Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) sptkyle válasza stefanitsr (#9700) üzenetére


sptkyle
senior tag

Pont ezt nézegettem én is. Nem olyan rég jött be a taiwangunra. Csak shippinggel együtt már 50k fölött van az ára, az meg sajna tul volt a keretemen, :(
Bár ha tudom, hogy egy ilyen patkánnyal állok neki üzletelni, és megszívom, akkor lehet kierőszakoltam volna még valahonnan 10k-t. :C
Ami még most jo vételnek tünne amugy (bár nem támogató:D) az szintén egy aránylag új cucc. AEG névre hallgat a gyártó. (nem emlékszem már milyen mozaikszó) De ő ténylegesen gyártó. Az Rsov, vagy az ebairsoft a JG-vel egy szintre helyezi minőségileg, és 99dodó a P90-esük.. ami azért egy nem rossz árnak tünik.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9702) stefanitsr válasza sptkyle (#9701) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az a gond hogy ha az ember megvesz egy relatív olcsó replikát, ott igen gyakran belefut bizonyos járulékos költségekbe, amik aztán már nem teszik olyan széppé a menyasszonyt.

Pl van egy haverom boyi ras2cqb-t építgetett mindenféle érdekességgel. Én a G&P sentrymet anno vámáfával 83k-ból hoztam be, ő most kb ugyanitt tart és egy boyi m4-e van... (ilyen rugó, olyan nózi, amolyan hopup gumi, hopkamra, guarder IT motor, sok sok idő és szerelés, törött visszaforgásgátló rugó, stbstbstb, de legalább az ő boxa gyárilag egy full tuning boyi box volt ami ma már nem annyira jellemző).

Szóval ódzkodnék az ilyen ismeretlen gyártók igen olcsón kínált mindenféléitől, mert NAGYON bele lehet nyúlni. Hadd jöjjenek meg az első reviewk.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9703) sptkyle válasza stefanitsr (#9702) üzenetére


sptkyle
senior tag

Van benne valami, de ilyenkor azért csak piszkálja az ember csőrét, hogy milyen is lehet ennyiért. :DDD
Én meg vagyok olyan hülye, hogy kiváncsiságból berendelném, ha épp lenne egy 100-as elszórható pénzem. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9704) sowi válasza sptkyle (#9701) üzenetére


sowi
őstag

Asia Electric Gun, es stefanitsnak igaza van, nem eri meg darabokbol osszerakni mert szophatsz keresztbe hosszaba a kompatibilitassal es egy vagyont beleraksz a vegen meg rajossz, hogy ennyi penzert mar boven megkaptal volna egy markas AEG-et amit csak hasznalni kell

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9705) sptkyle válasza sowi (#9704) üzenetére


sptkyle
senior tag

Jaja.. azaz...
Ja én elhiszem, hogy igaza van. :)
Nem is vontam kétségbe.
És nem tervezek most fegyvert venni egy ideig.. ráadásul bármennyire is tetszik a példaként említett P90, a gb-je miatt nem hiszem hogy megvenném.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9706) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ez a fegyver elég egyszerű.(Szerintem)G36E + bipod + kettes csigatár.Szerintem ennyi.(Javítsatok ki ha nem ennyi lenne)Szóval nem feltétlen ezt kell venni. :)

(#9707) sptkyle válasza HollyBoni (#9706) üzenetére


sptkyle
senior tag

Igen, ennyi az MG36. (bipodot nem is kellett volna külön mondani, az hozzá tartozik az E-hez gyárilag) Elvileg dobtárral is MG36-nak számít(ana).
Hogy érted hogy nem feltétlen ezt kell venni?

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9708) HollyBoni válasza sptkyle (#9707) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hát hogy ez kínai,noname nem?Azt írták itt páran.

(#9709) sptkyle válasza HollyBoni (#9708) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ja nem.. azt az AEG márkára írták. Meg ugy alapból az ismeretlen gyártókra.
Ez SRC. (mondjuk nem tudom mennyire márka , Star Rainbow Co. vagymi.. személy szerint tul sokat nem hallottam róla. De ha a kolega ezt venne/vesz, akkor olyan sz*r biztos nem lehet:D)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9710) rainmen válasza sptkyle (#9699) üzenetére


rainmen
aktív tag

Attól függ, mennyivel akarsz hosszabb csövet használni. Bár AK csőhossztól fölfelé teli hengereket használnak.

(#9711) sptkyle válasza sptkyle (#9709) üzenetére


sptkyle
senior tag

Vagyis helyesbítek, mert ha ugyanezen cég tárjai futnak sima Star néven, akkor már hallottam róluk persze. Valami Taiwan-i cég.
Mindenesetre érdekes, hogy erre az MG36-ra gyári 400fps-t ír a TaiwanGun, míg a gyártó honlapján ugyan ez a modell 330fps-re van kiírva. Módosított verzió lenne az európai piacra?
Ja közben tovább olvastam. 2 féle rugót kap hozzá az ember.M100/M120 kérésre cserélik a gyengébbre ingyen, ha jol olvasom.
Csigatár mellé kapod a standard hicap-et. Gyári Ultra High Torque motor.... stbstb.
Jónak tűnik ez.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9712) stefanitsr válasza sptkyle (#9711) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ez egy ultimate egyetlen fegyver lehetne.

MG mert létezik éles támogató belőle, igaz, mivel a bundeswehr lepattintotta nem gyártják. CQB-ra nem ideális de a behajtható támasz miatt nem is annyira ciki. Optika, és a hosszú cső miatt lehet egy kis sniperes feelinggel is használni. Belső meg fullos kb.

100-as 120-as rugó alap tartozék, lengyeleken kívül mindenki 100-assal adja az SRC-ket. Egyébként a lengyelekkel az a tapasztalatom hogy picit drágábbak mint más, de általában használhatóbb konfigban küldik a replikákat mint a többi webshop, kronózzák előtte, hopupot megtesztelik, jön róla jegyzőkönyv, stb...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9713) Pikkolo^^ válasza stefanitsr (#9712) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A tesztelés nem minden esetben igaz. Áprilisban 3 fegyvert rendeltünk amiből 2 szépen le volt kronózva és pont a 400 fps fölötti nem.

(#9714) stefanitsr válasza Pikkolo^^ (#9713) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Megesik, de nem ez a jellemző.

Egy-két esetben nekem sem kronóztak le egyet-kettőt, de pl mikor egyszerre rendeltem 5 svd-t akkor mindegyik rendben volt, illetve shotgunokat sem szoktak kronózni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9715) szbalogh válasza sptkyle (#9701) üzenetére


szbalogh
őstag

cm031+ dobtár = 28k :DDD

Nick: HE_Storm

(#9716) stefanitsr válasza szbalogh (#9715) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Dobtár... :)))

SLR-hez meg a kis kalacshoz van 8 db midcapem, azokkal nyomom.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9717) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sikerült elérnem a nowart!Ez csoda! :D

(#9718) szbalogh


szbalogh
őstag

Az MP7 aksija nem ugyan olyan mint a Cyma Glocké?

Nick: HE_Storm

(#9719) HollyBoni válasza szbalogh (#9718) üzenetére


HollyBoni
veterán

Asszem nem kompatibilis.Anno én is akartam rakni az usp-be,de többen azt mondták hogy nem jó.

(#9720) sowi válasza stefanitsr (#9716) üzenetére


sowi
őstag

irtam mailt az EBR-el kapcsolatban

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9721) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Gyerekek,az normális hogy a motornál a forrasztás tűz forró lesz?Illetve az akku is.

(#9722) stefanitsr válasza HollyBoni (#9721) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Vezetékelés bizonyos pontokon melegedhet. Az a jobb, ha nem teszi, de pl tamiya, mini tamiya csatiknál, forrasztásoknál, vékonyabb vezetékkel + gyengébb hatásfokú motor és relatív erős rugónál előfordulhat, igen.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9723) stefanitsr válasza sowi (#9720) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Te jó ég, mennyi mindent összevásároltál. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9724) sowi válasza stefanitsr (#9723) üzenetére


sowi
őstag

:))
csak mert jo aron kaptam meg oket :)

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9725) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Kalashról mi a véleményetek?Jó márka?

(#9726) stefanitsr válasza HollyBoni (#9725) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A full acél kalasht jó cuccnak tartom de azért kell vele itt-ott ügyeskedni mire igazán fullos lesz.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9727) HollyBoni válasza stefanitsr (#9726) üzenetére


HollyBoni
veterán

Köszi.

Tudtok ajánlani olcsón(Max 8-10 ezer) valami jó nagy nyomatékú rövid nyakú motort?

(#9728) sowi válasza HollyBoni (#9727) üzenetére


sowi
őstag

guarder IT, es a fullacel kalash nem rossz de van vele melo mire nem lotyog mindenhol, viszont ha egyszer megcsinalod akkor utana nagyon hosszu ideig birni fogja a nyuzast

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9729) szbalogh


szbalogh
őstag

Lecserélem a G18 AEP-et P226 AEP-re :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9730) HollyBoni válasza szbalogh (#9729) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szerintem a Glock jobban néz ki. :D

(#9731) sowi válasza szbalogh (#9729) üzenetére


sowi
őstag

inkabb egy barmilyen AEG-re cserelned...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9732) stefanitsr válasza szbalogh (#9729) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Végül is, sokan csináltak már ennél nagyobb baromságokat. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9733) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Hmm, egyes replikákon le kellett olajozzam a szabadon levő acél/vas részeket, mert kezdte őket harapni a rozsda.

Egy füst alatt az slr-re visszaraktam a hegesztett szíj akasztót. Délután kinyomom belőle a biztosíték házat is. 11,1v lipo akksival brutál rofja van...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9734) szbalogh válasza stefanitsr (#9732) üzenetére


szbalogh
őstag

:P

Nick: HE_Storm

(#9735) szbalogh válasza stefanitsr (#9646) üzenetére


szbalogh
őstag

Megnéztem róla a teszteket. Nagyon el vannak ájulva a pontosságától/hopupjától. A p226 jobban tetszik mint a Glock.
Ez a "lóbaszó" nagy ez mit jelent? Azt látom hogy a videón a srác kezében nagy de annak a Glock is nagy. Mondjuk van egy összehasonlító teszt is ahol nem képes egymás mellé tenni a két sig-et :(((
A másik hogy 900 lövés/perc. Valami más benne ha ennyit lő (ugyanakkora fps mellett). Nyilván nem tettek bele fém csapágyakat akkor csak a motor lehet más. Vajon többet is vesz fel az aksiból vagy hatékonyabb lett?
Mondjuk a fém szán meg a plusz súly nem izgat fel. Az utóbbi még hátrány is a satnya kezeim miatt :B
De ha pontosan lő... Vagy csak az az egy pontos amit tesztelni kaptak?

Nick: HE_Storm

(#9736) HollyBoni válasza stefanitsr (#9722) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ezt a melegedést hogy lehetne kiiktatni?Kezd aggasztani,hogy kb 50 lövéstől tűz forró lesz a forrasztás,a csatlakozó és az akku.

(#9737) sowi válasza HollyBoni (#9736) üzenetére


sowi
őstag

ott valami nem gombolyu

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9738) HollyBoni válasza sowi (#9737) üzenetére


HollyBoni
veterán

Azóta ilyen,mióta WD kicserélte a gyári motort egy TM EG1000S-re.

(#9739) szbalogh válasza HollyBoni (#9738) üzenetére


szbalogh
őstag

Lehet hogy nagyobb a teljesítményfelvétele mint annak ami benne volt? .... :B

Nick: HE_Storm

(#9740) HollyBoni válasza szbalogh (#9739) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hát nem tudom,ehhez nem értek sajna.

(#9741) szbalogh válasza HollyBoni (#9740) üzenetére


szbalogh
őstag

Az is lehet hogy valahol zárlat van a motor és a kapcsoló között

Nick: HE_Storm

(#9742) HollyBoni válasza szbalogh (#9741) üzenetére


HollyBoni
veterán

Akkor is simán kéne működnie?Csak mert most tökéletesen működik,csak hát forró lesz nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#9743) Uncle Ben


Uncle Ben
csendes tag

Uramég mennyi szép emlékem van eme "sporttal" kapcsolatban... Én sajnos eladtam már a fegyvereim, valaki nem akar vendégül látni? :DD

AMD Athlon X2 4600+, 2 giga DDR2 RAM(Kingmax), Gigabyte 9800 GT 1 GB, Jetway alaplap

(#9744) szbalogh válasza HollyBoni (#9742) üzenetére


szbalogh
őstag

Tegnap forrasztottam össze a 3 rosz aksiból kiválogatott jobb jellákat a Glockhoz. Egy apró forgács zárlatot okozott amikor betettem a stukkerbe mert kisit nagyobb lett a pakk, szorult és akkor ért össze. Attól még lőtt csak nagyon forró lett.

Nick: HE_Storm

(#9745) szbalogh válasza Uncle Ben (#9743) üzenetére


szbalogh
őstag

Üdv a PH-en :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9746) HollyBoni válasza szbalogh (#9744) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ahha.Itt tényleg valami gond van...Néha mikor simán csak ráteszem az akksit nem lő,mozgatom a forrasztásnál a cuccokat és akkor lő.

(#9747) evilzombie


evilzombie
tag

kiprobaltam egy masik G36C-t, ami egyes lovesekben ugyanolyan pontos volt a PDI 363-as csovevel mint az en standart 250-esem. :DD :DD :DD
Viszont sorozatban naon lepipalja az enyemet!Az enyem igen csak pontatlan sorozat lovesben. :(((
Termeszetesen a csohoz valo hengert is rakott bele.
Az en sorozat pontatlansagom nem a nem megfelelo levego mennyisegtol lep fel?
Mert a cso az egyertelmuen nem oszt nem szoroz

Na náááá

(#9748) HollyBoni válasza HollyBoni (#9746) üzenetére


HollyBoni
veterán

Megvan a hiba.Most hogy így tüzetesebben átvizsgáltam,pár vezeték a forrasztásnál nincs odaforrasztva normálisan,nem érintkezik.V3 gb-nél a két drótot a motorra csak forrasztani lehet?Mert v2-nél csak rácsúsztatsz két cuccot.Az a baj hogy nem tudok forrasztani sajnos.

(#9749) evilzombie válasza HollyBoni (#9748) üzenetére


evilzombie
tag

Nekem epp bekakalt a forrasztom amikor a csatikat BOL TSHAPE-re csereltem.Ezert kifurtam 2mm-es furoval a csatlakozot, a kabelt beletekertem, roppanto gyurut raktam ra majd zsugor csovet tokeletesen mukodik! :D
(egyenlore)

Na náááá

(#9750) HollyBoni válasza HollyBoni (#9748) üzenetére


HollyBoni
veterán

Fogjam a két vezeték végét,olvasszam meg a forrasztóval,tegyem oda a motor végére a két kis "pöcökhöz" hagyjam lehülni és kész?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.