Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) rainmen válasza stefanitsr (#9294) üzenetére


rainmen
aktív tag

"Belementek a "válogatott" dolgok, kemény 300 FPS... :DDD"

És közölted vele az értéket? Mert közepesnél nagyobb összeggel fogadnám le, hogy utána az ember érzésre 480+ fps-re mondta volna... :D

(#9302) Kornel213 válasza soulreaper (#9300) üzenetére


Kornel213
tag

Teljesen jó, és készül már? vagy még csak tervbe van?
A képet láttam milyenre szeretnéd, jól néz ki :))

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9303) sowi válasza Kornel213 (#9302) üzenetére


sowi
őstag

mar uton vannak az alkatreszek, elvileg a heten meglesz a donor puska is, egyebkent aki m4-ben gondolkozik, a softairen van egy elado CA proline m15a2 30k-ert :Y

valami ilyesmi lesz a vegeredmeny, csak mas szinben

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9304) Kornel213 válasza sowi (#9303) üzenetére


Kornel213
tag

Aha, pedig szerintem jó ez a szín :) Gondolom elég sokba fog fájni...

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9305) sowi válasza Kornel213 (#9304) üzenetére


sowi
őstag

a donorfegyverbol kb. a cso, elso iranyzek es a gearbox marad meg, amugy nem olyan veszes egy MOE kit, 10 dollar a pisztolymarkolat, 21 az eloagy, 19 a tus, az aprosagokra megy el tobb penz, pl. a MUR VLTOR receiver, MVG, flipup iranyzek eleg draga, plusz par aprosag a gearboxba, hogy ne essen szet 500 loves utan, ja meg tobb mint 40 dodo volt a Madbull Ultimate Hopup chamber...

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9306) stefanitsr válasza rainmen (#9301) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Cserélgettem még benne ezt-azt azért, így végül 350-360 körülre állt be, de költséghatékonynak kellett maradnom.

Az assault aegjeimet igyekszem 400 környékére beállítani, masz 2010 engedi is szépen. A DMR már más kérdés.

Amúgy a régióban kb az összes korábban aktív nagyobb csapat mindenféle marakodás áldozata lett, pályahasználatot elbukták, szétváltak, nem nagyon szerveznek játékot kb marad a saját szervezés ott meg te döntöd el mit és hogyan használhassanak az emberek. Én úgy tapasztalom hogy azért a DMR jellegű fegyver ritka (bizony, pár játékot már végig kronóztam), és általában nincs gond a használatából. Jellemzően a "terminátor" probléma ami itt-ott felüti a fejét, de ez is főleg azon alapszik hogy az ember túlbecsüli a saját képességeit, lőtávját, nem elég türelmes és nem is tudja igazán felmérni hogy a bb-i hogy repülnek és hol esnek le...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9307) soulreaper válasza Kornel213 (#9304) üzenetére


soulreaper
tag

nekem M4-be a homokszín(tan) a gyengém :-) :U

hát figy...olyan 65-70 000 és ehhez jön a donor fegyó 20ba amiből mondjuk 10-15vissza is fog pörögni mert tényleg csak a gb, külső-belső cső kell

azt a CA proline m15a2-őt én is néztem 30ba :C nyami ár

Private Military Contractor

(#9308) Kornel213 válasza soulreaper (#9307) üzenetére


Kornel213
tag

Akkor annyira nem is lesz drága! Azt hittem hogy pl az előagy,tus drágábbak lesznek :))
Természetesen majd képet kérünk ha kész lesz :)

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9309) sowi válasza Kornel213 (#9308) üzenetére


sowi
őstag

mindjart kettot is posztolok akkor :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9310) Kornel213 válasza sowi (#9309) üzenetére


Kornel213
tag

Oké :D

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9311) sowi válasza stefanitsr (#9306) üzenetére


sowi
őstag

szerinted v2 dboys GB, element m105 rugo, csapagyazott silent kit, ezt birni fogja a gearbox hosszu tavon? mondjuk erre az m105osre irnak 290-370fps kozott mindent....

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9312) rainmen válasza stefanitsr (#9306) üzenetére


rainmen
aktív tag

"Költséghatékony"

Na ezt a szót kérem a jelenlétemben mellőzni...
Orvosilag kimutatható, hogy káros az egészségemre a kifejezés. :W

400 fps? Sztem bőven elég, talán sok is. Mondjuk azt még elviseli a fegyver agyontuningolás nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#9313) sowi válasza rainmen (#9312) üzenetére


sowi
őstag

en 330-340 korul akarom beloni az m4-eket, nekem az is jo lesz, az aksu is 350 alatt van egy picivel

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9314) rainmen válasza sowi (#9313) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az teljesen jó. Sajna minden hétvégém be van táblázva, nem tudok kimenni a lőtérre. Le tudnám kronózni az arzenált meg mehetne egy kis agyaggalamb-lövészet is. :K

(#9315) sptkyle


sptkyle
senior tag

Egy kis promo ha valakinek lenne kedve jövő hét hétvégi éjszakai játékhoz. (nyugi, nem én szervezem.. nem kell megijedni :P )

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9316) stefanitsr válasza sowi (#9311) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én amennyire lehet lekönnyíteném a mozgó tömeget, és nem alkalmaznék fém hengerfejet v2-ben. Egyébként nekem egy jóóó szezont elment egy fém hengerfejes csapágyazott dugattyúfejes a&k m4-esem 120-as tuninggal...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9317) sowi válasza stefanitsr (#9316) üzenetére


sowi
őstag

ehh, mar megjott a rez element headset...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9318) rainmen válasza stefanitsr (#9316) üzenetére


rainmen
aktív tag

Gondolom a kisebb mozgó tömegnek kisebb a becsapódási energiája, kvázi kisebb az esély a GB törésére?

(#9319) stefanitsr válasza rainmen (#9318) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igen.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9320) stefanitsr válasza sowi (#9317) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azzal vigyázni kell mert hajlamos leesni a hengerfejről a gumi vagy szivacs gyűrű azt szépen keresztbeáll a hengerben és jönnek a meglepik. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9321) sowi válasza stefanitsr (#9320) üzenetére


sowi
őstag

csodas, akkor lehet, csak a tomiteseket cserelem a gyari cuccokon meg a nozit...

viszont megjott ma a BigDragon 9800as chronom es valami b@szott jo cucc :D

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9322) stefanitsr válasza sowi (#9321) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah nekem x3200-asom van, elvagyok vele mint a tök...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9323) szbalogh


szbalogh
őstag

Ezzel megyek vasárnap kalózkodni :DDD

Elvitték az egyik Glockommal a jó aksit és kénytelen voltam ezt valahogy felhasználni. A spirálkábelen Ohm bácsi nem engedte át az ampereket ezért ezt a megoldást választottam. Bűn ronda de a játékot ki nem hagyom :DDD
Poénnak a lámpát is odabiggyesztettem
Végül maradtam a 6 cellánál.... jobb a békesség. 5/4 A-s cellák.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9324) sptkyle


sptkyle
senior tag

Mindannyiunk kedvenc zöld fórumáról tud valaki valamit? Egy nyavajás hirdetést szerettem volna feladni, kiírta, hogy a modiknak jová kell hagyniuk a hirdetést, majd értesítenek. Azóta síri csend. Pár hónapja minden gond nélkül ezt meg tudtam tenni. Végigolvastam ujra azt a részt ami a hirdetés feladására vonatkozik, de nem találtam ujdonságot. Vagy mostantól csak a moderátorok haverjai hirdethetnek? :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9325) soulreaper válasza szbalogh (#9323) üzenetére


soulreaper
tag

erre inkább nem is reagálok semmit :))

sptkyle: 10jóváhagyott HSZ kell a softair-en hogy hirdetni tudj, de hogy ez hogy mint mikor ki miért stb nemtudom de nem is olvasgatom ezeket a részeket 200fölött vagyok szal nem is érdekel

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#9326) sptkyle válasza soulreaper (#9325) üzenetére


sptkyle
senior tag

Lol. :C
És ez valami belső infó? Csak mert ahol ki kellene írva legyen, még véletlenül sincs.
Mindenesetre köszönöm szépen. :R

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9327) szbalogh válasza soulreaper (#9325) üzenetére


szbalogh
őstag

Én észrevettem már hogy Te úgy mindenre reagálsz de úgy valahogy mégsem :))

Nick: HE_Storm

(#9328) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Softairre dobtam fel pár érdekességet, fekete, okosított cyma M14 socomot, BAR-10 G-specet, Tanaka KAR98k-t... Az EBR már előtte is ott volt, meg az M700 AICS is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9329) soulreaper válasza stefanitsr (#9328) üzenetére


soulreaper
tag

:(( ha 1héttel előbb rakod fel... :(

Private Military Contractor

(#9330) Kornel213 válasza szbalogh (#9323) üzenetére


Kornel213
tag

Aztarohadt :DDD ez brutál otromba :DD

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9331) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Mit kéne tenni a fegyverembe ,hogy 1-es lövésnél ne akadjon el?

[ Szerkesztve ]

(#9332) sowi válasza szbalogh (#9323) üzenetére


sowi
őstag

remelem fogsz tudni ervenyesulni vele az aeg-ek kozott

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9333) sowi válasza HollyBoni (#9331) üzenetére


sowi
őstag

acel cut off lever-t meg AB fet-et, amugy nekem ennek ellenere is csinalja neha az aksu :)

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9334) szbalogh válasza sowi (#9332) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem probléma, a mi csapatunkban több a kalóz :DDD sok lúd disznót győz

Nick: HE_Storm

(#9335) stefanitsr válasza sowi (#9333) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Magasabb feszültségű akkut, türelmesebb ujjat... :)))

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9336) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nincs valami olyan gránátvető ak-ra ami csak dísz?Tökre tetszik,kéne egy csak drága.. :O

(#9337) sptkyle válasza HollyBoni (#9336) üzenetére


sptkyle
senior tag

http://www.kapowwe.com/toy-ak47-m203.html
Csak le kell vágni róla a felesleget. :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9338) #40835072


#40835072
törölt tag

Találtam egy nagoyn jó kis airsoft helyet budaörsön, egy legalább 5-6 nagy épülettel ellátott, óriási telek, aknákka, van olyan épület aminek fel lehet mászni a tetejére de magánterület...:S

Oda kihívatják a rendőrséget? vagy ott illegális a játék?:S

egy kb 10 éve üresen álló autó, villany, stb műhely de több ezer négyzetméter nagy!

(#9339) sptkyle válasza #40835072 (#9338) üzenetére


sptkyle
senior tag

Még le is csukhatnak érte. Birtokháborítást követsz el már akkor amikor bemész. Nem tudom ezen mennyit súlyosbít, hogy még lövöldözöl is. :D
Fel kell venni a tulajjal a kapcsolatot mindenképpen.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9340) #40835072 válasza sptkyle (#9339) üzenetére


#40835072
törölt tag

elvileg eladó:)

de otthagytunk egy ezrest előlegnek :D

(#9341) sptkyle válasza #40835072 (#9340) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ha eladó akkor biztos van kint telefonszám is. Fel kell hívni, meg kell kérdezni, hogy mi lenne ha ti ott randalíroznátok bizonyos összegért. Sztem bele fog menni. Írtok egy egyszeri bérleti szerződést, így elvileg a rendőrök sem köthetnek belétek, hiszen magánterületen játszotok a tulaj írásos engedéjével.
A tulaj is jol jár, mert az üresen állo telke hoz egy kis sörrevalót. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9342) HollyBoni válasza sptkyle (#9337) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez jó. :D

(#9343) Kornel213 válasza sptkyle (#9341) üzenetére


Kornel213
tag

Meg fellehetne venni a kapcsolatot egy pár játékszervezővel is :)

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9344) szbalogh


szbalogh
őstag

Komáromban mit szólna valaki egy CQB pályához? Egy elég nagy csarnok. Ki kéne próbálni hány embernek elég meg mire :B

Nick: HE_Storm

(#9345) szbalogh


szbalogh
őstag

Lemértem a Glockomat diktafonnal. 5m-en 200fps-t, 10m-en 175fps-t mértem!
Rof 600rpm.

Nick: HE_Storm

(#9346) #40835072 válasza sptkyle (#9341) üzenetére


#40835072
törölt tag

kb csak kitört ablak sehol egy telefonszám de ismerősöm ingatlanközvetítő ő árulja azt mondta hogy 5-7 éve eladó és rá se szagol senki!

egyszer mondta egy öregember hogy szól a zsaruknak mert felmásztunk a tetőre... de nem szólt!

(#9347) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Az a tuti ha le van egyeztetve és le van papírozva.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9348) stefanitsr válasza szbalogh (#9345) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az én glockom is kb 200-205 között szór, kronózva.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9349) soulreaper válasza #40835072 (#9346) üzenetére


soulreaper
tag

na ha 5-7éve folyamatosan "gondoznád" akkor már csak 8-10 évet kéne csinálnod :DD

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#9350) sptkyle válasza soulreaper (#9349) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ezt most csak én nem értem? :B
Nem lesz nagykorú akkor sem a telek. :DDD

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.