Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) sowi válasza szbalogh (#9399) üzenetére


sowi
őstag

AEG-ben hulyeseg, GBBR-nel van ertelme

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9402) szbalogh


szbalogh
őstag

Ja bocsi a link lemaradt
Violááááá

Nick: HE_Storm

(#9403) #40835072 válasza sptkyle (#9398) üzenetére


#40835072
törölt tag

értem!

akkor elviszem és egy teljese fegyver átnézés és hopup gumi csere lesz :R

(#9404) szbalogh válasza sptkyle (#9398) üzenetére


szbalogh
őstag

sptkyle: meg van még a sig552?

Nick: HE_Storm

(#9405) sptkyle válasza szbalogh (#9404) üzenetére


sptkyle
senior tag

Meg. Kell?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9406) szbalogh


szbalogh
őstag

Nem tudjátok véletlenül hogy a Cyma Glock tár rozsdásodik ha nincsen rajta festék? Játékon elhagytam egyet és úgy gondoltam, hogy leszedném az eredeti festéket és lefújnám valami rikító pirosra ha lehagyom könnyen megtaláljam. Ha esetleg nem lenne jó a festés nem rozsdásodik?

Nick: HE_Storm

(#9407) sptkyle válasza szbalogh (#9406) üzenetére


sptkyle
senior tag

Nem tudom mennyire passzentos a dolog, nem ismerem, de kipróbálhatod azt, hogy nem csiszolod fémtisztára, hanem csak annyira, hogy könnyebben "megálljon" rajta a festék. Ugy is piros lesz, és kevesebb az esélyed a rozsdára.(amugy nem tudom milyen anyagból van, hogy egyáltalán rozsdásodik e, de nem hiszem hogy alu, vagy rozsdamentes acél)
Aztán ha mégis tul vastag lenne együtt a két festékréted (arra figyelj, hogy ne fujj tul sokat egyszerre, és hogy nem kell rá azért 2l festék :D) , akkor max megcsiszolgatod kicsit utánna. A nagyja akkor is piros marad.

Mellesleg nem tartom jo ötletnek. A tárat ki-be pakolgatod. Ez surlódással jár. A házilag felvitt festékréteg könnyen lejön ilyen szitunál. És ha az ott belemegy a tárba/fegyverbe, az neked nem jo. Ez ellen (valamennyire) hatásos lehet ha lakkozol, de sztem az nagyon vastagítja a festékréteget, és ilyen esetben az is csak ugy ahogy véd.
Az eredeti festés nem tudom mi. Talán szinterezés lehet. De azt meg árban nem érné meg megcsináltatni.

Ui.: Tudom, ez nem az adásvétel helye, de nem kell valakinek egy elég pro kis maszk?
JT Spectra Flex 8 thermal camo

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9408) rainmen válasza szbalogh (#9406) üzenetére


rainmen
aktív tag

Lehet olvasni-látni többféle megoldást az elhagyások ellen. Ragasszál az aljára valami magpull féleséget, amihez tudsz rögzíteni valami zsinórt, kutyaláncot, vécélehúzó gyöngyláncot, vagy valamit. :)

(#9409) Kornel213 válasza rainmen (#9408) üzenetére


Kornel213
tag

Én gyors kötözővel láttam hogy rögzítette egy srác a tár mellett ahogy a képen is látszik! Fekete szikszalaggal oldotta meg, egész jól nézett ki mert a pisztoly is fekete volt messziről észre se lehetett venni! :)
Zsinornak mit használt azt nem tudom, de biztos nem kutyaláncot vagy wc lehúzót :D

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9410) rainmen válasza Kornel213 (#9409) üzenetére


rainmen
aktív tag

Most mi a gond vele? :D Legalább nehezen szakadnak el... :C

(#9411) Kornel213 válasza rainmen (#9410) üzenetére


Kornel213
tag

Az biztos :D

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9412) Kornel213


Kornel213
tag

Szemüveget szeretnék venni, mert már nagyon unom hogy a bolle x500 bepárásodik, valami napszemüveg szerűséget gondoltam! Tudom hogy ESS ICE de most nincs arra pénzem! Guarder C4-et néztem ki jókat olvastam róla, lehet rendelek is egyet Ebaybanned-ről 21$-ért!
Vagy ne tegyem? :)

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9413) sptkyle válasza Kornel213 (#9412) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ne tedd! Vegyél inkább JT Spectra Flex 8 thermal camo maszkot. Véletlenül épp van egy nekem feleslegbe, :DDD
Viccelek csak. Ebairsofton nincs shipping? Csináltam egy próbarendelést erre a C4-re, de nem írt shipping cost-ot. Akkor jo árnak tünik. Akkor is ha bemegy vámra.
Amugy ez esetleg? Tuti nem párásodik, és ... hát mondjuk rá, hogy napszemcsi kialakítás. :D
Cimborám most rendelt valami ventis maszkot. Kényelmes, csak kicsit zümmög ha benne a fejed. :D Élesben még nem volt szerencsém kipróbálni.A homlokot hűti az biztos. :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9414) sowi válasza sptkyle (#9413) üzenetére


sowi
őstag

ebairsofton bele van epitve a pk. a cucc araba

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9415) Kornel213 válasza sptkyle (#9413) üzenetére


Kornel213
tag

Nem tudom hogy van-e nálunk shipping, még nem rendeltem külföldről, majd utána olvasok.
ááhhh rácsosat tuti nem veszek de köszi :D Arról a ventis maszkokról én nem nagyon hallottam jókat.

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9416) sptkyle válasza Kornel213 (#9415) üzenetére


sptkyle
senior tag

Sowi már válaszolt. Sosem tudom melyik oldalról "ingyenes" a shipping. :D
Játékon volt nálunk egy srác, aki használta már akkor pár hónapja, ő azt mondta jo. Meg most van ez, de még élesben nem volt kipróbálva. Esetleg irhatok majd ide róla tapasztalatot ha érdekel valakit.
Rácsos miért nem? Van aki arra esküszik.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9417) szbalogh válasza Kornel213 (#9415) üzenetére


szbalogh
őstag

Hol játszol? Épületben vagy erdőben? Én sokat paráztam hogy nem lesz elég a sajátom ezért vittem munkavédelmi álarcot is. Azt a lehajtható nagy plexit :DDD
Úgy láttam hogy erdőbe bőven elég az F-es szemüveg.
Én [link]ilyet szeretnék majd beszerezni egyszer a pánt miatt.
Volt akin ilyen volt, na ezt nem mertem volna felvenni.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9418) szbalogh


szbalogh
őstag

Azt viszont nem értem, hogy ven egy 8k-s szemüveg amin van 1mm acetát vagy ilyen lencse és egy 1.4mm-es polikarbonát az miért erősebb annál amiben 2.4mm polikarbonát van? A polikarbonát sokkal erősebb nem?

Nick: HE_Storm

(#9419) Kornel213 válasza sptkyle (#9416) üzenetére


Kornel213
tag

Rácsos azért nem mert nagyon zavar a kilátásban. Engem már a szemüvegen egy karc is idegesít :D
szbalogh: Általában erdőben játszok, de épület nincs kizárva szóval ott is szoktunk. Hogy érted hogy F-es szemüveg?

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9420) soulreaper


soulreaper
tag

[link]

a szemüveg kérdés már kivolt tárgyalva párszor...az ilyen olcsó szemüvegek nagyobb fps-nél betörhetnek, illetve a keret szokott törni(Guarder C4 pl. törik), ugrálás, futás, stb közben elmozdulhatnak stb.

de mindeki a pénztárcájához mérten fog venni

Private Military Contractor

(#9421) rainmen válasza szbalogh (#9418) üzenetére


rainmen
aktív tag

A polikarbonátnak van egy olyan marha kellemetlen tulajdonsága, hogy karcolódik. Viszont a "törhetetlensége" miatt használják. Valszeg az a cserélhető védőlencse az acetát előtt.

(#9422) sptkyle válasza szbalogh (#9417) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ha már munkavédelmis, akkor ne Lux-ot, hanem Zeklert nézegess. Némileg jobb márka még berkeken belül is. Személy szerint én egy 3M szemüveget használok, mert jo sok helyen állítható, és így be tudom lőni kb a fura alakú fejemre. :D
Amugy ami munkavédelmi, az elvileg bírja. Nekünk Lux-os munkavédelmi szemüvegek vannak(majdnem a legolcsóbb változat, párszázas :D) "kölcsönadósra", ha valaki jönne kipróbálni, vagy otthon hagyta a sajátját.. stb. Le lettek tesztelve 415fps-el 1m-ről. Bírják. (csak karcolódnak nagyon könnyen.. párásodás ellen ezekre keréktárcsatisztítót vagy mit szoktak fujni a többiek.. olcsó szemüvegre mindegy, viszont ami meglepő, hogy hatásos)

Szerk.: Bocs, kicsit bekéstem, csak post irása közben jöttek, és félbehagytam.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9423) rainmen válasza sptkyle (#9422) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nálunk melóban 3M-s szemüvegek vannak és meglepődtem, hogy mennyire nem párásodnak. Előtte Lux volt, hát az... :(

(#9424) Kornel213 válasza soulreaper (#9420) üzenetére


Kornel213
tag

Köszi a linket! Ha 400fps-t bírja 1 méterről, akkor szerintem nem lesz gond mert ugye 430-tól minimum 20 méter a rálövési távolság, max a keret törhet! Ideiglenesen jó lesz szerintem amíg nem lesz pénzem egy ESS ICE-ra

Azt olvastam az usmchun oldalon az ESS ICE-ról hogy a használati utasításba az van írva hogy nem lehet használni paintballra vagy airsoftra! hogy is van ez?? Nem jó az oldal ahol írták, azért nem linkelem.

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9425) sowi válasza Kornel213 (#9424) üzenetére


sowi
őstag

gondolom azert irjak bele, mert nem teljesen simul az arcodra es "elvileg" bepattanhat a szemedbe valami, gyakorlatilag ennek eleg kicsi az eselye es millio ember hordja

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9426) rainmen válasza sowi (#9425) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nálunk az egyik srácnak az alá a búvárszemüveg-szerű munkavédelmi védőeszköz alá ment be egy BB! Pedig az körbe gumírozottan zár és gumi fogja a fejre.

Valami ilyesmi: [link]

(#9427) sptkyle


sptkyle
senior tag

Ezen már csak röhögök gyerekek. A tisztelt ZÖLD szakmai fórum erősen offtopic "Ökörkör" részébe írtam egy postot, amiben egy általam érdekesnek, és némileg mókásnak tartott zenét linkeltem a YT-ról, némi kisérőszöveggel együtt, amit elutasítottak (ugye én eddig nemigen irogattam, csak olvastam, így minden hozzászólásomat moderátorok megnézik postolás előtt) azzal a szöveggel, hogy:
"Érdemi hozzászólásokkal vegyél részt a fórumon."

Na hát most erre no comment. :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9428) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! NEm nagyon értek a táméhoz, és különösebben nem is akarok belemélyedni csak a lényeg érdekel. Airsoft pisztolyra kell-e bármiféle engedély? illetve a leg erősebb airsoft pisztolyt szeretném megvenni, milyet érdemes? Mennyire költséges ezeknek a patronaja meg a golyó vagy nemtom mi kell bele :DDD Köszi előre is !

(#9429) stefanitsr válasza Bull Boss (#9428) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az airsoft nem neked való, végy ólomlövedékes CO2 pisztolyt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9430) stefanitsr válasza Kornel213 (#9424) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igazándiból tudtommal az ice egy lövész szemüveg, nem pediglen védő szemüveg, ennek ellenére sokan használják utóbbi célra. Lövészetkor ugye nem jellemző a 400+ fps-el röpködő műanyag bogyó...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9431) sowi válasza stefanitsr (#9430) üzenetére


sowi
őstag

ballisztikai vedoszemuveg

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9432) Bull Boss válasza stefanitsr (#9429) üzenetére


Bull Boss
senior tag

nekem a lényeg hogy ne kelljen rá engedély... tudsz mesélni erről? nemsoká szeretnék egy ilyenbe beruházni és tudni szeretném hogy mikre figyeljek oda :R

(#9433) Kornel213 válasza sowi (#9425) üzenetére


Kornel213
tag

Ja így már érthető.
stefanitsr: Aha hát meg amilyen teszteket linkelt régebben valaki, azok is elég durvák voltak, hogy miket kibírt.

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9434) Kornel213 válasza Bull Boss (#9432) üzenetére


Kornel213
tag

7,5 Joule alatti energiájú légfegyverekhez nem kell engedély!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9435) Bull Boss válasza Kornel213 (#9434) üzenetére


Bull Boss
senior tag

oksi, tudnál nekem ajánlani egy jó erőset, ami full fémből van kinézetre teljesen olyan legyen mint egy komoly pisztoly ? :U

(#9436) Kornel213 válasza Bull Boss (#9435) üzenetére


Kornel213
tag

Itt van pl ez vagy ez de ezek ha a 7,5 Joule-hoz akarsz viszonyítani akkor nem igazán erősek mert csak 2-3 Joule körül vannak! Szerintem ezekből nincs is erősebb, csak a sima légpisztolyokból!
Szerintem folytassuk a fegyver topicba, mert nem igazán a topicba való téma

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9437) soulreaper válasza stefanitsr (#9430) üzenetére


soulreaper
tag

ezt rosszul tudod, én linkeltem anno pár videót amikor shotival rálőnek, meg átmennek rajta autóval és semmi baja sem lesz a lencsének...
amúgy ha "sima lövész" szemüveg lenne akkor nemlenne rendszeresítve a tengerészgyalogságnál/hadseregnél és jópár különleges alakulatnál...csomó képet találsz ahol pl. iraki tengerészgyalogoson van ilyen....

Private Military Contractor

(#9438) soulreaper válasza Bull Boss (#9435) üzenetére


soulreaper
tag

12/9mm-es gumilövedlékes, 50-60joule

Private Military Contractor

(#9439) szbalogh válasza rainmen (#9421) üzenetére


szbalogh
őstag

Elvileg karcmentes meg páramentes bevonat van rajta. Ez utóbbit sikerült kicsit megkaparnom, lejön ilyen por formájában ha körömmel kaparja az ember. Melóban nekem is kell szemüveget hordani (vajon honnan volt a játékhoz? :DDD ) hamar karcolódik ha a lencséjére teszi le az ember hanyagul. De hamar meg lehet szokni hogy fejjel lefelé a keretre kell tenni kinyitva és nagyon sokáig nem kell cserélni.

Nick: HE_Storm

(#9440) soulreaper válasza szbalogh (#9439) üzenetére


soulreaper
tag

ESS is olyan, hogy törhetetlen a lencse de a karcokat nemszereti

Private Military Contractor

(#9441) stefanitsr válasza soulreaper (#9437) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az egy dolog hogy az umcs (fonetikusan olvasandó :DDD ) mit visel. Végül is mindegy, mert az ott használatos lőszereknek igazán mindegy milyen szemüveget visel az ember, viszont a sárga lencse pl kiemeli a kontúrokat.

Az meg egy másik dolog hogy egy nem kifejezetten ilyen védelemre kitalált szemüveget viselsz játékon. Sajnos a környéken volt egy ilyenből baleset, a srác szemüvege mellett bement (kommersz szemvédelmet viselt, de hasonló módot takart mint a ice), majd a lencse belső oldalán pattant egyet a bb. Azóta nincs térlátása, viszont van két pupillája. Mivel a sérülést airsoft játékon szerezte, ezért arra nem terjedt ki a TB és a műtét kb 400k-s költségét később térítenie kellett.

Tömör lényeg: Jól néz ki, menő, hogy ebben jár azumcs, én viszont nem viccelnék sem a fogaimmal, sem a szemem világával. Egyrészt drága a műtét meg a fogorvos, másrészt a szemed pl nem pótolható.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9442) #40835072


#40835072
törölt tag

raktam fel hirdetést expresszre, softairre meg mindenhova hogy keresek MAGYAR HONVÉDSÉGI GYAKORLÓ EGYENRUHÁT de egy 10ezres ajánlaton kívül semmi se volt...

hol lehet kapni? van olyan bolt?

(#9443) HollyBoni válasza #40835072 (#9442) üzenetére


HollyBoni
veterán

Legutóbb láttam softair-en...

(#9444) #40835072 válasza HollyBoni (#9443) üzenetére


#40835072
törölt tag

mikor? :F

linket elküldöd mert én nem találtam :S

(#9445) szbalogh


szbalogh
őstag

CM.031 20-ért? Szerintetek?

Nick: HE_Storm

(#9446) szbalogh


szbalogh
őstag

Csak rohadtul nem tetszik és kényelmetlen is :O

Nick: HE_Storm

(#9447) rainmen válasza szbalogh (#9446) üzenetére


rainmen
aktív tag

Gyere el egyszer felém és megnézed, milyen a betolhat tusos, plusz le is próbálod. Ha bejön, faragunk egyet a tiédre is, ha megveszed. :D
Egyébként a Cymára azt mondják, hogy 028 utánit szabad venni.Átnézed, kihézagolod, megkened, hopup-gumi csere és szerintem sokáig fog szolgálni.

Ja és rádobsz valami spéci festést és fog tetszeni. :D

[ Szerkesztve ]

(#9448) evilzombie


evilzombie
tag

Valakinek sikerult mar lemuteni G&P red dot-rol a az elso lencsevedot?
Itt szenvedek vele 10 perce de nem jottem ra hogy hogyan van rogzitve!

Na náááá

(#9449) evilzombie válasza evilzombie (#9448) üzenetére


evilzombie
tag

Bocs a felesleges hozzaszolasert!!!

Csak ra volt csusztatva, en bonyolitottam tul!

Na náááá

(#9450) sptkyle válasza #40835072 (#9442) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ami tényleg MH-s, az nem gány. Én koptattam egyet évekig, és nagyon jol birta. Viszont ami nem gány, az nem olcsó. (ne keverjük a vékony 1000ft-os bdu utánzattal, ami nagyon sok helyen megtalálható) Emlékeim szerint military shopokban fellelhető. (nálunk pl vasárnaponként van piac, és ott van egy military-s stand, de nagyrészt eredeti cuccokkal) Nadrág amikor én néztem olyan 4k körül volt. (2 éve kb)
Ennek fényében azért ne számíts rá, hogy MH-s gyakorló 3k lesz a szett. (mint az említett BDU)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.