Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Hali!

Valakinek nincs véletlen MP5 navy előagya?Nagyon kéne,a gyári műanyag ratyi... :((

(#9802) szbalogh


szbalogh
őstag

Szerintetek ha
ilyet veszek a 74-eshez akkor az nem fog hülyén kinézni? Vagy esetleg a köpenyét lecserélhetem a hi-cap cyma táraiméra? Mondjuk azok meg műanyagok.

Nick: HE_Storm

(#9803) HollyBoni válasza szbalogh (#9802) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem az RPK/74 keverékben jobban állnak az ilyen ívű tárak.

(#9804) sowi válasza szbalogh (#9802) üzenetére


sowi
őstag

lehet, hogy lotyogni fog mint az allat, amugy 74es tar(5.45x39) es 47es tar(7.62x39) az eletben nem fogod cserelgetni a belsejet mert teljesen mas ivelese van a kettonek

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9805) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Megjött a CYMA CM 040D-m. :) Jó cucc! :D

(#9806) stefanitsr válasza szbalogh (#9802) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha arra cuppantál rá, hogy fém=biztos jobb, akkor ne aggódj, vannak jó műanyag 74-es tárak is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9807) HollyBoni válasza szbalogh (#9802) üzenetére


HollyBoni
veterán

Waffle (vagy milyen) ak tár.Nekem ilyen is van,műanyag de még kalapáccsal sem lehet eltörni. :)

(#9808) Uncle Ben válasza HollyBoni (#9807) üzenetére


Uncle Ben
csendes tag

Az kérlek szépen waffel tár, magyarul annyit tesz hogy ostya :'D.

AMD Athlon X2 4600+, 2 giga DDR2 RAM(Kingmax), Gigabyte 9800 GT 1 GB, Jetway alaplap

(#9809) HollyBoni válasza Uncle Ben (#9808) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ja vágom. :D

Más:most pont ez a tár nem akar adagolni.Ha feltekerem,nem hoz fel golyókat pedig teli van.Üres helyzetben is nehéz tekerni.Szét kéne szedni és "feszteleníteni"?

(#9810) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Ezen hét termése:
Jg mp5sd5, rádugod az akkut és lövi a sorozatot.

Múlt hét termése:
Jg mp5sd6, rádugod az akkut és sehogy nem lő semmit. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9811) HollyBoni válasza stefanitsr (#9810) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az én termésem: JGmp5a akárhány,rádugod az akkut nem csinál semmit.Biztosíték jó.Ötlet?

(#9812) Kornel213 válasza HollyBoni (#9811) üzenetére


Kornel213
tag

Kis kattanást se csinál? nem halassz semmit? Nekem ilyet akkor csinált amikor rosszul volt beállítva a motormagasság, és meglazult a motor pinoin gear-je!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9813) stefanitsr válasza HollyBoni (#9811) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Tűzkapcsoló szvsz.

Az egész jószágot darabjaira kell szedni miatta...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9814) HollyBoni válasza Kornel213 (#9812) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem kattan a motor,kiszedem semmit nem csinál.
Tűzkapcsoló szar?Mit lehet vele kezdeni?

(#9815) HollyBoni válasza HollyBoni (#9814) üzenetére


HollyBoni
veterán

Megvan.Két kábelen is egymás után eltört a biztosíték. :D Csak nem tudom ez hogy történt..Bedugom az akkut ,nem lő.Oké megnézem a másik vezetéket,azzal is rossz.Már kezdtem szétszedni és láttam hogy elszakadt mind a kettőben a biztosíték.Mi baj lehet hogy elrontja őket?

[ Szerkesztve ]

(#9816) Kornel213 válasza HollyBoni (#9815) üzenetére


Kornel213
tag

Hány amperesek a biztosítékok?

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9817) HollyBoni válasza Kornel213 (#9816) üzenetére


HollyBoni
veterán

Passz. :B

Mostmár nem érdekel.Eladom az mp5-öt occsóért alkatrésznek,tele van már a t*köm vele..Elállítódó hop up,másodjára letörő tűzváltó,szar előagy stb...

[ Szerkesztve ]

(#9818) stefanitsr válasza HollyBoni (#9817) üzenetére


stefanitsr
senior tag

biztosítékot én simán csak ki szoktam belőlük iktatni, házat kivágom, vezetékelést összeforrasztom, zsugorcső, azt kész. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9819) HollyBoni válasza stefanitsr (#9818) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem rossz ötlet.De már nem foglalkozol ezzel a fegyverrel.Itt az én kis szeretett AK-m. :D

(#9820) stefanitsr válasza HollyBoni (#9819) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah egyébként még a gyorspatkolós módszert szoktam alkalmazni biztosítékházak esetén: Általában van a két "patkó" amibe beleszorul a csöves üveg biztosíték két vezetős vége. Azt egymásba szoktam pattintani ideiglenesen, no ez azóta így van az SLR-ben amióta eldurrantottam benne a biztit, úgyhogy délután nekiállok és azt is megcsinálom szépre. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9821) stefanitsr válasza HollyBoni (#9819) üzenetére


stefanitsr
senior tag

AK a király, na.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9822) szbalogh válasza stefanitsr (#9806) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi a táras infókat. Közben kiokosítottak, hogy az igazi AK74-nek is bakelit tára van :DDD
Közben atomjaira szedtem a stukkert. Nem volt még szétszedve soha! :Y Nem csoda hogy ennyire lötyögött rajta minden.
De olyan egyszerű szerkezet mint a faék :DDD

Lenne kérdésem ha segítenétek nagyon hálás lennék :B

Nem tudok hozzáférni a tűzváltót rögzítő csavarhoz mert ilyen valami bogyó van rajta. Hogyan kell ezt leszedni? Nem merem feszegetni :B
A másik - bár nem látszik jól a képen - de a spur gear tengelye végén mintha nem lenne csapágy :Y Csak 2db csapágyat látok ilyen állapotában kintről. Vagy azt elnéztem és valami más?

Nick: HE_Storm

(#9823) stefanitsr válasza szbalogh (#9822) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Lapos csavarhúzót alá, azt lejön az.

A box oldaláról majd egy éles (!) képet légyszi, ha kint van a tokból.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9824) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Most vettem egy atomvirsli stick akksit.(nimh,tudom lipot kellett volna)Nem nagyon akar belemenni az ak-ba,megszorul elől,kb 2-3 centi kéne neki.Valakinek volt már ilyen problémája?Hogy oldotta meg?

(#9825) stefanitsr válasza HollyBoni (#9824) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Volt aki kireszelgette az előagy felső részét és úgy fért bele neki, de mondjuk alaphangon megavirsli egy jó csomó AK-ba nem megy bele. (dboysba pl csont nélkül, 9,6v megavirsli épp neccesen elfér az aksuban, koppig tolva az előagyba)

Ez is egy szempont ami a lipo és lifepo4 mellett szól ugyanis azok jelentősen rövidebbek...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9826) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Szerintetek is nagyon rossz lett? :B :B

[link]

(#9827) Kornel213 válasza HollyBoni (#9826) üzenetére


Kornel213
tag

Nem lett rossz :) de nekem a tus nem jön be

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9828) szbalogh válasza stefanitsr (#9823) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, oké meg vannak a csapágyak ;)
Nagyon durván elereszt a dugattyú mellett... holnap megint gyalogolhatok a csapágyboltba gyűrűkért.
Meg 1.5-ös imbuszfejű hernyó fogja a fronszetet meg a lángrejtőt... imbuszt is vennem kell.
A motorról az egyik vezeték csak úgy elengedte magát.
Amúgy alig használhatták mert alig látok kopást az alkatrészeken.
Ha már így szanaszét van kicserélem a csapágyakat és a vezetékeket is.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9829) sowi válasza szbalogh (#9828) üzenetére


sowi
őstag

AK-nal en ra szoktam forrasztani a vezeteket a motorra, ugyse nagyon kell arrafele szetbontani

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9830) HollyBoni válasza HollyBoni (#9824) üzenetére


HollyBoni
veterán

Jé,ez fura.Fogtam,szétkaptam a front set-et mi újság,hogy lehetne szélesíteni.Hát nem nagyon jöttem rá...Összeraktam,most épphogy bemegy az akku. :D De passzol!

[ Szerkesztve ]

(#9831) szbalogh válasza sowi (#9829) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezen forarsztva van alapból... az egyik elengedett :(((

Nick: HE_Storm

(#9832) stefanitsr válasza szbalogh (#9831) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Megesik.

Amúgy meglepően sok lövés után is újszerű volt a kerékszettem (20000 lövés) az a&k m4-esemben mielőtt felkészítettem eladásra...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9833) szbalogh válasza stefanitsr (#9832) üzenetére


szbalogh
őstag

Úgy látom ezek elég masszív fogaskerekek (AEP-hez képest), meg ha jól volt hézagolva.... ;)
Lehet rendelek németből golyós csapágyakat 6db AEG-hez és 8db AEP-hez csak 5-6 ezer postával.
Közben találtam imbuszt :DDD Már nem lötyög semmi.... jó lesz ez

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9834) sowi válasza szbalogh (#9833) üzenetére


sowi
őstag

siklocsapagyat rendelj inkabb, tok folosleges a golyos

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9835) stefanitsr válasza szbalogh (#9833) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Arról nem is beszélve, hogy hajlamos a szétesésre...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9836) HollyBoni


HollyBoni
veterán

JG AK ß-ről vélemények?Most láttam egyet 20-ért,szerintem megveszem.

(#9837) rainmen válasza szbalogh (#9833) üzenetére


rainmen
aktív tag

Szerintem is felejtős a golyós, bár ezt a részt múltkor alaposan kitárgyaltuk. Viszont softairen hirdetett valaki olcsó pénzért fémeket és asszem újakat. :K

Nekem a ferdeszemű barát küldte az állítható tust úgy, hogy hiányzott a hernyó abból a hengeres anyából, ami tartja az emelentyűt. Néztem is ki a fejemből, hogy teljesen benyomva miért nem tudom mozgatni a tust. Hát lelazult az anya és nem emelt ki eléggé. :Y

(#9838) sowi válasza HollyBoni (#9836) üzenetére


sowi
őstag

faszanyos cucc

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9839) stefanitsr válasza sowi (#9838) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én bevallom az őszintét, a cymákat preferálom olcsó ak kategóriában a belsejük miatt, kicsit drágábban meg a full steel kalashokat.

A beta egész jó kis cucc, ha egy igazán jól működőt fogsz ki belőle, és többnyire mindegyik probléma mentesen működik évekig, de az a néhány darab amit kifogtam sajna ilyenolyan dolgok miatt (főként pár tized mm-es méretezés a tűzkapcsolón, selector plate-en, stb) okozott némi fejfájást.

Érdekes módon a cyma belseje ilyenektől mentes, furi, hogy kicsivel odébb olyan munkát végeznek ugyanazok a rizszabálók, hogy meglepnek vele...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9840) szbalogh


szbalogh
őstag

18x3 és 21x1.5 nek mérem az O-gyűrűket. Jók ezek a méretek?

Nick: HE_Storm

(#9841) szbalogh


szbalogh
őstag

És hop-up gumit milyen szempontok alapján kell választani?

Nick: HE_Storm

(#9842) stefanitsr válasza szbalogh (#9841) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Legyen kék madbull, eredeti systema, esetleg 50-es guarder (utóbbi neked még jó is lehet 320 fps-hez amit mondjuk keveslek ha érintetlen cyma boxból jön). Fintorogva jó lehet még a Classic army.

Egyébként nekem a cymákban a gyári gumi is igen jól teljesített. Őszintén szólva a frisebb cymák out of the box játszhatóak voltak... (Ha nem drágult volna 30 fölé a cm028 teli tusás, mindenkinek azt ajánlanám kezdő fegyvernek, pontos, 390 fps dobozból és pofátlanul hibamentes szokott lenni sokáig...)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9843) stefanitsr válasza szbalogh (#9841) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szerintem 19x2,5mm a dugattyúfejen levő gyűrű, de elviszed a csapágyboltba és megmérik.

Egyébként, ha leteflonszalagozod a hengerfej és a henger között, és a szokásos módon ellenőrzöd a kompressziót, lehet hogy jó is lesz a tömítettség a gyári O gyűrűvel.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9844) szbalogh válasza stefanitsr (#9842) üzenetére


szbalogh
őstag

Oké köszi akkor 50-es lesz és amilyen márkát találok a felsoroltakból. Elég szakadt a gumi. Lyukas a teteje :Y mondjuk azon a részen ami már a cső fölött a houpup után van. Amúgy jól rászorul... itt nem sok levegő szökik szerintem.

Valóban inkább 2.5-ös :R Nagyon sorjás ezért akarok újat. A Glock-nál is sokat dobott a hatékonyságon.

Nick: HE_Storm

(#9845) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Szépjóreggelt!

Lehet LiPo-ra váltok(bár még nekem tökéletes a nimh,de mindenki azt mondja 1000x jobb) és az lenne a kérdésem hogy az igaz hogy egy 7,4-es lipo olyan tűzgyorsaságot hoz mint egy 9,6v-os nimh?Illetve milyen töltőt ajánlotok?

(#9846) Kornel213 válasza HollyBoni (#9845) üzenetére


Kornel213
tag

Igen a 7,4-es lipo kb 9,6V-nak felel meg nimh-be! Én egy 3800mA és 8,4V-os nimh-t használok tenergy-t sose volt vele gond, és profi töltővel töltöm. Elég jó tűzgyorsaságot ad nem emlékszem pontos adatra de nekem megfelel.

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9847) HollyBoni válasza Kornel213 (#9846) üzenetére


HollyBoni
veterán

Aha köszi.Most gondolkozok a LiPo-n,valaki érvelne mellette miért jobb mint a NiMH? :U

(#9848) stefanitsr válasza HollyBoni (#9847) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azonos tényleges kapacitás mellett sokkal kisebb méret, kisebb súly, azonos méret mellett sokkal nagyobb kapacitás, sokkal jobb hideg tűrés, totál lemerülésig alig esik a feszültség, és folyamatosan elég erősen terhelhető a lipo és lifepo4 akku.

Télen látványos egyébként, olyankor a mini type nimh nicd-k igen gyakran már berakás után sem forgatják meg a boxot, de m14-esemben 7,4v 2800 mAh a másikban meg 11,1v 2200 mAh van, és bizony én vígan játszom miközben sokan már a parkolóba bandukolnak leszegett fejjel mert a nimh/nicd-ből a második-harmadik pakk is elalélt...

Jobb motor mellé (jóféle nagynyomatékúak) jó a 7,4v is, 11,1v meg általában simán összepárosítható a gyári kínaiakkal. Ha a puskában elfér akkor 2000+ mAh kapacitásút érdemes nézegetni, általában amellett, hogy jelentősen több lövést kibírnak a rofra is jó hatással van a kapacítással együtt járó nagyobb terhelhetőség.

Egyébként a 7,4v-ot inkább a 8,4v subc (tehát nagy) akksihoz hasonlítanám. Mini type-okból inkább a rosszabb 9,6v-osokkal vetném össze.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9849) HollyBoni válasza stefanitsr (#9848) üzenetére


HollyBoni
veterán

Köszi a kimerítő választ.Egyenlőre maradok a 2200mAH 9,6v-os akkunál.Nekem ez elég rofot ad+ sokáig elég.Télen viszont LiPora váltok.

(#9850) HollyBoni válasza HollyBoni (#9849) üzenetére


HollyBoni
veterán

Valaki segítene hogyan szedjem szét a JG mp5-öt?Már kicsavaroztam mindent,kiszedtem a motort,tűzáváltó nincs bennt,de még mindíg nem akar lejönni az alsó markolat,a nélkül meg nem tudok hozzáférni a boxhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.