Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) evilzombie válasza sptkyle (#9450) üzenetére


evilzombie
tag

Teljesen egyetertek!

Na náááá

(#9452) #40835072 válasza sptkyle (#9450) üzenetére


#40835072
törölt tag

nekem 6-7 em van ami korrekt ár szerintem egy ilyen szettért!

a BDU az mi?:S

akkor melyik boltba lehet kapni?:S piacra nem járok :)

(#9453) rainmen válasza #40835072 (#9452) üzenetére


rainmen
aktív tag

5-5,5 eFt körül megy egy jobb anyagú új nadrág. 7-ért nem fogsz kapni egy gatyát szíjjal, nemhogy komplett szettet. Inkább gyűjtsél még rá és vedd meg két hét múlva 10-ért azt, amit ajánlottak.

(#9454) soulreaper


soulreaper
tag

10k teljesen jó ár egy BDU-ért, eredeti marpat pl. 20körül van :))

Private Military Contractor

(#9455) #40835072 válasza rainmen (#9453) üzenetére


#40835072
törölt tag

ilyet találtam ami kéne:S

meg ez!

és ez is

5ért komplett csak ez kicsi!

165-170 cms emberre a 48 as jó?

6500ért gyakolró S es! (az jó rám (165-170 -50-55kg))

[ Szerkesztve ]

(#9456) sptkyle válasza #40835072 (#9455) üzenetére


sptkyle
senior tag

Jó áron vannak. Felesleges azon a pár forinton zsidóskodni vele. :P
De ha találtál, akkor minek kérdezed, hogy hol lehet kapni? :D
Ha konkrétan xy helyen akarod megvenni, drágább lesz. (pl az egyik linkeden írta a srác, hogy military shopban vette.. hidd el, hogy nem ennyiért, amennyiért árulja :) )

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9457) #40835072 válasza sptkyle (#9456) üzenetére


#40835072
törölt tag

csak nem ezek 46-48 asak azért kérdeztem!

az én méretem meg foggalmam ninsc hogy mennyi :)

~165-170cm - ~50-55 KG az hogy msot 46-vagy 52 nem tudom :)

(#9458) sptkyle


sptkyle
senior tag

Egy táblázat alapján:
testmagasság 166-170cm-> 44-es
168-173cm->46-os

De amugy nem értek hozzá.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9459) sptkyle


sptkyle
senior tag

Ja és még egy kis adalék. A honvédségnél rendszeresített nadrág listaára 8k körül van, a zubbony meg 10k körül. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9460) stefanitsr válasza szbalogh (#9445) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha nincs agyonütve, eltörve, stb, akkor nagyon jó kis stukker. A nyáron volt nálam egy átnézésen, el is gondolkoztam rajta, hogy ezért az árért igazából tökéletes, de abszolút értékben is jó.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9461) szbalogh válasza stefanitsr (#9460) üzenetére


szbalogh
őstag

Na kösz... ma úgy ébredtem hogy inkább MP5, erre megint eltérítettél :O
Akkor a döntő kérdés.... dobpergés.
Úgy olvastam hogy a V2 gearbox 110-es rugó max. De az új Cymákban alapból 420 fps van V2 boxal (gondolom a rugó is erősebb). Annak nem törik le az eleje? Vagy az már egy erősített mondjuk a JG MP5-ös V2-höz képest?

Nick: HE_Storm

(#9462) szbalogh


szbalogh
őstag

Azért az MP5 kicsit pontosabb még ha fele olyan hosszú is a csöve.
Ilyen céltáblát honnan lehet szerezni? Ami a videó 5:07 percénél van? Nem kéne szedegetni a bb-t meg nem kéne nyomtatni mindig papírcélt.
Azt mondja hogy erősített gearbox ... akkor marad az MP5 :B

Nick: HE_Storm

(#9463) sowi válasza szbalogh (#9462) üzenetére


sowi
őstag

nem a csovon mulik a pontossag, es az AK-nak van az egyik legjobb AEG hopuprendszere nem az mp5nek

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9464) stefanitsr válasza szbalogh (#9461) üzenetére


stefanitsr
senior tag

De, törik.

JG mp5 szerelésre rémálom, és van rendesen gondja, cyma mp5-ök ilyen szempontból már barátságosabbak, nem kell atomjaira szedni egy hopup gumi cseréhez, ráadásul van ismerősöm akinek tört benne a box 105-ös (!) rugóval. Jó lesz az CM031.

Egyébként, a legtöbb aegen többé-kevésbé nagyot tud javítani a hopup rendszer revíziója. Ilyen videóreview-kon levő pontossági teszt meg félrevezető, egyrészt ugyanabból a szériából is hatalmas különbségek lehetnek hopup kamra stabilitásban, fps szórásban, alapvető teljesítményben, nemhogy eltérő, máshogy szervizelt, nem leszervizelt, gondosan karbantartott, gányolt stb példányok között.

A legpontosabb, dobozból kivett fegyvereim egyike volt a Cyma CM036-osom, ami vagy 450 fps-t lőtt is dobozból...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9465) szbalogh válasza sowi (#9463) üzenetére


szbalogh
őstag

A konkrét (cm.031 és jg m5-s6) két típus közül amit néztem az MP5 a pontosabb. Akkor már legyen a kisebb de pontosabb.. és jobban is tetszik :DDD

Nick: HE_Storm

(#9466) szbalogh válasza stefanitsr (#9464) üzenetére


szbalogh
őstag

Ez a konkrét hirdetés. 7 játékon volt azt írja, csak nem fog eltörni ha eddig kibírta :Y
Vagy teszek bele gyári rugót, az gondolom olcsón kapható.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9467) stefanitsr válasza szbalogh (#9466) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Rendben, a te döntésed. Nem erőszak a jótanács.

Az hogy egy videón xy akármi pontosabb mint yz akármi a fentiek leírtak alapján nem garancia arra, hogy a te kezedben is pontos lesz.

Az mp5 a szerelés izgalmai miatt meg sok problémát tud okozni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9468) szbalogh válasza stefanitsr (#9467) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszönöm a jó tanácsokat! :R Tényleg szívesen fogadtam! Igencsak sokat filóztam rajta. Lehet hogy kérek még egy nap gondolkodási időt az ak-ra hogy meglássam mire jutok az mp5-el. Holnap kapok róla képeket (ha randa a festés akkor tárgytalan) , meg próbálok még alkudni belőle mert távcső meg koffer nem kell.
Az én kezemben tuti nem lesz pontos :DDD
Volt izgalom a Glock szerelésekor is, elszállt az aksit kitoló kallantyút visszahajtó rugó és 2 nap múlva találtam meg :DDD

Nick: HE_Storm

(#9469) #40835072 válasza sptkyle (#9458) üzenetére


#40835072
törölt tag

kösz :R

(#9470) szbalogh


szbalogh
őstag

AK lett :DDD :R

Nick: HE_Storm

(#9471) stefanitsr válasza szbalogh (#9470) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sokan elintézik az AK-t azzal, hogy "nem tetszik", aztán megvesznek egy egy JG vagy dboys m4-est, és ami még rosszabb azonnal saját kútfőből nekiállnak tuningolni, hogy "meglegyen a 400 fps".

Igen sok ak volt a kezemben és ebből egy jó csomót gyengíteni kellett, a maradék meg dobozból majdnem 400 fps volt. :DDD

Boyi M4ből meg az utóbbi eresztésből bizony voltak olyanok hogy 260-320 között lőttek (4-5db), 1 volt ami tudta a 370-et dobozból, és ez utóbbinak a hopupja is jó volt ! A többié instabil volt, lötyögött, stb, a napokban még hoztak egy SPR-t is amben törött volt az utolsó fogaskerék tengelye, gyakorlatilag mindegy volt hogy tekerted, xar volt. Jah és igen, a jó boyinál az volt a gazdája első reakciója, hogy apróra szedte, "feltuningolta", majd nem bírta összerakni. OMFG.

CM028-asokból a fix tusost kiveszem a dobozból, picit rántok a hopupon hátra sorozatot elnyomom, és olyan érzésem van, hogy megvan a tökéletes játszós fegyver. Minimális szórás, jó adagolás, erős... És azt mondja rá az ember, hogy "nem tetszik" inkább a boyi m4.

Jah az utóbbi idők boyi m4-ei nagyon alapok voltak. mindenhol műanyag, csapágyazás, előfeszítés nélküli dugfej, rugóvezető (végül is a box miatt ez csak jó), 100-as környék rugó, vacak tömítés, lötyögős hopkamra...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9472) sowi válasza stefanitsr (#9471) üzenetére


sowi
őstag

igazabol az m4-re sokkal sokkal tobbet kell kolteni mint egy AK-ra, ha az optikai tuningot nem szamitjuk akkor az AKSU-hoz vettem egy element hopupkamrat+humit, egy CA nozit es valahol kotortam egy 350 fps koruli rugot...az m4 meg...nem is akarom szamolni

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9473) sowi válasza stefanitsr (#9471) üzenetére


sowi
őstag

jut eszembe nincs valami leirasod, hogy az m4 felhuzokart es az ambi mag catch-et hogy a bubanatba kell osszerakni, hogy mukodjon is?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9474) szbalogh válasza stefanitsr (#9471) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi remélem sikerül megszoknom :B
Nincsen véletlenül egy infrabakra húzható felső rail-ed?

Nick: HE_Storm

(#9475) rainmen válasza szbalogh (#9470) üzenetére


rainmen
aktív tag

Gratula! :C

(#9476) szbalogh válasza rainmen (#9475) üzenetére


szbalogh
őstag

személyesen oldjuk meg az üzletet de
10 nap mire megkapom!!!! :O :O :O :O
A 74-es és a 47-es tárai kompatibilisek? AS-ben

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9477) sowi válasza szbalogh (#9476) üzenetére


sowi
őstag

nem teljesen

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9478) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#9476) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Azok, csak nem reális 74-eshez 47-es tárat használni.
Másrészt 74-es tárköpenybe viszont nem biztos, hogy belemegy 47-es belső, és fordítva, azt hiszem.
Nem tudom pontosan mire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#9479) sowi válasza BaKeSZ87 (#9478) üzenetére


sowi
őstag

a 74es testben lotyognek a 47es tarak

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9480) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#9478) üzenetére


szbalogh
őstag

Arra gondoltam, hogy ha venni akarok mid-cap tárat akkor úgy kell-e keresnem hogy 74-hez vagy elég úgy hogy AK-hoz?
Tehát 74-hez keressem. :R

Nick: HE_Storm

(#9481) stefanitsr válasza szbalogh (#9480) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Cyma elvileg tárban mindenevő.

Van cyma 100-150-es 74-es midcap (nekem is 4 v 5 + 2 CA + 1 mag). Hogy melyik lötyög vagy sem inkább attól függ, hogy az adott gyártó adott termékének az első tár ajka + a hátsó akasztó hogy van méretezve, nem feltétlen függ attól, hogy 47-es vagy 74-es. Airsoft ak egyébként megeszi általában mindkét félét, inkább a két akasztót méretezése a lényeges csak.

Illetve 74-esben nem autentikus a 47-es tár és fordítva, mert más a tár íve az eltérő lőszer miatt és a belsőségek sem csereszabatosak emiatt.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9482) sowi válasza stefanitsr (#9481) üzenetére


sowi
őstag

nekem a kalashban mindegyik 47es tar lotyogott gyartotol fuggetlenul

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9483) stefanitsr válasza sowi (#9482) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kalash eléggé válogatós tárakat tekintve, bár általában inkább nem kattannak be a helyükre. Érdemes a tárakat, vagy a tárakasztót megreszelni, lehet a tiéddel ezt már megtette más ezért lötyögnek benne egyes tárak. Vagy a tárak vannak megreszelve.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9484) sowi válasza stefanitsr (#9483) üzenetére


sowi
őstag

ujonnan vettem a puskat meg a tarakat is:) amugy a MAG es Element midcapek reszeles nelkul is teljesen faszan mukodnek

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9485) rainmen válasza szbalogh (#9476) üzenetére


rainmen
aktív tag

Mifene tart 10 napot??? :F

(#9486) szbalogh válasza rainmen (#9485) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezt én sem tudom. Valami dolga lesz.

Nick: HE_Storm

(#9487) rainmen válasza szbalogh (#9486) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az nagyon nem jó, részvétem és kitartás! Vágd a centit!!! :D

(#9488) Tálydi


Tálydi
senior tag

Sziasztok!
Ezek közül az aksik közül, melyiket ajánlanátok, egy mp44-be?
aksi1
aksi2
aksi3
aksi4

Unokatesómnak kellene mert a gyári aksi,kb meg sem mozgatja a témát(8,4V 1100maH) és a régi AK aksiját használja de az se túl combos(~100as ROF), és az én 1200as boyi 9,6osommal nagyon szépen ment.

Köszi:R

Eeeeh, what’s up, doc?

(#9489) stefanitsr válasza Tálydi (#9488) üzenetére


stefanitsr
senior tag

stick lifepo4

Mini type cellákból összerakott nimheket én igyekszem elfelejteni...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9490) szbalogh válasza stefanitsr (#9489) üzenetére


szbalogh
őstag

Ilyesmit csinál vaterán is valaki.
Ezek belemennek az én 74-esembe is majd? Vagy abba csak a tusba lehet tenni aksit?

Nick: HE_Storm

(#9491) szbalogh válasza rainmen (#9487) üzenetére


szbalogh
őstag

:P

Nick: HE_Storm

(#9492) stefanitsr válasza szbalogh (#9490) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Cm031 mintha fix tusos lenne, elég sok minden belemegy akksik területén.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9493) szbalogh válasza stefanitsr (#9492) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen fix tusos. Úgy hallottam hogy az AK-k tudnak fogadni aksit a tokfedél alá is. Arra gondoltam hogy lenne a tokfedél alatt és a tusban is párhuzamosan kötve.

Nick: HE_Storm

(#9494) stefanitsr válasza szbalogh (#9493) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Felesleges. A jobb pakkok lazán kibírnak akár több játékot is egy töltéssel. Persze ha az a perverziód, hogy kis kapacítású pakkokkal akarod telerakni a fegyvered, akkor megoldható, de ha van egy-két igazán jó akksid, akkor sosem fogsz erre szorulni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9495) Tálydi válasza stefanitsr (#9489) üzenetére


Tálydi
senior tag

Igen, csak az a baj,hogy a li-fe aksiknak kell valami spéci töltő :F ,ezért néztem ni-mh kat.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#9496) HollyBoni válasza stefanitsr (#9489) üzenetére


HollyBoni
veterán

Fú,ez állat.RSOV-ról mennyi a posta egy ilyenre?Illetve nem kevés az 1300mAh?

(#9497) sptkyle válasza Tálydi (#9495) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ja. Balanceres töltő kell hozzájuk ami kb 3-4k. De sokkal jobban teljesítenek mint a NiCD, NiMH akkik. És kisebbek is.

Kérdés. Olyannal találkozott már valaki, hogy egy fegyver ránylag pontos. Szépen ugyanoda mennek a BB-k, kivéve minden 5.-6.at, ami elhuz jobbra. (Ezek a kivételek szintén kb ugyanoda mennek. De olyan szinten huz el, hogy belecsattan a lángrejtőbe. :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9498) sptkyle válasza HollyBoni (#9496) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ott van az ár után, hogy included airmail. Tehát az árban benne van a pk. Vámot és áfát szokás rászámolni. (a biztonság kedvéért, bár ez nagy eséllyel nem megy be)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9499) szbalogh válasza stefanitsr (#9494) üzenetére


szbalogh
őstag

Oké értem. Remélem a gyári sokáig fogja húzni, ahhoz van adapteres töltőm is. Átalakítva egy kapcsolóval hogy legyen csepptöltés is :DDD

Nick: HE_Storm

(#9500) Tálydi válasza sptkyle (#9497) üzenetére


Tálydi
senior tag

Igen-igen, :) de csak aksit szeretne venni :) makacs :K

Eeeeh, what’s up, doc?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.