Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) sowi válasza HollyBoni (#10347) üzenetére


sowi
őstag

igen, de az enyem fullsteel

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10352) HollyBoni válasza sowi (#10351) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ahh ez fullsteel az agyamra megy. :DDD Na mindegy,megveszem 40 ezres aks74u-t,elleszek azzal is.Bár várom stefanistr összehasonlító videóját. :)

(#10353) rainmen válasza Hurkaleves (#10350) üzenetére


rainmen
aktív tag

A levegő mennyisége kevesebb, viszont az erősebb rugónak köszönhetően sokkal gyorsabban áramlik ki.

(#10354) szbalogh válasza rainmen (#10348) üzenetére


szbalogh
őstag

Na ezt kipróbáltam és tényleg! :R ha egyszer rendesen elrendeztem a tust meg a két irányzékot utána elég csak a nagy karikát nézni aztán jaj annak ami belekerült :DDD

Nick: HE_Storm

(#10355) rainmen válasza szbalogh (#10354) üzenetére


rainmen
aktív tag

Megy ez, csak kérdezni kell. :))

(#10356) szbalogh válasza rainmen (#10353) üzenetére


szbalogh
őstag

És akkor mi fenének húzza fel a rugót teljesen ha úgyis csak a henger felétől dolgozik? (pl az én pdw-m) Miért nem kevesebb fogú dugóval meg sectorral csinálják az ilyeneket amiben rövid cső van? Azért mert a gyárban csak egy félét éri meg csinálni? :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#10357) HollyBoni válasza szbalogh (#10356) üzenetére


HollyBoni
veterán

Azért mert sajt! :D

(#10358) stefanitsr válasza HollyBoni (#10352) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Bőven megéri várni vagy vadászni egy full steelre. A felár közelébe nincs annak amivel többet ad egy teljesen acél verzió.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10359) HollyBoni válasza stefanitsr (#10358) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hopsz.Akkor mégis várok/vadászok. :) Ha más nem,marad a külföldről rendelés..

Már találtam egyet: [link]

Ezen látod hogy full steel vagy nem?Elég sok részeltes kép van.Ráadásul még olcsó is.

[ Szerkesztve ]

(#10360) rainmen válasza szbalogh (#10356) üzenetére


rainmen
aktív tag

Van egy dolog, amit úgy hívnak, hogy "unitolás", esetleg modularitás. Veszel egy 3-as GB-t, beleraksz egy feles hengert, elé egy 140-es csövet és kész a PDW. Kicseréled teli hengerre, elérakod a 455-ös csövet és kész az AK.

(#10361) HollyBoni válasza HollyBoni (#10359) üzenetére


HollyBoni
veterán

Asszem megtaláltam Őt.[link]

Ha lejjebb tekersz,a linkek elég meggyőzők.Mindenhol fogja a képen a mágnes.

Szerk: Out of stock.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#10362) stefanitsr válasza HollyBoni (#10359) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ezen meg szerintem az ezer éves RK01 van. Ma már sem az előagy, sem a festés nem ilyen, ez nem laminált előagyas a festése meg túl fényes. Ha egyszer lesz időm, kedvem meg energiám a videóra akkor látni fogod. :)

Egyébként igen nagy valószínűséggel ha innét rendelnéd olyan darabot kapnál ami full steel. Elfelejtették frissíteni a képet szvsz 2-3 éve.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10363) mityku


mityku
aktív tag

Üdv!

Szakiktól kérdeznék!
Tegnap sikerült JG G36C-hez tűzváltó kart vennem ( kb 2700 Ft - benne foglaltatik a bal - jobb oldali kar + 2 ici pici csavar + egy rugó).
Tegnap este felakarom tenni a kart a helyére, de baromira nem akar rámenni ( olyan mintha kb 1 mm vagy még kevesebben múlna. A csomag amiben volt ez "szett" SRC - Spare & Option Parts . Csomagolás szerint G36-hoz való.
Nem tudom kicsit jobban kellene erőltetnem, hogy rámenjen vagy valami kisebb gumifejű kalapáccsal nagyon óvatosan "rákocogtatni" ( nem mint az állat ráütni :D )?
Szóval ötletek?

üdv: mityku

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#10364) stefanitsr válasza mityku (#10363) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kérdésedben a válasz.

SRC-hez vásároltál kart, és JG-re akarod feltenni --> Feledés, vagy faragás.

Lehet kapni egyébként komplett szettet jg-hez khmountainen.

Az egész airsoft világban abból kell kiindulni - és ezt NAGYON SOKAN nem teszik meg, mesevilágban élnek vagy nem tudom mi a helyzet - hogy minden mindennel akadályok és nehézségek nélkül felcserélhető, csereszabatos, jó lesz.

Kérlek benneteket, tartsátok észben, hogy a valóság ennek kb. a totális ellenkezője. Általánosan az összevissza variált alkatrészeknél minimum valahol szökni fog a levegő, rosszabb esetben szorulni fognak az alkatrészek, még rosszabb esetben be sem lehet építeni az adott dolgot.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10365) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Kalash RK01 vs RK01S

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10366) mityku válasza stefanitsr (#10364) üzenetére


mityku
aktív tag

Ennyire hülye nem lehetek!! :W ( de mégis!) :O

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#10367) szbalogh válasza stefanitsr (#10364) üzenetére


szbalogh
őstag

Minden JG M4-ben 6.04-es cső van? Softair-en árulnak egy JG M4 363mm-es csövet de tesztet csak a JG M4 S-system-ről találtam Balckwateren és ott azt írják hogy ilyen jó cső van benne. Vajon nem valami gagyi lehet az a cső?

Ja bocsi bent van a hirdetésben hogy 6.08 :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#10368) mityku


mityku
aktív tag

Na sikerült orvosolnom a problémát ( tűzváltókar SRC kontra JG kompatibilitás illetve nem kompatibilitás).
Tűreszelő, 3-4 percnyi reszelgetés (óvatosan) + próbálgatás és már fent is van a tűzváltókar.
Még megfelelő imbuszkulcsot kell szereznem, mert valami 1 mm átmérőjű kell hozzá ( csak 2 mm-s a legkisebb ami itthon van).

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#10369) szbalogh válasza mityku (#10368) üzenetére


szbalogh
őstag

Vigyázz lehet hogy 1.5-ös kell hozzá! Általában ilyen megy az aeg-ekhez.

Nick: HE_Storm

(#10370) mityku válasza szbalogh (#10369) üzenetére


mityku
aktív tag

Köszi, veszek mindkettőt. ( Munkába menet útba esik 3 barkácsáruház is Bricostore, Baumax, Praktiker - csak lesz valamelyikbe)

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#10371) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Hú,mag megjött a haverom JG ßetája.Jó cucc nagyon..Főleg 20 rugóért.

(#10372) sowi válasza HollyBoni (#10371) üzenetére


sowi
őstag

en 10kert vettem anno az enyemet, igaz darabokban volt es ossze kellett rakni :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10373) HollyBoni válasza sowi (#10372) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én 20-ért,egy karc sincs rajta és adott a csávó ajándékba egy railt és 2000db 0,25ös bio :D bb-t.

Szerk:Nem értem...2x gyorsabban lő mint a másik ak-m,amibe 9,6v-os ebben meg 8,4 v-os akku van...Gyengébb rugó miatt?

[ Szerkesztve ]

(#10374) stefanitsr válasza HollyBoni (#10373) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Gyengébb rugó, jobb motor, feszültségétől függetlenül jobb állapotú akku, jobb kábelezés, vagy ezek tetszőleges kombinációja.

100-as környéki rugóval meglepően jól szaladnak az alap konfigok is. 120-as környékivel alap vezetékelés, motor, akku már erősen kínlódni szokott...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10375) HollyBoni válasza stefanitsr (#10374) üzenetére


HollyBoni
veterán

Lehet rakok az enyémbe is egy gyengébb rugót hogy 350 fps-es legyen.Már rég tervezem,de nincs kedvem szétkapni a gearboxot ezért. :DDD A ßeta valami kegyetlen gyorsan lő..

(#10376) HollyBoni válasza HollyBoni (#10375) üzenetére


HollyBoni
veterán

Most láttam hogy softair-en hirdet egy csávó egy RK01-et 31-ért mindennel együtt.Szerintem meg veszem,nem kell nekem a tuningolt fullacél verzió,elleszek ezzel is.Ez is fa,meg acél,csak gondolom a belseje rosszabb mint a nem fullosfullacélnak.Jóaz. :DDD

(#10377) sowi válasza HollyBoni (#10376) üzenetére


sowi
őstag

ez addig igaz, amig nem lesz egy teljesen acel verziod :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10378) rainmen


rainmen
aktív tag

Kér(d)és: van valakinek elfekvőben egy műanyag AK teste? Amennyiben igen és eladó a szóban forgó darab, kérek egy jelzést. Előre is köszönöm! :R

Szerk: Fix tusos verzió lenne az igazi, cm.028 is érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#10379) HollyBoni válasza sowi (#10377) üzenetére


HollyBoni
veterán

De pontosan miben különbözik attól független hogy az első irányzék is acél?SOKKAL jobb a gearboxa?Én még egy JG ßetaval is elvagyok(bár ez nem az enyém),szóval az lesz a csúcs. :D

(#10380) stefanitsr válasza HollyBoni (#10379) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mintha linkeltem volna erről egy videót nemrég.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10381) HollyBoni válasza stefanitsr (#10380) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ja most néztem a kommentet,ott leírtál mindent.Hát nemtudom,lehet akkoris megveszem a nem full steelt.. :U

(#10382) stefanitsr válasza HollyBoni (#10381) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyszer lásd ugyanabból a modellből a kettőt egymás mellett. Már a laminált fa előagy látványa, tapintása megéri a fullsteel felárát, vagy várni rá, és nem is beszélgettünk arról, hogy a su esetében a két lényeges elem, a tokfedél zsanérja, és a válltámasz retesze is acél, spiáter helyett. Ugye acél még a célgömb tömbje, valamint az infrabak, ezzel együtt ezek festése porfújt, mint a toké és tokfedélé, tartósabb, vastagabb, és ugye mivel ugyanúgy festődnek ezért nem ütnek el látványosan azoktól.

Oszt ott van még a belső.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10383) HollyBoni válasza stefanitsr (#10382) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hát nemtudom..Most akkor rendeljek külföldről? :O A lamináltság meg tök mindegy,úgyis ahogy megjön a fegyver felcsiszolnám és újrakezelném hogy sötétebb legyen. :DDD

(#10384) stefanitsr válasza HollyBoni (#10383) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ezt én nem bántanám, tök jó úgy ahogy van, de hát ízlések és ficamok... :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10385) szbalogh


szbalogh
őstag

Olyan fasza egypontos szíjam lett a törött csatos szíjból. Kipótoltam a rég nem használt kutyahám csatjával :DDD Ilyet bárkinek érdemes venni mert tele van csatokkal.

Ilyen kis cuki pink képet találtam. A mienken hátul is vannak csatok :DDD

Nick: HE_Storm

(#10386) rainmen válasza szbalogh (#10385) üzenetére


rainmen
aktív tag

Már azt hittem, ebből csináltál egypontos szíjat. :DD

(#10387) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Helló!

Segítsen már valaki,mivel vágjak le a csőböl hogy ne károsítsam?

(#10388) stefanitsr válasza HollyBoni (#10387) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Zselés szaloncukorral. :DDD

Kalash RK12S a depóban 44k, full steel, igaz nem fa.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10389) HollyBoni válasza stefanitsr (#10388) üzenetére


HollyBoni
veterán

Jaja azt láttam.Sajna nem nagyon jön be az a fegyver..De még gondolkozok.

Hú,a depoban jó drága az RK01.Pedig az a nem full steel,legalábbis a markolatból ítélve.

[ Szerkesztve ]

(#10390) HollyBoni válasza stefanitsr (#10388) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szerinted is mind a kettő a sima változat?
[link]

[link]

(#10391) stefanitsr válasza HollyBoni (#10390) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A drágábbik elképzelhető, hogy fullsteel. (Az előagy alapján, de ugye a fotókat egyszer lövik meg azt attól függetlenül hogy alakul a termék az évek-hónapok során ugyanaz a kép marad a webshopban) Szóval, mágnessel kell elmenni megnézni őket. Előtte meg telefonálni hogy van-e tényleg, vagy csak a webshop szopat. Én már tudom mit kell nézni rajta, hogy megmondjam teljesen acél-e avagy sem, de jobb a mágnes akkor is.

Tehát, fa résznek többrétegűnek kell látszania, nem puha fából. Első irányzék tömböt fognia kell a mágnesnek és nem csak a benne levő tüskét, a nézőke tömbjét szintén, oldalszereléket szintén, válltámasz reteszt szintén. Utóbbin nem lehet öntési nyom, ami a videón látható.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10392) HollyBoni válasza stefanitsr (#10391) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hát itt a képen eléggé úgy néz ki a fa,de majd felhívom őket legfeljebb.De nemhiszem hogy megmágneseznék. :DDD Ezért meg megint bemenni,múltkor mikor mentem fél órát kellett buszozni,akkor is 2 bkv busz lerobbant amivel mentem... :D

(#10393) stefanitsr válasza HollyBoni (#10392) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ó de sajnállak. Én győrből autóztam pestre, hogy azt mondják nekem hogy a rendelés a webshop készlet ellenére nincs raktáron, se puska se bb. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10394) HollyBoni válasza stefanitsr (#10393) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ráadásul nekem is 1 hét múlva reagáltak mikor hívogattam őket folyamatosan.. :DDD
Most meg az airsoftbase-ről rendeltem 4 tárat,ez volt hétfőn,még rendelésről megerősítő email sem jött csak egy automatikus..Még mindíg nem jött a futár. :(((

(#10395) HollyBoni válasza HollyBoni (#10394) üzenetére


HollyBoni
veterán

Vazzeg..Airsoftbase.eu-nak még írni sem lehet mert rossz az email..Rendelt valaki mostanában onnan?

(#10396) boogie84 válasza stefanitsr (#10393) üzenetére


boogie84
veterán

Mi Pozsonyba mentünk fegyverekért, BB-ért mellényért. Hát a lényeg az nem volt... :(

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10397) stefanitsr válasza boogie84 (#10396) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én főleg rendelgetek, nem megyek sehová ezek után. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10398) .wantííd


.wantííd
tag

Hello! Nemrég vettem egy kis pisztolyt (noname). Most szét szedtem és az összerakásnál akadtak gondok, pontosabban az elsűtőbillentyű szerkezeténél. Raktam már össze ilyen gagyibbakat, de ilyen szerkezettel nem találkoztam még.

Ötlet?

Képek:

(#10399) HollyBoni válasza .wantííd (#10398) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hol vetted?A kínaiban? :DDD

(#10400) .wantííd válasza HollyBoni (#10399) üzenetére


.wantííd
tag

Vásárban.
Itt vannak a képek:
[link]
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.