.
Összeraktam a gb-t. Nagyon pöpecül működik. Viszont lenne pár kérdésem.
A nózi és a hengerfej (vagy mi) között milye tömítés van? Lényegében azon múlik a tömítés hogy milyen pontos az illesztés?
A motor kicsit elfordul a kalickában lövéskor. Ez gondolom annyira nem jó dolog. Csak szigszalagozzam át hogy beszoruljon a kalickába vagy valamit kifelejtettem? :B

Nick: HE_Storm

(#9868) Kornel213 válasza HollyBoni (#9864) üzenetére


Kornel213
tag

Akkor jó :D
sptkyle: Miért? :DDD

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9869) szbalogh válasza sptkyle (#9866) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is a fél fejemet.... 12-ért M56A 6 shellel :(((

Nick: HE_Storm

(#9870) HollyBoni válasza szbalogh (#9869) üzenetére


HollyBoni
veterán

AK74-et mennyiért vetted?Jó fegyver az. :)

(#9871) szbalogh válasza HollyBoni (#9870) üzenetére


szbalogh
őstag

20-ért :B Lényegében minden lötyögött rajta :B De úgy hallottam hogy ezeket ha újonnan veszed akkor is át kell nézni szóal ez benne volt. Egy hiánya van, a tus szíjakasztójából hiányzik az a drótdarab amibe megy a szíj és az egyik csavar innen.

Nick: HE_Storm

(#9872) HollyBoni válasza szbalogh (#9871) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az nem rossz ár.Én pár hónapja vettem egy 105-öt 25-ért újonnan,nagyon jó kis fegyver. :) Csak le kell gyengíteni kicsit.

(#9873) stefanitsr válasza szbalogh (#9867) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Motor elfordulása normális. Ha összeszigszalagozod akkor gallyravághatod a motormagasság állítást is, mert nem csak jobbra balra fixálódik a motor hanem fel le is. Szokták ennek ellenére valahogy szalagozni de szerintem annyira nincs jelentősége.

Nozzlét cserélni lehet olyanra amiben van belső O gyűrű, de ha nem feltétlen hiányzik a játékélményhez akkor én kerülném, mert az, hogy az aftermarket nozzlék közül melyik tömít jól a te puskádban az akkor derül ki mikor többet kipróbáltál és mindegyik után megmérted a torkolati sebességet. (Mert attól, hogy a hengerfejen jól tömít még szökhet a levegő ott is ahol felfekszik a hopup gumira pl ha picivel rövidebb mint a gyári és az megint fps vesztés) Persze mindenki mondja hogy CA kék O gyűrűs, guarder, stb, de pl nekem egy JG betából kiszerelt nozzle dolgozik az rk01s-ben.

Igaz közben szereztem egy action O gyűrűst is de őszintén szólva a stukker jól teljesít így is ahogy van, emiatt nincs lelkierőm szétszedni. Van pár ilyen dolog pl van egy srác aki m4 nozzlét rakott a kalash rk03-ba, és azzal jó neki... :DDD Talán épp softairen olvastam a minap...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9874) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valaki már próbálta levágni marui kompatibilis ak felhúzókarjának hátulját hogy olyan legyen mint az igazin?

(#9875) szbalogh válasza stefanitsr (#9873) üzenetére


szbalogh
őstag

Oké köszi. Akkor még nem rontottem el :DDD
Már sokkal jobban átlátom a rendszert
Ha veszek egy dugattyút de meg szeretném hagyni a mostani dugattyúfejet akkor az új dugattyú ugyan akkora lesz? Rá tudom majd csavarozni az eredeti fejet? A fogazás is ugyan oda kerül? Rendesen belekap majd a sector?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9876) HollyBoni válasza HollyBoni (#9874) üzenetére


HollyBoni
veterán

Bocs a sok kérésért,de nem tudja valaki hogy AK sátorvas,tárkioldó cuccot hogy kell visszarakni?Sehogy sem sikerül azt a rugót beállítani..Kerestem,de nem találtam semmi how to-t.

(#9877) stefanitsr válasza HollyBoni (#9876) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Passz, mert elvileg semmilyen szokásos művelethez nem kell levenni, ezért életemben nem vettem még le. :))

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9878) stefanitsr válasza szbalogh (#9875) üzenetére


stefanitsr
senior tag

dugót akkor kell cserélni ha végleg nem tudja már felhúzni a sector. :)

Amúgy elvileg csereszabatosak bizonyos kitételekkel. SHS és prometheus erősített dugókat kerüld, bár v3-ba utóbbi elvileg belemegy, pl boyi v2-be és v7-be nem, mert úgy van erősítve hogy ütközik a boxok oldalfalával.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9879) sptkyle válasza Kornel213 (#9868) üzenetére


sptkyle
senior tag

Mert egy ennél sokkal rosszabb vételem volt nem is olyan rég ugyanennyiért. :D
Ez meg nagyon megéri... pedig továbbra sem vagyok oda a CA-kért, de erre én is simán lecsaptam volna.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9880) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ha a tár nem adagól jól,szilikont neki?

(#9881) sowi válasza HollyBoni (#9862) üzenetére


sowi
őstag

ha kevesebb f@szsagot kerdeznel es neha olvasnal is mielott hulyesegeket beszelsz sokat javitana a helyzeten

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9882) sptkyle válasza HollyBoni (#9880) üzenetére


sptkyle
senior tag

Sowinak ugy tünik most nem volt jo kedve. :D
Ha a tár nem adagol rendesen, én szét szoktam szedni, és megnézem mi lehet az akadás okozója. Ezt javasolnám első körben. Az esetek többségében rá lehet jönni a probléma forrására ;)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9883) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#9873) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem is az RK05-ben JG AK nozzle van, és perfekt vele.

(#9884) HollyBoni válasza BaKeSZ87 (#9883) üzenetére


HollyBoni
veterán

Látom hirdetsz egy AK-t softair-en.Az a markolat milyen,honnan van?

(#9885) szbalogh


szbalogh
őstag

Kezdem megszokni az AK-t. Valahogy fílingje van :DDD

Nick: HE_Storm

(#9886) BaKeSZ87 válasza HollyBoni (#9884) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

SAW markolat, mikor cseréltem a fegyvert, már ez volt rajta a gyári helyett.

(#9887) stefanitsr válasza szbalogh (#9885) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én egy CM036-ossal kezdtem anno.

Eléggé természetessé tud válni ahogy az ember ráhajol a nyílt irányzékra, és keresi az ellent, jó darabig az utána beszerzett A&K m4-est nem tudtam megszeretni. Aztán azt is sikerült. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9888) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Vajon amiatt lazul ki állandóan a tűzváltókar csavarja mert nincs benne az a kis réz "cső"?

(#9889) stefanitsr válasza HollyBoni (#9888) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igen.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9890) szbalogh


szbalogh
őstag

Na összeraktam a rendszert, már nem lötyög csak nyikorog :DDD Nagyazerűen működik csak rohadt pontatlan. 25 méteren 10-ből 7-8 találja el a 30x30-as dobozt :(((
Eleve az a baj hogy a hátsó célzó még mindig lötyög pedig 1-1 db hézagoló karikát tettem a forgástengelyére... nem sokat segített de csúnya lett.
A hop-up gumi meg alig lóg bele a csőbe, 4/5 hopuppal lő egyenesen.
Azért még javulhat mert a Glock is összevissza lőtt egy ideig amíg ki nem tisztult a felesleges olaj :DDD
Mindjárt hangkronózok egyet

Nick: HE_Storm

(#9891) Tálydi


Tálydi
senior tag

Sziasztok!
Ha valakit érdekel egy Army R27-S pisztoly, privizzen, doboz+minden szir szar, IÁ.:28k

Eeeeh, what’s up, doc?

(#9892) soulreaper válasza Tálydi (#9891) üzenetére


soulreaper
tag

30-35ért lehet maruit szerezni :))

Private Military Contractor

(#9893) Tálydi válasza soulreaper (#9892) üzenetére


Tálydi
senior tag

A piszoly SEM az enyém, ezt kaptam, hogy ennyi az IÁ

Eeeeh, what’s up, doc?

(#9894) sptkyle válasza Tálydi (#9893) üzenetére


sptkyle
senior tag

Itthon ujonnan 23.5k huf
Külföldről 60 és 80 dollár közt van az ára ennek a pisztolynak.

Sztem világosítsd fel cimborádat, hogy : "Soké adod koma" ... vagy hogy vigye a va**rára, vagy az exp***szre (reklám helye) hátha ilyen helyeken talál valakit, aki megveszi ennyiért. :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9895) Tálydi válasza sptkyle (#9894) üzenetére


Tálydi
senior tag

30at akart érte :)) aztán mondtam, hogy felejtős :)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#9896) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ez fura...Hirtelen a fegyverem nagyon halk lett,és kicsit tompább a hangja,de ugyanúgy lő.Ez valami hiba,vagy vajon normális?

(#9897) HollyBoni válasza szbalogh (#9890) üzenetére


HollyBoni
veterán

Megvan még az AEP-ed?Ez jól jöhet. :)
[link]

(#9898) szbalogh válasza HollyBoni (#9897) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi :R
Én emg találtam Neked tűzváltót.

Nick: HE_Storm

(#9899) HollyBoni válasza szbalogh (#9898) üzenetére


HollyBoni
veterán

Minek nekem tűzváltó? :D

(#9900) szbalogh válasza HollyBoni (#9899) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem azt írtad hogy nincsen az a kis rézcső a kar tengelyében? :B

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.